Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Laparos műtét után köldök varrat alatt nagyobb duzzanat mitől lehet? fórum

Laparos műtét után köldök varrat alatt nagyobb duzzanat mitől lehet? (tudásbázis kérdés)


16. Channa* (válaszként erre: 15. - Rúzsvirág)
2021. febr. 4. 09:03

Nem szeretnélek ijesztgetni, de nem folydogál semmi onnan?


Reménykedjünk benne, hogy tényleg csak egy vérömleny és nem valami fertőzést szedtél össze a kórházban...

2021. febr. 3. 20:55

Túl vagyok a varratszedésen.

A köldökömnél az bevérzés volt, egy vérömleny, amit minden érzéstelenìtés nélkül felnyitott, és kinyomta azt ami benne volt. Na ezt az élményt még az ellenségemnek sem kívánom...

Annyit mondott, hogy ezután már szépen meg fog gyógyulni, nem lesz semmi gond. 1 hét múlva megyek vissza, addigra meglesz a szövettan és megnézi a köldökömet is.

Kicsit sokkot kaptam, és még emésztem az egészet, de jó túl lenni rajta.:)

14. 083bf9bf2f (válaszként erre: 12. - Rúzsvirág)
2021. febr. 2. 10:00
Majd írj, szorítok. :)
13. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Rúzsvirág)
2021. febr. 2. 05:12
Nekem nagyon csúnya belül a köldököm lapar után. Néha fáj is a begyógyult seb. Nézesd meg! A varratszedés nem fáj, kicsit kellemetlen de semmi extra. Kitartás! 😇
2021. febr. 2. 04:52
Köszi. Holnap kiderül. A duzzanatot dió nagyságúnak érzem.
11. 083bf9bf2f (válaszként erre: 10. - 083bf9bf2f)
2021. febr. 1. 12:26
Szóval ezt a véraláfutást én nem hagynám figyelmen kívül!
10. 083bf9bf2f (válaszként erre: 1. - Rúzsvirág)
2021. febr. 1. 12:24

Nekem laparotómiás műtét után volt egy pukli a sebemnél, ami kicsit nagy volt, olyan borsónyi. Én is megijedtem, de nem volt gond.

Viszont én a véralvadás miatt biztosan elmennék megnézetni, azt! Nekem az nem volt, pedig a laparotómiás műtétem bonyolultabb műtét, mint egy tükrözéses! Ugye szúrod naponta a véralvadásgátló injekciót? Nagy bajod lehet, ha nem...

2021. febr. 1. 11:06

Köszi, hogy írtál.:)

Kicsit megnyugodtam, hogy neked is volt ilyen.

Még 2 nap, és találkozok a dokival.

Egyébként meg más fájdalmam nincs, tök jól vagyok.

8. delbuk (válaszként erre: 7. - Delbuk)
2021. febr. 1. 10:41
Lemaradt, hogy esetleg hivd fel az orvosod, az a biztos.
2021. febr. 1. 10:40
Az elso laparom utan az egesz hasam lila/zold szinekben jatszott, brutalis volt, mint, akit agyonvertek. Azt mondta a dokim, hogy nagyon eros volt a hasfal, nehezen mentek at rajta. A koldokom nekem is nehezen gyogyult, es nem lett tokeletesen sima sajnos.
2021. febr. 1. 08:12
Igen. Még 2 van.
2021. febr. 1. 06:44

"egy fél tenyérnyi véraláfutás"


Én emiatt izgulnék nem a láz miatt.


Véralvadásgátlót szúrsz?

2021. febr. 1. 06:23

Köszi.:)

Szerencsére lázas nem vagyok, így úgy gondolom nincs gyulladásban, de rendesem parázok a varratszedés miatt. A dokim csak szerdán van a kórházban, és hozzá szeretnék menni varratszedésre.

3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Rúzsvirág)
2021. febr. 1. 06:00
Duzzanat, keményedés szokott lenni műtétet követően, ami szépen eloszlik, de véraláfutás nem jellemző.
2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Rúzsvirág)
2021. febr. 1. 05:58
Nem, talán érdemes lenne előbb visszamenned. Jobb félni alapon.
2021. febr. 1. 05:42

Sziasztok!

Holnapután megyek lapar-os hasi műtét után varratszedésre, azonban pár napja észrevettem, hogy a köldök varratom alatt kemény dudor van. A műtét után a köldök varratomat éreztem legjobban, fáj, feszített, szóltam is a kórházban még, de azt mondták ez normális. Otthon kb. 5 napra átütött egy fél tenyérnyi véraláfutás a bőrömön a köldököm alatt, és jól kitapintható a duzzanat is.

Járt így valaki? HELP!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook