Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kötelékfóbiás férfi fórum

Kötelékfóbiás férfi (beszélgetős fórum)


1 2 3
46. massalhangzo (válaszként erre: 45. - Monalisa83)
2016. okt. 11. 11:33

hidd el, hogy a jellemen, a hozzaallasan egy szakember sem valtoztatna. sok ilyen ferfi es no van


jobban jartal azzal, hogy nem akart osszebutorozni, mert ilyen jellemuek gyakran siman megteszik, es egyuttelve muvelik azt, amit. az pedig meg rosszabb

45. monalisa83 (válaszként erre: 42. - Csikil4ny)
2016. okt. 11. 11:31

Szia!

Ezt én is így gondolom! És az vigasztal egy kicsit, hogy nem velem van a probléma, és ha velem nem tud együtt élni, akkor mással se fog! És azt is tudom, hogy ehhez szakember kellene, de ő nem megy el!

Persze most megint én vagyok a hibás, mert türelmetlen vagyok és hisztizek!

44. csikil4ny (válaszként erre: 43. - Massalhangzo)
2016. okt. 11. 11:28
Maximálisan egyetértek. Azt hiszem, hogy ilyenre mondják, hogy kutyából nem lesz szalonna....
43. massalhangzo (válaszként erre: 41. - Monalisa83)
2016. okt. 11. 11:25

az ilyen tipus nem kotelekfobias es nem ferfi. tudom, te nem lathatod most tisztan, mert szereted. ez egy simlis, gyava pocs. nemcsak azert, mert teged hiteget, atvag, mar amit az elozo kapcsolatarol vagy az eletvitelerol irtal


egy normalis ferfi nem csikicsukizik a gyereke anyjaval, vagy megprobalja, vagy kilep. nem maszkal ki-be az eleteben es a lakasaban az exe, foleg ha mar uj kapcsolata van. nem szorakozik egy anyaval, mert ferfikent, apakent tudja, hogy az felelosseg.


egy normalis ferfi megmondta volna egyenesen, hogy bocs, de o nem ugy erzi, nem tud kozos jovot elkepzelni es tovabb allt volna. a gyava puha simlis pocsok meg a sajat erdekeiket nezik, sajnaltatjak magukat es mindig hazudnak valamit, amiert a no ad meg egy eselyt


ezert nem kell semmit magadra venned, nem a te keszulekedben van a hiba. te talalsz nala jobbat, o nem fog nalad. ugyhogy ne banj egy ilyen szar alakot

42. csikil4ny (válaszként erre: 1. - Monalisa83)
2016. okt. 11. 11:17

Szia!


Egyedül nem fogja tudni megoldani a problémáját és veled sem. Ha nem hajlandó elmenni pszichológushoz, akkor még mindig elmehettek párterápiára. Másképp az életben nem lesz képes normális párkapcsolatra se veled, se mással.

41. monalisa83 (válaszként erre: 40. - Massalhangzo)
2016. okt. 11. 11:16

Neki mindig az a kifogása, hogy én nem vagyok elég türelmes! Mert ha kicsit még kitartanék, akkor minden jobb lenne! Meg én tökéletes vagyok neki, csak tartsak ki.ok

Előfordult már, hogy elküldtem pont ezek miatt. De akkor mindig kínlódik, hogy rossz neki, hogy nem tudja mi van velem. Fél attól, hogy nekem lesz valaki normális csávóm, és akkor vele már nem foglalkozok.

Voltak előttem is próbálkozásai másokkal, de mindenkivel volt valami gondja: az egyik túl fiatal volt, a másik túl öreg, a harmadik nem elég szép....

40. massalhangzo (válaszként erre: 39. - Monalisa83)
2016. okt. 11. 10:39

eppen ezert erdemelnel olyan ferfit, aki ugyanigy viszonyul hozzad


szerintem annyira nem akarta o ezt az osszekoltozest, konnyu azt mondani, talaltam lakast, nezzuk meg, es megnezes elott visszatancolni :( gondolom, erezte, ha nem tesz egy gesztust, akkor ejted, es ha vissza is lep, azt fogod erezni, hogy de o akarna es vele maradsz kulon is


itt nem azt kell nezned szerintem, hogy ha nem zarod le, eljon-e az az ido, mikor o is akarja es egyutt elhettek, hanem hogy olyan ferfira, kapcsolatra vagysz-e, mint ez a mostani. ha 1 ev utan sem alakult ki kolcsonos szerelem, ragaszkodas, elkotelezodes, akkor nem is fog. megeshet, hogy ha elhagyod, majd utanad kap, de az is inkabb a jobb hijan, mert nem jon mas kategoria lesz. en erre nem alapoznek kozos jovot, egyuttelest :( mert elobb-utobb jonne neki olyan, akinel nem hezital. ha ennyire nem tudott megszeretni, akkor legyen el jol magaban, csajozgasson es agyo

39. monalisa83 (válaszként erre: 38. - Massalhangzo)
2016. okt. 11. 10:28

Igazad van, és köszönöm a biztató szavaidat! Ebben annyi még a szomorú, hogy én az elmúlt idők tapasztalatai alapján sokszor mondtam már neki, hogy szerintem mi nem is tudnánk együtt élni, ismerve az ő dolgait. Most pedig ő akarta ezt az egész közös lakásba költözéses témát!

Sokszor főztem neki, hogy egyen rendes kaját! Segítettem ajándékot keresni neki a kislány születésnapjára. Ha beteg volt, és úgy ment dolgozni, én adtam neki gyógyszert, én izgultam érte.

38. massalhangzo (válaszként erre: 37. - Monalisa83)
2016. okt. 11. 10:16
akkor keressel ott helyben, ahol laktok egy szamotokra megfelelo lakast. ne eroltess szerintem se osszekoltozest, sem kapcsolatot olyannal, aki nem akarja. nem sulne ki belole semmi jo. a gyerekedre is gondolnod kell, tenyleg olyan ferfival akarsz elni, aki hezital, fosik, es nem akar egyertelmuen veletek lenni? mert itt nemcsak a te eletedbe jonne valaki, hanem a lanyodeba is. nem hiszem, hogy olyan no lennel, aki ne erdemelne egy normalis ferfit. annyit minimum varj el egy ferfitol, mint amennyit te is nyujtasz
37. monalisa83 (válaszként erre: 36. - Massalhangzo)
2016. okt. 11. 10:11
A lakás egy érdekes kérdés. Jelenleg a szüleimnél lakunk a lányommal átmenetileg, de keresek albérletet. Én nemsokára másik városban kezdek dolgozni, ami nincs messze, 20 km. Anyagilag szerencsére az új munkámnak köszönhetően ki tudom egyedül is fizetni ezt a lakást. Azon is komolyan gondolkodtam, hogy a másik városban keresek lakást, ahol dolgozni fogok. Viszont mivel az megyeszékhely, ott egy kis panel kerül annyiba, mint itt ez a kertes, garázsos, felszerelt, új lakás.Illetve a lányom s ide jár óvodába, itt van, aki tud segíteni és vigyáz rá, amíg én dolgozok.
36. massalhangzo (válaszként erre: 35. - Monalisa83)
2016. okt. 11. 09:58

szerintem o ugy gondolja, mivel eddig is nagyon sok mindent elneztel, es erzi, hogy szereted, hogy akkor is vele maradsz, es belemesz abba, hogy maradjon egy laza kapcsolat. ha pedig nem, hat akkor sem ugrik a dunaba


igaza van, te igy is ragaszkodsz hozza?

azt nem ertem, hogy egyedul miert mesz megnezni a lakast, ha az tul nagy, tul draga neked. vagy azt hiszed, ha odakoltozol egyedul, akkor elobb-utobb o is csatlakozik, foleg ha mar nem maradhat a kozos lakasban?

2016. okt. 11. 09:52

Köszönöm mindenkinek a hozzászólást. Én szerettem, nagyon is, nagyon sok dolgot elnéztem neki az elmúlt időben.

Tegnap közölte, hogy ő sajnos beijedt, az lenne a jobb megoldás, ha maradnánk külön, és ő jönne, amikor kedve tartja.

Azt nem tudta, hogy én ezt már biztosra mertem volna venni, és lebeszéltem, hogy egyedül is elmegyek megnézni a lakást. Ezen ledöbbent. Viccesen megjegyezte, hogy akkor ott neki is lesz majd helye. Azt mondta, hogy én türelmetlen vagyok, mert ő januárig kért időt, hogy addig lerendezze a dolgait és onnantól kezdve majd talán könnyebb lesz minden. Egyébként a szóban forgó lakásba december 10-én lehet beköltözni, tehát nem gondolnám, hogy a két időpont között akkora különbség van, hogy ez jelenthetne problémát.

Kérdeztem tőle, hogy ő abszolút nem fél attól, hogy nekem most már elegem lesz ebből, és végleg elküldöm a francba? Erre az ő reakciója az volt, hogy lehet, hogy arra lenne szükség, és akkor észhez térne.

34. Érdekes73 (válaszként erre: 30. - 3d787b167a)
2016. okt. 10. 22:02
Jó kifogás sose rossz csak legyen aki bekajálja :)
2016. okt. 10. 21:52
Hogy a témához is szóljak. Ez a faszi semmi komoly érzelmet nem táplál irántad. Elvan veled, eljátssza, hogy szeret, pedig nem. Nagyokat drámázik, lakást akar kivenni. Te meg mentegeted, hogy a múltja miatt ilyen. Így 30+ ezt gondold át. Az egész kapcsolat egy nagy játszma. Az exel még van valami kapcsolata, szerintem szexelnek is néha. Egy ilyen faszi egy egészséges lelkületű és önbizalmú nőnek sosem kéne, még gondolat szintjén sem.
32. ironizáló (válaszként erre: 30. - 3d787b167a)
2016. okt. 10. 21:36
Én is :)
31. Magdalénia (válaszként erre: 30. - 3d787b167a)
2016. okt. 10. 21:26
Rövid és velős. :)
2016. okt. 10. 20:02

Bm kötélfóbiást olvastam.


Mondom az mi?


Á ez felejtős fazon...

29. 31bc25d879 (válaszként erre: 26. - 9b10f3d7ff)
2016. okt. 10. 15:39

Egyébként meg ez a másik. Az tuti, hogy egyik sem fülig és halálosan, mindent elsöprően szerelmesek a másikba.

Egyáltalán van közös jövőkép?

Így én biztos nem költöznék össze senkivel.

28. 31bc25d879 (válaszként erre: 14. - Kisj)
2016. okt. 10. 15:32

Ezen jót mosolyogtam:)


A fórumindítóhoz: hát nekem az egész olyan fura. Nem akarásnak nyögés a vége. Kell ez neked?

Mi az, hogy hezitál meg nem kommunikál veled azóta. Ugyan. Akkor éljen egyedül osztjónapot'. Miért ragaszkodsz egy ilyen "beteg" emberhez?

A franc sem erőltetné.

2016. okt. 10. 15:20

Ez a pasi nem fóbiás. Az betegség. Mondhatod, hogy már többször megégette magát, hogy nem tud dönbteni, hogy nem akar dönteni, hogy fél magát akár ennyire is elkötelezni, de nem fóbiás.


Te pedig saját magad keresel helyette és neki egy csomó mentséget.


Pedig azt kellene eldöntened,hogy te még akarsz-e várni arra, hogy ő végre legyen bátor határozni vagy így, vagy úgy, esetleg döntesz te. Vagy így, vagy úgy.

26. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 22. - Massalhangzo)
2016. okt. 10. 15:19

valahogy nekem úgy tetszett, mintha közösen akarnák kivenni és akkor evidens, hogy közösen kötik a szerződést.

Ha valamennyire szeretném a pasit, ő kötné a szerződést, hezitálnék, de talán kipróbálnám, milyen lesz, ha együtt élünk.


De valószínű a fiú, még ragaszkodik a gyermeke anyjához.

Az is lehet a gyerekkel zsarolva van. Ismeretlenül, csak találgatni lehet, de nem a csillámporos szerelem ez egyik részről sem, úgy gondolom.

25. massalhangzo (válaszként erre: 23. - 9b10f3d7ff)
2016. okt. 10. 15:19
azert itt mar eltelt tobb mint 1 ev, ha eddig nem akartak megoldani a lakaskerdest, az eleg erdekes
2016. okt. 10. 15:18
Olyan ember nincs aki nem csalódott még! Az is természetes, hogy minden változás félelmet vált ki. De ha szeret téged túl teszi magát ezen. Ha meg nem akkor nem érdemes miatta stresszelni, majd jön más. Lehet itt mindenféle lelki tyütyüre fogni akármit, ha szeretsz valakit akkor nincs olyan ami közétek állhatna. Ha pedig csak elvagy valakivel akkor jönnek a kifogások, mihelyst ki kell mozdulni a komfortzónából... (Tapasztalat)
23. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 16. - Monalisa83)
2016. okt. 10. 15:15

Ez logikus, hogy egyik sem akarja a cuccait elvinni, mert akkor olyan, mintha le is mondana a lakásáról.

Addig nem is lehet, még kényszer kijelenteni senkit hivatalosan, amíg nem tanúsítja valaki, hogy az utolsó személyes holmiját el nem vitte a lakásból.

22. massalhangzo (válaszként erre: 21. - 9b10f3d7ff)
2016. okt. 10. 15:13

hat meg ha nekem pasim van, nem fogom azt mondani, hozzam nem johetsz, mert az exem barmikor beugorhat egy ropkere :D


egyebkent ha a berleti szerzodes a pasi nevere szolna, akkor a nocinek nem lehetne belole problemaja szerintem. csak en nem koltoznek igy ossze, mintha a masiknak a fogat huznak, es hogy ez az utolso dobasa szakitas elott

21. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 20. - Massalhangzo)
2016. okt. 10. 15:12
Ha nem is cuccolt volna el, akkor is, ha zavarja, hogy a holmijai között turkálnak, egy zárható kilincset szerel fel, amikor elmegy a saját szobájját bezárja és meg van oldva a dolog.
20. massalhangzo (válaszként erre: 16. - Monalisa83)
2016. okt. 10. 15:05
arra nem gondoltal, hogy ez a se veled-se nelkuled dolog meg mindig tart? mert ha a parod mar lezarta volna, nem fordulhatna elo, hogy a csaj meg feljarogat a kozos otthonba, a parod is reg elcuccolt volna. es nem lenne kitetel, hogy abba a lakasba senkit nem vihet fel
19. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 10. - Monalisa83)
2016. okt. 10. 15:04

Biztos, hogy én nem mennék bele ebbe a költözésbe, hiszen egy évre kell a szerződést megkötni.

Képzeld el, ha valami közbejön. Mégsem jöttök ki, vagy na adja az ég, de mégis visszaköltözik a sajátjába, borzasztó anyagi terhet veszel a nyakadba.Persze, ha bírod anyagilag, nincs gond, akkor maximum költhetnéd jobb dologra is, de egy adósságcsapdába is kerülhetsz, főleg, ha esetleg valami miatt a munkád is megszűnne. Sokan gondolkodtak már ebben is , abban is úgy, hogy velük nem történhet ilyen, aztán mégis megesett. :(

Még nem forrott ki ebben a fiúban a nagy elhatározás.

18. massalhangzo (válaszként erre: 15. - Monalisa83)
2016. okt. 10. 15:03

hat ez a nyomos sem jo, ha o ugy veszi, vagy osszekoltoztok, vagy vege


ne haragudj, hogy ezt irom, mert most biztos amugy is el vagy kenodve, de amiket irsz kettotokrol, szerintem ez pont olyan kapcsolat, amit nem kell eroltetni es nem kell osszekoltozesbe vinni :( ez az, ahol nagy levegot kell venni, tovabb allni, kibogni magad, es ratalalni egy olyan ferfira, aki mar az elejen se bant meg, akinel erzed, hogy szeret, hogy szamithatsz ra, es nem mentegetni kell a viselkedeset es fobiakkal magyarazni


egy osszekoltozesnek nem ugy kell nekifutni, hogy az utolso lehetoseg a szakitas elott, ugye ezt te is erzed? az osszekoltozes az annak a lepcsoje, hogy szeretitek egymast, egyutt akartok elni. nem kenyszer vagy kenyelmi megoldas, vagy felzsarolas, hogy most vagy soha

17. monalisa83 (válaszként erre: 14. - Kisj)
2016. okt. 10. 15:01
Sajnos a lakás biztosan megvan, mert kisvárosban élünk, ahol viszonylag drágának számít. Nincs nagy érdeklődés iránta!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook