Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kislány vagy kisfiú? fórum

Kislány vagy kisfiú? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Kislány vagy kisfiú?

1 2 3 4
2009. jan. 4. 12:20

Én egyetértek veled.

Ha megnézi valaki a baba nemét az akár szüléskor is meglepődhet. Egyik rokonunknak azt mondták hogy fiú gyereke lett és a végén lány lett. :-)))

2009. jan. 4. 12:09
Látom, huszonévesen leszel nagycsaládos:) írtam ki egy ilyen fórumot:)ha gondolod nézz be oda is..
2009. jan. 4. 12:05
Nagyon jó a cikk, egyetértek Veled! Igaz Én megkérdeztem, mind a három gyerekemnél, hogy látják-e a baba nemét! Engem jobban felbosszantott az, mikor mondtam, hogy fiúk lesznek (ugyanis ikrek a kicsik, és az első gyerekem is fiú), és egyből vígasztaló szöveggel jöttek Nekem, hogy nem baj az, majd hoznak Ők lányt! Nekem mindegy volt, mik lesznek, jó titkon vágytam kislányra, de nagyon örültem, és örülök is Nekik! A lényeg egészségesek legyenek! Amúgy meg Isten áldása, és köszönöm, hogy szülhettem három csodálatos gyereket, akiket nagyon imádok! Jó egészséget kívánok, és boldog babavárást, majd babázást!!:)
2009. jan. 4. 12:05

2006ban született az első gyermekünk.

(Nálunk itt 2 kötelező uh van 12 és 18 hetes-pedig ha jól tudom 4 az ajánlott, még egy a terhesség közepe és egy a vége felé-erre azt mondták, nincs pénze a kórháznak többre, ha kiváncsi vagyok, elmegyek maszekba!:S)

Szóval a babóca eltakarta magát, és én azt mondtam: ha meglepi, hát meglepi:) NEm mentem el csak azért maszekba, hogy megtudjam, így tényleg izgalmas volt a várakozás!:)

(Hozzáteszem, érdekes, hogy a kórházba is lehet menni dvdt iratni képet kérni, természetesen x összegért!)

Második babánál 13. héten mondta az orvos, hogy kisfiú,(de hozzátette, hogy mivel még pici, nem ígéri 100%ra--mondjuk talán a legjobb uhs orvos:) 18 héten takarta magát!Így igazából őt is úgy vártuk, hogy lesz, ami lesz, fő hogy egészséges legyen!:) Két kisfiam van...

A szokásos fiú lesz vagy lány kérdésre én csak annyit válaszoltam: majd kiderül, megszületik, mi sem tudjuk! és ha valaki firtatta a dolgokat, nem foglalkoztam vele!

2009. jan. 4. 11:36
Mélységesen együtt értek veled! MIkor mi is a babát vátruk kb. a 10 hétnél jártunk mikor már mindenki azzal a kérdéssel bombázott hogy kisfiú vagy kislány.......??!!Ez még az első 10-15 kérdésnél elmegy,de mikor már a szomszédasszony minden nap ha meglát felteszi ugyanazt a kérdést a rokonok úgy szintén.az ember arca már nem annyira rezzenéstelen! A másik ami kiborított hogy mindenki a ki ismerős vagy rokon volt kérdezték hogy hanyadik hét és :-ugye én mindig illedelmesen válaszóltam hogy épp a 24-25-26..... és szintee rámförmedtek hogy az nem léteziiiiiiikkk,mintha ők jobban tudnák,jjjaaaaaaajjjj,no és a másik kedvenc mikor megszületett a baba mindenki azonnal látni akarja és az egész ház a rokonoktól ismerősöktől hangos!!!!!!Ja és persze mindenki arról érdeklődik hogy mennyi tejed van és jól szopik e a kicsi????????? Nos megértelek! Manapság mindenkinek "diplomája van a várandósságról és gyereknevelésből"! És semmi sem idegesítőbb mikor rokonok,ismerősök rád akarják erőszakólni a saját akaratukat!!Brrrrrrr!
2009. jan. 4. 11:15

Szia!

tetszett a cikked. Jó, hogy leírod benne a saját véleményedet erről a dologról anélkül, hogy bárkit is meg akarnál bántani. Tiszteletben tartod mások nézeteit erről, de teljesen jogosan te is elvárnád, hogy ez visszafele is működjön. Sajnos az emberek többsége nem ilyen, azt gondolják sokan, csak az a jó, amit ők gondolnak, a többi hülyeség. Az én lányom most lesz 1 éves. Komoly betegség után lettem várandós, így csodának számít, hogy ő van nekünk, és teljesen egészséges. Amikor vártam, nagyon untam a kérdést, hogy fiú lesz, vagy lány. Miért nem mindegy ez bárkinek is? Az én dolgom, nem? Mi úgy voltunk vele, akár kisfiú, akár kislány, ugyanúgy fogjuk szeretni. Amikor ezt mondtam, azért még csak kérdezgettek, hogy "Azért a szíved mélyén csak jobban vágysz valamelyikre?" Pedig tényleg nem így volt. Aztán a 20 hetes UH-n megkérdeztük, milyen nemű, megmondom őszintén, nagyon kíváncsi voltam. Nevén szerettem volna őt nevezni. És a mai világban, amikor csak piros babakocsit lehet venni, meg kéket, és a gyerekruhák is rózsaszínek vagy barnák (persze sarkítva), és az ember készül a pici fogadására, rendezi a szobáját, stb., akkor jó tudni, kit hord a szíve alatt. Nálam a kíváncsiság nagyon erős volt!

Jó egészséget, problémamentes pocakosságot kívánok Neked! És tudod... 3 a kislány!! :o)))))))

2009. jan. 4. 11:03
2009 tavaszára várjuk a harmadik gyermekünket.
Aki ismeri a terhességet, az tudja, hogy a mai világban az első kérdések között szerepel a "na és tudják már, hogy mi lesz: kislány vagy kisfiú?" kérdés. Mi nem tudjuk. S mikor ezt elmondom általában egy megdöbbent emberrel találom szembe magam. Ilyenkor van, aki annyira elcsodálkozik ezen, hogy nem is firtatja tovább a dolgokat.

Ugrás a teljes írásra: Kislány vagy kisfiú?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook