Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kipróbálta már valaki a Dida nevű gyógyszert candidára? mik a tapasztalatok? fórum

Kipróbálta már valaki a Dida nevű gyógyszert candidára? mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2008. febr. 26. 16:37
De ezt nem azért mondtam hogy kedvét vegyem bárkinek is, én vagyok túl finnyás :D szóval tényleg kibírható, csak nekem ilyen nagy tablettáktól fóbiám van és már pszichés okok miatt nem tom lenyelni :D
2008. febr. 26. 16:36

5200 Ft ... de 60 tabletta van benne, eleinte ugye 2-t kell naponta aztán, 1-et.. szóval végülis így nem vészes. De az íze :S

Elég nagy tabletta, szerintem.. és minden egyes összetevőjének íze jól érződik.. fokhagymától kezve a szegfűszegen át.. na szóval tegnap nem sikerült lenyelnem, megakadt a torkomon, és olyan rosszul lettem az ízétől hogy hánytam.. szóval most a tegnap esti ma reggeli adagot kihagytam, nem tom mikor sikerül újra ránéznem :D

42. maszatt (válaszként erre: 40. - 484f197362)
2008. febr. 24. 21:39

szia!

meg tudnád mondani,hogy mennyibe került?

41. 484f197362 (válaszként erre: 37. - Azzzta)
2008. febr. 24. 11:50
én 2 perce vettem be az első tabit, de nagyon durva lesz a szélhajtó hatása? :D már hogy kellemetlenül durva? :D
2008. febr. 24. 11:49
Szóval megvettem.. gyógyszertárba nem volt csak DM-be.. amugy érdekes mert magyarul az van ráírva h napi adag 2, de van egy részletesebb angol leírás is amibe azt irja h 1 hónapig napi 3, aztán napi kettő, étkezés elött. ja és nagyon erős szaga/illata van :D
39. azzzta
2008. febr. 18. 22:49
ez a 35. hsz válasza lett volna amugy az előbb! :)
38. azzzta (válaszként erre: 37. - Azzzta)
2008. febr. 18. 22:49
mielőtt elkezdtem szedni a didát láttam ebayen más ien candida elleni gyógyszert is de ugy voltam vele csak azt veszem meg amit boltban is lehet kapni szal azért döntöttem emelett
37. azzzta
2008. febr. 18. 22:48
a szélhajtó hatás már nagyon szépen jelentkezik ettől a gyógyszertől...ha ien jo lesz a gombaölő hatása is a kura végére makkegészséges leszek.... :DD
36. Pirosalma (válaszként erre: 34. - Azzzta)
2008. febr. 18. 22:37

Szia!


Ennek igazán örülök:-)


Pont azt írtam, hogy az egész elmélet nagyon gyenge lábakon áll, tele csúsztatásokkal, amiket említettem.

35. azzzta
2008. febr. 18. 22:32
ennek a didának van mellékhatása egyébként?
34. azzzta (válaszként erre: 33. - Pirosalma)
2008. febr. 18. 22:26
nemtudom..inkább kihagyom egyenlőre..hátha anélkül is megoldódik a problémám!:)
33. Pirosalma (válaszként erre: 30. - Azzzta)
2008. febr. 18. 15:52
Éppen a már leírtak miatt nem vágja tönkre, mert el sem jut az ózon a vastagbélig (mivel nagyon bolékony).
32. Pirosalma (válaszként erre: 29. - Azzzta)
2008. febr. 18. 15:51

Szia!


Ez az, akkor ugye (leírás a te linkeden nem volt)? [link]


Érdekes: megnéztem az egyik referenciát az ún. ózonterápiáról, az ahogyan a cikkben le volt írva, egyszerű ferdítése a valóságnak!


Mert míg a hivatalos tanulmányban (mi szerint az ózon hatékony terápiás (mely szerint az ózon megöli a daganatos sejteket, az egészségeseket nem bántja, egy bizonyos koncentrációban) az ózont a levegőben volt, ők ezt már "elfelejtették" leírni.


Nagyon nem mindegy, hogy az ózont folyadékkal viszed be, vagy levegővel. Ennyi. Ózon amúgy sem nagyon lehet vízben oldani, és ami bele is oldódik, gyorsan elreagál az emésztőrendszerben, ugyanis elég bomlékony.


Amúgy a többi tanulmányra rákerestem, és nem léteznek egyszerűen (persze lehet, én voltam béna, de azért ha az adott kutató semmilyen formában nem szerepel az adatbázisban, az már érdekes).


Ez szerintem elegednő ahhoz, hogy eme terméket messziről kerüljük, és inkább egészséges ételekbe fektessük a pénzünket, mert az szerintem jó befektetés:-)


És még mielőtt valaki kérdőre vonna: nem az ózonterápiáról van szó, csak azzal próbálnak érvelni.

2008. febr. 18. 11:26
én nem próbáltam még, soha
30. azzzta
2008. febr. 17. 20:21
de hogy irtad hogy nem használnál én se fogok..igazad van hogy a bélflórát tönkrevágná..nem is gondoltam rá
29. azzzta
2008. febr. 17. 20:20

én erre gondoltam:

[link]

Z11776QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

28. Pirosalma (válaszként erre: 27. - Cszsuka)
2008. febr. 17. 15:35

Helló!


Nem tudtam, hogy az oxigénes víz az, amiről itt szó volt, azt hittem, valami más (hallottam én már magnéziumhoz kötött oxigénről is, az után semmin nem csodálkozom).

27. Cszsuka (válaszként erre: 26. - Pirosalma)
2008. febr. 17. 14:41

Én leírom ezt a címet, de két sorban, mert nem akarok úgy járni, hogy nem fér ki. Ettől függetlenül az egész egyben van.


www.oxigenesviz.hu/index.php?option=com_content

&task=view&id=12&Itemid=31


Szóval, úgy gondolom, egészségesem az artériás vérbe úgy oxigént juttatni, hogy sportolunk és sok tiszta vizet iszunk...

26. Pirosalma (válaszként erre: 24. - Azzzta)
2008. febr. 17. 12:39

Szia!


Az oxigénes dolgot belinkelnéd?

25. Cszsuka (válaszként erre: 24. - Azzzta)
2008. febr. 17. 09:14
Én ezt az oxigénes dolgot nem csinálnám, bár sokan nekiesnek, de az a véleményem, hogy mivel a bélben sok olyan mikroflóra van, amelyek oxigénmentes környezetben tudják munkájukat elvégezni (nemcsak a candida), azok is sérülnek, s ha nincs pótlás ill. bélflóra segítés, akkor nagyobb kárt okoztál, mint hasznot. Persze eleinte ettől is jobban leszel.
24. azzzta
2008. febr. 17. 08:26
egyébként a viszketés meg a fájdalom amit leirtam elmult már rövid idő alatt.olyan jó lenne ha visszaálna minden a helyére ahogy volt...néztem ebayen van ien oxigénterápia azt is fogom egyidejüleg csinálni.nektek arrol mi a véleményetek ???
23. azzzta
2008. febr. 17. 08:25
én lassan végzek az első dobozzal.éppen kint vagyok külföldön és kicsit megdöbbentem mert itt azt irja a dobozon az adagolás hogy az első 30 napban napi 3x utánna 60 napig napi 2x ezzel szemben a magyar leirás napi 2x et ir 45 napig majd 1x!hogy lehet ez?én már ugy fogom végig csinálni ahogy elkezdtem.bajom már ugyse lehet.. amit észrevettem magamon hogy állandó éhségérzetem van ami nem a legjobb de mit csináljak..ráfanyalodtam a brokkolira meg az ien zöldségekre pedig ki nem állhatom. :D
22. azzzta (válaszként erre: 19. - 484f197362)
2008. febr. 17. 08:22
mien igaz...
21. Cszsuka (válaszként erre: 20. - Ildi0325)
2008. febr. 8. 15:11
Mielőtt rájöttem volna, hogy candidás vagyok, én is megjártam rengeteg orvost, mégis a végén egy orvos gyógyított meg. Azért én nem beszélnék ilyen sarkosan, mert ismerek olyan orvost, aki azért veszítette el a státusát, mert olyat javasolt, ami egyeseknek nem tetszett. Szóval: nem mindig biztos, hogy nem tudnának segíteni, inkább nem érdekli egyeseket, mert az állásuk fontosabb.
20. Ildi0325 (válaszként erre: 19. - 484f197362)
2008. febr. 8. 08:02
Azt még hozzátenném, hogy az orvosok nagy százalékának fogalma nincs a betegségről és a kezelésről sem.
19. 484f197362 (válaszként erre: 6. - Dundiszépség:))
2008. febr. 7. 22:08
nem kell megérteni, de ha egyszer ilyen problémád lesz és majd hiába járkálsz orvoshoz, nőgyógyászhoz bármit irnak fel nem segít akkor majd lehet te is ilyen témákat fogsz felvetni..
2008. febr. 6. 15:06

Sziasztok!

Én is megnéztem a helyet, amit Ildi megjelölt. Úgy látom, nagyon jók az összetevői. Egy complett Candida terápiához merném jószívvel ajánlani. Ezzel szemben még mindig azt mondom, hogy önmagában kevés.

Sajnos a "Candidás"-ság nagyon lelki alapokon nyugszik. Ha a lelked nem teszed helyre, soha nem fogsz meggyógyulni, csak lesznek jobb napjaid.

17. maszatt (válaszként erre: 16. - Ildi0325)
2008. febr. 6. 13:16

Köszönöm Ildi.

Engem nem győzött meg! :((((

16. Ildi0325 (válaszként erre: 14. - Maszatt)
2008. febr. 6. 08:32

Itt találtam róla :


[link]

15. azzzta
2008. febr. 6. 08:22
na-az orvosok engem már majdhogynem kiröhögtek csak a canesten krémet adták.most erre csak azt tudom mondani hogy ennyit róluk,...a neten olvastam utánna,és mivel a dida vény nélkül kapható nem minősül gyógyszernek.11 napja szedem és azóta nincs tünetem a canestent nem is használom.igaz kevesebb cukrot eszek meg nem iszok egyáltalán alkoholt de ugy néz ki segit rajtam is.kopp kopp.90 napos a kúra remélem utánna nem is kell majd egyáltalán szedni...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook