Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kinek milyen futópad vált be? fórum

Kinek milyen futópad vált be? (beszélgetős fórum)


1 2
20. Bekomi (válaszként erre: 18. - D7ba7bf7ff)
2014. ápr. 26. 20:17
hát vizszinteset néztünk meg azon lehet dőlészöget is állítani, na meg elektromos... efelé kacsintgatunk : [link]
19. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 16. - Bekomi)
2014. ápr. 26. 20:16

Szerintem aranyos lenne... :))


Nálunk vannak például kerekező családok. Mondjuk itt van természetközelség...

18. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 15. - Bekomi)
2014. ápr. 26. 20:15
Ebben az esetben akkor jó a futópad, csak mondom hogy vízszintes fekvésű legyen és lehetőleg elektromos.
17. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 13. - Bekomi)
2014. ápr. 26. 20:14
Akkor a hely meg van oldva, a többi csak rajtatok múlik, anyagi és akarati értelemben.
16. Bekomi (válaszként erre: 14. - D7ba7bf7ff)
2014. ápr. 26. 20:14
ez így van, viszont murisan néznénk ki két kis kolonc lohol utánam, vagy kerekeznének utánam, vagy én loholnék utánuk, mert nem bírom a tempót...
15. Bekomi
2014. ápr. 26. 20:13
a betonút se jó a föld út sem jó.... :(
2014. ápr. 26. 20:13
Én is sokszor arra jutok, hogy az "EGYSZERŰBB = JOBB", és olcsóbban hozzá lehet jutni, kihasználható, ergó ha futásról beszélünk, akkor inkább szabad levegő, és nem kell kerülgetni ezeket a böhöm masinákat, amire amúgy nem tartunk sok igényt, mert meguntuk.
13. Bekomi (válaszként erre: 11. - D7ba7bf7ff)
2014. ápr. 26. 20:11
na ettől én is tartok, hogy mi garantálja azt hogy intenzíven fogjuk használni??? :-)
12. Bekomi (válaszként erre: 10. - D7ba7bf7ff)
2014. ápr. 26. 20:10
Hát hely lenne, meg 3 an használnánl( emélhetőleg) aztán majd a kicsik is lassan ránőnének :-)
2014. ápr. 26. 20:10

Nagyon sok ember megveszi ezeket a gépeket, és ott áll, el akarja adni (de nem tudja). Nem használja ki, mert:


- Nem erre számított...


- Nincs ideje rá...


- Nincs kedve hozzá...


- Nincs kitarása hozzá...


... és egyéb jogos vagy jogtalan kifogások...

10. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 8. - Bekomi)
2014. ápr. 26. 20:07
A helyigényt kell nagyon mérlegelni, meg a kihasználhatóságot. A többi már csak ár és minőség kérdése.
9. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 6. - Livegirl)
2014. ápr. 26. 20:05

A kinti futástól két dolog tart vissza: a kényelem és a félelem.


Tudom, mert én is túl vagyok már egy-két dolgon. De ezeket le lehet küzdeni. Nem szabad mindenáron félelemben élni, félni a külvilágtól, mert akkor olyan leszel mint egy dermedt béka.


Egy csomó lehetőségről lemaradsz, csak azért, mert nem szedted eléggé össze magad, nem voltál elég bátor ahhoz hogy legyőzd a félelmeidet. Ezért kell olyan helyet találni, ahol jól érzed magad. Az elején még nagyon fogsz parázni, meg az elméd megdumálja veled hogy miért maradj otthon, de elárulom hogy ez is pozitív szenvedéllyé tud válni. Egy idő után hiányozni fog hogy egy jót fussál vagy bicajozzál, mert ott megélted az öröm, a szabadság, a mozgás lehetőségét.


A sport egy intenzív, kinesztetikus lehetőség arra hogy önmagad legyél, hogy önmagadat kifejezd. Ezt csak akkor érheted meg, ha gyakorlod. És nem kényszerből, hanem játékosságból, a te örömöd, a te szabályaid szerint. A tested, a lelked mindig jelez ha valamit abba kell hagynod. Csak figyelned kell rá. Ennyi az egész.


- Bátorság hogy műveld.


- Akarat hogy műveld.

8. Bekomi (válaszként erre: 6. - Livegirl)
2014. ápr. 26. 19:55
Csak futással sikerült ezt a fogyást megtenned, vagy változtattál az étkezéseden is? Mennyi idő alatt sikerült leadni? Nekem is van olyan barátom aki nem sportolt, neki állt futni... előszőr alig bírta.... aztán egye jobban ment neki heti 3 alkalommal 3 hónap alatt leadott 05kg t, úgy hogy mellette az étkezésén nem változtatott....
2014. ápr. 26. 19:54

Hát... Eddig nem nagyon futottam, reggeltől estig meló.... nincs állóképességem, úgy gondoltam h benn lesz a szobában, s télen nyáron lehet használni, ha csak napi 20 perce is, felpattanok... 3 gyerek mellett nem akarok össze vissza kinn futkározni, na meg ami a könyékünkön van talaj, az aztán nem jó a lábnak meg az izületeknek sem.... A futópadot 3 személy észére venném, edzőterembe nem akaok bejárni ami 15 kmre van, s havi 10500ft ot sem szeretnék kifizetni egy főnek... úgy gondoltam ha összeadom a 3 ember pl edzőtermi költségeit, s akkor még nem számolom az utazás idejét, és költségét, akkor akár 1 év alatt visszajön az ára.... Igen, félek attól, hogy ki lesz e használva, de bízom benne ha megvenném, akkor csak ráállnék, hisz nem kell fél órát utaznom akár egy edzőteremért, vagy egy olyan helyét ahol a közelben futni szoktak...


És tudom, hogy van itt több fórum is de egyik sem adta meg azt az információt amit kerestem :-)

2014. ápr. 26. 19:28

Nekem ilyen van: nordictrack t7.0, nagyon bejött. Fogytam vele 20 kilót :D


Persze azóta sok újabb van már. Nekem sose volt bátorságom kint futni, most se nagyon :)


Olyat vegyél, amit fogsz is használni :)

5. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - Bekomi)
2014. ápr. 26. 19:20
Szerintem az, amit levegőn lehet használni, és föld van a talpad alatt, annál jobb nincs. Kell hozzá egy sportcipő és egy kényelmes öltözet. Így rengeteg oxigént fel tudsz venni és ég a felesleg. Nekem volt futópadom, nagyon kényelmetlen, valahogy nem áll rá a testem, kapaszkodnom kell, ha elektromos, összetöröd magad, ha pedig lábbal hajtós, akkor a beledet kiköpöd. Lehetőleg vízszintes fekvésű legyen, ne emelkedő, és inkább automata hajtású. De ha olcsón meg akarod úszni, akkor csak egy jó futószerkó (cipő, ruha, kulacs, övtáska/futótáska) és bátorság, felvállalás hogy futó vagy, na meg a rendszeresség. Egy jól bevállt terep amit szeretsz és biztonságos. Az emberek túl kényelmesek. Vesznek egy akármit, amit nem használnak ki. Vagy lejárnak közösségbe, edzőterembe. Ez rengeteg pénz. Ha önjáró vagy és bátor, talpraesett, olcsón megúszhatod. Nem kell függni senkitől és semmitől. Csak egy kis informálódás és talpraesettség kérdése az egész. Én az egyszerűségben hiszek.
4. Ekka
2014. ápr. 26. 19:11
Szoktatok futni, vagy majd csak a futópadon akartok?;)
3. hourglass77 (válaszként erre: 1. - Bekomi)
2014. ápr. 26. 19:10
Engem is érdekel, mi is szeretnénk venni
2. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Bekomi)
2014. ápr. 26. 19:08

Nagyon sok hasonló fórum van már, egyet bemásolok, egyébként, ha beírod a keresőbe, hogy "futópad", kidob egy csomó fórumot.


[link]

2014. ápr. 26. 18:55
Sziasztok! Futópad vásárlás előtt állok, nagy a kínálat, de mégsem tudom hogy milyet vegyek, vannak tapasztalaitok, melyik a jó, minden szempontból?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook