Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » "Kínos" vonzódás fórum

"Kínos" vonzódás (beszélgetős fórum)


1 2
28. kikelet- (válaszként erre: 21. - Zsejke)
2013. szept. 11. 04:58
A nem hiszed, hogy gondolja reszt, hogy ertetted pontosan? Mert az nem egeszen tiszta.
27. kikelet- (válaszként erre: 21. - Zsejke)
2013. szept. 11. 04:41
Koszi Zsejke. Ez tunik a legracionalisabbnak, hisz o nem tini, megis kb ugy viselkedik, legalabbis szamomra ez jon le. Mar csak azt a reszt nem ertettem, hogy miert is nincs rajta felelosseg,ha en kezdemenyezek? (De nem fogok.) A szituacio ugyanugy valtozatlan marad. Sot a mi esetunkben hatarozottan igaz, hogy neki kellene a bolcsebbnek lenni, nem mintha ez engem barmi alol is felmentene. Csak reagalni szeretnek ezaltal a kesobbi kommentekre. Nem tetszelegtem neki, egeszen addig, amig o nem meregetett stb. Mar ha a visszanezes tetszelges. Akkor meg mirol is beszelunk? En vagyok a hibas azert, ha o folyamatosan jeleket ad, egy ido utan meg mar veszem is oket, mert nekem ez tetszik? Mert bevallom tetszik, de ha o nem mutatja ezt ki, en se bamulnek ra...Gondolom ertitek, szoval nem hiszem, hogy fokozottan veszelyesnek kellene barmilyen munkahelyet is nyilvanitani, mert szerintem o mindenhol ezt tenne, ha egy iskolaban megengedi maganak ezt. Zsejkenek abban igaza van, hogy szinte mar kinosan erzem magam amiatt, hogy nem mondok semmit neki,nem nyitok, mert mintha ezt akarna "kikenyszeriteni". Vagy tenyleg igy van, vagy komolyan beteg vagyok, ha ebbe tobbet latok. De reszemrol nem torok meg. :) Egyebkent nem tervezek rogton csaladot meg gyerekeket, de nem is volt meg futokalandom. Kombinalni meg nem kombinalok, legalabbis nem hiszem, hogy tobbet,mint amennyire okom lenne. De ha szerintetek igen, fejtsetek ki a velemenyeteket, hisz azert tettem fel a kerdest, mivel jomagam eleg tapasztalatlan vagyok e teren. Nem volt se idosebb parom, se olyas valakim, akivel egy helyen dolgoznank/tanulnank. Sot ha egy csoporttarsam kozeledett mar maga a teny is zavart, hogy minden egyes nap egyutt tanulnank stb, szoval a hazi nyul esete, most meg valahogy nem zavar.
2013. szept. 10. 22:07
Tudok rá példát, hogy az ilyesfajta dolognak kapcsolat lett a vége. De csak a suli befejezte után.
25. Gerencsi (válaszként erre: 24. - Gerencsi)
2013. szept. 10. 21:53
De persze biztosan más szemmel nézném én is, ha az én férjemet környékezné meg egy fiatal nő! :)
24. Gerencsi (válaszként erre: 23. - 103cacdfd2)
2013. szept. 10. 21:42
Ez egyébként tényleg így van, de nem csak a munkahelyeken, hanem általában mindenhol az életben. De ettől nő a nő, és férfi a férfi. Persze vannak kivételek.
2013. szept. 10. 21:18

Az ilyen munkahelyeket fokozottan veszélyesnek kellene nyilvánítani a fiatal nôk miatt...

A nôk inkább kombinálnak, játszmáznak, taktikáznak, tetszelegnek, mint a férfiak; ôk inkább a "lényegre" törekszenek; nem okoz nekik problémát a vadászat.

2013. szept. 10. 20:57
Szia! A férjem a megismerkedésünkkor a főnököm volt. 12 év korkülönbség van köztünk. Ma 13 éve hogy együtt vagyunk, 7 év járás után házasodtunk össze. Bátran mondhatom, hogy sokan szeretnének olyan jò házasságot, mint a miénk. Nagyon nehéz volt az elején, a közös munka kishíján tönkretette az egészet, még szakítottunk is, de csak egy hónapig bírtuk külön. Még ugyanannál a cégnél dolgozunk, de nem együtt. Ma már van 2 kislányunk, és borzasztòan erős a házasságunk, de ha még ma is együtt dolgozunk, ez lehet, nem így lenne. A munka és a magánélet akarva akaratlanul keveredik. Tudom, a Te helyzeted kicsit más, de hasonló, és nem reménytelen.
21. Zsejke
2013. szept. 10. 20:31
Szia Kikelet, gondoltam en is kommentalok, mint dorzsolt es e teren jart no...A te tanarbacsid egy tapasztalt roka, nagyon is tudja mit csinal. Lehetetlen helyzeteket teremt, probal ravenni, hogy te tedd meg az elso lepest, igy nincs rajta semmi felelosseg..komolyan - ne haragudj meg ezert, a tobbiek lehet megkoveznek, - NEM hiszem hogy gondolja. Aztan ne legyen nekem igazam. Egy 40 eves pasinak maga a gyonyor ha latja, hogy egy 25 evesnek bejon..noveli az egojat, es mellette nem unatkozik. Egy hatasvadasz! Semmikepp ne kezdemenyezz!! Ha o elhiv randizni, marpedig ha bejossz neki igazan, akkor el fog. Adj neki kb 1-2 hetet. Ha addig kibirja, hogy nem hiv el, nem erdekled igazan. Maskepp ez hosszadalmas lesz, es nagyon fajdalmas ha erzelmileg belebonyolodsz...
20. kikelet- (válaszként erre: 19. - 103cacdfd2)
2013. szept. 10. 20:26
Ezert irtam ki a kerdest, igaz fiatal vagyok,de nem tini, illetve hulyenek se tartom magam. Szamomra is furcsa. Lehet csak igy "jatszadozik"? Mar erre is gondoltam, de az meg olyan gyerekes lenne, szoval ez se stimmel. Lehet felreertelmezek valamit? Nem mondott semmit, nem tortent semmi konkret, csak olyan hulyen viselkedunk egymas kozeleben. En is, o is. Es ezen kivul, hogy 1x segitkeztem neki, meg 2x kb 2 mondatot valtottunk, aminek semmi ertelme nem volt,nem tortent semmi, csak a bamulas. Hatha mas mar volt hasonlo szituacioban, es tud valami okosat mondani. Gondoltam abbamarad, de lehet csak en lihegem tul, aztan majd bamul 1 evig, es ennyi? Olyan szinten tudja kezelni a helyzetet, hogy pl. mas jelenleteben nem szol hozzam, es nem mer vegig, de attol meg bamul,es mar masnak is feltunt. Igy ennek meg semmi ertelme, mert mas meg kombinalasba kezd,akkor is ha semmi egyertelmuet nem lat, kozben meg nincs is semmi.
2013. szept. 10. 20:17
Nem tudom, mennyire lehetséges, hogy egy vezetôbeosztású negyvenes férfi nem tud egy ilyen helyzetet kezelni.
18. kikelet- (válaszként erre: 16. - Lepke99)
2013. szept. 10. 20:06
Diak vagyok.
17. andi6020 (válaszként erre: 16. - Lepke99)
2013. szept. 10. 20:03
Olvasd el még egyszer. Vagy kétszer. Vagy ahányszor kell. Tök egyértelmű.
2013. szept. 10. 20:01
bocsi az értetlenségért, de Te tanár vagy diák vagy? oké, hülye kérdés, tudom, hogy csak nekem nem nyilvánvaló
15. kikelet- (válaszként erre: 14. - Andi6020)
2013. szept. 10. 19:17
Beszelni probal, de mintha nem menne neki. Eloszor azt hittem tenyleg valami gondja van velem, aztan mikor elkezdett meregetni is, akkor kezdtem el masra gondolni. Odalep es mintha "lefagyna", aztan meg szoszerint hulyesegeket beszel (nem tulzok), es ertelmetlen feladatokat ad. Pl. megkert, hogy nem tudnek e neki a sokszorositasban segiteni. Mar ez is milyen feladat? Gondolom betudja egyedul nyomni azt a 2 gombot, meg a papirokat a gepbe betenni, de azt gondoltam kell valaki, aki kiosztja, vagy nem is tudom.... Azt feleltem, miert ne, bementunk a tanariba, megmutatta, hogy mit szeretne sokszorositani, en felemeltem a papirokat az asztalrol odaadtam neki. Elkeszult a munka, es ennyi. Megkoszonte. Nem is tudtam mit mondjak. Mert ez mi volt? Szoval ilyesmi, de igazabol ertelmes beszelgetesig meg nem jutottunk. Mindig olyan erzesem van, hogy szeretne valamit mondani, aztan meg se. Nem akarom bekepzelni, hogy o taplal valamit is irantam, csak tenyleg nem ertem. Szerintetek lehetseges, hogy ez megreked ezen a szinten? Mert igazabol ez a legrosszabb, ha lenne valami, akkor nem igy "elnenk ki magunkat", foleg o, de bevallom en is visszabamulok. Egyfelol felek, hogy masnak is fel fog ez tunni, ha eddig meg nem, masfelol meg nehez kezelni ezt a dolgot. Ha meg nem lehet semmi, akkor valahogy le kell kattanni egymasrol, en mar probaltam. De valahogy mindig ott terem, viszont ezeken kivul, amiket elmeseltem, semmi nem tortent, semmi egyertelmu.
14. andi6020 (válaszként erre: 9. - Kikelet-)
2013. szept. 10. 18:54
Odalép és mit csinál?
13. 103cacdfd2 (válaszként erre: 10. - Andi6020)
2013. szept. 10. 18:53
Tán a férfi fiatalabb lesz??
2013. szept. 10. 18:51

Bírd ki ezt az a tanévet bonyodalom nélkül.

Amennyiben érzelmileg szabad és nem két gyermek után fizet tartást, gondolhatsz esetleg a folytatásra.

Nagyon nem vagytok azonos szinten.

11. michelle.r (válaszként erre: 9. - Kikelet-)
2013. szept. 10. 18:51

Már miért ne ölelgetné meg a kedvenc kollégáit ha házas lenne? Ez nem jelent semmit.

Ha nem értelmezed félre a jeleket, tényleg zavarban van a társaságodban és ez egy pasinál egyértelmű :o)).

Szóval ha nem házas, tied a pálya. 15 év nem számít.

10. andi6020 (válaszként erre: 8. - Kikelet-)
2013. szept. 10. 18:46

Korkülönbséggel nincs gond. Mi az a 15 év? Semmi.

Majd kialakul.

2013. szept. 10. 18:41
Gyurut nem lattam rajta, de tudom, hogy ez nem jelent semmit. Viszont szerintem nem hazas. Masokkal nagyon laza, 1-2 oreg tanarnenit (tenyleg oreg) lazan megolel stb, szerintem ha felesege lenne ezt nem tenne meg. Reggelente az aulaban szinte mindenkivel beszelget, kiveve velem. Viszont, ha epp nincs ott senki, akkor mindig odalep.
2013. szept. 10. 18:38

En 25, o kb 40.


Nagyon furcsa, egyfolytaban bamul. De kb en vagyok az egyetlen, akit nem udvozol reggelente nagy mosollyal karoltve, hozzam nem szol soha, ha mas is ott van. Ha nincs, akkor meg mindig mond valami osszefuggestelen hablatyot. De olyasmiket, hogyha az ember nem tudna, hogy ki o, akkor komolyan aggodna, hogy szellemileg ep e vagy sem. Ha ez igy megy tovabb, akkor nem jutunk el a rendes beszelgetes szintjere. Ezert is irtam ki a kerdest. Nem ertem ot. En pedig nem szeretnem ezt a szituaciot felreerteni. De ezek alapjan lehet ezt maskepp ertelmezni?

7. michelle.r (válaszként erre: 1. - Kikelet-)
2013. szept. 10. 18:33

Szerintem ebben semmi kínos nincs, szinte természetes, hogy a diákok beleszeretnek egy jóvágású tanárba ;) Csak kezeld helyén a dolgot és légy észnél, az állásába is kerülhet, ha tovább léptek és ha családja van akkor pláne maradj a nadrágodban ;)


Ha jól sejtem, kb. kétszer annyi idős mint te? Szép időszak, álmodozz, de legyél észnél.

2013. szept. 10. 18:33
Olyan furcsa ez a szituacio, en nem merek kezdemenyezni, de o is mintha varni. Egyaltalan ebben a szituacioban kinek kellene? O megutheti talan a bokajat, bar ebben nem vagyok biztos, hisz mar felnottek vagyunk, meg mar amugyis csak ez az evem van hatra. Masfelol en meg "csak" egy diak vagyok, szoval fura lenne. Probaltam kerulni, meg nem ranezni, de egyszeruen olyan feltunoen bamul. Masfelol meg nem lepett meg. Lehet nem is fog? De akkor meg mire fel ez. Az is igaz viszont, hogy lehetosege se nagyon volt, hisz mindig van ott valaki. Ha nincs, akkor is valoszinu, hogy fel perc mulva felbukkan.
2013. szept. 10. 18:32
És akkor percekig csak álltok és nézitek egymást, vagy beszélgettek is?
4. era06 (válaszként erre: 1. - Kikelet-)
2013. szept. 10. 18:30
azt hiszem, te márt eldöntötted, nem bánod ha döntenek
2013. szept. 10. 18:28

neked kell eldöntened, belemehetsz-e.

Alapszabály, h házinyúlra nem lövünk, mivel ha vége, akkor is együtt kell tudni dolgozni.

Azonban ki tudhatja, mi lesz belőle?

2013. szept. 10. 18:27
zavarba jon
2013. szept. 10. 18:26

Nincsenek ekezetem, elnezest elore is.


Belevagok a kozepebe, vonzodom az igazgatom irant. Most neveztek ki, elotte nem is tanitott nalunk, nem tudom pontosan hany eves, de nagyon fiatalosnak nez ki, szerintem 40 lehet elso ranezesre. Korabban sosem vonzottak a 30 folotti pasik (25 vagyok). Talan o sem vonzana, ha nem latnam, hogy elso naptol kezdve keresi a tarsasagom, zavarban jon elottem, hebeg-habog, es meg koszonos elott is 2 percig csak all es nez ram. Egyebkent meg, ahogy masokkal latom viselkedni pont az ellentete, karakan, hatarozott fellepesu. Mellesleg kulsore is szerintem egy olyan pasi, akire a nok tobbsege azt mondja, hogy jo pasi. Mar tobbszor vegig is mert, amit eloszor nagyon furcsaltam, azota probal csak a szemembe nezni... Ma is megalltunk a folyoson es kb 2 percig csak bamultuk egymast, ha en nem indulok el nagy nehezen zavaromban, talan tovabb is tartott volna. Sokszor latom rajta, hogy szeretne valamit mondani, de csak nez. Nem tudom mit gondoljak, mit tegyek, mi tortenik, teljesen furcsa ez a szituacio nekem. Azt meg foleg nem szeretnem, hogy masnak is feltunjon, pedig felfog, ha ez a "vagyakozas", egymas feltuno bamulasa tovabb folytatodik. Nem azt varom, hogy megmondjatok mit tegyek, csak kivancsi vagyok a velemenyetekre. Szerintetek lehet ebbol valami? Lepni fog, vagy mit jelent ez? Vagy mire veljem ezt? Szabad e egyaltalan, hogy remenykedjek barmiben is? Nem tudom, hogyan viselkedjek, mit tegyek, meg sose fordult velem elo hasonlo sem. Olyan furcsa erzes kerit hatalmaba mindig mikor meglatom, probaltam kerulni is, nem tudom mi ez, tenyleg. Nem akarok ebbe tul sokat gondolni, meg naivkodni sem. Nem tudok rola semmit, engem egyebkent nem tanit. Egyebkent nem Magyarorszagon elek, itt 1 honappal korabban kezdodik a tanitas, szoval ez kb 1 honapja "tart", napi jelleggel.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook