Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Közös fogyi második felvonás! fórum

Közös fogyi második felvonás! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
86. yousei (válaszként erre: 84. - Emotion)
2012. márc. 23. 13:09
Nekem, most tartok a harmadik hétnek a végén. 20 deka mínusz. Lehet azért ilyen kevés, mert nem sokat kell leadjak. 59 kiló a cél, most 61,7 vagyok. Neked megindult?
85. Rozinante (válaszként erre: 83. - Kálbá)
2012. márc. 23. 12:49
Jah, jó :) Én már túl előre haladtam :D A hétvégén majd visszaolvasok.
2012. márc. 23. 12:07

Sziasztok!


Köszönöm a csokival kapcsolatos visszajelzeseket :) 21 nap.... huh az kemeny, megprobalom. Es ebbe a 21 napba semmi nem fer bele? Marmint mondjuk elvetve kremturo vagy hasonlo?


Mindenkinek kitartast !!!


Megindult mar vkinek a merleg lefele?

83. Kálbá (válaszként erre: 82. - Rozinante)
2012. márc. 23. 11:02

Szia Rozi, de jó hogy itt vagy örülök neked:)


Majd esetleg tarthatunk, de még nem vettetem fel ilyen ötleteket:) Még csak ismerkedünk egymással:)

2012. márc. 23. 10:40

Hahó, sziasztok!

Ideértem végre én is! Csatalakozok ám! :) Bocsi Kátya, hogy csak most jelentkezek. Nem olvastam el, amit eddig írtatok, de majd pótolom.

Akikkel eddig nem "találkoztam", és akik a tavalyi fogyis csapatban nem voltak, azoknak akkor bemutatkozok. Rozinante vagyok (Anikó egyébként :D). Tavaly becsatlakoztam abba az ominózus fogyókúrázós csapatba itt a hoxán. Ment is a dolog, több-kevesebb sikerrel. Minimum 25 kg-ot szeretnék leadni, amit a fogamzásgátló tablettának köszönhetek, hogy feljött. Szóval sok sikert mindenkinek, remélem az idén kitartóbbak leszünk! :)

Egy gyors kérdés még: csinálunk megint gyümölcsnapokat? Azok tök jók voltak szerintem.

Szép napot Mindenkinek!

Üdv: Rozi

81. Kálbá (válaszként erre: 80. - Yousei)
2012. márc. 23. 10:37

Az a baj, hogy kenyerről nagyon nehezen mondok le :(


Én tavaly kezdtem februárba, majd szeptemberben abba hagytam és idén januárban kezdtem újra.

80. yousei
2012. márc. 23. 10:15
Sziasztok. Ma végre 20 dkg-mal kevesebbet mutatott a mérleg:) tegnap este ettem egy kefírt kettő szelet puffasztott rizzsel. Ma voltam 16 percet kocogni, után réka 20 perces popsiját megcsináltam. Azt még szeretem is. Szerintetek a külső, felső combról hogy lehet levakarni a zsírt? Kitöréseknél térd felett érzem, a popsinál a popsit is és a hátsó részét a fenekemnek. Amúgy én is annyit ennék, unalmamban. De ilyenkor mindig felteszem a kérdést, hogy egyáltalán éhes vagyok? Sokszor nem. Ki mikor vágott bele a fogyásba, alakformálásba?
79. c3f39fd03b (válaszként erre: 76. - Georgina84)
2012. márc. 23. 09:04

ALmaecetet én is ittam egy ideig,de le is tettem,mert azon kívül,hogy valami förtelmes,ettől is totál pattanásos lettem.Meg egy dekát se fogytam vele igazából,az éhségérzetemen se változtatott.

Tegnap rakott krumpli volt ebédre,ilyenkor "szabadságot" engedélyezek magamnak kajálás szempontjából,mert ez a kedvencem.De azért becsülettel lenyomtam 20 perc hasizmot és 20 perc felsőtestet.Ma pilates,holnap,holnapután futás,meg még amihez kedvem lesz.

2012. márc. 23. 09:00

Csak így tovább, a mozgás sokat segít a fogyásban, meg nekem valahogy az energiám is több, pedig fáradt vagyok mert keveset alszom sajna.

És miket eszel?

2012. márc. 23. 08:49
Szia ügyi vagy, nekem nem megy most úgy a kaja ahogy szeretném, de legalább már biciklivel járok és az is sokat számít. Remélem jövő héten már tudok járni tornázni is. Ez a hét kimaradt a fogam miatt, de ma már bicikliztam :D
2012. márc. 23. 08:34

Sziasztok! én is olvastam ezt a cikket, nem semmi, szerettem régen hullahoppozni! és tuti szép derekat szinál. :))


Nekem a vacsim mozarella volt olajbogyóval két abonettel meg 1,5 körte még torna után, voltam aerobicon is! :)


Már megittam az almaecetes vizet (borzasztóóó), és a reggeli is meg volt: padlizsánkrém beton kenyérrel :)))


Ebéd a párommal lesz önkiszolgálóban...

2012. márc. 23. 05:30
Jó reggelt! :)
2012. márc. 22. 19:48

life.hu/gyogyulj/egeszseghirek/20120321-fogyni-szorakozva-is-lehet-jen-hulahopp-karika-segitsegevel-fogyott-65.html


Nézzétek meg nagyon érdekes cikk :)

2012. márc. 22. 18:02

Sziasztok!


Nekem a vacsi a legnagyobb probléma, mert a gyereknek kell adni valamit, és olyankor mindig megéhezek még akkor is ha eredetileg nem voltam az:( Most is ez a dilemma :( mit egyen a gyerek, amit én is ehetek :)

2012. márc. 22. 10:38
hajrá Kattancs! tök jó, hogy így megy neked a futás, irigykedek :))
71. georgina84 (válaszként erre: 69. - Yousei)
2012. márc. 22. 10:37
nem olyan vészes ez!!! De ma még ügyesebb leszel! Alig várom, hogy nekem is meginduljon, ez a stagnálás nagyon rossz :( Tényleg gyönyörű az idő. :))
70. yousei
2012. márc. 22. 10:20
A chipset, a sósakat én is imádom! Az a mázli, hogy nem sokat vagyok otthon, így nagyon eszembe se jut.
69. yousei
2012. márc. 22. 10:18
Sziasztok. Tegnap sokat ettem:( reggelire kettő zsömlét, két étkezés között egy almát és egy tepertős pogácsát, ebédre paprikás csirkét nokedlivel, de csak fél adagot, vacsira kefírt, 3 szelet puffasztott rizzsel és csirkemell sonkával. Éhes voltam. Ma pihenő napot tartok, igyekszem nem enni két étkezés között. Én még mindig stagnálok. Ez a harmadik hete, hogy edzek. Kitartást csajok! Gyönyörű napunk van ma is!
68. c3f39fd03b (válaszként erre: 65. - Georgina84)
2012. márc. 22. 09:26
Én is nagyon szerettem a chipseket,de nem ehetek,mert iszonyat pattanásos leszek tőle (meg a szotyitól,diótól,tökmagtól is sajnos :-(( ).Valahogy a c_hio termékcsalád egyetlen tagját se ehetem meg,mert mindenüktől tele leszek gyulladt pattanásokkal,az előre meghámozott pörkölt,sós földimogyorójuktól pláne.Az egyetlen,amit így megehetek,az a sima héjas,pörkölt földimogyoró,attól nem lesz semmi bajom.És szeretem is nagyon.:-))))
2012. márc. 22. 09:23
Tegnap olyan szép idő volt,hogy otthoni torna helyett inkább megint futottam egy jó órát,szakadt rólam a víz a végén,de nagyon klassz volt.:-) Tegnap reggeli 2 szelet pirítós Graham kenyérből,margarin,füstölt párizsi,ebéd borsóleves és sajtos tészta.Délután futás után egy nagy bögre zöld tea,egy alma,és egy zabos keksz.20 deka mínusz lett mára a tegnapihoz képest.Apránként,de megy ez! :-)
2012. márc. 22. 09:04

Mai menüm: reggeli: padlizsánkrém 3magvas rozskenyérrel, ebéd: húsleves tönkölytésztával, sárgarépával és mexikói zöldségkeverék kevés reszelt sajttal. Vacsi még csak tervben, nem tudom, talán mozarella olajbogyóval.


Ha esetleg zavar titeket h leírom kérlek szóljatok. :))

2012. márc. 22. 08:32
Én szerencsére kevésbé vagyok édesszájú, annál inkább szeretem a chipset... de már több mint egy hónapja szinte nem eszünk, kiváltottuk szotyival. :) Mire megpucolgatok két marékkal már nem is akarok többet enni. :) És egészséges. :))
64. Kálbá (válaszként erre: 62. - Emotion)
2012. márc. 21. 18:42
állítólag csak 21 napot kell kibírni csoki nélkül és utána megszünik a függőség utáni vágy, nem mondom pokoli 21 nap, de nekem bevált, azóta havi egyszer ha eszem csokit, ha nagyon érzem, hogy csak ezen jár a fejem, akkor egy kicsit eszem, aztán megint kibirom egy kicsit :)
63. c3f39fd03b (válaszként erre: 62. - Emotion)
2012. márc. 21. 14:27
Édességgel.:-) Próbálj olyan csokit venni,aminek magas a kakaótartalma,és abból egyél meg 1-2 kockát,nekem ez bevált.Meg szeretem Norbi csokis pudingját,és a túró rudijukat is.
2012. márc. 21. 14:21

Sziasztok!


Nekem nincs bajom azzal h ne egyek krumplit, kenyeret, rizst meg tesztat. Viszont megallas nelkül az edessegen jar az eszem... van vkinek vmi tippje, h h lehet ezt csillapitani??? mert sajnos igy nem mennek lejjebb a kilok :(

2012. márc. 21. 13:53

Na sziasztok csajok mára lépek, holnap lehet hogy nem leszek, de pénteken már tuti jövők.


Addig is oldadó kilókat és kitartást:)

60. Kálbá (válaszként erre: 58. - C3f39fd03b)
2012. márc. 21. 12:40
jól hangzik én is valami hasonlót probálok csinálni több kevesebb sikerrel:)
59. c3f39fd03b (válaszként erre: 58. - C3f39fd03b)
2012. márc. 21. 11:10
*ennek az az oka.Oké=ennek az az oka,hogy oké :-) Ma nem tudok írni.:-)
58. c3f39fd03b (válaszként erre: 50. - Kálbá)
2012. márc. 21. 11:09
Először iszok.Aztán ha még mindig éhes vagyok,akkor eszek valamit.Én megmondom őszintén,nem vonok meg magamtól semmit sem,ennek az az oka.Oké,hogy diéta idejére elhagyja az ember a kenyeret,a krumplit,csokit,stb...De -ha pancserságnak tűnik,ha nem- én például nem tudom elképzelni az életemet úgy,hogy na akkor innentől kezdve soha többé nem eszem krumplit (mert egyébként én ezt nagyon szeretem),sütit,csokit.Sosem tudnám ezt egy életen át tartani,és nem is akarom.Évekkel később is ugyanolyan jóízűen szeretnék megenni egy Balaton szeletet anélkül,hogy gondolkodnom kéne,hogy húúúú,ezzel aztán most mennyit adok a kalóriáknak.Mikor tavaly leadtam a több,mint 10 kg-ot (75-ről 63-ra fogytam),akkor is ettem sütit,csokit,rizst,krumplit,kenyeret,szóval mindent.Igyekeztem inkább ésszerűen: reggelire sokat,ebédre normálisan,de repeta nélkül,vacsorára meg már tényleg csak nagyon szerényen,de sokszor ez ki is maradt,elvoltam egy jó nagy bögre zöld teával is.Ha mégsem,sokszor ettem egyszerű főtt krumplit némi fűszeres natúr joghurttal,és semmi "bajom" nem lett tőle,simán fogytam.Én azt tapasztaltam magamon,hogyha kívánok valamit,és megadom a szervezetemnek,akkor később ez meg is hálálja magát.Nem áll le tőle a fogyás,viszont nem nézek kopogó szemekkel arra,amit úgy szeretnék megenni.Amit változtattam az az,hogy Graham kenyeret eszek,illetve ha megkívánom az édességet,akkor azt inkább reggel,délelőtt kajálom,normális mértékben persze (nem 5-6 darabot),illetve napi kétszer iszok zöld teát.
57. c3f39fd03b (válaszként erre: 47. - Kálbá)
2012. márc. 21. 10:57

Az első két alkalom nekem is az volt,de tényleg az van,hogy nem szabad az elején irreális célokat kitűzni.Elsőnek bőven elég az 1 perc futás,2 perc séta.Aztán majd lehet növelni.

Ha valaki érdekel,annak idején találtam egy szerintem nagyon is használható tervet a futás megszokásához,megtanulásához.(Mert egyébként tévedés,hogy mindenki tud futni.Azt hisszük,de mégse,ezt is ugyanúgy meg kell tanulni.)

És akkor a terv.Ez 6 hétre szól (tehát nem 1 nap alatt kell megváltani a világot):


1.HÉT:

Hétfő: 30 perc séta

Kedd: Pihenő

Szerda: Bicaj vagy úszás

CSütörtök: 30 perc séta

Péntek: pihenő

Szombat: 1 perc futás+2 perc séta (6x)

Vasárnap: Pihenő


2.HÉT:

-ugyanaz,mint az első


3.HÉT:

Hétfő: 1 perc futás+2 perc séta (6x)

Kedd: pihenő

Szerda: bicaj vagy úszás

Csütörtök: 30 perc séta

Péntek: pihenő

Szombat: 1 perc futás+2 perc séta (6x)

Vasárnap: pihenő


4.HÉT:

Hétfő: 1 perc futás+2 perc séta (4x)

Kedd: pihenő

Szerda: bicaj vagy úszás

Csütörtök: 30 perc séta

Péntek: pihenő

Szombat:5 perc futás+2 perc séta (4x)

Vasárnap: pihenő


5.HÉT:

Hétfő: 10 perc futás+5 perc séta+5 perc futás

Kedd: pihenő

Szerda: bicaj vagy úszás

Csütörtök: 30 perc séta

Péntek: pihenő

Szombat: 5 perc futás+2 perc séta (4x)

Vasárnap: pihenő


6.HÉT:

Hétfő: 15 perc futás+5 perc séta+5 perc futás

Kedd: pihenő

Szerda: bicaj vagy úszás

Csütörtök: 30 perc séta

Péntek: pihenő

Szombat: 20 perc futás

Vasárnap: pihenő


Szerintem tartható a dolog.Kár,hogy nem akkor adták ki ezt a táblázatot,amikor elkezdtem futni,mert így sokkal könnyebb lett volna bakker.Plusz mióta komolyan belevágtam,van normális futócipőm is.Sima sportcipőben régen totál kikészült a lábam,fáj a bokám,térdem,talpam,mindenem.

1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook