Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kőkeményen át lettem vágva fórum

Kőkeményen át lettem vágva (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2012. aug. 30. 13:09
szerintem egy ilyenböl évekig nem lehet talpra állni. sajnálom.
5. 657cb515d9 (válaszként erre: 1. - Abby)
2012. aug. 30. 13:09
Úristen, ez nagyon durva, én nem bírnék felállni 15 év után, pedig igenis ezt kell tenned! Nagyon sok kitartást kívánok!
2012. aug. 30. 13:09

"De akkor is gerinctelen, gyáva dolognak tartom. . ."


... és azt szabad tudni, hogy mit tartanál gerinces, bátor dolognak?

2012. aug. 30. 13:08
Az ilyenek általában visszamennek. Kérdés, hogy lesz-e hova.
2. 328aadd89f (válaszként erre: 1. - Abby)
2012. aug. 30. 13:07

Nagyon sajnálom, ami Veled történt.:(

Én biztosan nehezen kaparnám magam össze.:(

Annak ellenére, hogy volt oka a különválásra, szerintem sem volt éppen a legkorrektebb. Ilyenkor mindig az jut az eszembe, hogy vajon akkor is kilépett volna a kapcsolatból, ha nem talál magának valakit? Szerintem nem.

1. Abby
2012. aug. 30. 13:04

Tegnap kiderült, hogy a férjem hetek óta mással találkozgat. Sohasem hittem volna. Összetörtem.

15 éve voltunk együtt,3 gyerekünk született, amikor is pár hete bejelentette, hogy elköltözik. Megunta a hisztimet, meg az elégedetlenkedésem.

Ostromoltam magam, hogy lehetek ennyire hülye, hogy a viselkedésemmel tönkretettem a családomat.

Tegnap rájöttem, hogy fölösleges volt hetekig sírnom utána. Hiszen ő már régesrég másnál kereste a boldogságot.

Csak gyáva volt elém állni...


Mielőtt bárki felvilágosítana... igen, biztosan oka voltam én is a dolgok ilyen alakulásának. Nem mosom a kezeimet!!!!!!!!!!!!!

De akkor is gerinctelen, gyáva dolognak tartom...


Nektek erről mi a véleményetek?


Hogy lehet felállni a padlóról, ahová most kerültem?

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook