Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kipróbáltam valami újat a konyhában. Bebizonyosodott: járt... fórum

Kipróbáltam valami újat a konyhában. Bebizonyosodott: járt... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

jan. 8. 05:39
sokszor a probalkozasokkal alakulnak ki uj receptek!
jan. 6. 01:28
erdekes uj dolgokat kiprobalni .sok finom etel van szerte a nagy vilagban!
25. tumbo2
2023. okt. 24. 08:51
nem vagyok egy kísérletező típus,a sütemények a tavalyiak lesznek,majd megmondják,mit főzzek.
2023. okt. 24. 03:09
en kb 400 uj receptet kiprobaltam szerte a nagy vilagbol.ha nem probalunk ki uj etelt akkor nem tudjuk,hogy finom e.
23. tumbo2 (válaszként erre: 22. - Jooeva)
2023. okt. 9. 11:03
a füzetem hátulja tele van az ilyenekkel.egy csepp falusi élet,zamat,és illat,zsuzsi főz,rita konyhája,konyhapult,mama főztje a nagymamám konyhájából.lehet,hogy azóta meg is szűntek,mert,több,mint 10 évesek.
22. jooeva
2023. okt. 9. 10:56

Jó szívvel ajánlom az alábbi blogokat:

Limara péksége

Kálci receptjei

Gabriella konyhája

Andi konyhája

Degeszpocak

Aranytepsi

TT konyhája

RG konyhája

Szoky konyhája

Bebepiskóta

Suga Paulina

21. Alnisa
2023. okt. 9. 09:32

Sztem pedig mindig ki kell próbálni az új ízeket is, hisz, akkor sosem jössz rá, hogy más is lehet finom mint a pörkölt nokedlivel....

Én pl nagyon szeretem az olasz, thai, india, arab konyhát is. Persze nem mindent, ahogy a magyar konyhából sem.

20. jooeva
2023. okt. 9. 08:58
Köszönöm az elismerő szavakat, nagyon jól estek🥰 Örülök, hogy tudok segíteni ötletekkel, receptekkel és a tapasztalatommal😊 szép napot nektek😘
19. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 9. 07:52
Ha egy új recepttel találkozok, sohasem pontosan úgy csinálom, ahogyan az ott van írva. Szinte biztos, hogy 1-2 csavart már eleve belerakok, amivel a saját ízlésemre faragom. Sohasem zavar, hogy nem pont ugyanolyan. :))
2023. okt. 9. 07:36
Na igen. A mosogató nem fürdésre való.
2023. okt. 8. 23:24
Ne add fel! Kitartást és próbálkozz tovább bátran!
16. Shukran (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 8. 20:50

Én gyakran próbálok ki új dolgokat.

A neten is körbejárom a videókat, ki hogyan csinálja.

Nem mindig sikerül úgy, ahogy elképzelem.

Nem szoktam feladni, ha nagyon érdekel valami.

15. Epresturmix (válaszként erre: 10. - Timycat)
2023. okt. 8. 20:10
Ismerem a házi péket és Jooeva receptjeit is. Itt még Gurzau Maria is istenien főz. Tiktokon is van pár kedvenc. Szoktam főzni “tőlük”
14. gyöngy:) (válaszként erre: 7. - Jooeva)
2023. okt. 8. 16:21
Azért ne feledjük, hogy te egy kiváló konyhatündér vagy!;)
2023. okt. 8. 15:59
A Mészi főz... videók is nagyon jók magyarból.
12. globus (válaszként erre: 10. - Timycat)
2023. okt. 8. 15:38
Szoky konyhája jó még, végig mutat minden munkafázist. Azt is elmondja, mit NE csináljunk. Bár én nem szeretem a 20 perces bemutatókat, sok a duma, mivel nem tudni, mikor mondanak lényegeset, legalább 1x muszáj megnézni.
11. 55Judit (válaszként erre: 10. - Timycat)
2023. okt. 8. 15:20
Én is pont így vagyok azokkal akik receptjeit régen használom. Azért vannak megbízhatóak is.
10. timycat (válaszként erre: 8. - Epresturmix)
2023. okt. 8. 15:18
Én sokszor 😕 már nem sütök-főzök netről, mert aki írni tud az már szakácsnak/cukrásznak hiszi magát. Van 1-2 személy a neten (Gábor a házi pék az abszolút kedvenc, vagy innen a Hoxáról Jooeva) akiknek használom a receptjeit, mert azt tudom, hogy az tuti biztos jó, ha mégsem sikerülne valami akkor azt én ba.csiztam el.
2023. okt. 8. 15:14

Nekem bejön néhány youtube csatornáról a főzőcske. Nagyon finomakat, egyszerűeket, egészségeseket találok.

Fiam ha itthon van miatta a hagyományos, megszokottakat kell készíteni, de ha magam maradok, gyakran készítek valami finom és olcsó újdonságot. Élvezem ha egy étel egészséges és egyben olcsó is. :)

8. Epresturmix (válaszként erre: 5. - Timycat)
2023. okt. 8. 15:07
Egyszer én is. 😩
2023. okt. 8. 14:24

Ha sütést-főzést ért ez alatt a FI, akkor ez nem mindig igaz.

Folyamatosan bővítem a konyhai tudományom, megreformálok dolgokat, régieket újakra cserélem és eddig nem vallottam kudarcot.

6. Myra
2023. okt. 8. 14:10
Én is kipróbáltam új receptet és fantasztikusan jól sikerült.
5. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 8. 13:33
Én hányszor jártam így, hiper-szuper celebszakács recept... aha
4. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 8. 13:13

Nagyon igaz a vallomásod minden szava.

Én egyszer a konyhámban aludtam egy campingágyon mert festették a lakásomat, rém kényelmetlen megoldás..-)

3. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 8. 13:07

Néha bejön,néha nem.

Az fontos hogy az új kaja,ne olyan legyen mintha,,,hanam tényleg új.

2023. okt. 8. 13:04
Ebben van valami... :) szerintem a konyhában már mindent feltaláltak, max. az ízlések kielégítésére lehet variációkat készíteni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook