Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Közüzemi ügyfélváltozás fórum

Közüzemi ügyfélváltozás (beszélgetős fórum)

10. globus (válaszként erre: 9. - Globus)
2023. okt. 28. 15:50
Ja, és hab a tortán, hogy az ELŐZŐ, falusi lakcímére kapta, és fogyasztási helyként feltüntetve azt, ahol elhunyt.
9. globus (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 28. 15:48
Mi esetünkben az elhunyt lakó, akiről már RÉG átírattunk ránk, múlt héten kapott egy számlát :D Közben egyet se, csak most. Feléledt a szolgáltatónál.
8. 55Judit (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 27. 16:34
Személyesen a szájukba kell rágni.
7. 55Judit (válaszként erre: 2. - 55Judit)
2023. okt. 27. 16:33
Én egyedül mentem, mert eladó egy papírra leírta az óraállásokat, és aláírta. Ezt így hitelesnek elfogadták mindenhol.
2023. okt. 27. 16:19
A mi esetünkben összekeverik az elhunyt tulajdonost, az örököst (ő az eladó), és engem. Nem értem, mit nem lehet ezen érteni. Már vicc, amit csinálnak.
5. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 27. 15:39
2 éven belül kétszer kellett átíratnunk minden közüzemit egy lakáson. Hát azt a cirkuszt senkinek nem kívánom... időpontok, emailek, felhasználói azonosítók változása, közüzemi megbízás a bankok felé, mire átmegy és felfogják :D Aztán még fejben kell tartani, hogy melyik lakásé ez és ez, mert a banki felületen már nem követhető a felhasználói hely, csak számszerű azonosító.
4. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 27. 13:57
Bemész egy tulajdoni lappal, meg az eladó által aláírt birtokbaadási jegyzőkönyvvel, amin szerepel az óraállás. Azonnal átírják.
3. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 27. 13:53
Aladott és vett ingatlan ügyében mindenhova a vevővel, vagy eladóval kellett bemennünk. Időpont és pikk-pakk megvolt.
2. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 27. 13:28
Én úgy zártam rövidre az ügyet, hogy személyesen mentem be és átírtak mindent.
2023. okt. 27. 13:18
Márciusban vettünk egy családi házat. Azóta, a vízszolgáltatás kivételével, egyiket sem sikerült a nevünkre íratni.(gáz, villany, hulladékszállítás). Vagy nem reagálnak, vagy akadékoskodnak, a nyomtatvány kitöltésével kapcsolatban. (Az adatainkat csak le tudjuk írni...) Van olyan köztetek, aki hasonlóan járt, vagy éppen ebben van?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook