Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kisgyerekes anyukák mindennapjai fórum

Kisgyerekes anyukák mindennapjai (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
2010. febr. 11. 12:24

Sziasztok,


akkor ezekszerint nem csak nálunk vannak ilyen szülők. Épp tegnap mondtam a férjemnek, mert ma jelmezbál lesz az oviban, hogy nagyon kíváncsi leszek, mert mivel nemrég költöztünk, senkit nem ismerek, de eygesek annyira fent hordják magukat, hogy jó, hogy hanyatt nem vágódnak...

61. Mariann7533 (válaszként erre: 60. - Becseiagi)
2010. febr. 11. 12:23

Atya isten.Jó kis bagázs.Na és ez a férjeddel hamarabb lesziázott dolog,hát...

És az ő férje?

60. becseiagi (válaszként erre: 59. - Mariann7533)
2010. febr. 11. 12:15
2 van, hozzájuk szokott csatlakozni néha még egy anyuka, aki úgy csinál, mintha szarná a pénzt, illetve egy óvonéni anyuka, aki szintén fejtörés volt nekem először: ugyanis az óvodából ismerjük egymást, és mindig Jó napottal köszönt. Még akkor is, amikor én már sziával. Csak most hogy egy osztályba is kerültek a gyerekeink, akkor kezdett sziázni. No a férjemmel már hamarabb lesziázott!
59. Mariann7533 (válaszként erre: 58. - Becseiagi)
2010. febr. 11. 12:12
Mekkora bunkók.Na nálunk ilyen nincs.És miért ilyen nagyképüek?Többen vannak?Mert az ilyen elitkék bandában járnak ám.
2010. febr. 11. 12:09
Az első hetekben (előre) köszöntem nekik, ők meg pofa vágás közben morogtak valamit. Aztán már nem is köszöntek vissza. Most meg már simán elmegyek mellettük, hogy rájuk sem nézek. Kinek gondolják magukat? Majd én előre köszöngetek úgy, hogy nem fogadják a köszönésemet?!
2010. febr. 11. 11:49
a nem köszönés az egyik legúndorittobb dolog! fúúúúúúúúúj
56. Mariann7533 (válaszként erre: 55. - Becseiagi)
2010. febr. 11. 11:43
De azért az,hogy nem köszönnek,egetverő bunkóság,már elnézést.Az orrukat milyen magasan hordják?
55. becseiagi (válaszként erre: 54. - Mariann7533)
2010. febr. 11. 10:58
Nálam pont fordítva van, az ovodai szülőkkal jobban el vagyok, mint az iskolaival. Ott a suliban vannak olyan szülők, hogy igaz egy csoportba jártak a gyerekeink az oviba is, és most egy osztályba járnak, de nem köszönnek nekem. Valamiért úgy néz ki nem vagyok szimpatikus.
54. Mariann7533 (válaszként erre: 49. - Becseiagi)
2010. febr. 11. 10:53

Akkor nálad is ez a "elviszem a suliba,vagy hozom a suliból,és beszélgetek anyukákkal" dolog van.

Az oviba sajnos nincs ez a szülői összetartás,vagy csak még nem alakult ki.Bár az is igaz,hogy én ebéd után elhozom a fiamat,de rajtam kívül nem igazán szokták elvinni,így a középső csoportból van két anyuka akikkel néha beszélgetek.De ez az iskolai szülői közösség nagyon jó.Komolyan mondom,mintha évek óta ismernénk egymást.Legalább ennyi lehetőségem van beszélgetni.De hogy a nyáron mi lesz,azt nem tudom.Félek,hogy attól,hogy nem megyek a suliba,oviba,/mert ugye azért ez csak mozgás erre arra/,akkor bezizzenek attól,hogy nap mint nap itthon,és ennyi.Bár csinálni szoktam olyat,hogy kétszer,v. háromszor a héten strandra viszem a gyerekeket.De ez a napi mozgás,hogy megyek jövök,hiányozni fog.

53. e27d5a6391 (válaszként erre: 52. - Becseiagi)
2010. febr. 11. 10:50
Sajnos én is nyitott könyv vagyok mindenki számára,tudom hogy nem jó,mindig megfogadom más leszek (amikor koppanok) de nem sikerül :)))
52. becseiagi (válaszként erre: 51. - E27d5a6391)
2010. febr. 11. 10:49
Lehet, pedig én mindig azt vallottam, hogy vállald őszintén magad a barátok előtt. És akkor nincs meglepetés...
2010. febr. 11. 10:47
néhéz megfelelő társaságot találni de én nem adom fel... :))) lehet hogy tul sokat mutatsz magadból?
2010. febr. 11. 10:44
Itt szerintem nem is fél napokról van szó, mindenki arra vágyik, hogy legyen néha valaki, aki egy kicsit meghallgatja, akinek lehet panaszkodik, akivel lehet együtt örülni.
2010. febr. 11. 10:43
Én is szoktam anyukákkal leállni, mint pl. ma reggel is. Haza fele együtt jöttünk egy darabon, néha össze szoktunk talizni vele és olyankor beszélgetünk. 4 gyereke van, és van egy pár közös dolog köztünk. Így jó összefutni dumálni, de nem merném elhívni vagy ilyesemi. Én valahogy mindenkit elijesztek magamtól. Nem tudom mi a baj velem. :( Amikor már kezdene szorosabbra fonódni a barátság, olyankor elmaradnak.
2010. febr. 11. 10:29
hali csajok,most végeztem,ááá.....csak egy kis takarítás,a Mira még alszik reggel kb. 8-óta,és van valaki aki a xx.ke.ben lakik? :) én sem ülnék órákat a szomszédban de azért néha jó lenne kicsit leülni dumcsizni sétálni na mind1.....
47. 9009e75bd5 (válaszként erre: 42. - Bajaikriszta)
2010. febr. 11. 09:45
szia én Baján laktam de már Sükösdön.
2010. febr. 10. 18:39

Így van.Nem leszünk nyomi anyukák.

Nálunk a szomszédolás nincs jelen.Én sem vagyok az a fél napokat a szomszédnál töltő anyuka.Én a társasági életemet az iskolás szülőkkel élem ki.Van olyan,hogy reggel is leragadunk dumcsizni,de délután mindig.

45. 3028c90783 (válaszként erre: 39. - Lanu)
2010. febr. 10. 17:50
Dehogy maradunk nyomi anyukák, majd itt beszélgetünk.
44. 3028c90783 (válaszként erre: 36. - Lanu)
2010. febr. 10. 17:49

Én is hasonlóan vagyok a szomszédokkal. Pedig még kisgyerekek is vannak jó sokan. De valahogy nem az én világom.

Nem tudom elképzelni, hogy fél napokat az utcán töltsek, vagy a szomszédba. Így sincs soha időm semmire. Nem mondom, megállok beszélgetni néha, de valahogy nem köt le az egész délután tartó csacsogás.


Viszont van egy barátnőm (neki is három gyereke van) Ő időnként átjön hozzánk, vele nagyon sokat tudok beszélgetni, biztos több a közös témánk. Olyankor apa gyerekezik. Imádom. Van, hogy a barátnőmmel is jön a három gyerek, így összesen hat gyerekkel foglalkozik egyszerre. Ilyenkormindíg megállapítja, hogy pont elég nekük a három gyerek.

43. 3028c90783 (válaszként erre: 33. - Becseiagi)
2010. febr. 10. 17:45

Nekünk pont Retro Party van kilátásba. Ismerős házaspárral mengyünk.

Mi mindketten nagy discosok voltunk, de hamar abbahagytuk. Egyszer vagy hat éve elmentünk a tesómékkal, hát nagyon elcsodálkoztunk.

De a szombat biztos jobb lesz.

2010. febr. 10. 15:36
Tényleg van köztetek esetleg valaki aki Baján vagy Érsekcsanádon lakik?
2010. febr. 10. 15:35
Szerintem sem a disco a megoldás a kikapcsolódásra. Inkább házibuli, vagy beülni valahova pl. egy curkászdába barátnőkkel és egy jót dumcsizni. A férjeinkkel nyáron pl elmenni egy fürdőbe, vagy étterembe. De jó is lenne bármelyik, már most indulnék legszívesebben:)
2010. febr. 10. 14:07
Higyjétek el,hogy jön a jó idő,és így majd ki lehet mozdulni,menni erre-arra,és a szabadtéri programok is beindulnak majd.És szerintem a fériak jobban kaphatóak a szabadtéri rendezvényekre,mint mondjuk egy zárt discóra.
39. lanu (válaszként erre: 38. - Szabina1984)
2010. febr. 10. 13:56
hát akkor nem tudom... nyomi anyukák maradunk örökre! :D
38. szabina1984 (válaszként erre: 36. - Lanu)
2010. febr. 10. 13:53
Szorítok, hogy neked sikerüljön, mert mi oktúberen költöztünk, de eddig senkit nem sikerült szereznem. Az ovis pajtások szülei, hát azokat meg inkább hadjuk...olyan fent hordják az orrukat, hgoy az már fáj...
37. szabina1984 (válaszként erre: 33. - Becseiagi)
2010. febr. 10. 13:50

Nálunk is ugyan ez a helyet, a férjem nem igen akar eljönni sehova bulizni. Pedig nekem meg már a fenekemben a mehethenék. Én discó ő nem...

De most megbeszéltük a barátnőimmel, mind férjes, babás, hogy már jó volna kimozdulni. a párom el is engedett..:-D, nem mintha ugy kellene kéredzkedni, csak azért na, de most meg időpontot nem tudunk egyeztetni...de remélem valami már összejön..:-)

36. lanu
2010. febr. 10. 13:48

Sziasztok!

Ezzel én is így vagyok..új város,senkit nem ismerek,a szomszédok idősek vagy beképzeltek.. van két gyerkőc,3 éves és egy 5 hónapos.

Pedig olyan jó lenne néha valakivel összejönni kávézgatni egy kicsit.. :((

Remélem majd ha inul oviba,ott lesznek olyan kispajtások,akiknek az anyukájuk is jó fej! :)

35. Bajaikriszta (válaszként erre: 34. - Mariann7533)
2010. febr. 10. 13:48
Ez jó ötlet. Jó sokan járunk hasonló cipőben:)
2010. febr. 10. 13:43
Lányok nekünk kellene összejönni egy jó bulira,jó zenékkel,a gyerkőcöket meg az apukákra hagyni.)))DDDD..
33. becseiagi (válaszként erre: 26. - 3028c90783)
2010. febr. 10. 13:42

Kióregedni? Á dehogy! Ez olyan, mintha azt mondanád, hogy öregek vagytok játszani! Pedig játszani egy 80 évesnek is tudnia kell!


A férjem sose volt discoba járós tipus, én meg pont fordítva. Még is a legjobban akkor szórakoztunk együtt, akkor egy retró hangulatú dizsibe mentünk. 80-90-es évek zenéire táncoltunk, és én akkor voltam a harmadik gyerekünkkel 11 hetes terhes. :) Na azóta nem voltunk sehol!

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook