Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kinek lenne kedve beszélgetni? fórum

Kinek lenne kedve beszélgetni? (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2013. márc. 16. 20:38

Szurkolok neked nagyon! :)


A képeket sajnos nem tudtam megnézni. Nem jeletn emg semmi.

2013. márc. 16. 20:17

Pénteken babalátogatóban voltunk, egy nagyon kedves barátnőmnél. Csodaszép kisfia van, januárban született. Olyan jó volt fogni a kezemben, feltörtek az emlékek, amikor még az én pici fiam is ilyen pici volt. S bevallom őszintén, nagyon elszomorodtam mikor eszembe jutott, hogy lehet nem fog összejönni a tesó a sok nyavalyám miatt. :( De gyors elhessegettem a gondolatot is.

Készítettem egy babaköszöntő képeslapot, hoztam neketek képeket. :)


[link] kepfeltoltes.hu_.jpg

[link] abakoszonto1_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

http://kepfeltoltes .hu/view/130316/Babakoszonto2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Most minden erőmmel a hétfői állásinterjúra készülök, jó lenne ha végre az utolsó lenne. De sajnos nagyon félek tőle, hogy nem így lesz. :(

2013. márc. 16. 20:14

Sziasztok


Na végre tudok mindkettőtökről. :)

Mondjuk a naplótokat napi szinten olvasom, szóval minden rezdülésről tudok, ha írtok bele. :)

2013. márc. 16. 11:50

Bocsi,h eltüntem mostanában. De újraindult a munka és hát kezd megindulni a forgalom. Amikor meg hazajövök már a gépet se nagyon kapcsolom be. Most meg ne mvolt áram pár napig szüleimnél, így én is ott ragadtam. De olvasom,h felétek sem volt vmi jó idő.

Ma már süt a nap, de még jegesek az utak és hideg is van.

2013. márc. 15. 20:25

Sziasztok


Nálunk is cudar világ van, sőt még annál is cudarabb. Szó szerint a 4 fal közé szorultunk, mert annyira és olyan erősen fúj a szél, hogy képtelenség kint lenni.

369. baybi
2013. márc. 15. 17:09
Felétek milyenek az útak!Nállunk cudar világ van!! :(
368. baybi (válaszként erre: 367. - Huncutka10)
2013. márc. 8. 17:35
Másodállás összejött neki,de a naplómban bővebben olvashatsz róla,hogy mi a helyzet,persze ha érdekel!! :/
367. Huncutka10 (válaszként erre: 366. - Baybi)
2013. márc. 8. 17:24
Na, mi történt? Nem ér rá a barátod? Neki jött közbe valami?
366. baybi (válaszként erre: 364. - Huncutka10)
2013. márc. 8. 15:50

Nekem valószínű unalmas hétvégém lesz!Megint egyedül érezhetem magam!Úgy gondolom,soha nem tervezhetek,mert úgyis valami közbejön!! :(

Úgyhogy passzolom mi lesz a hétvégén!!

2013. márc. 8. 15:10
Na ezt legalább csak egyszer küldte el :)
364. Huncutka10 (válaszként erre: 363. - Baybi)
2013. márc. 8. 15:10

Bakker, nekem fel se tűnt, hogy ennyiszer küldi. Frissítettem az oldalt, h írtatok e. Eddig soha nem csinált ilyet, ezek szerint valami galiba van vele. Bár azt nem tudom, h miért csinálja. :) Na de most majd figyelem, hogy ha frissítek, akkor is ezt csinálja e.


Jaj szegény, elhiszem hogy nincs kedved hozzá. Egy temetés nem tartozik az ember kedvenc időtöltései közé.


Szombaton megyünk bababoltba vásárolni, mert megyünk babalátogatóba a kolléganőmékhez. Jaj olyan izgatott vagyok, már jó rég volt, hogy ilyen pici babát fogtam. :)

Vasárnap meg anyósomékhoz megyünk.

Aztán angoloznom is kellene, h ne felkészületlenül menjek jövő héten.


Nálatok mi lesz?

363. baybi (válaszként erre: 362. - Huncutka10)
2013. márc. 8. 13:21
Mi történt,hogy minden nap ezt küldöd? :O
2013. márc. 8. 12:34

Jól van akkor. Az a lényeg, hogy minden ok. :)


Én meg ép angolozom, ma 13-ra megyek angolra.


Jaj annyira sűrű ez a hét is, úgy utálom. Holnap gasztróenterológia, holnapután reggel házi doki beutalókért, utána 13-kor angol. Még jó hogy a péntek szabad. Legalább is eddig.

Bár őszintén szólva nem bánnám, ha pénteken meg állásinterjúra kéne mennem. :)

361. baybi
2013. márc. 8. 11:51

Sziasztok!


Ma sajnos temetésre kell mennem!Meghalt a nagymamám testvére!Sok kedvem nincs,de a családi béke érdekében muszáj!


Veletek mizus,mi lesz a hétvégi program?

2013. márc. 7. 20:07

Jól van akkor. Az a lényeg, hogy minden ok. :)


Én meg ép angolozom, ma 13-ra megyek angolra.


Jaj annyira sűrű ez a hét is, úgy utálom. Holnap gasztróenterológia, holnapután reggel házi doki beutalókért, utána 13-kor angol. Még jó hogy a péntek szabad. Legalább is eddig.

Bár őszintén szólva nem bánnám, ha pénteken meg állásinterjúra kéne mennem. :)

2013. márc. 6. 20:13

Jól van akkor. Az a lényeg, hogy minden ok. :)


Én meg ép angolozom, ma 13-ra megyek angolra.


Jaj annyira sűrű ez a hét is, úgy utálom. Holnap gasztróenterológia, holnapután reggel házi doki beutalókért, utána 13-kor angol. Még jó hogy a péntek szabad. Legalább is eddig.

Bár őszintén szólva nem bánnám, ha pénteken meg állásinterjúra kéne mennem. :)

2013. márc. 5. 09:30

Jól van akkor. Az a lényeg, hogy minden ok. :)


Én meg ép angolozom, ma 13-ra megyek angolra.


Jaj annyira sűrű ez a hét is, úgy utálom. Holnap gasztróenterológia, holnapután reggel házi doki beutalókért, utána 13-kor angol. Még jó hogy a péntek szabad. Legalább is eddig.

Bár őszintén szólva nem bánnám, ha pénteken meg állásinterjúra kéne mennem. :)

357. baybi (válaszként erre: 356. - Huncutka10)
2013. márc. 5. 08:54

Most minden jó úgy néz ki,legalábbis reggel azt írta,hogy jó végre,hogy minden rendben köztünk! :)

Beláttam!! :)

2013. márc. 4. 15:37

Ajaj, ennyire féltékeny?

Az nem annyira jó. De remélem sikerült megbeszélni azóta.

355. baybi (válaszként erre: 353. - Huncutka10)
2013. márc. 4. 15:02
Van egy nagyon jó fiú barátom de már évek óta!na és itt volt nálam N(mondjuk páromnak)és hívott a barátom,hogy beszélgetne!Én meg ugye felvettem a telefont és mondtam neki,nem érek rá,de majd beszélünk!Ő is besértődött ezen és N is azon,hogy itt van és felvettem a telefont!Makacs és féltékeny!
2013. márc. 4. 14:00
A fogam nekem is fáj, nagyon el kéne jutnom fogorvoshoz, de bazira félek. Mert tuti, hogy műtét lesz belőle :(
2013. márc. 4. 13:59

Ó te szegény.

Azt lehet tudni min vesztetek össze? Remélem azóta azért már sikerült kibélkülni.

352. baybi
2013. márc. 4. 11:30

Fáj a fogam!! :(

Veletek mizus?

351. baybi (válaszként erre: 350. - Huncutka10)
2013. márc. 3. 15:06

Szia!


Nekem elég unalamas a hétvégém és az első kibékülés is nehézkessen megy!Vajon miért?Hát azért mert mindketten makacsok vagyunk!!De már jönnek elő a problémák,mint mindehol,de igyekszem megoldani mindent és felnyítni a szemét,hogy néha neki is kell,hogy megszólaljon a lelkiismerete!Sajna a fejem most is fáj,tegnap hideg ma meleg!!Á ez már elviselhetetlen!! :(

Biztos fini lett,úgy megkóstolnám!! :)

2013. márc. 3. 10:43

Sziasztok


Kivel mi újság? Hogy telik a hétvége?

Nálunk elég nyüzsis. Vidéken vagyunk Anyukámnál, keresztlányom is itthon van, és a két gyerek szétszedi a lakást. :) Keresztlányom idén 8 éves lesz, de ilyenkor, ha összeeresztjük a kisfiammal, tiszta gyerek lesz megint. :)


Tegnap készítettem minden mentes aranygaluskát vanília sodóval (természetesen tejmentesen). Nagyon finom lett, és nem is érezni, hogy mindenmentes

349. baybi (válaszként erre: 348. - Huncutka10)
2013. febr. 28. 16:08
Elgondolkodom rajta,hogy mi legyen!Már régi téma ez a fejemben!! :/
348. Huncutka10 (válaszként erre: 347. - Baybi)
2013. febr. 28. 15:17
Teljesen meg tudom érteni, hogy ott van benned a félsz. Figyu! Az hogy megnézeted, még nem jár semmivel, attól még nem kell műteni. Viszont meg tudod, h nincs e vele gond. Illetve szakemberrel tudsz erről beszélni, és lehet, hogy meg is nyugodnál picit.
347. baybi (válaszként erre: 346. - Huncutka10)
2013. febr. 28. 14:45
Köszi!Nagyon gondolkodom a dolgon,csak a fész ott van nagyon!! :(
346. Huncutka10 (válaszként erre: 345. - Baybi)
2013. febr. 27. 21:23

Baybi én már vetettem le anyajegyet. Nekem a hátamon volt, de pont olyan helyen, hogy a melltartó mindig csiszálta, és sajnos nekem nagyon ronda lett. Ezért kétszer szövettani vizsgálatom is volt, mert ronda fekete lett, és attól tartottak, hogy gond van vele. S mivel mindkét szövettan negatív lett, ezért meg is műtötték. Nekem ez nem mostanában volt, így a műtét sima műtét volt, azaz szikés, és varrás. Ráadásul nem felszívódó varrat volt még akkor. Nos, nekem maradt heg, de egyáltalán nem feltűnő. Viszont ma már nagyon jó technikák vannak, és sztem észrevétlenül el lehet távolítani.

Sztem mindenképp érdemes elgondolkodnod rajta, mert ha neked is bántja a melltartó, akkor sajna elérhetsz oda ahová én, azaz több sérülés esetén elszíneződik, és akár el is rákosodhat. Érdemes lenne megnézetni én úgy gondolom.

345. baybi (válaszként erre: 344. - Boldogliz)
2013. febr. 27. 14:43
A bal mellem alatt egy kicsivel és pl van olyan melltartó ami ráfekszik!Nem csiszálja,de nem a legjobb neki és ezért gondolkodtam el rajta!De félek,hogy nagyobb baj lesz belőle mint,hogy ott van és vigyázok rá!! :/
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook