Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Körülmetélés fitymaszűkület miatt!!!! fórum

Körülmetélés fitymaszűkület miatt!!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. szept. 28. 22:04
Keress meg másik orvost is!
5. rinike (válaszként erre: 1. - Emilla)
2011. szept. 28. 22:04
Az én fiamat 8 hónaposan metélték körül. Reggel kellett menni, még aludt, mikor átadtam az altatásra, és még aludt (az altatásból), amikor visszakaptam. Szegénykémnek néhány napig nagyon fájt, amikor pisilt, de hamar rendbejött. Nem emlékszik semmire, azaz minden rendben volt.
2011. szept. 28. 22:03
az én kisfiamnak is az volt, de kaptunk szteroidos krémet, az felpuhitotta annyira hogy már nem kell müteni , csak érzéstelenitéssel felszedni a letapadt bőrt.De levágni nem kell neki.Pedig neki is iszonyúan le volt tapadva.Éppcsak a húgycső nyilása látszott neki.
3. kisj
2011. szept. 28. 22:03

Ezt muszáj lesz megcsinálni, de ne az "elefánt füles" megoldást válasszátok (ezt esztétikailag én el sem bírom képzelni)

A kisgyerekek pedig rendkívül erősek és rugalmasak. Hipp-hopp túllendülnek a kisebb kellemetlenségeken.


Ne félj:)

2011. szept. 28. 21:59
Bocsi a félévesről a 2es lemaradt úgy hogy két és féléves!!!!!!
2011. szept. 28. 21:57
Légyszi segítsetek és féléves kisfiamnál az urológus teljes fityma szűkületet állapotit meg és azt mondta hogy a megoldás csak a műtét lehet 2 dolgot mondott vagy bemetszik 2 oldalt és lógni fog rajta a bőr mint az elefánt füle vagy körülmetélik mind kettőt altatásban végzik és én ezt nem akarom mindentől félek!!!féltem az altatástól a műtét utáni fájdalomtól meg alapjából ettől az egésztől kérlek benneteket írjatok meg a tapasztalatokat mi a helyes döntés előre is köszi
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook