Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Külföldi csomagok megakadtak a reptéren fórum

Külföldi csomagok megakadtak a reptéren (beszélgetős fórum)


dec. 21. 11:05
Nekem tegnap megjött így végszóra. A ruha tökéletes. A méret, szín, anyag is. 😍
15. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
dec. 17. 14:27
Én is nézem folyamatosan a tracket, de napok óta a Holland reptéren áll. Shein.
14. janszi
dec. 17. 14:22

A posta még mindig telibe ragasztja a csomagot a saját belföldi azonosítós vackával.Nekem ExpressOne hozta mostanában,gyűjtő csomagolásban,az eredeti feladós track numberrel,

-nincs variátorozás a vámköteles-nem vámköteles-vámoltuk,dolgoztunk vele fizesd ki postai okosságal...

dec. 17. 13:55
12. Kacsahercegno (válaszként erre: 8. - Hpetra22)
dec. 17. 13:14
Ez még normál esetben is elő tud fordulni sajnos, én elég sokat rendelek aliexpressről, meg sheinről is rendeltem párszor, mindig az van hogy az országba ideér 3 nap alatt, utána a vámkezelésen áll 1 hetet. De ha azon átjut, utána már csak 1-2 nap, úgyhogy még simán megjöhet kari előtt. Ezek a kínai/hongkongi rendelések annyira kiszámíthatatlanok, hogy ha fontos eseményre kell, én biztos ráhagyok 1 hónapot inkább. Bár aliexpressről mostanság ezzel a 15 napos szállítással van hogy még 8-10 nap alatt is megérkeznek dolgok.
11. Sirga (válaszként erre: 6. - Fincsi5)
dec. 17. 12:12
Szerintem meg épp az lassú. Városon belüli címről egy sima levél kerek 1 hét alatt érkezett meg hozzám. :o
10. PöttyösPanka (válaszként erre: 8. - Hpetra22)
dec. 17. 12:06
Nem volt nagyon késői a rendelésed. Bár ha belegondolsz, a legtöbb ember szintén csak ilyenkor kezdi beszerezni az ajándékokat. Eléggé megnő a rendelések száma. A postánál meg amúgy is lehet számolni késéssel. Bár az utóbbi időben mintha összeszedték volna magukat. De a karácsonyi időszak az mégiscsak túlterhelt. Remélem, időben megkapod a csomagjaidat! De szerintem jövőre a biztonság kedvéért próbáld meg azért kicsit hamarabbra időzíteni a rendeléseket.
9. hpetra22 (válaszként erre: 6. - Fincsi5)
dec. 17. 11:52
Nekik kéne átvenni a csomagot és elhozni hozzám. Szerintem nem veszik át kiszállításra, ez történik most.
dec. 17. 11:51

A magyar reptéren van a track szerint, vámkezelés alatt.

Ezek általában pikk-pakk megvoltak eddig, most lehet a karácsonyi dömping miatt áll? Na de 1 hete???

2 nap alatt itt volt Magyarországon, aztán meg itt áll majd... de meddig???

Azért szerintem a december 5-ös megrendelés nem volt túl késői, igazán ideérhetne karácsonyig, nem?!? Rágom a körmöm, mert ha nem ér ide, nem tudom mit fogok csinálni. Több ember ajándéka is ezekben van.

7. Enissa (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
dec. 17. 11:12

Külföldre küldtem csomagot, 7 napot dekkolt az célország repülőterén.

Szerintem ilyenkor fokozottabban ellenőriznek, miközben a csomagok száma sokkal több az átlagosnál.

6. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
dec. 17. 11:03
Ezek szerint nem a posta akadozik.
5. de16c8f9e6 (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
dec. 17. 10:32
Ez így van. A magyar posta akadozik. Nem is kicsit. Emagról akartam rendelni valamit. Először postára kértem, mert úgy kényelmesebb átvenni, aztán kiderült fizetés utan hogy egy héttel későbbi szállitással tudják csak leszállítani. Mint futárral. Az úgy néz ki jövőhéten ideér. De ezt is lekopogom mert tökismeretlen futárszolgálat. Az életben nem hallottam még róluk.
4. Sirga (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
dec. 17. 10:31
A temu csomagommal volt hasonló. Majd' 1 hétig nem frissült az állapota a Magyar Posta nyomkövető oldalán - a temu akkor már több, mint 10 napja nem tudott róla, így automatikusan keresni kezdték. Végül 4 nap késéssel megkaptam a rendelést. (Addigra már jóváírták az 1700 Ft-ot az egyenlegemen. :) ) Remélem, a Tied is hamarosan megérkezik.
3. elbb
dec. 17. 10:20

Nekem is van egy ilyen csomagom, 6-14 kellett volna szállítani, de a raktárban várja a sorsát. Míg amit 12-20 közötti szállításra igértek, 15-én megérkezett. :(

Elvileg még vámkezelniük kell, és utána kerül a következő hegyre, ami már a szállításra sorolandó hegy.

2. janszi (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
dec. 17. 10:12

Nade a kinti reptéren?

Ha kikötő lenne,az gázosabb...

dec. 17. 10:04

Sziasztok!

Másnak is állnak csomagjai a reptéren? 2 külföldi csomagom is (shein, temu) dekkol 1 hete a reptéren a track szerint. Ilyen sokáig nem szoktak ott maradni.

Kezdek aggódni, hogy nem érnek ide karácsonyig, pedig ajándékok is vannak bennük és akkor nagyon megszívom. December 5-én rendeltem. Ezek szerinte a Magyar Posta akadozik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook