Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Korkülönbség fórum

Korkülönbség (beszélgetős fórum)


2006. szept. 7. 09:23
Életempárja és Én köztem 7 és fél év van.Lánykoromban inkább az érettebb fiúkat szerettem.Sokal komolyabb felfogásu voltam a koromnál és velük könnyebb volt szót érteni!
2006. szept. 7. 08:52

Mindig is idősebb pasijaim voltak, az a marhasok, aki a mostani párom előtt volt (hivatalosan 2), mindkettő 6 évvel volt idősebb, mint én.

Aztán volt egy rajongóm, amiből semmi nem lett, ő 7-tel volt fiatalabb nálam.


A mostani párom 18 évvel idősebb, mint én, de egyikőnket sem zavarja, sőt én örülök, hogy idősebb féle :)))), nem bírom a nyegle, zsizsegős pasikat, arról nem beszélve, hogy ha fiatal, akkor mehetnéke van (ezt másképp nem tudom megfogalmazni)... Ez így jó ahogy van, mármint a mostani kapcsolatom. A korkülönbség ellenére teljesen megértjük egymást :D.

2006. szept. 7. 08:39
Párom és köztem őt év korkülönbség van. Ő az idősebb. Szerintem ennyi kell. Jól megértjük egymást.
2006. szept. 7. 08:26

Nekem mindig is 3-4 évvel idősebb barátaim voltak, és nagyon jól megvoltunk mindig egymással.

Akadt 2 10-15 évvel idősebb pasim is, de ők felfogásilag, az élethez való hozzáállásilag teljesen mások voltak, mint a tőlem 3-4 évvel idősebb srácok. Sokan érettebbek, tapasztalatabbak voltak minden téren, bár ez nem feltételenül jelenti azt,h. egy velem egykorú nem lehet az.

Szerintem a kor nem számít.

De miért kérded ezt Reni79?

2006. szept. 7. 07:16

Nálunk nincs 2 évnyi, úgyhogy ő fiatalabb nálam. Persze még magam is fiatal vagyok, de elviekben érettebbnek kellene lennem. De nem így van. Ő érettebb és megfontoltabb nálam, ez valamennyire rajtam is segít és talán még húz is. Nem érzem, hogy a korkülönbség bármilyen hátulütőval járna.

Az a fontos, hogy az illető fejben legyen ,,okés", és akkor a kor mit sem számít.

2006. szept. 5. 14:41

Szerintem nem probléma ha a nő idősebb abban az esetben, ha mint embereknek hasonló a gondolkodásmódjuk, értékrendjük, életfelfogásuk.. ha ugyanazt akarják és várják mindketten egy kapcsolattól.

Nekem volt már kb. 5-6 évvel fiatalabb pasim (szándékosan nem használom a "barátom" ill. "szerelmem" szavakat...), de nem igazán működött, mert teljesen máshogy gondolkodtunk az ÉLETről. (ő 20-21 volt, én 26... no, ez nem volt nyerő párosítás akkoriban) Akivel mostanság "alakulóban vagyok" szintén fiatalabb, de már "csak":)) 2,5 évvel... Vele pl. nem érzem, hogy idősebb vagyok, sőt, nem érzek egyáltalán korkülönbséget közöttünk.. Szóval szerintem pár év még "belefér" a nő javára, de azért nem hiszek a Demi Moore-Ashton Kutcher féle holtodiglan-holtomiglanban... hiába gondolkodnak esetleg hasonlóan... (asszem 16 év van közöttük...!? hááát...az már azért kicsit sok, neeem...??:))

2006. szept. 5. 14:30
A párom-férfi 2 évvel fiatalabb tölem, komoly gondolkodásmódja van, szinte érettebb mint én. Megértjük egymást.
2006. szept. 5. 14:30
szerintem a nő is lehet nyugodtan idősebb, ha a fiú már a húszas éveiben jár.
2006. szept. 5. 14:29
Én 92-től 97-ig jártam egy tőlem 1,5 évvel fiatalabb sráccal, 3 évig volt gyűrűnk, de mint később kiderült ez az ő számára vajmi kevesett jelentett.Ezek alapján én azt mondom, hogy én semmiképp nem kezdenék fiatalabbal.Persze attól is függ, hogy ez mikor történik.Ha most lenne egy akár 5 évvel fiatalabb párom, már lehet, hogy nem ezt a következtetést vonnám le.Sok múlik azon mennyire érett a fiatalabb fél gondolkodása, az élethez való hozzáállása.
2006. szept. 5. 14:11
És szerintetek hogyha a nö idősebb?
2006. szept. 5. 13:57
Nálunk 13 év a korkülönbség a párom javára.Nálunk ez a normális.
2006. szept. 5. 13:42

Nálunk hét év.

A párom ennyivel idősebb.

Semmi gond nem volt belőle, szerintem normális is ennyi.

Mindig azt gondoltam már jóval fiatalabban is hogy a fiúk/férfiak később érnek, ma is így gondolom.

2006. szept. 5. 13:40
Légyszi irjatok a témában.Szerintetek mi az ideális korkülömbség egy kapcsolatban.Tapasztalatok is érdekelnek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook