Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kutyus örökbefogadás... tehát hazudjak? fórum

Kutyus örökbefogadás... tehát hazudjak? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Kutyus örökbefogadás... tehát hazudjak?

1 2 3 4
8. csgybzs (válaszként erre: 6. - NemOxi)
2015. máj. 6. 09:31

"A másik magyar vizslás társaság nem ad nekem vizslát, mert vadászni szeretnénk vele (2 munkavizsgás, aktív vadászó kutya mellé). "


Nagyon helyes.



Amúgy érdemes elgondolkodni, hogy a vizslamentők és a magyar vizslsá társaság is elutasít, akkor nem benned van-e a hiba mégis?!

7. andi6020 (válaszként erre: 5. - Csgybzs)
2015. máj. 6. 09:29

Többször futottam lukra.

Egyszer nem adtak, mert macskám van, aztán meg azért, mert a fatelepre kellett volna, és rám fogták, hogy munkakutyának akarom, pedig tényleg csak társnak kellett volna az ott élő férfi mellé. Szerencsére egy kóbor kölyökkutya úgy döntött, hogy neki ez a poszt tökéletesen megfelel.

6. NemOxi (válaszként erre: 1. - Sylpriami)
2015. máj. 6. 09:27

Ez megy ma Magyarországon.

Engem az egyik magyar vizslamentés elutasított, mert nem engedem a kanapéra a drótszőrű vizslát, csak a szőnyegre, és nem alszom vele együtt.

A másik magyar vizslás társaság nem ad nekem vizslát, mert vadászni szeretnénk vele (2 munkavizsgás, aktív vadászó kutya mellé).


Valami hihetetlen, hogy egy ilyenre tenyésztett fajtát így tönkretesznek...

2015. máj. 6. 09:25

Mivel elég sok kutyát visznek ki külföldre egyéb céllal (ruházat gyártása, élelem), így én is azt gondolom, hogy leinformálható, lekövethető gazdikhoz kell adni az állatokat, akiket lehet csekkolni (bár nincsenek illúzóim, hogy ezt mennyien csinálják ténylegesen).

Sok embernek van ezzel rossz tapasztalata.


Miért nem próbálsz meg a lakóhelyeden örökbe fogadni? Gondolom ott is van menhely...

2015. máj. 6. 09:21
Nem semmi. Erdekes, hogy a menhely nem az állat erdekeit tartja szem elott. Magánembertol nem probaltal orokbefogadni? Nekem van egy törpenyuszim en igy fogadtam orokbe. Hajra, ne add fel, remelem sikerrel jársz; )
2015. máj. 6. 09:17
Komolyan ez megy, igen.
2015. máj. 6. 09:16

Komolyan ez megy? Mi van itt? A pofám leszakad...


Sajnálom és remélem ki tudsz menteni egy kutyut.


Nekem két cica van, eddig ahány volt (szám szerint 4) mind mentett cicc. De lehet menhelyről én se kaptam volna. Az utcáról lettek összeszedve. Szörnyen szenved most is a kanapén...

2015. máj. 6. 09:08
Menhelyről szerettem volna örökbefogadni egy pici kutyust, de nem feleltem meg az elvárásoknak! Pedig csak annyi volt a bűnöm, hogy őszintén bevallottam, hogy külföldön élek és van egy másik kutyikám. Felháborító!

Ugrás a teljes írásra: Kutyus örökbefogadás... tehát hazudjak?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook