Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kinek lenne kedve beszélgetni? fórum

Kinek lenne kedve beszélgetni? (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2013. febr. 27. 14:30
Hol található az anyajegy. Én csak szemölcsöt vetettem le,de nem volt nagy. Anyajegyet nem vetetett még le egy ismerősöm sem.
343. baybi
2013. febr. 27. 14:24
Pár fórumot olvastam itt az anyajegy levételről,hát elgondolkodtam,hogy nem akarom,volt akinek a rokona utána lett rákos!Én nagyon félek pl attól,hogy csúnya lesz a helye!Szerintetek?Esetleg valamelyikőtök már vetetett le anyajegyet vagy a rokonságban fordult elő???
2013. febr. 27. 14:23

Hú lányok, milyen finomságokat csináltok ti. Folyik a nyálam, de sajnos nálam már másképp működnek ezek a dolgok sajnos. :(


Ma voltam a kórházban, a dietetikushoz időpontot kérni. Kiderült, hogy nyílt egy új részleg a kórházba, ahol kizárlólag ételallergiás betegeket látnak el, hát mondanom sem kell azt hiszem, hogy nagyon örültem neki. Annak pedig még jobban, hogy holnap 11-re már mehetek is. :)

341. boldogliz (válaszként erre: 340. - Baybi)
2013. febr. 27. 10:09
Mi ezt lepcsánkának hívjuk. Én is nagyon szeretem, de én tojás nálkül szoktam.
340. baybi (válaszként erre: 337. - Boldogliz)
2013. febr. 27. 08:47
Reszelt krumpli,tojás,só,bors,liszt amennyit felvesz!És ezt kell kisütni!!Én szertem főlleg melegen és tejfölel!! :)
339. baybi (válaszként erre: 336. - Boldogliz)
2013. febr. 27. 08:46

Hát igen voltak olyan időszakaim,mikor a net elé sem kívánkoztam és azért van az,hogy maradnak ki időszakok!Amúgy köszönöm,hogy végig olvastatok!

Sajna tudom nincs könnyű életem,de remélem most jön újra a felhőtlen boldogság!

338. boldogliz (válaszként erre: 331. - Huncutka10)
2013. febr. 26. 15:02
Köszönöm,h végig olvastad. Jó sok bejegyzés van már.
337. boldogliz (válaszként erre: 335. - Baybi)
2013. febr. 26. 15:02
Mi az a berét?
2013. febr. 26. 15:01

Elolvastam a naplódat Baybi. Egész nap azt olvastam,mert mindig abba kellett hagynom. Volt olyan bejegyzés,amit vagy 5ödjére sikerült befejeznem. De azért jó ritkán írtál a 2012es év vége felé. Pl nekem az sem tiszta mi történt a sráccal a hárpia anyóssal?


De amúgy mit mondjak....nincs könnyű életed!

335. baybi
2013. febr. 26. 12:52

Tele a bendőm!!Gulyás leves volt berétel az ebédem!

Nektek mi a kaja mára???

334. baybi (válaszként erre: 333. - Huncutka10)
2013. febr. 26. 12:41

Sziasztok!


Én megvagyok köszönöm,de a naplómban áradoztam a jó időről,hát ennyi volt!Nem lesz séta,beborult és lóg az eső lába!! :(


Délután találkozunk ha minden igaz!De majd még hív azt írta!! :)

333. Huncutka10 (válaszként erre: 332. - Boldogliz)
2013. febr. 26. 11:03

Köszönöm :)



Hogy vagytok ma? Pasikkal mi a helyzet? :)

Én megyek angolra, a holnapi angolt meg átrakatom csütörtökre ha tudom, mert holnap megyek a kórházba intézni a dietetikust, és fogalmam nincs hogy mikor végzek majd vele.

2013. febr. 26. 07:26
Bocsi...adok ahhoz is. CSak azt már nem szoktam nézni, írni is félévente egyszer. :)
331. Huncutka10 (válaszként erre: 330. - Boldogliz)
2013. febr. 25. 23:17

Boldogliz köszönöm az engedélyt, az egyik naplód végig is olvastam. Hát, azt kell hogy mondjam, h egy percig nem csodálkozom, h nem vagy boldog. A leírásból teljesen egyértelmű, hogy Cs nem foglalkozik úgy veled, ahogy neked erre szükséged lenne. Biztosan jó ez így neked??? Mert nekem nem úgy tűnik.


A másik naplót is szerettem volna elolvasni, kíváncsi lettem volna rá ezek után , de oda még mindig nem tudtam belépni, pedig ahhoz is kértem engedélyt.

330. boldogliz (válaszként erre: 327. - Baybi)
2013. febr. 25. 16:09
Persze,h érdekel, hiszen azért kezdtem el. BE is fogom fejezni szépen lassan. :)
329. Huncutka10 (válaszként erre: 325. - Boldogliz)
2013. febr. 25. 14:55
Köszönöm a köszöntést :)
328. Huncutka10 (válaszként erre: 326. - Baybi)
2013. febr. 25. 14:54

Igen, az egészet. Érdekelt, így nem hagytam ki egy részletet sem. Így volt kerek az egész.


Igen, szerencsére nincs komoly baj, csak nagyon havaztam.


Jó lenne valami olyan melót talánom, amit itthon csinálhatnék, de sajnos nem sokat találtam. Mind átverős ami eddig szóba jöhetne. :(

Ha van valami ötletetek, akkor megírnátok???

Köszi

327. baybi (válaszként erre: 324. - Boldogliz)
2013. febr. 25. 14:26
Ne aggódj majd egyszer csak a végére érsz,persze ha érdekel!! :)
326. baybi (válaszként erre: 323. - Huncutka10)
2013. febr. 25. 12:23

Szia!


Örülök,hogy jól van a gyerkőc és úgymod te is kikúráltad magad!Azt hittem ennyire komoly lett a baj,hogy nem vagy,de jó olvasni,hogy semmi komoly csak el voltál havazva!


Az egész naplóm végig olvastad!Hát köszönöm szépen! :)

Ez nagyon jól esik!

Én nem vagyok túl jól!! :/

2013. febr. 25. 12:19
Ja és utólag is Boldog Névnapot Huncutka! :)
2013. febr. 25. 12:18

Kérjél olvasási jogot és beengedlek.

Örülök,h visszatértél! :)


Én is elkezdtem olvasni Baybi naplóját,de nem sokra jutottam,mert mindig bejött vki fénymásoltatni, vagy nyomtatni.

2013. febr. 25. 08:59

Baybi végig olvastam a naplód :) Be is jelöltelek, hogy lássam mikor írsz újabb bejegyzést. :)


Boldogliz a tiéd szerettem volna elolvasni, de láttam, hogy titkos, és nem is engedett belépni.

2013. febr. 24. 21:12

Sziasztok


Olyan jó, hogy így hiányoltok. Nagyon jól esik ám. :)


Szerencsére nincs nagy baj, csak nagyon zűrös két hét áll mögöttem. A farsangot eltolták, mert az egész csoport kiesett, és helyette most pénteken volt, és ott voltunk. :) Az én pici fiam teknősbéka lett volna, de a farsangon nem volt hajlandó felvenni a páncélt. :) De így is gyönyörű volt, és nagoyn jól érezte magát. :) Én is jól éreztem magam, jó volt kimozdulni és társaságba kerülni, de mikor hozták a fánkot, azt hittem szívszélütést kapok. Azok az illatok ......

S természetesen én nem ehettem, hiszen nem úgy készült, de nagyon büszke vagyok magamra, mert minden cécó nélkül sikerült is megállnom, hogy ne falatozzak. :)


A múlt héten egész héten itthon voltam a fiammal, és ilyenkor nem tudok gép előtt lenni. Este mikor elalszik, azonnal munkakeresésnek látok, és csak azt veszem észre, hogy már éjfél van, és nagyon fáradt vagyok, ezért nem jöttem. Ne haragudjatok, de tényleg kiesett hogy milyen rég nem jártam felétek, szégyellem is magam emiatt. :(


A héten is zűrös napok voltak mögöttem, szerencsére kisfiam már jól volt, így ment bölibe, én meg dokiról dokira jártam.

Voltam a nőgyógyászomnál az MR leletek miatt, 3 hónap cikluskövetés jön, és ha nem változik a ciszták állapota, akkor még várhatunk, de ha nőnek tovább, akkor ki kell venni. De a dokim szerint, ha végre helyre áll nálam minden, amint beáll a diéta, akkor a ciszták is szétmennek maguktól. Hát remélem így lesz. De ennek érdekében minél előbb keresnem kell egy dietetikust, aki segít beállítani a diétát úgy, hogy a napi szénhidrát bevitelem tuti meglegyen, ami elő van irányozva.

Aztán voltam házi dokinál is, mert sikeresen átvettem a kisfiam nyavalyáját, de szerencsére ügyesen kúráltam magam, mert sajnos gyógyszert nem igazán szedhetek a laktózintolerancia miatt. Szóval maradtak a jó öreg házi praktikák, de szerencsére hatásosak voltak. :)

Kaptam beutalót dietetikára is, szóval hétfőn azt kell intéznem, hogy minél hamarabb bejussak.


Aztán angolom is volt, be kellett pótolni a múlt hetet, mert akkor nem tudtam menni.


Na de most már itt vagyok. :)


Olvastam, hogy volt valami meglepi valentin napra Baybi :)

Nálunk nincs valentin napozás, mert én nem vagyok híve, és szerncsére a féjem sem. Annyit viszont megtartottunk, hogy valami nagyon apró dolog van, tehát virág, csoki. :) Én most pl egy csokor rózsát kaptam, mert 14-én volt ugye valentin nap, 18án pedig a névnapom volt. :)

Én kissé megkésve tudtam átadni a férjemnek az ajándékát, mini scrapbook albumot kapott, szerelmünk helyszínei vannak benne megörökítve. :) Igazából ezt valentin nap alkalmából kapta, és a célból, hogy 7 éve leszünk együtt április 3-án. :)


Te jó ég, ennyit írtam?????

Remélem nem gond. :)


Veletek mi újság?


Puszi nektek

321. baybi (válaszként erre: 320. - Boldogliz)
2013. febr. 22. 13:04

Én sajna beteg vagyok,össze sikerült szednem valami nyavaját,na meg a frontérzékenységem is betesz nagyon!!Már jó lesz ha jön a jó idő!


Huncutka miatt már kezdek aggódni,mióta beteg a kisfia nem is jelentkezett!! :(

Remélem nincs semmi baj és azért nem jelentkezik!!

2013. febr. 21. 08:30

Köszönöm most egy kicsit jobban vagyok. DE még nem 100%-os. Te? Huncutka?


A hétvége gyorsan eltelt, munkával és házimunkával. A mostani remélem jobb lesz, több pihenéssel.

319. baybi
2013. febr. 19. 09:05

A naplómba leírtam,hogy mi volt a meglepetés!! :)

Hogy vagytok?HOgy telt a hétvége?

318. baybi (válaszként erre: 317. - Boldogliz)
2013. febr. 16. 11:36

Persze,hogy megírom!Igaz nem tudom mikor lesz időm rá,mert Vasárnap este jön vissza,hétfőn a szülinapja lesz!De majd jövök a beszámolóval! :)


Huncutka remélem nincs nagy baj és azért nem jelentkezel!!??Remélem jobban vagytok!

2013. febr. 15. 14:22

Én egy táskát kaptam és egy sálat. Virágot nem. :(

PRogram nem volt.


A hétvége: holnap dolgozom....de ahasam nagyon rossz. ALig várom,h hazamenjek, de éppen,h hazaérek utána angol. Nehezen bírom már.


Szurkolok majd nektek,h jól érezzétek magatokat együtt. ÉS én is kiváncsi vagyok mi lesz a leglepi. Majd írd meg!!!! :)

316. baybi
2013. febr. 15. 10:53
Mi lesz a hétvégi programotok??
315. baybi
2013. febr. 15. 10:53

Sziasztok!


Na és kinek,hogyan sikerült a Valentin napja?


Már alig várom,hogy vasárnap este legyen és végre mi is találkozzunk!Kicsit azért bevallom kiváncsi vagyok miféle meglepetéssel készült!! :)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook