Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kisbabát szeretnénk örökbefogadni fórum

Kisbabát szeretnénk örökbefogadni (beszélgetős fórum)


5. Akymo (válaszként erre: 4. - Samoca75)
2011. febr. 8. 14:58
Kitartás, el fog jönni a ti csodátok is.Hidd el én már 3x -os csodákkal élem a napjaim:-)
4. samoca75 (válaszként erre: 3. - Jozsi.38)
2010. jún. 2. 09:31

Szio!


Köszönöm a tanácsot!Igen tudom !Sajnos a sor lassan halad .Talán türelmetlennek tűnök,de aki hasonló helyzetben van az biztosan megérti.Talán történik velünk is egy csoda és nekünk is hamarosan megszületik a babánk!

2010. jún. 2. 09:14
próbálkozzatok a gólyahír egyesületnél ott nyílt örökbefogadással foglalkoznak
2010. jún. 1. 21:24
Ez tök jó! :) A nagynénémék 6 évig próbálkoztak,és nem sikerült,majd örökbe fogadtak egy 2 hetes kislányt,aki egy tündér. Most 7 éves,és imádják.
2010. jún. 1. 20:09

Nagyon nehéz ilyen címmel egy topikot elindítani,de ebben a témában másképp nem megy.Tudom talán sokaknak morbid ez a kijelentés de nekem a legszebb gondolat.Sajnos egészségi okokból nem lehet közös gyermekünk a férjemmel.Sok mindennel próbálkoztunk már ,de sajnos sikertelenül.Egyetlen esélyünk,hogy közös kisbabánk lehessen ha örökbefogadunk.

Tudjuk,hogy a mai világban sokszor kerülnek nők nehéz helyzetbe amikor is krizishelyzet áll elő és nem tudják mit is kezdjenek a terhességükkel.Sok oka lehet és ezért senkit nem kell és nem lehet elitélni.Egyetlen dolog ami viszont fontos,hogy ADJANAK esélyt a pici magzatnak az élethez!!!!

Nagyon sokan vagyunk akiknek minden vágyuk,hogy gyermekük lehessen.

Az országban vannak krízis otthonok,anya szállók ahol megértő segítőkész erre kitanult szakember segítenek a bajbajutott terhes kismamákon.

Mi csak egy pár vagyunk a sok várakozó közül aki a legnagyobb szeretetben vágyakozik gyermeke után.

Kérem ha bajban van ne essen kétségbe mert van aki tudd segíteni és nem lesz egyedül a döntésében.!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook