Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Korkülönbség fórum

Korkülönbség (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
973. sariya (válaszként erre: 970. - 50d0def203)
2009. jan. 14. 13:18
én 26,a párom 37.és a gondok nem is a korral vannak,hanem,hogy nem tudjuk elfogadni egymás hisztijeit..és a csiszolódás nehezen megy.lehet,hogy bele is bukunk..
972. dbe3645082 (válaszként erre: 969. - Sariya)
2009. jan. 14. 13:15

A körülötted élőknél a családodra gondolsz?Az a baj hogy ha az emberek elítélik és negatívakat mondanak akkor mi hamar elbizonytalanodunk hogy lehet hogy igazuk van,de szerintem ha aztán elkezdesz rajta gondolkodni akkor rájössz hogy igazuk van e!Én is volt hogy elkezdtem gondolkodni de 5 perc után már nem volt kérdéses, hisz rájöttem hogy én akkor is szeretem és miért ne működhetne ugyan úgy a kapcsolatunk mint akik egyforma idősek!Gondolom te is szereted??Esetleg a barátok is negatívan állnak hozzá????/Nekem volt egy "barátnőm" aki nagyon negatívan állt hozzá,de egy hónapon belül kiderült(kimutatta) hogy ő nem a barátnőm!!/

Ui:Szerintem annyira nem is sok!!!:)

2009. jan. 14. 13:10

nEM A KOR SZÁMÍT. LEHET EGY FIATAL FIÚ A PÁROD, HA BECSAP, MEGCSAL. VAGY ÉRETT FÉRFI, AKI NEM A SZEX MIATT VAN VELED, HANEM AZÉRT MERT SZERET.


ÉN SZORÍTOK ÉRTETEK! NE FOGLALKOZZATOK SENKIVEL!!!

2009. jan. 14. 13:08

20 ÉVES LÁNY VAGYOK, A PÁROM 37, 4 ÉVE VAGYUNK EGYÜTT, EBBŐL MOST 2. ÉVE ÉLÜNK EGYÜTT. IMÁDJUK EGYMÁST, MERT ÖSSZECSISZOLÓDTUNK.


JA ÉS MÉG EGY DOLOG. A GIMIBEN TANÁROM VOLT, OTT SZERETTÜNK EGYMÁSBA, ÉS LETTÜNK EGY PÁR.


A KORKÜLÖNBSÉG NEM SZÁMÍT, NE HALGASS MÁSOKRA, CSAK A SZÍVEDRE.


HÁNY ÉVESEK VAGYTOK AMÚGY?

969. sariya
2009. jan. 14. 13:04
Szeretnék tanácsot kérni.A párom és köztem 11 év van,az ő javára.A körülöttem élők teljesen negítívan kezeli azt,hogy a párom ennyivel idősebb nálam és hogy neki már gyereke is van.Azt mondják,hogy ne rontsam el az életem,keressek korban hozzám illőt.Mostanában tényleg elég sok a probléma köztünk,de nem hinném,hogy ez a korkülönbség miatt lenne és nagyon rosszul esik,hogy senki sem támogat,bár az is meglehet,hogy nekik van igazuk.Már nem tudom mit gondoljak..
968. dbe3645082 (válaszként erre: 967. - 1406e9c05a)
2009. jan. 14. 13:01
Mikor olvastam a történetét,nem tudom miért pont téged akartalak említeni példának hogy nektek mennyire jól összejött és már a gyümölcse is úton van!!!Ja és szerintem is, az a legjobb ha nem hallgat másra csak a szívére!Az emberek olyan rosszindulatúak és képesek korán elítélni dolgokat még mielött látnák hogy az milyen is!!Remélem érthetően fogalmaztam!:):)
967. 1406e9c05a (válaszként erre: 966. - Rózsa77)
2009. jan. 13. 16:26
Az ember mikor belecsöppen ebbe a helyzetbe/ én tudom/,furán érzi magát.Kapja a pofonokat,de ezekkel nem szabad törődni.Ezt sose felejtsd el.Ez lesz a legnehezebb.Lesz olyan amikor ezek miatt el is bizonytalanodsz.Én így voltam.De 1 nap után rájöttem , hogy nem tudok nélküle élni és ő az én másik felem.Szükségem van rá.Most már ez nem kérdés.Hiszem ,hogy az égiek áldása ez a bébi is.Kívánom nektek ,hogy ilyen szép életetek legyen együtt.Sikerüljön minden ahogy szeretnéd:De!!!!!! Ne hallgass másra csak a szívedre.
2009. jan. 13. 06:52

Kedves Byna,Loskipinkó és P64!

Nos,elolvasva a soraitokat és a kapott kis segítségeiteket,túl vagyunk a beszélgatésen az imádott személlyel,egyikőnk sem vár el semmit a másiktól,de az biztos ,hogy belénk csapott valami,ami igen varázslatos dolog,ami mellett az életben vagy el megyek vagy nem.Vagy szenvedek vagy ,megfogom a varázspillanatát és ,ebben a rohanó világban egy kicsit kikötök egy boldog szigeten,no de azért a "Földön "járva,és vigyázva a lelkemre,szívemre.Oda jutottam,hogy történjen meg,aminek meg kell,mert megbánnám,ha nem teszem meg,de a beszélgetésünk sokat segített mindenben,hisz én így tartottam helyesnek és ő is.

Röviden ennyi!:))Szép napot mindenkinek!

2009. jan. 11. 16:49
Szurkolok nektek!:)És várom a fejleményeket!!!:):)
964. Rózsa77 (válaszként erre: 963. - Dbe3645082)
2009. jan. 11. 16:03

Kedves Byna!

Arról még nem beszélgettünk ill.még nem tettem fel neki,ezt a kérdést ,és még előttünk van egy beszélgetés,mielőtt lépnék mindenféleképpen szeretnék valamennyire tisztán látni.De ez is jó kérdés,mindenféleképpen fogok jelezni itt,hogy mi újság az én kis életemmel,de köszönöm,megfogom kérdezni:)

963. dbe3645082 (válaszként erre: 953. - Rózsa77)
2009. jan. 11. 15:33
Érdekes történet a tiéd is!Megkérdezhetem,hogy arról beszéltetek e már,hogy egyáltalán szereti-e a feleségét??Mert sokszor lehet hallani hogy nagyon viharos a kapcsolat és így el kezd "ki kacsingatni" valamelyik fél!Lehet hogy itt is így van,és akkor meg mi rossz lehetne ha a ti kapcsolatotok meg működne!A korkülönbség szerintem már nem igazán számít,hisz hány olyan pár van akik szinte egyidősek és mégis külön mennek!!!De ezek csak saját gondolataim!
2009. jan. 11. 13:53
Szerintem azért egy bizonyos korban már problémát okozhat a nagy korkülönbség.De le a kalappal,ha ezt vki áthidalja.
961. boukad
2009. jan. 11. 13:45

en 58 eves vagyok es szerelmem 20 evvel fiatalabb !nagyon szeretunk egymast !

je t'aime mon amour :) bisous!

2009. jan. 11. 13:38

Kedves Loskipinkó és P64!

Köszönöm a soraitokat ,azért segítenek.

És ,amit P64 írt,hogy "Szeressétek egymást addig, amig tart a varázs."-ebből nagyon sok mindent leszűrtem,ami talán segíteni fog,és tudom,hogy óvatosnak kell lennem.További Szép Napot Nektek!

KÖSZÖNÖM:)

959. P64
2009. jan. 11. 13:28
Lehet, hogy igazad van. Csak azt akartam irni, hogy nem garantált. Kortól függetlenül. Én is remélem, hogy van. :)
958. Loskipinkó (válaszként erre: 957. - P64)
2009. jan. 11. 13:20
Szerintem van sírig tartó szerelem.De nagyon ritka.
957. P64 (válaszként erre: 943. - Shanyee)
2009. jan. 11. 13:18
Az én barátom is fiatalabb 14 évvel. Sokat gyötrődtem e miatt. De rájöttem, a "normális" kapcsolatokban se lehet garantálni semmit. Manapság sirig tartó szerelem úgysincs. Szeressétek egymást addig, amig tart a varázs.
956. Loskipinkó (válaszként erre: 955. - Rózsa77)
2009. jan. 11. 13:14
Ha semmit nem vársz el Tőle,csináld!Csak óvatosan,nehogy a végén sérüljön a lelked.
955. Rózsa77 (válaszként erre: 954. - Loskipinkó)
2009. jan. 11. 12:14

Kedves Loskipinkó!Köszönöm a soraidat.Nem várok el semmit az illetőtől,hisz tudom,hogy semmi más nem lehet köztünk.Nos igen az útolsó kérdésedre holnap fogom talán a választ megkapni tőle,hogy ő egyáltalán ,hogy képzelte el,vagy nem is tudom,hogy hogy fogalmazzam meg,egyszóval,hogy mi újság van nála?Röviden ennyi.És igazad van ha belevágok,akkor ninden hátulütőjét viselnem kell,megéri-e ez nekem vagy sem,a labda igen fel van dobva:)

Tényleg minden dologgal tisztában vagyok ill.ő is,nem szokásom elhamarkodottan cselekedni,de neki sikerült kizökkentenie a megszokott életemből,ami jó is meg rossz is.

954. Loskipinkó (válaszként erre: 953. - Rózsa77)
2009. jan. 11. 10:46
Veszélyes nős férfi hálójába kerülni.Ha bevállalod minden velejáró hátulütőjét,hajrá.És persze az sem utolsó szempont,mit vársz a kapcsolattól.És a nős férfi?
2009. jan. 11. 10:38

Szép napot mindenkinek!

Nem is tudom hol kezdjem,amire segítségetek várnám ill.tanácsot,ahogy olvastam a történeteket bátorságot kaptam,hogy írjak:)Nem tudom mit tegyek,az életembe belépett egy férfi,s a korkülönbség elég nagy köztünk,de engem ez nem zavar(én 32 ,ő 50 ),nagyon van vibrálás köztünk,tehát nem egyoldalúak az érzések.A gondom csak az,hogy nős,sosem voltam ilyen helyzetben és tanácstalan vagyok,hogy megtegyem-e azt amit a szívem diktál vagy sem.Gyötrődöm igen nagyon,hogy mit csináljak,hisz "Egyszer élünk!",de a lelkem igen kaotikus...józan ész vagy az érzelmek és lesz ,ahogy lesz.Remélem valamennyire lesz .olyan ember itt,aki megérti a helyzetemet és tud valami tanácsot adni....

2009. jan. 5. 12:33
Nagyon aranyosak vagytok .Baromi jól esik minden kedves szó.Tudjátok kevés jut belőle.Beszólások lesznek már előre félek.Volt belőle az elején is.Hát még most .De baromi boldog vagyok mert az első fiammal nagyon hánytam, a másodikkal nem, a pirinkóval pedig egyik reggel hánytam ,a másik reggel pedig tökéletesen ébredek.Tehát mivel 3 nem ,nem létezik így hátha a picink leányzóóóó! De az a lényeg hogy egészséges legyen.Bár a nagyfiaim azt mondták tegnap,hogy Tamás lesz a pici neve,ha fiú ha lány.:))))))))Csodálatos érzés!!!!Bár minden ilyen szép lenne.Még 1 szer köszönöm a szép szavakat jókat sírtam rajta. Pusza
951. Fiatal nő (válaszként erre: 950. - Dbe3645082)
2009. jan. 4. 14:58

Szia! A Szilveszter dögunalom volt, mint általában. Annyi volt benne jó, hogy a párommal lehettem.

Igen, ott voltam nála és csak reggel mentem haza. Itthon volt balhé, de nem érdekel(t). :-)

950. dbe3645082 (válaszként erre: 941. - Fiatal nő)
2009. jan. 4. 14:40
Szia!Milyen volt a szilveszter,sikerült együtt lennetek??
949. dbe3645082 (válaszként erre: 946. - 1406e9c05a)
2009. jan. 3. 16:34
Tiszta szívből gratulálok!Szerintem egyáltalán nem elítélendő!Ez biztos nem véletlen!:)Fentről kaptatok egy óriási ajándékot,evvel is bizonyítva hogy nem számít a korkülönbség!Sok boldogságot kívánok!És persze majd jó babázást:):):)
948. Roni24 (válaszként erre: 946. - 1406e9c05a)
2009. jan. 3. 15:11

Gratulálok én is! :)))

Nagyon sok boldogságot kívánok nektek a picúrhoz, és főleg, EGÉSZSÉGET mindannyiotoknak!!!


Akik meg ezt elítélik, baromira savanyú, irigy, és boldogtalan emberek lehetnek, CSAK sajnálatra méltók!

947. futótűz (válaszként erre: 946. - 1406e9c05a)
2009. jan. 3. 10:21

Tiszta szívből gratulálok Neked és a párodnak!

Bevallom, picit irígy vagyok amiért én már kicsúsztam abból a korból, amikor még vállalhatnánk babát, de majd az unokákkal kárpótoljuk magunkat:)

Gyönyörű ajándékot kaptatok az Élettől.

Hogy ki mit gondol erről vagy miként itéli el, azt gondolom, semmit nem számít. Nem is hiszem, hogy érdekelne benneteket:)

Gratula, még egyszer!

2009. jan. 3. 09:22
Sziazstok! Jól kezdődött az évünk. Kiderűlt, hogy babát várunk.Aki elítéli a nagy korkülönbséget ,ezt még jobban elfogja.De sebaj mi boldogok vagyunk.Sok szépet és jót mindenkinek.
945. dbe3645082 (válaszként erre: 943. - Shanyee)
2009. jan. 2. 11:36
Egyáltalán láttad már vagy csak az írásaiba szerettél bele?Tudsz róla többet is,szoktatok beszélgetni családi dolgokról?Mert lehet hogy tényleg egy családos anyuka!Sőt azért már 38 évesen elég nagy esély van rá!Kiemelném hogy ezek csak a saját gondolataim!!
944. 3a92f8d690 (válaszként erre: 943. - Shanyee)
2009. jan. 1. 22:36
nincs neki családja a csókos nőnek xd lehet hogy 1 lestrapált 4 gyerekes anya:-))hagyjad csk vannak hozzád illő lányok:-))
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook