Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kisebbrendűségi komplexusom van olyan dolgok miatt, amik... fórum

Kisebbrendűségi komplexusom van olyan dolgok miatt, amik... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

16. c4da557d31 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 1. 10:42

Szia!

Miért nem fér bele több? Túlórazol? Család? Házimunka?

15. Sirga (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 1. 09:25
Ismerős. Túl hosszú ideig tartott, hogy legyőzzem/elengedjem. De ha nekem ment, Neked is sikerülni fog. :)
14. Bichi (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 30. 23:40

Ez mondjuk kicsit ellentétben van az első hozzászólásoddal, hogy olyan miatt is van, amiről nem is tehetsz. Hát te sem meggyógyulni nem akarsz, sem tanulni, szóval tehetnél ellene, csak nem is akarsz.

A munkád jó, normálisan keresel. Az meg hogy mi lehetne jobb, abból szerintem mindenki többet is meg tudna nevezni. Senki nem tökéletes világban él, még akkor sem, ha azt mutatja, csak éppen örül annak, amije van...

13. Főnix3 (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 30. 23:05
Magányos vagy?
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Főnix3)
2023. jún. 30. 22:53
Semmilyen több szerintem. Kedves, hogy rákérdezel, ez is segít a mélyponton átlendülni.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Myra)
2023. jún. 30. 22:52

Főzni végülis tudok, fusson, akit kergetnek, a kézimunkához sem türelmem, sem tehetségem. Talán van valami, amiben valószínűleg jó lennék, amit nem akarok megnevezni, de abba fogni most nincs bátorságom, csak kifogások, hogy miért nem.

Ha nyugdíjas lennék, abba fognék, de a mostani munkám helyett nem szeretnék mást csinálni, mert végülis szeretem, annyira rosszul nem is keresek, csak a mindennapi életbe nem fér bele több.

10. Főnix3 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 30. 22:51

Te dacolsz velem.

Nem rossz szándékból kérdeztem.

Én is évek alatt építettem fel magam. Milyen segítségre van szükséged?

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Főnix3)
2023. jún. 30. 22:43

Mindegy, hany éves vagyok.

Meggyógyulni nem fogok, és iskolába sem megyek, mert valójában nincsenek olyan ambícióim, amikhez kellene.

Igazából józan ésszel átgondoltan nem vészes a helyzet, csak időnként előtör, hogy mi lehetne jobb, és olyankor maga alá temet.

8. Myra
2023. jún. 30. 20:35
Miben tudsz kiemelkedő teljesítményt felmutatni? Lehet ez akármi, pl. te főzöd a legfinomabb csirkepaprikást , kiválóan futsz, horgolsz, vagy hímzel vagy táncolsz, szép a hajad, mindenkinél jobban ismered a magyar történelmet stb. Keress valamit magadban amiben kitűnhetsz az átlag közül, na és akkor ezt helyezd fókuszba. Van valami amiben kiemelkedhetsz a tömegből, van miért büszkének lenned saját magadra.
2023. jún. 30. 20:31
Hány éves vagy?
2023. jún. 30. 20:31
Tudom,úgy tűnik könnyen mondom, de én is mélyről jöttem!
5. Főnix3 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 30. 20:21
El kell fogadnod magad! Egyszerű! Nem hasonlítod magad senkihez!
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Főnix3)
2023. jún. 30. 20:17

Ez aranyos volt, de sajnos felszólításra nem tudom levetkőzni.

Tudom, hogy le kellene, de nem tudom, hogyan.

3. Főnix3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. jún. 30. 20:15
Ne legyen! Te is biztos különleges ember vagy!
2023. jún. 30. 20:11
Ismerős érzés.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook