Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Leégett a házam, most hova forduljak? fórum

Leégett a házam, most hova forduljak? (beszélgetős fórum)

1 2 3
7. Enya78 (válaszként erre: 6. - 9c8432d068)
2011. okt. 16. 16:12
Ez nekem is fura volt... ilyenről még én sem nagyon hallottam...
2011. okt. 16. 16:06

Nagyon sajnállak,hogy leégett a házad,csak furcsának találom a módot,amit leírtál: ""Az égve hagyott kályha melegítette fel annyira a levegőt, hogy a gyorslakóház egyszerűen lángra lobbant a melegtől.""


Ahhoz legalább minimum 100 foknak kellett lennie,hogy ez kialakuljon. Nem inkább lángra kapott valami a kályhától,és az okozta a tüzet?


Vagy a biztosító tud segíteni,vagy a környezeted.

2011. okt. 16. 16:05
Nincs biztosításom. A sors fintora, hogy aznap intéztem... Egyéb ötlet? Valami alapítvány vagy fogalmam sincs mi nem foglalkozik ilyenekkel? Másnak is leég a háza, előfordul ez, de az én esetem azért speciális, mert ugyan nem bűncselekmény, tehát gyújtogatás történt, de viszont nem is én aludtam el égő csikkel a számban, mint a hasonló esetek többségében.
2011. okt. 16. 15:59
Ha szegény falu is, attól még igenis segítsenek! Basszus!
2011. okt. 16. 15:58
A biztosítódhoz, akinek remélhetőleg szorgosan fizetsz, ha nincs olyanod, akkor szívás... :(((
2011. okt. 16. 15:57

ha volt biztosításod, akkor a biztosítóhoz


ha nem, akkor nincs ötletem

2011. okt. 16. 15:54
A hibát nem én okoztam, külföldön tartózkodtam, éppen aznap utaztam "haza" és eddig az ideig az épületet rábíztam egy személyre. Az égve hagyott kályha melegítette fel annyira a levegőt, hogy a gyorslakóház egyszerűen lángra lobbant a melegtől. De ez nem lényeges, én mint egyedülálló anya milyen szervhez fordulhatnék segítségért? A hely, ahol ez történt egy szegény kis Pest megyei község, nem hiszem, hogy tudnának segíteni. Az infomációt előre is köszönöm azoknak, akik foglalkoznak ezzel 2 percet.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook