Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Közös fogyi második felvonás! fórum

Közös fogyi második felvonás! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
116. szöszi71 (válaszként erre: 115. - Kálbá)
2012. márc. 28. 09:49

Nekem hétfő óta van, de már utálom és elegem van belőle:( Együttérzek veled!

Majd biztatjuk egymást!:)

115. Kálbá (válaszként erre: 114. - Szöszi71)
2012. márc. 28. 09:47
Azon vagyok, csak most pocsék a hangulatom, mert meg fog jönni, de remélem menni fog :)
114. szöszi71 (válaszként erre: 113. - Kálbá)
2012. márc. 28. 09:42

Hidde el, megtudod csinálni! Kitartás kell hozzá és akarat. A biciklizés az már nagyon jó ahogy csinálod. Ha még hozzáveszed a tornát azzal együtt meg tökéletes lesz:) Mielőtt megjön nem érdemes mérlegre állni, mert elkeseríthet. Utánna már érdemesebb:)

Kitartás!:)

113. Kálbá (válaszként erre: 112. - Szöszi71)
2012. márc. 28. 09:39
Hát én hasonl képpen csinálom, reggelire kenyérféle ebédre rendesen eszem, probálok nem vacsizni. Ha dolgozom és éppen az idő is engedi, akkor biciklizem napi 1 óra 10 percet, és majd menni szeretnék megint tornázni is. Remélem Összejön, mert jó lenne ha nyáron (hatodik hó) mikor megyünk nyaralni már 7-essel kezdődne a kg:) Ma reggel úgy hogy a napokba kell megjönnie mutatott 85 kg-ot. Jó lenne már ha kevesebb lenne :)
112. szöszi71 (válaszként erre: 110. - Kálbá)
2012. márc. 28. 09:14

Van egy bevált módszerem. Legalábbis pár évvel ezelőtt jól működött, akkor is 10 kg-ot kellett ledobjak:)

Azt csinálom, hogy végülis eszem rendesen. Reggelire teljeskiörlésű magvas kifli, vagy kenyér valami felvágottal, vagy magában kefirrel. Tízóraira gyümi, ebédre eszem rendes ebédet, de úgy akarom, hogy vacsira már semmit, legfeljebb, ha nagyon megéhezem akkor párizsit magában, vagy egy kis salátát. Mindezek mellett folytatom a napi gyaloglást (60 perc) és otthon heti 3-5 alkalommal torna (R.Réka v. Alexandra). Remélem most is beválik, mint anno.

2012. márc. 28. 09:10

sziasztok, gyümi napon még gondolkozom, lehet, hogy én is beszállok. :))

lányok, kitartást, nekem mikor elkezdtem tavaly, 3 hétig szinte semmi nem történt, utána viszont potyogtak le a kilók!!


Olvastam egyszer, hogy ilyenkor még gondolkozik a szervezet, hogy akkor mit csináljon, mi ez az új étkezés: koplaljon, tartalék üzemre kapcsoljon, vagy álljon át rá. :)

110. Kálbá (válaszként erre: 109. - Szöszi71)
2012. márc. 28. 07:56
És hogy akarod ezt az eredményt elérni? Mert ez nekem is jól jönne :)
2012. márc. 28. 07:30

Jó reggelt mindenkinek!


Sajnos én a gyüminapot nem tudom bevállalni. Egyszer próbáltam és nagyon rossz volt, mert nem bírja a gyomrom.

Viszont hétfőtől indul a 2 hónap -10 kg. Mostmár belehúzok, mert csak egyhelyben toporog a súlyom és ezt nem szeretem:)

108. Kálbá
2012. márc. 28. 06:15
amúgy jóó reggelt mindenkinek!
107. Kálbá
2012. márc. 28. 06:15
Akkor már ketten vayunk, ilyenkor bármilyen gyümölcsöt ehetsz ihatsz :) és persze vizet is bármennyit :)
106. yousei
2012. márc. 27. 20:57
Sziasztok! Neken se ment le egy deka sem:( pedig szorgalmasan tornázok, és a kaját úgy intézem, hogy mikor hazaérek, már ne egyek. De ne izgulj, el fognak indulni azok a kilók! Nem szabad feladni! Gyümölcsnapban benne vagyok. Milyen gyümiket lehet enni? Most adok magamnak egy bónusz napot, mert a torkom egyre rosszabb. Inkább kialszom magamat. Csütörtök is pihinap, eleve is az lett volna.
105. Kálbá
2012. márc. 27. 11:41
hát bizom benne hogy megy le, mert most nagyon nem megy :(
104. szöszi71 (válaszként erre: 103. - Kálbá)
2012. márc. 27. 10:51

Szia!


Nálam már elkezdődött a pirosbetűs pár nap, de ma a legrosszabb, nagyon sok. Tegnap délután már nem akartam enni, de rám is rámjött az ehetnék (magvas rozskenyér egy kis kolbival).


Ne légy elkeseredve, mennek lefele majd azok a fránya kilók:) Én eltökéltem, hogy hétfőtől ezerrel rástartolok a fogyira, és 2 hó alatt le fog menni 10 kg, akkor az önbizalmam is visszajön:)


Majd bátorítjuk és biztatjuk egymást!:)

103. Kálbá
2012. márc. 27. 09:45

Sziasztok!


Nálam is pirosbetüs napok jönnek, de félemetes, mert állandóan éhes vagyok! :( És most még tornázni se voltam 1,5 hete a fogam miatt. Már rá se merek állni a mérlegre, pedig én szeretem magam mindennap mérni, mert ha már csak 10 dkg is lemegy, akkor plusz motiváció. Már két hete nem mértem magam:( Teljesen kétségbe vagyok esve :(


Van kedvetek esetleg egy közös gyümölcs napot tartani jövő hét vége felé??? Pl pénteken:) Tavaly csináltunk ilyet a csajokkal és nagyon sikeres volt, nem kötelező, csak együtt talán könnyebben menne :)

2012. márc. 27. 09:03

Sziasztok, tegnap én is többet illetve nem azt ettem amit szerettem volna. párom tepsiben krumplit és hurkát sütött... és kaptunk a sógornőmztől szilvás kiflikéket :)))

De azért kűzdök, az ebéd nagyon lightos volt: húsleves, olajbogyó és mozarella meg abonett.

Tegnap nem voltam mozogni, de ma tuti elmegyek, bár ma is hulla fáradtnak értem magam...


Engem is érdekelne az az aplikáció szívesen letölteném (androidos?)!

101. yousei
2012. márc. 27. 06:11

Szép reggelt mindenkinek!


Ma is megcsilálok: 10 perc ugra-bugrát és 20 perc popsit. Nem megyek futni, mert beteg most a torkom. Hétvégén remélem már jól lesz, ma beszerzek pár gyümölcsöt.

Kajáról én sem tudok lemondani:( Mindig van egy olyan hetem (mielőtt piroska ünnep lesz), hogy még a hűtőt is fel tudnám enni, de azért bírok vele. Személyes tapasztalat, hogy ha pár napig nem eszem édességet, utána nem is kiell már, max nagyon ritkén kívánom meg.

100. Kálbá
2012. márc. 27. 05:44
Jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó reggelt!
99. Kálbá (válaszként erre: 98. - Emotion)
2012. márc. 26. 19:30

milyen telefonod van és mi a program neve?


Én nem tudok lemondani most a kajáról, mozgok azaz biciklizem és holnap remélem már eljutok tornázni is, de állandóan éhes vagyok :'(

2012. márc. 26. 18:35

Sziasztok!


letöltöttem egy kaloriaszamlalos aplikaciot a telefonomra, nagyon okos. Pillanatok alatt kiszamitotta nekem h mennyi kaloriat ehetek ha heti haromnegyed kilot szeretnek fogyni. Meg h mennyi a BMI indexem, stb...


Ti szokatatok szamolgatni a kaloriakat?


Az edessegröl meg nem sikerült lemondanom, de igyekszem. Mar megint kezdhetem ujra a 21 nap szamlalasat...


puszi

2012. márc. 26. 17:55
hát lányok ma nem volt itt nagy élet, remélem holnap többen leszünk :D
96. Kálbá (válaszként erre: 95. - Yousei)
2012. márc. 26. 06:43
szombaton dolgoztam, de mivel biciklivel járok be és még máshová is le kellett mennem tekertem 23 km-et és ez jó volt. Vasárnap családi banzáj volt de jól sikerült.
95. yousei (válaszként erre: 94. - Kálbá)
2012. márc. 26. 06:28

Szia!

Lustán :) Nekem csak egy napos a hétvégém, az pihenő nap volt, és ilyenkor kajában is laza nap van:) A nap második fele katasztrófa volt, de az este felhúzta. Neked hogy telt?

2012. márc. 26. 05:38

sziasztok!


Jó reggelt! hogy telt a hétvége?

2012. márc. 24. 11:15

Sziasztok!


Megneztem a Dukan dietat es nekem tetszik!! Szivesem elkezdem en is hetfön :)

2012. márc. 24. 07:03
Valaki kérdezte (sajnos nem emlékszem ki :( ) hogy a belső combot hogy lehet edzeni, hogy onnan is lemennyen egy kicsit a felesleg. Alakformáláson az edző azt tanácsolta, hogy mikor a hátunkon fekszünk, akkor húzzunk fel a lábunkat és a térdünkhöz tegyünk egy gumi labdát. Azt kell össze szorítgatni sokszor és akkor az a belső combot erősíti.
91. Kálbá (válaszként erre: 90. - Dzsulajla)
2012. márc. 23. 18:37
köszi áttanulmányozom :)
2012. márc. 23. 16:16

[link]

itt van egy bővebb leírás, illetve itt a hoxán van egy fórum is erről.

89. Kálbá (válaszként erre: 88. - Dzsulajla)
2012. márc. 23. 16:05
Mi az a Dukán diéta?
2012. márc. 23. 14:08

Sziasztok!


Én ezen a héten, amikor volt egy kis időm, akkor körülnéztem, hogy mit fogok csinálni.

Rátaláltam a Dukán diétára, ezt próbálom meg tartani majd hétfőtől. hétvégén bevásárolok alapanyagokat, hogy ne legyenek különféle kifogásaim.

Elvileg nyárra lefogyhatnám minadzt amit szeretnék. kb 12-13kg-ot.

Ez a hét fogyás szempontjából kritikán aluli volt, ugyanis és eléggé stresszevő vagyok, ezen a héten pedig mindkét gyerekem retenetesen beteg volt:(


Akik csináljátok, azoknak gratula, a többieknek meg hajrá!

2012. márc. 23. 13:31
nekem nehezen akar, talán -1 kiló... :)
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook