Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Könnyűvérűnek könyvelik el az olyan lányokat, akik így öltözködnek? fórum

Könnyűvérűnek könyvelik el az olyan lányokat, akik így öltözködnek? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
74. Miss Angel (válaszként erre: 69. - Channa*)
2021. márc. 5. 12:35

tényleg borzasztó,mikor nagyon tetszik,de jobb esetben már meg se veszed,rossz esetben megveszed ,de nem tudod hordani.

Körömcipőt se egyszerű kapni egy keskeny lábfejjel rendelkező nőnek,raadasul akinek 35ös a lába,de még sarokfogoval,diszkrét talpbetéttel megoldja az ember,ha emg lehet,és nem jár ki belőle a lába.

de szandáL?

Én eddig,ahányszor elcsábultam,mindig feladtam,mert azt hittem,a nyári hőségben kitöröm a nyakam,annyira csúszott a szandál belseje-az külön szép,mikor elöl a lábujjak már ey kilométerre kilógnak belőle-ami még külön szép,hogy szanaszét dörzsöli szedi az ember lábát ,nekem volt,mikor szó szerint szétvágta az egész lábam,mire hazaértem.Akkor döntöttem úgy,hogy viszlát tűsarkú szandál.


Eddig gondoltam velem van a hiba,én vagyok "génhibás",de ezek szerint nem :))))) gáz ahogy meggyártják ezeket,ami a legszomorúbb,hogy a legtöbbnek tiszta mű a belseje,hadd csússzon még jobban :/

73. tien (válaszként erre: 72. - Tien)
2021. márc. 5. 09:22

Például valakinek jól áll az állat minta,de én el sem tudom magamon képzelni.

Még sál ,vagy kendő sem .


De ezért jó ,hogy nem vagyunk egyformák ,mindenki megtalálhatja a saját stílusát amiben jól érzi magát,csak tudja hordani ,mert semmi sem olyan szánalmas mikor egy szuper magassarkúban nem tud szépen menni.

72. tien
2021. márc. 5. 09:14

Én még úgy tanultam,hogy csak egyvalami lehet kihívó.Vagy a szoknya ,vagy a blúz.


Egyébként én mindig leülök a szoknyában próba közben ,ha nem csúszik fel a nyakamba akkor okés.


Valakinek jól is állhat ez a stílus,de nem nekem ,mert én nem vagyok elég,,dög,,.


Romantikus ill.vintage stílus az én utam.

De ettől függetlenül ennek a stílusnak is megvan a maga szerepe.Szuper aalakhoz remek,csak ne essünk át a a ló másik oldalára.Vagy felső,vagy szoknya.


A necc harisnya nálam szerepjátékban elmegy.Nem tudom hordani a hétköznapokban.Feszengek benne...

71. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 5. 09:13
Szimplán közönséges.
70. Panna.33 (válaszként erre: 18. - A32f396a94)
2021. márc. 5. 08:48
Na igen, ferfiakon elég fura lehet. Főleg ha nem szőrtelenítik a lábukat.
69. Channa* (válaszként erre: 67. - Miss Angel)
2021. márc. 5. 08:12

"magasssarkű szandál meg se tartja a lábfejem,olyan keskeny,"


Áááá, ne gondold, hogy a keskeny lábfejed a probléma!

A szandálokkal van gond.

Nekem széles a lábfejem, ennek ellenére nehezen kapok olyan szandált, ami tartja is a lábamat, azaz kapok, csak az meg nem áll jól a lábam vastagsága miatt, ráadásul olyan szandálokat dobnak piacra, amiről egy szélesebb lábfej lelóg oldalt.


Tehát, nehéz jó lábbelit venni. Készül egy közepes "méret", ami a keskeny lábúakon lötyög, a szélesebb lábra pedig nem megy rá. Ritka az aki tud venni megfelelő méretet...

68. Miss Angel (válaszként erre: 67. - Miss Angel)
2021. márc. 5. 01:06
*elbizonytalanítana
67. Miss Angel (válaszként erre: 65. - Miss Angel)
2021. márc. 5. 01:05

tényleg,cipőkre ki se tértem,pedig beszéltetek róla.)


imádom én is magas dögös nőies cipőket,tűsarkú is elmegy,de én a telitalpú csizmákba cipőkbe,szandálokba vagyok belebolondulva .) kényelmesebb is nekem,,mivel egy magasssarkű szandál meg se tartja a lábfejem,olyan keskeny,csak csetlenék botlanék benne nyáron a melegben.


ezekhez az öltözetekhez nyugodtan párosíthatsz dögösebb cipőket,de lehetőleg tudjál bennük menni :))

tudd mihez mi illik,sportoshoz sportos,a nőcishez nőcis,bár van a sportos nőcis egyveleg is,nekem sokszor van ahhoz is kedvem :)


ha hasonlóképp fogsz öltözni,nem leszel túl sok és megfordulnak majd utánad,pláne,ha ez társul egy magabiztossággal ,nőiességgel;) a magabiztosságot azért emeltem ki,mert azokban amiket leírtál,nem lennél magabiztos,szinte biztos vagyok benne,egyrészt mert rákérdeztél,mi a véleményün,másrészt,mert az emberek tekintete elbizonyítana.


támogatom egyébként-NAGYON-azt,hogy le kell tojni mások véleményét akkor,ha ízléses vagy,rendben vagy,jol nézel ki és főleg jol érzed magad a börödben.Mert aki így is furán néz rád,az irigységből fogja tenni :) ;)

66. Miss Angel (válaszként erre: 65. - Miss Angel)
2021. márc. 5. 00:41
minisortot akartam irni az elején,bocs az esetleges hibákért...
65. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 5. 00:40

egy kifejezéssel tudok élni,ha vki ezeket így válogatja össze:ízléstelen.


SOK A haspóló amiből kint van a hsad egy minirottal vagy miniszoknyával,mert kint van szinte mindened.A bőrnadrág és a neccharisna sem egy szolid darab,de a popsi villantós sort a dekoltált felsővel,az eggyütt meg egyenesen katasztrófa


nem mindegy,hogy azért néznek meg,mert csinos vagy,vagy azért,mert izléstelenül kihívó


külön külön ezek a ruhadarabok jók lehetnek,összepárosítva mással,ha az egyik darab kicsit "vadabb",a hozzá párosított másik sarab legyen finomabb szolidabb.


példák:hasvillantós póló a most divatos magasabb derekú szűk farmernadrágaokkal nagy divat,pláne fiatalok körében,és jol mutat együtt.

dekoltált felső-lehetőleg ne hasig kivágva -az jó egy nadrággal,szoknyával,de nem olyannal amiből kint van a fél feneked.


farmersort ami nagyon sokat mutat,hát,már kevesen hordják,de ha már szereted és kól is áll,csakis szolid felsővel,mondjuk nyáron egy spagettipántos darabbal,ami nincs nagyon kivágva,vagy rövidujjúval,és egyik se túl rövid válltozatban...


neccharisnya...ezt a darabot én pl egy sima,szűk,de egyszerű ruhával még el tudom képzelni,de egyébbel sem,számomra ez a darab túl sok,azt hiszem ezt én nem venném fel,de ez én vagyok.


szóval a lényeg,ha ezeket nem megfelelően válogatod össze egymassal,nézhetsz úgy ki ,mint egy utcasarki.

és nagyon fontos hogy ha már szereted ezeket,meglegyen hozzá az alakod,mert ha nem áll jol,jobb róla lemondani.Nincs kiábrándítóbb,mint az ezekből kibuggyanó háj,meg narancsbőr meg a többi

egy nő akkor nő,ha tudja,miben csinos.Vna aki többet megengedhet magának ,vagy szinte mindent,van aki kevesebbet,de ahogy te pároosítottad össze a ruhákat,úgy maximum egy gogotáncost tudok elképzelni,annak való,de nem egy utcai öltözetnek.

64. Lávli* (válaszként erre: 53. - 184481d874)
2021. márc. 4. 23:55
Nem gáz, max kilukad a lepedő 🤣
63. tulipán*** (válaszként erre: 23. - A32f396a94)
2021. márc. 4. 22:21
🤣🤣
62. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 4. 21:31
Ha max 5 fok van napközben akkor rácsodálkozom a kilógó szőrös térdekre is de mindenki olyan betegséget szerez magának amilyet tud.
61. Pici1978 (válaszként erre: 60. - Channa*)
2021. márc. 4. 21:08
Ízlés kérdése, ha így érzed magad jól akkor tedd. :)
60. Channa* (válaszként erre: 55. - Pici1978)
2021. márc. 4. 20:05

Na de ha csinos, akkor miért ne villanhatna ki a feneke? A strandon szinte az egész fenekünk látszik.


Én nagyon szeretem az elől gombos szoknyákat és az olyanokat, amelyiknek a sliccelés az egyik combomnál van, és nem zavar ha kivillannak a combjaim...

59. Channa* (válaszként erre: 54. - Timycat)
2021. márc. 4. 20:02

Nem illik? Te ilyennel foglalkozol?


Én úgy vagyok vele, hogy ha jól áll, akkor simán felveszem, nem érdekel, hogy hány éves vagyok.


Már régen nem hordhatnék ilyen alapon bikinit, olyan szoknyát, amiből kint van a térdem, farmert sem, rózsaszín ruhát sem, azaz bokáig érő slafrokokat kéne magamra öltenem, azt is barna színbe. Hát nem.

58. a32f396a94 (válaszként erre: 56. - Timycat)
2021. márc. 4. 19:52
Irigylem a párodat! ;)
57. 184481d874 (válaszként erre: 56. - Timycat)
2021. márc. 4. 19:51
Ha neked ez természetes,te tudod.
56. timycat (válaszként erre: 53. - 184481d874)
2021. márc. 4. 19:45

Mert mi a gáz egy tűsarkúban?

Én nagyon szeretem őket. Igaz általában rendeltetésszerűen hordom őket.


De amíg új 1-1 darab "elkísérnek" az ágyba.


Ha futni tudok bennük (mert tudok) akkor bármit is tudok

55. Pici1978 (válaszként erre: 30. - Channa*)
2021. márc. 4. 19:43
Semmi baj, ha felveszi, de a feneke azért ne villanjon ki. Érezze jól magát,nem az számít ki mit mond, ráadásul elég sok az irigy ember, figyelmen kívül kell hagyni őket.
54. timycat (válaszként erre: 48. - Epresturmix)
2021. márc. 4. 19:40

Nekem volt olyanom farmerben. De az ember leszaggatta 😂 Na nem dühében. Van még 1-2 nem farmer anyagú. Edzeni jártam benne, de megállt az élet a konditeremben, így hanyagoltam aztán.


Egy kerek, feszes bőrű popsin nagyon jól mutat, legalábbis az enyémen jól nézett ki.


Most így 40 fele csak azért nem húzom, mert nekem már "nem illik".

Pedig bitang jól áll.

53. 184481d874 (válaszként erre: 50. - A32f396a94)
2021. márc. 4. 19:40
De tényleg....hogy a csudába tud felszabadult lenni egy tűsarkúban?...hacsak nem "profi".
52. unom (válaszként erre: 48. - Epresturmix)
2021. márc. 4. 19:40
Kamaszként hordtam olyat, csak mert tetszett. Hogy másnak meg nem, azt pont letojtam.
2021. márc. 4. 19:38

Mondja el mindenki a mondanivalóját, jó szórakozást, nekem a fogorvosommal van randevúm.

Remélem egy csini-pini helyettesíti, a fene vigye el ezt a morcos világot.

50. a32f396a94 (válaszként erre: 47. - 184481d874)
2021. márc. 4. 19:38
Hogy egy klasszikust idézzek "Hagyjuk a szexualitást a hanyatló Nyugat ópiumának"
49. vigyefene (válaszként erre: 45. - Gyöngy:))
2021. márc. 4. 19:34
Így aztán a "belevalót" is könnyű lesz megtalálni.....
48. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. márc. 4. 19:34
A popsivillantós az amelyikben látszik a segged karimája? Az mire jó? De tényleg? Mindig meg akartam kérdezni, csak nincsen ilyen ismerősöm. Az utcán meg mégsem mehetek oda. A többi szerintem nem gáz.
47. 184481d874 (válaszként erre: 20. - A32f396a94)
2021. márc. 4. 19:33
Sok reklámfilmet nézel,abban van ,hogy a nők az ágyban piros tűsarkú cipőt viselnek,ami szerintem baromság...
46. vigyefene (válaszként erre: 43. - Channa*)
2021. márc. 4. 19:32
Ahhoz semmi nem kell.
45. gyöngy:) (válaszként erre: 42. - Globus)
2021. márc. 4. 19:32
Minden adott a jó húsleveshez.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook