Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kinek lenne kedve beszélgetni? fórum

Kinek lenne kedve beszélgetni? (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
2013. febr. 7. 21:17

Én beszélgetnék, de ilyen témákról...?

Tudom, hogy nektek ez most egy fontos dolog, de nem hiszem, hogy olyan feldobós.

2013. febr. 7. 21:12

Na az öröm az hamar elszállt, miután alaposabban átnéztem a leletem. A ciszták 6 cm-nél nagyobbak, szóval nem picik. A hasam továbbra is fáj nagyon, szóval valami nem kóser az tuti.

20-ra kaptam időpontot a dokimhoz, tűkön ülve várom, hogy végre mehessek.

282. baybi (válaszként erre: 281. - Huncutka10)
2013. febr. 7. 21:04

Na akkor öröm az van!Tudtam minden rendben lesz!A ciszta valóban kezelhető!!Csak minnél előbb annál jobb!!



Nekem ma futkozós,ügyintézős napom volt!Iszonyat mód fáj is a lábam!! :(

2013. febr. 6. 14:30

Sziasztok

Tegnap túl voltam a második fordulón is. Azt hittem bepisilek mikor betették a branült, nagyon fájt a kezem, de kitartottam. Persze azért nem ment olyan jól minden. Elsőre sikerült betenni a srácnak, örültem is, na de mikor a kontrasztanyagot adni akarta a dokinő, nem akart bemenni. Ott kínlódott szegény, de csak nem ment. Na akkor odahívta a srácot, hogy mi van, és a srác addig forgatta a kezem, míg rájött, hogy egy pici vérrög keletkezett, és amiatt nem megy be a kontraszt. Na akkor mondta, hogy két verzió van. Vagy megpiszkálja picit, de az fájni fog, de tutira sikerül neki, vagy kiveszi, újra szúr, de az időbe tellik, és lehet robban a véna is. Mondtam, hogy az elsőt választom, pláne, hogy mindeközben én a csőben feküdtem, tehát nem húztak ki, csak a kezem nyújtottam ki a fejem fölé, hogy a kézfej kiérjen.

Na akkor piszkálódott, majdnem elájultam úgy fájt, de sikerült neki tényleg, és be is ment a kontraszt.

Ma átvettem az eredményt, minden negatív, de sok a cisztám, de legalább az kezelhető.

2013. febr. 6. 10:26

Kitartás!

Írj ha túl vagy a másikon is!

279. baybi (válaszként erre: 278. - Huncutka10)
2013. febr. 5. 14:14
Kitartás!Remélem nincs semmi baj!
2013. febr. 4. 21:59

Túl vagyok az első körön. Több mint 30 perc volt a vizsgálat, azt hittem soha nem lesz vége. Kaptam kontrasztanyagot is, persze nem sikerült elsőre, de másodikra szerencsére igen, és nem robbant a vénám sem.

Holnap lesz a köv kör, a kismedence mr. Na már csak azt kell túlélnem.

277. Huncutka10 (válaszként erre: 276. - Boldogliz)
2013. febr. 4. 13:35

Voltam már MR vizsgálaton, tudom milyen, nem is a vizsgálattól félek. Szúrtak már annyit, hogy meg sem kottyan a kontrasztanyag bejuttatása sem. Hanem a bezártság, na ez az amitől tartok. Mert mikor voltam legutóbb, a fejem miatt voltam, tehát nem toltak be annyira. Na de most......

Most teljesen be fognak, hiszen a hasat, kismedencét nézik.

De ki fogom bírni, mert ki kell, mert ezzel nagy valószínűséggel megúszom a lapart, ami azért sokkal rosszabb ennél.

276. boldogliz (válaszként erre: 274. - Huncutka10)
2013. febr. 4. 12:23

Ne félj. Nem vészes az MR. Gondolj vmi szépre és akkor hamar el fog telni az idő.

A tumort, daganatot kimutatja....tapasztalat. :(

Én is nőgyógyászatról mentem oda.

275. baybi (válaszként erre: 274. - Huncutka10)
2013. febr. 4. 11:42
Szegényem!Kitartás és reméljük minden rendben lesz!Én már jobban vagyok csak iszonyat mód hányingerem van és a hasam is fájdogál,de a kezdethez képest ez már semmi!Csak a fejem ne fájna!! :(
274. Huncutka10 (válaszként erre: 273. - Baybi)
2013. febr. 3. 22:58

Nekem sajnos nagyon gyakori a hasfájás, és hüvelyi folyás is. A folyás még annyira nem is lenne gáz, de a hasfájás leírhatatlan. Szó szerint olyan görcsölésem van, felállni sem bírok, és ha mégis, akkor meg kiegyenesedni nem tudok. Vérzési rendellenesség is fellépet. Azaz folyamatosan menstruáltam. :( Szó szerint alig hogy elmúlt, volt pár nap szünet, és újra megvolt, és 8-10 napig menstruáltam, a gyötrő görcsöléssel együtt. Volt eü kaparásom emiatt, patológián elemezték ki a mintát. Myoma gyanú áll fenn, és endometriózist is gyanít a dokim, és emiatt kell az MR. Ha az nem mutat semmit, és még továbbra is fenn állnak a tünetek,akkor laparoszkópia a következő állomás, hogy az endót ki zárja. Illetve ezzel akarja kizárni a tumor lehetőségét is.

Elvileg azért kért MR-t , mert azzal kimutatható lesz, ha bármi ilye gond lenne.

Hát nagyon remélem, hogy negatív lesz.

Holnap és holnapután lesz a két MR, nagyon félek tőle, mert sajnos én klausztrófóbiás vagyok, szóval nem lesz egy egyszerű menet, az tuti.

273. baybi (válaszként erre: 270. - Huncutka10)
2013. febr. 2. 11:02
MIlyen gondjaid vannak nőgyógyászatileg,hogy ez miatt MR-re kell menned?? :O
272. baybi (válaszként erre: 271. - Boldogliz)
2013. febr. 2. 11:01

sziasztok!


Sajna fáj,de már nem úgy mint tegnap!Csak most a fejem fáj de iszonyat mód!Megőrülök,hogy nem lehet egy fájdalommentes boldog napom!!De egyébként nem tudom mit kezdjek a hasfájással,ugyanis nem vagyok ez a gyógyszert bekapkodó típus!Nőgyógyászhoz meg kb még kellene várnom 2-2,5 hetet mire fogadna,igaz van maszek dokim is,de nem érzem,hogy olyan nagy lenne a gáz!De ha nem múllik a hétvégén akkor lehet megnézetetem magam!Jobb a békesség és ha tudom miért van!Felfázni nem gyakran szoktam és akkor sem volt ilyen panaszom!Passz mi lehet!Valami más ötlet?

271. boldogliz (válaszként erre: 269. - Baybi)
2013. febr. 2. 09:45

Sziasztok!


Fáj még a pocid?


Itt most esik az eső...de tegnap szép napsütéses idő volt szerencsére.

2013. febr. 1. 21:49

Sziasztok

Baybi, ez elég fura. Én mondjuk hasfájós vagyok, de nálam nőgyógyászatilag vannak gondok, és emiatt megyek MR vizsgálatra jövő héten hétfőn és kedden. Ha eddig neked nem volt ilyen, akkor lehet, hgoy csupán egy felfázásról van szó, mert az is okozhat ilyet. Ebben az időben nem is lenne elképzelhetetlen. Jobban vagy már egyébként?


Nekem most van meg a mensim, de már múló félben van szerencsére, de még mindig görcsöl a hasam, de nálam ez már sajnos megszokott. :(

269. baybi
2013. febr. 1. 16:50

Szép napot mindenkinek!

Ma iszonyatos hasgörcseim vannak,de,hogy mi okozza fogalmam sincs!De rosszabb,mint a mensis körcsök!Mensi nem lehet mert 4 napja múlt el!Úgymod utófájdalmaim nem szoktak lenni szóval azért csodálkozom mi lehet ez!Valakinek valami hasonló fordult már elő!!?

2013. jan. 31. 13:57

Sziasztok!


Nálunk süt a nap ezerrel, pedig reggel nagyon borus volt, és fújt a szél is.

Nekem ma nem fáj a fejem, de tegnap nagyon fájt, és én is legszívesebben ki sem keltem volna az ágyból. Aztán meg is lepődtem magamon, mert angolon meg remekeltem annak ellenére, hogy majd szétrobbant a fejem.


Ebédre csináltam rizskókot, mert már nagyon nem kívántam a húst, valami édesre vágytam. S egész jó lett ahhoz képest, hogy mindenmentes. :)

267. baybi
2013. jan. 31. 13:33

sziasztok!


Ma ismételten egész jó idő van felénk és iszonyat nyűgössen és migrénnel ébredtem!Szörnyű!Szívem szerint aludnék,mert majd szétrobban a fejem!!


Veletek mi újság van?

2013. jan. 30. 12:09
Köszönöm szépen!
265. baybi (válaszként erre: 263. - Boldogliz)
2013. jan. 30. 11:31
Őszinte részvétem és sok erőt kívánok!! :(
264. Huncutka10 (válaszként erre: 263. - Boldogliz)
2013. jan. 30. 08:57
Őszinte Részvétem! :(
2013. jan. 29. 18:36
Megtörtént ma amit nem vártunk. :(
262. Huncutka10 (válaszként erre: 260. - Baybi)
2013. jan. 28. 20:34

Itt délután elállt picit, de csak rövid időre, viszont utána havas eső formájában esett. Na azt kifejezetten utálom.


Hála a jó égnek, 3-kor megjött a csomagom is, és el tudtam menni lefűzetni az angol könyvem és munkafüzetet mielőtt mentem a bölcsibe a kisfiamért.

Megnéztem a csomagom, és csodaszép készletet kaptam, melyből csodaszép albumot fogok készíteni a férjemnek a 7 éves évfordulóra. :)

261. Huncutka10 (válaszként erre: 259. - Boldogliz)
2013. jan. 28. 20:29

Uh, az már mindjárt itt van. Hát akkor gyorsnak kell lenned, h kitalálj valamit.

Én még valami kreatív dologra gondoltam, de az már kivitelezhetetlen, hiszen mindjárt itt a szülinapja

260. baybi (válaszként erre: 252. - Boldogliz)
2013. jan. 28. 14:06
Itt is esik hajnal óta sajnos,de mivel 3 fok van így olvad is!De van bőven még a múltheti havazásból!Az utcánk meg akár egy koripálya!! :(
2013. jan. 28. 13:42
Febr. 8.
2013. jan. 28. 13:26
Na, a nyomtatóm elvitték, már csak a csomagom várom. :)
257. Huncutka10 (válaszként erre: 256. - Boldogliz)
2013. jan. 28. 13:25

Hát ez elég nehéz kérdés, mivel ismerni kellene ahhoz, hogy bármilyen ötletet tudjak adni. Ami eszembe jutott, az neked is eszedbe jutott, csak anyósod vétózta meg.


Mikor lesz a szülinapja. Mennyi idő van még addig?

2013. jan. 28. 12:31

De jó neked. Én majd megfagyok itt a munkahelyen.

Biztos meg fog érkezni az a csomag, ne izgulj.


TÉnyleg....nem tudnátok adni vmi ötletet,h mit vegyek párom szülinapjára? 30 éves lesz. Már kap egy szülinapi újságot,ami a születése napján megjelent újságcikkekből lesz összerakva. MEg akartam vacsit,gyertyafényest, szexi ruciban. de anyós rámszervezett és így családi körben lesz a vacsi,amihez nem igazán illene szexi ruciban lenni. JA és dartstábla alakú tortát akartam. DE az sem lehet,mert anyós szervez.

Így nekem ki kell most találnom még vmit.

255. Huncutka10 (válaszként erre: 254. - Boldogliz)
2013. jan. 28. 12:12
Én még nem dugtam ki az orrom, csak ablakot nyitottam. :) De valóban hideg van kint. Most azon imádkozom, hogy megjöjjön a futár, és a csomag is amit várok du 4-ig, mert akkor kell mennem a kisfiamért.
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook