Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kinek jött be az önvizsgáltatás? fórum

Kinek jött be az önvizsgáltatás? (beszélgetős fórum)


1 2
2014. szept. 24. 07:59
Hát holnap nem kellene megjönni-e. ÖÖÖ igen kicsit elírtam :P . Akkor holnap csinálok tesztet. Mióta próbálkoztok? Hányadig babát tervezitek?
13. c9f9b53798 (válaszként erre: 7. - Tünci88)
2014. szept. 24. 07:53
Nekem a 200 forintos noname teszt mutatta már ekkor. Persze ez is más és más, van olyan ismerős anyuka, akinek még két hét késés után is halvány volt a tesztje és egészséges Kislánya született.
12. zebracsikó (válaszként erre: 7. - Tünci88)
2014. szept. 24. 07:53
az a nemvárt napján már simán kimutatja
2014. szept. 24. 07:52

én tutira nem nyúlkálnék oda fel, egy fikarcnyi esélyt sem adnék sem fertőzésnek sem másnak


tudomásom szerint erre vannak a terhességi tesztek

10. zebracsikó (válaszként erre: 3. - Honeywald)
2014. szept. 24. 07:50

én sem értettem, de rájöttem:


nem önvizsgáltatás, hanem önvizsgálgatás

2014. szept. 24. 07:43
Akkor lehet, h van esélyem :) De az a baj, h amikor megjön akkor egy világ omlik össze. És a méhszáj miért fordul el? Mert nekem nincs középen.
2014. szept. 24. 07:41
Nem ertem miert hurrognak le valakit aki a sajat testet probalja jobban megismerni. Na mindegy, a kerdesedre a valasz, menzeszelott alacsonyabban van es kemeny, terhesseg eseten magasan van es puha. En terhesen vizsgalgatom magamnak hogy nyilik-e a mehszajam.
2014. szept. 24. 07:39

Nagyon kíváncsi leszek, h akkor holnap mi lesz.

De szerintem nekem a teszt nem mutatna semmit mert csak 25 mlm tesztem van :-(..És Ti ? :)

2014. szept. 24. 07:33
Valóban fent van olyankor, én mindkét terhességemnél szinte el sem értem, de ez nem jelent semmit persze! Ha baba van a dologban akkor a teszt ilyenkor már jelez, nekem a 11. dpo-n mindkét gyereknél már mutatta.
2014. szept. 24. 07:31

Rosszul lett feltéve a kérdés: önvizsgálgatás.


Egyébként én csak méhszáj zártság-nyitottság és méhnyak állaga alapján figyelem a ciklusomat, ezek mindig alátámasztják a tüszőrepedést is (fáj hol az egyik, hol a másik petefészek). Hőgörbe vezetése macerás volt nekem.


Fent és lent egyébként nagyon szubjektív, illetve megtévesztő, hiszen estére fáradnak az izmok, eleve lentebb kerül a méh is, rövidül a hüvely, ha teli a hólyag fentebb kerül a méhszáj, ha üres lentebb... szóval erre nem alapoznék, inkább a nyitottságra-zártságra, de az több ciklus mire rájössz mit is jelent. A nyák figyelés talán a legmegbízhatóbb és egyértelműbb.

2014. szept. 24. 07:28
Háta akkor leírom máshogy. Van egy másik oldal ahol le hurrogják az embert a vizsgálgatja a méhszájat. Miért? Ha valaki egy ideje babát szeretne akkor minden kipróbál. Köztük Én is. A kérdés , hogy szerintetek ez mennyire biztos, hogyha baba van a dologba akkor valóban fent van a méhszáj és nem elérhető vagy csak alig. ? ...stb Nekem fent van szinte el se érem. Kemény ill. elfordult jobbra. A reggeli hőm ma 37. Mensi előtt vagyok 1 nappal.
2014. szept. 24. 07:24
az gáz, h nem értem a kérdést?
2014. szept. 24. 07:23
Mit szóljak? Ha fent van, akkor ajak, ha lent, akkor szeméremajak. Mint a hullámvasút. :D
2014. szept. 24. 07:09
Mit gondoltok erről a méhszájas dologról, h egyszer fent aztán lent?!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook