Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kinek mi erről a véleménye? fórum

Kinek mi erről a véleménye? (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
382. nyuszkó nyuszu (válaszként erre: 376. - 6ee0ffb012)
2012. jan. 7. 16:55
szerintem mindent meglehet oldani,nem csak hárítani a dolgokat...és ha a gyerekeivel történik valami,mert nincs velük felnött akkor ki lessz a szegényke?
381. Kata 1977 (válaszként erre: 378. - 6ee0ffb012)
2012. jan. 7. 16:53

Ok:-)

De tényleg történhet bármi BÁRKIVEL!!

Főleg elég sok egészségügyi bajom is van,így ez is játszik:-((

380. Kata 1977 (válaszként erre: 375. - Nyuszkó nyuszu)
2012. jan. 7. 16:52

"Ha telne bébiszitterre szegénykéknek, nem kellene ilyen módon visszamennie dolgozni. "


Ez így van jól látja!

Gondoltam ,hogy a legtöbben 2 nagyszülővel is rendelkeznek így könnyen beszélnek vagy épp úgy állnak, hogy bébiszittert fogadjak ,ha arra lenne pénz nem mennék vissza!!!

De az furcsa amit írsz, nem mernéd anyudra vagy anyósra rábízni az unokát,ez gáz!

Én 10 körmömmel kaparnám ki az enyémet!!

2012. jan. 7. 16:51
én csak azt mondom ha mindenképp rákell másra bíznod a gyerekeidet valakire az egy felnött legyen,így ott van a felelösség,de legalább tapasztalt személlyel vanak aki tud mérlegelni,helyesen dönteni ha kell...
378. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 377. - Kata 1977)
2012. jan. 7. 16:50
Na,ezt a hsz-t most úgy vesszük,hogy le sem írtad :) Már a 2. felét!
377. Kata 1977 (válaszként erre: 374. - 6ee0ffb012)
2012. jan. 7. 16:48

Igen én is ezt mondom mert az is előfordulhat, hogy teljen váltott műszakba leszünk és 1 percet sem lesznek egyedül!

De 13-14hónap még olyan sok idő,addig fel is fordulhatok,és nincs probléma!

Legalábbis ilyen!!

376. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 375. - Nyuszkó nyuszu)
2012. jan. 7. 16:47
Ha telne bébiszitterre szegénykéknek,nem kellene ilyen módon visszamennie dolgozni.
375. nyuszkó nyuszu (válaszként erre: 371. - Kata 1977)
2012. jan. 7. 16:46
szia! nem köpdöslek,csak nem értek veled 1-et...mindent meglehet oldani csak akarnod kell...biztosan találnál addig valami megoldást amíg lejár a gyesed...napközi,vagy bébiszitter..adj fel hirdetést... Amugy igen a szüleim Élnek,nem velünk lakom...anyósommal...Biztosan szívesen segítenének nekünk is de én biztosan nem merném rábízni a gyerekemet senkire sem...legföképpen egy gyerekre..mert mivan ha akkor van baj ha nem vagyott??
374. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 373. - Kata 1977)
2012. jan. 7. 16:44

Biztos meg tudsz egyezni a főnökkel,hogy váltott műszakban legyél a férjeddel.Ő már ott van,ismeri,neki is segít ezzel,nem egy utcáról beesett új ember kér egyből szívességet.

Én félnék egy fél percnél is,telefon ide,vagy oda.De ne adja Isten,hogy baj legyen!!

373. Kata 1977 (válaszként erre: 372. - 6ee0ffb012)
2012. jan. 7. 16:41

Csak néhány napról lenne szó egy hóban, és ez is remélhetőleg nem éjszaka!

És nem,nem jobb magukra hagyni őket,de ez ha elő is fog fordulni, mondjuk nappal annyi, hogy beviszi a kicsit ő megy a suliba mi meg délután elhozzuk!

Az este meg ha beleesik, mi elmegyünk este és ők mire kelnek már itthon vagyunk,de a főnök is ember így lehet vele beszélni!!!

372. 6ee0ffb012 (válaszként erre: 371. - Kata 1977)
2012. jan. 7. 16:36
Kata,nem bántás,de magukra hagyni jobb?
371. Kata 1977 (válaszként erre: 370. - Nyuszkó nyuszu)
2012. jan. 7. 16:33

Látom újra kezdődik a köpködés!

Pedig én tök normális írtam le ma a véleményem,de látom nem lehet!!Sajnos!

Képzeld nincs felnőtt, a szüleink meghaltak,a tieid biztos élnek így nehéz elképzelni,örülj neki!

Rokonunk sincs csak Pesten, a szomszédokat meg inkább hagyjuk a kutyámat nem bíznám rájuk nem ,hogy a gyerekeimet!!

2012. jan. 7. 16:29
SZIASZTOK! már lassan 1-napja ezen megy a 'vita',oké hogy ez egy forum,de én nem tudom elhinni,hogy egy Anya nem tud megoldást találni arra,hogy a gyerekei mellett FELNÖTT felügyelet legyen!!! Nincsenek olyan szomszédok akik nyugdíjasok és esetleg vigyáznának a gyerekekre?? A 12-éves lány most lép a tinikorba elveszed a lehetöséget töle hogy átélje mert a te feladataiddal kell foglalkozni,és ott van még a felelösség amit magára kell válalnia....
2012. jan. 7. 16:04
Én nem ítéllek el semmiképp.Egyet sem értek Veled,de megértelek.Dolgozni szeretnél,ami nagyon dicséretes.Megértem,hogy nincs segítséged,nem egyszerű ez így.De tegnap is írtam,egy anyuka csak a boltba szaladt ki,az otthon maradt 3 gyerek pedig szénmonoxid-mérgezést kapott.A baj egy pillanat alatt megvan.Tudom,ha ott vagy,egy ilyen esetben is akár,de hogy örökre marjon a lelkiismeret,hogy miért nem voltam velük....
368. pista55 (válaszként erre: 367. - Kata 1977)
2012. jan. 7. 16:01

Azt, hogy lesz-e baj senki nem tudhatja hiába írja.

Mikor mi kicsik voltunk hárman voltunk együtt sokat. 2 év korkülönbség volt köztünk. A nővérem volt a legidősebb, így övé volt a legnagyobb felelősség. Nem történt baj soha, de történhetett volna. Volt olyan, hogy Ő a legidősebb, körbe sétált egy cement gyűrűs kút peremén. Képzeld el mi történik ha megbillen és beleesik. Magunk voltunk, még a közelben sem volt senki akinek szólhattunk volna. Ez csak egy rossz példa volt mert mindannyian nagyon kicsik voltunk még akkor.

367. Kata 1977 (válaszként erre: 366. - Pista55)
2012. jan. 7. 15:52

Nem azzal volt baj amit írtak, hanem ahogy!

És meg is köszöntem a normális negatív hozzászólásokat is,így a tiédet is!

De tény ,jól esett az a jó pár ember aki megerősített abban ,hogy remélhetőleg nem lesz baj!!

366. pista55
2012. jan. 7. 15:46
Egyet értek azzal, hogy voltak durva beírások, de azzal is, hogy ezt a fórumot azon kívül, hogy megismertük a nehézségeidet, nem volt sok értelme kiírni. Te már eldöntötted, hogyan fogod csinálni. Véleményeket kértél, de csak azokat a véleményeket tartottad elfogadhatónak amelyek veled értettek egyet. Az sem volt mind bántó hozzászólás amelyikben más véleményen voltak mint Te. Én is azok közé tartoztam. Én vetettem fel a főállású anyaságot, de nem mondtam, hogy annyi pénzért jó megoldás.
365. Kata 1977 (válaszként erre: 364. - E28c748947)
2012. jan. 7. 15:00

Szia!

Igen csak néhány napról lenne szó egy hóban, és ez is remélhetőleg nem éjszaka!

Köszi!

Sokan nem értenek vagy nem akarnak megérteni mert van segítségük!

Nem szoktam rosszat kívánni senkinek, de a sok "kedves" emberek kívánom csak 1 hónapra bújjon a bőrömbe,gyorsan megváltozna a véleménye!!

364. e28c748947 (válaszként erre: 363. - Kata 1977)
2012. jan. 7. 14:54

Szia

Én írtam, hogy próbáljátok meg és kiderül, hogy működik.Ráadásul nem is minden egyes napról van szó, csak néha-néha, nem?Én megértelek és remélem sikerül úgy megoldani, hogy mindenkinek jó legyen.

363. Kata 1977 (válaszként erre: 362. - Micimaci87)
2012. jan. 7. 11:36

Igen olvastam,és neked is kösz,de aki csak szemétkedni akart annak csak olaj volt a tűzre!

Együttérzés??Viccelsz??Persze jól esett volna,de.....mindegy ilyen emberek is vannak,sajnos!

2012. jan. 7. 11:33
Mindig jön... én is odakerültem, hogy magyarázgatni próbáltam a helyzetem. kihozták, hogy nem is szerettem vagy szeretem a férjem meg ilyenek... Azért írtam, hogy mindenki azt a fórumot olvassa, ami érdekli is, vagy amiben esetleg jó tanácsot tudna adni valakinek... S ha nem egy kis együttérzés is jól fog néha:)
361. Kata 1977 (válaszként erre: 360. - A0c1361e44)
2012. jan. 7. 11:26

Köszönöm,és remélem én is ebben bízom!!

És sajnos 1 év alatt annyi minden történhet!

Én voltam a hülye, hogy már most kiírtam ezt a témát,csak a hozzád hasonló emberek véleményét vártam,ehelyett jött a hideg zuhany!

360. a0c1361e44 (válaszként erre: 359. - Kata 1977)
2012. jan. 7. 11:24
Biztos meg fogod tudni oldani!
2012. jan. 7. 11:09

Sziasztok!

Visszaolvastam a sok termést és köszönöm akár a negatív vagy pozitív kritikát!

Egyértelmű azt fogom csinálna ami a legjobb és amit tudok majd!!

ÉN azt az egyet nem értem,hogy mit nem lehet azon érteni hogy nincs senki segítségünk és magunknak kell megoldani a problémát!!Sajnos mivel nem rég lakunk itt nincs barátnőm akire rábíznám a gyerekeimet vagy főleg éjjelre az otthonomba engedném!Lehet ti ilyen bátrak lenétek a mai világba de én nem!

Meg azt sem,hogy nemhogy megbecsülést kapna az ember hogy el akar menni dolgozni,és ne otthon mereszti a fenekét ahogy sokat teszik és nem 4 hanem akár 1 vagy 2 gyerekkel!!Én mindig szettem dogozni engem is szettek és kell hogy az ember kimozduljon a 4 fal közül a gondoktól mert különben bekattan.

Főleg lehet hogy már tegnap írtam,de a sok szemétkedés után már nem volt kedvem olvasni,hogy nyáron a duplájára fog nőni a hitelünk.Sokat írtátok maradjak itthon anyaságin 25ezerért és abból fizessünk hatalmas,hitelt,rezsit,kaját,és még néha egy ruhát is vegyünk??Mutassa meg valaki hogy kell és utánozni fogom!!!

Még nem töröltettem a fórumot ,mert ahogy olvastam volt egy pár normális és megérő,átlátó ember is és szerintem van még egy pár csak még nem olvasta a fórumot.Az ő véleményük a döntő akik már átéltek ilyet!!!

Persze, kedves martin 3!

Értem én amiket leírtál sőt félek is tőle,de ezzel az erővel ne menj ki az utcára mert elüt az autó vagy a fejedre esik egy tégla vagy ha gázzal fűtesz ne aludj nehogy baj legyen!!

A gyerekek sosem játszottak a gyufával,nem akarom őket fényezni,bár tehetném, hisz a sajátjaim,de nagyon okos,értelmes gyerekek!

A lányom a kicsit biciklivel vinné így nem szaladna el tőle.És szerencsére az ablakon sem esne ki,főleg kertes házban lakunk nem a tizediken.

Aki jó szándékból írta le az aggódását vagy tanácsát,köszönöm,akik nem mert van egy két ember akik csak a szart kavarni jár egy-egy fórumra,azokra inkább nem mondok semmit!

A lényeg, majd fogok egyeztetni a főnökkel, hogy váltott műszakba lehessünk,talán ennyi emberég lesz bennük és ha lesz is 1x,2x egy kis átfedés azt remélem átvészeljük!

358. a0c1361e44 (válaszként erre: 355. - Martin3)
2012. jan. 7. 10:35

Lehet, hogy minden benne van, de gondolhatjátok, hogy nem azért teszi meg, ha megteszi, mert ki akar szúrni a gyerekeivel. És azt is gondolhatjátok, hogy ha van más lehetősége, akkor azt fogja választani. És az is lehet, hogy heti 1 alkalommal lesz olyan, hogy a nagy lány vigyáz a kicsikre és ha minden jól megy, akkor ezt csak 13 éves korában kell csinálnia. Nekem fiam van és 12 évesen, elment a barátnőm 7 éves fiáért, aki minden reggel 1/2 órát egyedül volt otthon, mert az anyjának 1/2 7.kor el kellett indulnia, hogy beérjen a munkahelyére, így 7-ig, amíg a fiam odaért érte egyedül volt. 7-kor elindultak együtt a napközis tábor különjáratához, majd délután 4-kor együtt jöttek haza és hozzánk jött érte a barátnőm 1/2 6-kor. Nappali munkája van a barátnőmnek is, de pl. a napközis táborba nem lehet bevinni a gyerekeket 1/2 7-re, így csak ez a megoldás volt. És minden nap 1 órát egyedül volt otthon a két fiú. Semmi hülyeséget nem csináltak! Hazaértek letusoltak, átöltöztek, ettek, ittak és már haza is ért valaki. És ez a kisfiú 3-os kora óta egyedül jár suliba és haza is. Soha semmi gond nem volt, nem sokára 16 éves lesz:)

Sajnos sokaknak nincs kire számítaniuk. Ugye tudjátok, hogy a barátnő legtöbbször az anyukával egy idős, így nem igen tudnak gyerek felügyeletet vállalni ők sem. Mi pont így vagyunk a barátnőmmel. A nyarakat úgy oldottuk meg, hogy felváltva voltunk szabin és mindig vigyáztunk egymás gyerekére, de nem mindenkinek van olyan barátnője, mint nekem...

357. 8ef78160df (válaszként erre: 355. - Martin3)
2012. jan. 7. 10:07
Na ebben minden benne van, amit itt sokan próbálnak neki magyarázni!
356. Timicicaanyuka (válaszként erre: 355. - Martin3)
2012. jan. 7. 09:54
Igazad van!
355. martin3 (válaszként erre: 24. - Kata 1977)
2012. jan. 6. 23:53

szia KATA!

nem olvastam végig minden hozzászólást, de ezt NE csináld!!!!!! És nem is csinálhatod!

Gondolj bele, a mai világban kifigyeli valaki, hogy minden nap egy 12, 10 és egy 2-3éves kézen fogva egyedül együtt sétál az ovi felé!!! A mai világban? nem akarlak ijesztgetni, de a 21.században élünk! Simán beteszik őket egy kocsiba és soha többet nem látod őket! Ilyen veszélynek nem teheted ki őket. De ha a legrosszabb nem is következik be, csak gondolj egy reggeli hisztire a kicsi részéről, vagy elfut az utcán, egy 12éves nem tudja úgy lereagálni, mint egy felnőtt, mi van, ha tragédia történik, elüti őket az autó? vagy otthon történik valami, ameddig a nagy és a 7éves tanul, nem figyelnek a picire, ő meg mondjuk játszik a gyufával, vagy kimászik az ablakon...annyira ilyen tragédia van a híradóban, nap mint nap. Kit teszel felelősséh, ha baj történik? ha mondjuk a nagy nem vigyáz eléggé ő lesz a felelős? egy egész életre beteg lesz lelkileg emiatt!

ráadásul jogilag sem hagyhatod őket felügyelet nélkül, ha ez kiderül elveszik tőletek a gyerekeket, ha meg tragédia lesz még börtönbe is kerültök. Ébresztő! Bármennyire is nehéz az anyagi helyzetetek, ezt nem teheted meg!

Szerezz egy szomszédot, barátot, bárkit, aki elkíséri őket az oviba, és este lefekteti őket!

Ez nem megoldás. Keress más utat, ezt a verziót gyorsan felejtsd el, itt nem az a lényeg, hogy a nagylányod koravén lesz stb, hanem az hogy TRAGÉDIA is történhet.

354. Bella 13 (válaszként erre: 353. - Aniko.k)
2012. jan. 6. 22:16

Gyönyörű és kiváló ízlésre vall!

És aranyos vagy, köszi még egyszer! :)

353. aniko.k (válaszként erre: 352. - Bella 13)
2012. jan. 6. 22:13
Igen az. A jelet pedig szivbol kuldtem :)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook