Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kinek és mit adtok karácsonyra? Ötleteljünk! fórum

Kinek és mit adtok karácsonyra? Ötleteljünk! (beszélgetős fórum)


24. trapiti (válaszként erre: 23. - VendrinerPiroska)
2020. nov. 11. 05:48
Itt úgy tűnik jól kezelik, időben megteszik a szükséges lépéseket és az emberek is fegyelmezettebbek. Meglátjuk később mi lesz, de eddig lényegesen kevesebb a beteg és nem szabadult úgy el a járvány mint Mo-on. Nem az itteni, hanem a Mo-i helyzet miatt nem utazunk 😢
23. VendrinerPiroska (válaszként erre: 21. - Trapiti)
2020. nov. 10. 23:28
Norvégiában. Az ittenit sajnos igen jól ismerem.
2020. nov. 6. 11:58

lehet hogy semmit, ketten vagyunk a nagykorú fiammal és időközben mindig megvesszük, amire szükség van.

Ha mégis, én divatos ruhákat és műszaki kütyüket vennék neki.De most elrendelték nekik a hot-, nem tudom érdeemes-e téli ruhát venni.


Nekem sincs szükséges semmire, de lehet hogy vesz valamit tavaly okos mobilt vett nekem.

21. trapiti (válaszként erre: 20. - VendrinerPiroska)
2020. nov. 6. 11:29
Hol? Mi Norvegiaban elunk es Mo-on vannak a szuleink.
20. VendrinerPiroska (válaszként erre: 15. - Trapiti)
2020. nov. 6. 11:26

Ennyire car ott a helyzet v. a kilátások ennyire rémesek? Akár privátban is érdekel.


A püspökkenyér recept nincs meg valakinek a családban? Lehetne vele hagyományt teremteni. :)

19. Lávli* (válaszként erre: 17. - Michelle.r)
2020. nov. 6. 10:34

😂 de még a tizedik xmax-os bögre se hiányzik, meg a rénszarvasos fejpánt se.

Persze, ki hogy áll hozzá, végül is lehet a karácsony a meghitt/odafigyelő ünnep is, meg vidámparki móka is. Kinek mi az igénye.

A fingó párnát megnézem csak úgy 😀😇

18. trapiti (válaszként erre: 17. - Michelle.r)
2020. nov. 6. 10:28
Azert szerintem lehet olyan aprosagokat is talalni aminek lehet orulni... meg persze csaladtol is fugg, hol mennyire veszik ezt lazan :) Szerintem ha sikerul eltalalni a csalad izleset akkor nem rossz otlet, kicsit olyasmi mint a tombola. Ott is az van, hogy mindenki jol szorakozik a nyeremenyeken aztan beindul a cserelgetes :)
17. michelle.r (válaszként erre: 16. - Lávli*)
2020. nov. 6. 10:19
Nem hiszem, hogy a családomban bárki szeretne fingó párnát, vámpírfogat és egyéb szellemes ajándékot kapni 😇
16. Lávli* (válaszként erre: 12. - 5532b1fbd3)
2020. nov. 6. 09:15

Akkor ez rólad szól, nem a megajándékozottról. Hogy te milyen ötletes vagy 😀 Óvodában el tudom képzelni a zsákbamacskásdit.

Én ha már adok, akkor szeretek olyan dolgot adni, aminek biztosan örül a másik.

Az ajándékozás nem arról szól, hogy ötletelj 😀

15. trapiti (válaszként erre: 14. - NomNom)
2020. nov. 6. 09:14

:(

Mi is mentünk volna de már szeptemberben átirattam a repjegyet húsvétra... most már abban sem hiszek... talán jövő karácsonyra mehetünk ha még lesz kihez...

14. NomNom (válaszként erre: 13. - Trapiti)
2020. nov. 6. 09:10
Mi is, pedig a férjem ajándékát Mo-ra rendeltem meg úgyhogy nem tudom mikor kapja meg.;/
13. trapiti (válaszként erre: 12. - 5532b1fbd3)
2020. nov. 6. 07:40
Mi harman leszunk karacsonykor 2000km-re a csaladunktol, ugyhogy ez nem annyira mukodne... ahol nagy a csalad ott viszont nagyon jo otlet :)
2020. nov. 5. 23:03

Valószínűleg szomorú karácsonyunk lesz.

Próbáljátok vidámmá tenni, meglepetés ajándékokkal.


Egy -egy zacskóba tegyetek különböző szellemes ajándékokat. Azaz zsákbamacska szerűen. Akár mehet a zsákba egy macska is ( valamilyen anyagból )


Minden zsákot meg kell számozni, az ajándékozott mond egy számot, azt a zsákot kapja meg.

Én igy fogom megoldani a karácsonyi ajándékozást.

Az ötlet értékesebb lesz,mint az ajándék

11. trapiti (válaszként erre: 10. - Epresturmix)
2020. nov. 5. 19:51
Volt egy nagyon kedves nagynéném, minden karácsonyra csokival bevont püspökkenyeret sütött nekem. 8 eve halt meg de azóta is sokszor eszembe jut :)
10. Epresturmix (válaszként erre: 5. - VendrinerPiroska)
2020. nov. 5. 18:42
Eddig ez a legjobb. Sütiiii! 😍
2020. nov. 4. 11:19

Eddig a gyereke van meg, 13 eves es komoly szinten zongorazik. O a Lego most nemreg megjelent versenyzonogras keszletet kapja. Meg valoszinu mangat ha tudok szerezni akkor japanul, ha nem akkor angolul. A ferjemnek meg nincs otletem...

A csaladunkkal iden sem talalkozunk ahogy ez kinez, nem tudunk hazautazni, talan meg husvetra sem, nemhogy karacsonyra. Nekik netrol szoktam ilyenkor rendelni ajandekot de meg szinten nem tudom... a gyerekeknek konnyebb. A szuleimnek, anyosomnak nagyon nehez igy oromet okozni, hogy a legfontosabb ajandek, mi magunk nem erkezik meg... Korabban szoktam nekik szinhazjegyet, mozijegyet, par napos kiruccanast, borvacsorat es hasonlokat ajandekozni, most nyilvan ez sem mukodik.

2020. nov. 4. 09:19

Fiam 7 éves.Valami nagy autót kért.Szerintem bruder-t fog kapni.

Lányom aki 11 és most lesz a szülinapja,neki szerintem egy mintanyomó készüléket fogunk venni.

Hugomnak találtam ki a legjobbat😁

Én nagyon nagy horror,thriller rajongó vagyok.Gyakorlatilag csak ilyen filmeket nézek 20 éve.Hugom szintén.

Karira a magic roomnál néztem ki a horror castle szabaduló szobát.

Oda megyek majd el vele.

7. unom
2020. nov. 3. 18:25

A lányomnak színhájegyet, a páromnak "viking" söröskorsót.

(Persze párban 😃)

A többit még nem tudom.

2020. nov. 3. 18:19
Nekem még arra sincs ötletem a 5.5 és 2.5 éves lányom mit kapjon karácsonyra a kishugin kívűl 🤔😬🤣 nem, hogy az egész familia..
5. VendrinerPiroska (válaszként erre: 1. - Boldogzokni)
2020. nov. 3. 18:13
Szerintem idén nem lesz az a nagy karácsony, és aligha ünnepelünk együtt.(Ne legyen igazam) A mi családunk alapból nem nagy. Ezért idén valószínűleg csak a legapróbb, a keresztlányom, kap hagyományos ajándékot, legót, könyvet. A szüleinek inkább megsütöm azokat a saját speckó sütiket, amiket nagyon szeretnek, és elküldöm őket nekik, hogy jelen legyünk valahogy a karácsonyi asztalnál.
4. boldogzokni (válaszként erre: 3. - Elbb)
2020. nov. 3. 17:59
Nagyon jó ötleteid vannak.
3. elbb
2020. nov. 3. 17:45

Szabadulószobás társasjátékot két unokatesónak és családjuknak, mellé olyan apróságokat, amik ilyen mütyürök, hasznosak, de pl magának nem venné meg az ember, mert felesleges pénzkidobás. Pl cuki muffinpapír annak, aki imád muffint sütni, meg cukrászati dekordolgok.

Az idősebb szülők egy cukortartót kapnak, vitaminokat, meg egy sámlit, amin az alsó konyhaszekrényt lehet takarítani. ( állva-lehajolva már nem megy nekik) Én szoktam kifigyelni az elejtett mondatokat, párom tusfürdős évek óta. Na idén senki nem kap tusfürdőt :)

Párom tesója szeret főzni, ázsiai vonal a szerelem, ehhez kap különleges fűszereket, meg alapanyagokat.

2020. nov. 3. 17:42
Pénzt és semmit:-)
2020. nov. 3. 17:28

Elkezdtem beszerezni a karácsonyi ajándékokat, de nagy a család, sok ötlet kell és én speciel nem szeretek tusfürdő csomagot ajándékozni - kapni sem, de az már más téma. :D

Ti miket ajándékoztok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook