Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Kimostam a gyerekem pendriveját. Még nem mertem elmondani. fórum

Kimostam a gyerekem pendriveját. Még nem mertem elmondani. (beszélgetős fórum)

Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

23. Lady Lavender (válaszként erre: 22. - Lady Lavender)
márc. 26. 08:30
m beszelve, hogy eleg par apro fem darabka, es a dob kilyukad, a muanyag elemek meg ugy meg tudnak belul akadni es dugulast okozni, hogy magad nem biztos, hogy el tudod tavolitani.
márc. 26. 08:26
Te dolgod hogy mosol, de ha valami tonnkremegy a mosasban, leven, hogy gyerek, gondolom, potolni is te dolgod lesz. Arrol ne
márc. 26. 05:49
Nem hiszem, hogy baja lenne tőle..
márc. 26. 01:12
Jól ki kell öblíteni, rázni, szárítani.
márc. 26. 01:11
Igen működik. Én már többször kimostam. :)
márc. 25. 19:15
Pénzt is rendszeresen mosok :) a mosógépben.
márc. 25. 19:15
Zsebkendőből mindig marad bent 1-2, de a szárító megoldja. Ha zewa, akkor még szét sem esik darabokra, szinte újra lehetne használni.
márc. 25. 19:13

A kütyü működik! Pedig nem csak kimostam, a szárítót is megjárta, lehet, hogy ezzel ki is száradt. Én ilyen csodát nem is reméltem. Teljes döbbenetben van mindenki a családban.


El lehet ítélni, de én csak a saját zsebeimet nézem át, amikor a szennyesbe dobom a ruhám. Elég nagy kamasz már ahhoz, hogy a saját cuccairól gondoskodjon - én meg kimosom, amit a szennyestartóba tesz(nek), megszárítózom, kivasalom, összehajtom és egy kosárban berakom a szobájába. Hibásnak annyira nem éreztem magam, csak féltem, hogy valami adat elveszhetett.

15. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 25. 18:38
Én "kocsikulcsot" mostam már ki, nem lett baja, hál Istennek a szárítóba már nem került át, azt állítólag rosszabbul viselik a kütyük.
14. Lady Lavender (válaszként erre: 13. - Birebora)
márc. 25. 16:15
Az torvenyszeru, hogy a feketekhez keveredjen. Raadasul nekem az utolso ilyen balesetnel eloszor fel sem tunt, csak mikor jol kiraztam az elso darabot a nappaliban. Priman beteritett mindent a szosz, a porszivom meg talan egy oraval elotte mondta be az unalmast.
13. birebora (válaszként erre: 7. - Globus)
márc. 25. 15:55
Papirzsebkendőt én is. Szentségeltem is rendesen. És persze, hogy sötét ruhákkal. Én is figyelek azóta és a férjemnek is mindig mondom nézze meg alaposan.
12. Lady Lavender (válaszként erre: 11. - Egnisz)
márc. 25. 13:33
Pendrive mar nekem is elte tul. Csak jol kiszaritottam.
11. Egnisz
márc. 25. 13:30
Kimostam én is a páromét múltkor, de mégis működik.
10. michelle.r (válaszként erre: 8. - Srcrss)
márc. 25. 12:51
Amennyiben így rakta be a mosókosárba, igen. De akkor sem teljesen.
9. semleges (válaszként erre: 7. - Globus)
márc. 25. 11:20
Én is jártam így.
8. srcrss (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 25. 11:07
Az ő hibája.
márc. 25. 10:05
1x mostam foszlós zsebkendőt, természetesen sötét ruhákkal, azóta nagyon megnézem.
6. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
márc. 25. 10:02
Majd kiszárad és nem lesz semmi baj.
márc. 25. 09:04
Mond meg neki , majd eldönti mi legyen.
márc. 25. 08:56
Szólj neki gyorsan hátha van még, amit le tud tölteni!
3. Lady Lavender (válaszként erre: 2. - Myra)
márc. 25. 08:34
Hu, a gyerek is kiurithetne a zsebet. Hanem mar elvetettek mindketten, bele kell torodni, hogy ilyesmit megesik.
2. Myra
márc. 25. 08:25
Hú, miért nem nézted meg a zsebeket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook