Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kilátástalanság fórum

Kilátástalanság (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Kilátástalanság

1 2 3 4 5 6 7 8 9
136. ad04b33206 (válaszként erre: 134. - Ujlany)
2011. jún. 22. 12:15

ää, alljuk meg. Nem le...vaztam valakit mert jol keres, hanem ismerem az illetöt, es tudom hogy prostitualtkent dolgozik egy vetközös barban. Maga meselte nekem. Csak eppen eg miatta igy az ismerösöknek azt mondja hogy vendeglatasban dolgozik. ök meg elhiszik es azt hiszik hogy kint ilyen jol lehet keresni vendeglatassal.


nem is neked szantam a 20 millios sporolast, hanem annak aki irta.

Es mint mondtam lehet sporolni. Mi is ket gyerek mellett sporolunk, sajat hazra gyüjtünk es valoszinü 2 ev mulva bele is fogunk ha bejön a mostani munkahelye a ferjemnek.


Mi ugyan arrol beszelünk igazabol csak kicsit maskent.

135. ad04b33206 (válaszként erre: 133. - Hcs2)
2011. jún. 22. 12:10
szerintem sem zarja ki a kettö egymast.
134. ujlany (válaszként erre: 128. - Ad04b33206)
2011. jún. 22. 12:00

De en ezt nem is irtam sehol sem, hogy meg lehet sporolni 20 milliot.

Illetve nem tartom kizartnak, de nekem nem sikerult.

Viszont elegedett vagyok azzal, amennyit megteremtettem magamnak. Es azzal, hogy kepes voltam ugy megvetni a labamat, hogy jon a penz a szamlara minden honapban, amibol felre lehet tenni.

Hiszen ez a lenyeg. Mert ahogy valaki irta is, 20 milliot gyorsan el lehet kolteni, de mi van utana.


Egyebkent semmi gondom az erveleseddel, hozzaallasodal, leszamitva, hogy az elso hsz-sal ugy robbantal be ide, hogy valakit (na de kit?) azonnal lek...tal, mondvan, hogy ha olyan sokat keres, akkor biztos nem tisztesseges uton.

En sok jol keres embert latok magam korul, de nem az az elso gondolatom, hogy rosszlanykent keresi.

Leet, hogy csak felreerthetoen fogalmaztal, de szegeny lanyok Ausztriabol es Olaszorszagbol nem is jottek ide (tobbet).

En azt gondolom, hogy ha elegedett vagyok az eletemmel, azzal amit elertem (nem a penzzel feltetlenul, hanem az onmegvaositassal), akkor nem nezem, hogy kinek mije van, mert nem erdekel. Akkor se ha tobb, akkor se ha kevesebb. Mert egyszeruen csak orulok annak, hogy olyan az eletem amilyennek en szeretnem.


Mindegy, vitazni nem szeretnek senkivel sem.

Sok sikert mindenkinek ahhoz, hogy megtalalja a sajat utjat, es boldogan eljen. Nincs altalanos recept, es szerintem nincsenek valaszok kivulrol sem.

viszont rohadtul szegyellem, hogy ez a topik elvonja a figyelmem a munkarol, ugyhogy ki is veszem gyorsan a kedvencekbol.

a legjobbakat mindenkinek.

133. hcs2
2011. jún. 22. 11:58
HÁt azért vannak itt előítéletek!!! :) Két szakmája van és van érettségie is! :) Lehet, hogy munka közben más körökben mozog, de attól lehet értelmes egy fizikai munkát végző ember is! És van közeli ismerősöm ahol a nőnek 2 diplomája van, több 100ezret keres, a pasi szintén villanyszerelő (munkatársak)van két gyerekük (13-17évesek) és boldogok!! Szóval igenis lehet együtt boldog diplomás és fizikai dolgozó!
132. ad04b33206 (válaszként erre: 120. - Af1fde488c)
2011. jún. 22. 11:55

csak ugy mellekesen megjegyzem hogy gyerekszülesre soha nincs optimalis idö. Mindig lehet 100 kifogast talalni hogy miert nem lenne jo most egy gyerek.

De ennyi idösen gondolom szeretnel gyereket mar, is ha terhes leszel, mar nem fogsz tudni ugy melot talalni, mert ki akar nagyon egy terhest, ha van helyette nem terhes, es kisgyerekkel sem egyszerü dolgozni. Vagy amit talalsz abbol ugyan nem teszel felre. Örülsz ha megelni meg tudsz.

Es akkor mar össze is dölt a par ev alatt milliokat sporolni elmeletetek.


A 20 milliot tovabbra is erös tulzasnak tartom. TEny hogy lehet sporolni, realis összegeket. Söt, akkor lehet igazan ha nincs gyerek, bevallalod a szar es olcso lakast, esetleg többen laktok együtt es semmi extrat nem veszel, es nem költesz sokat kajara sem. De biztos hogy az ember igy akar leelni 5 evet? Föleg 30 körül?

131. af1fde488c (válaszként erre: 128. - Ad04b33206)
2011. jún. 22. 11:51
Ezt már mindenki belátta :)
130. af1fde488c (válaszként erre: 127. - Noarashi)
2011. jún. 22. 11:50

Nagyon igazakat "szólsz".

De ilyen esetben semmit nem lehet tenni. Mármint nincs az az ember, aki meg tudná győzni, annál jobban védi szereti. Ha meg sosem ébred rá, akkor Isten neki fakereszt, kár a prédikációért.


Arra kellet ráébrednem(hasonló esetben), lehet, hogy az ilyen képzettségbeli különbségek ellenére, lehet, hogy ők így boldogok. És a lánynak nincs is igénye a magasabb intellektusra. Az hogy a férfit ez mennyire flusztrálja, az egy más kérdés.

129. ad04b33206 (válaszként erre: 121. - MelisUK)
2011. jún. 22. 11:47
ez nem ügyesen intezes, hanem nagy szerencse. Ez az baromira nem ugyan az. Te jokor voltal jo helyen, szerencsed volt. De ezzel nem altalanosithatsz, mert sajnos nem igy van tulnyomo többsegben.
128. ad04b33206 (válaszként erre: 119. - Ujlany)
2011. jún. 22. 11:46
mi ugyan arrol beszelünk, csak mashogy. A 20 milliot sporolni 3-5 ev alatt akkor is tulzas es kesz.
127. Noarashi (válaszként erre: 126. - Af1fde488c)
2011. jún. 22. 11:34
Az egy dolog, hogy a nőnek nem gáz, ha nem diplomás a férfi, de vajon hogy vannak ezzel a "teremtés koroánái"? Látni azt hogy okos, szép a barátnő, van előtte lehetőség, és ülve megkeres kétszer annyit, mint ő falat vésve. No igen, nem szabad előítéletesnek lenni, de sajnos sokszor az van, hogyha a pasinak még érettségije sincs , akkor gőzerővel, és tudat alatt de húzza le a párját is. Nehogy már a nő sikeresebb legyen. Külföldön mellesleg egy villanyszerelő igen jól keres, némi alap nyelvtudással.
126. af1fde488c (válaszként erre: 124. - Hcs2)
2011. jún. 22. 11:29

Ha jó a szakmájában, villanyszerelőként jól tudhat keresni. Nem tudom, milyen típusú villanyszerelő, mi a munkája. Azért ez sem egy könnyű munka, mert a vésés, meg a létrázás egy idő után elnyűvi az embert. De munkája az lesz mindíg. Akár itthon, akár külföldön. Apránként ösztönözhetnéd az angol tanulásra, az semmiképp sem árt. Ha Te tudsz munka mellett egyetemre járni, ő is tudhat mellette angolt/vagy más nyelvet tanulni;)


Mondjuk a képen szerintem ez jött át, hogy Te sugárzol, a szellemed, ő valahogy egyszerűbb ember. De, ezt ne bántásnak vedd. Nem szólom le azt, akinek nincs diplomája. Egyszerűen csak látszik a különbség rajtatok.

125. af1fde488c (válaszként erre: 123. - Noarashi)
2011. jún. 22. 11:16

:)))))

Nagyon igazakat írsz.

124. hcs2
2011. jún. 22. 11:07

Sziasztok!


Köszönöm a sok hozzászólást, nem gondoltam volna, hogy ennyi lesz!

Volt pár hozzászólás ami kicsit már sértő volt, de voltak olyanok is akik tényleg segíteni akartak!

Mivel ebben a helyzetben pár kedves szó igen nagy segítség tud lenni!

Igazából szinte csak olyan hozzászólások jöttek, hogy menjek külföldre-vagy ne menjek, mert nem is jó az. Reálisan látom a dolgokat, tudom, hogy tők e kell hozzá, és attól megfontoltabb vagyok,hogy csak úgy felüljek egy repülőre és lesz ,ami lesz. Ezenkívül szeretnék Mo..n élni! És jól jönne, ha olyan tippeket is kapnék, hogy itthon hogyan lehet egyről a kettőre lépni!

Az Msc-t munka mellett akarom csinálni az 2éves és januárban kezdeném, nekem 2012 augusztus-szeptemberig biztos a munkahelyem. Ja és persze államin, nem költségesen. Szeretnék szakmában elhelyezkedni, hiszem ezért tanultam!!! Külföldön csak akkor dolgozhatnék mérnökként, ha perfektül beszélném a nyelvet, és ez sajnos nem így van. Mivel kellett a diplomához a nyelvvizsga megcsináltam-nem adnának el külföldön, de sajnos nincs valami jó nyelvérzékem, így azért nehezebb lenne. Igen van olyan aki bevállalja, hogy külföldön wc-t pucol napi 12-18órában, hogy félre tudjon tenni, de (valaki írta is) én nem azért tanultam, hogy wc-t pucoljak. Persze itt lehetne mondani, hogy ne válogassak, meg ne sírjon a szám, ha nem teszek érte. Igenis akarok dolgozni! Szakmában! És egy mérnök itthon is keres 2-300ezer Ft-ot! Na én ennyi pénzzel teljesen meg lennék elégedve, egy szavam sem lenne!!!!!!!!

A párom villanyszerelő és nem beszél semmilyen nyelvet, így azért elég nehéz lenne neki munkát találni külföldön!

És igenis szeretem! Ő a nyagy Ő. És sajnálom, hogy sokak úgy értelmezték a cikket, hogy Őt hibáztatom!!! Ez egyáltalán nem így van, csak így teljes a történet!

Még hozzátenném, hogy a cikket kb 2 hete írtam, csak most jelent meg, és azan a nyagon durva mélyponton kicsit túlestem:)

Írták azt is, hogy miért nem tudunk félretenni ha mindketten otthon lakunk. Hát egyikőnk szülei sincsenek túl jó anyagi helyzetben, sokszor nekünk kell Őket kisegíteni! És azt nem írtam, hogy egyáltalán nem teszünk félr! Ő fizeti a fundamentát, én is akarom kezdeni, csak most fejezem be a jogsit (sok munkától estem el azért, mert nem volt meg) és a diákhitelt is fizetnem kell. Csak ennyi félretett pénzből kb. 10év alatt gyűlne össze annyi, hogy házat vegyünk. Ja és mi tervezzük is, hogy veszünk házat, persz majd hitelre. És csak utána jönne a gyerek, addig pedig úgyis dolgozok, szóval így megfér a munka és a család, nem egyszerre akarok én mindent!

És így a végén hozzátenném, aki nem találta meg még az igazit, az nem érti meg, hogy igenis van az az ember, és van az a helyzet mikor sokmindent feladsz Érte!!!

Persze az is benne van, hogy bennem nagyobb az önfeláldozás, képes vagyok lemondani dolgokról!!!

123. Noarashi (válaszként erre: 27. - Hcs2)
2011. jún. 22. 10:16

20 után már minden csak megalkuvás :)

De most komolyan, az a baj Veled is hogy csak a jövőn agyalsz ,és a múlton rágódsz, a jelent pedig nem tudod élvezni.és bárcsak bárcsak, ha így lett volna, ha úgy lett volna...Na így lehet az ember totál megkeseredett, totál frusztrált. Az egy dolog, hogy a 16 éves kislány hogy látta magát, ha elgondolkodott azon hogy mi lesz vele 10 év múlva, és az meg egy másik hogy mi a valóság.

Mindenki mondja a külföldi melót, de nem mindenkinek való az. Van akinek bejön van akinek nem. Lelki adottságtól is függ, ha vki lazább, kalandvágyóbb, az egész jól el lehet. Ha vki már attól rosszul van, hogy elhagyja az irányítószámukat, akkor az inkább maradjon a seggén.

122. MelisUK (válaszként erre: 87. - Lilu44)
2011. jún. 22. 10:11
Kedves Lilu44, járj utána mégegyszer a továbbtanulásnak Nagy-Britanniában. Nem kell tandíjat fizetned, mivel uniós országból származol. Nem feltétlenül kell egyből university-vel kezdened, próbálj ki először egy collage-ot. Rá fogsz jönni, hogy megérte, a suli mellett is bőven marad időd dolgozni, sőt, amíg suliba jársz, addig házadót sem kell fizetned. (Bár neked ezt most sem kell, ha ap pair vagy egy családnál, nem albiban laksz.)
121. MelisUK (válaszként erre: 84. - K_nm)
2011. jún. 22. 10:04
Kedves k_nm, azt mutattam be, hogy kevés pénzzel is meg lehet oldani a külföldre menetelt, ha ügyesen intézed a dolgokat. Mi ügyesen intéztük, mert helyettünk a főnököm fizetett sokmindent, amit aztán a külföldi fizetésből extra gyorsan vissza lehetett fizetni, Magyarországon meg évekig spórolhattunk volna, hogy meglegyen ez az összeg.
120. af1fde488c (válaszként erre: 117. - Ad04b33206)
2011. jún. 22. 09:34
De, persze, szerepel. Csak nekem valahogy semmi sem optimális az életemben. Nem nyavajgok, mert én vagyok a hibás egyedül. Kitartottam egy férfi mellett, aki egy dologhoz ért, de ahhoz nagyon, az időhúzáshoz.
119. ujlany (válaszként erre: 118. - Ad04b33206)
2011. jún. 22. 09:34

"ök pedig megmondanak neked egy honap utan hogy köszönjük szepen, a viszont latasra. :) "


Persze, ez benne van a pakliban.

Az adohivatal. Az szerintem elintezheto, kis cegnel mindenkepp. Nyugat-europaban is tombol a fekete munka.


Ertem en, hogy nem fogadjak el a vegzettseget, azert irtam, hogy en bizonyitanek, ha hagynak.

Meg kell elni, ez teny.

Ot a csaladja nem hagyna ehen halni, nekem meg van mar annyi tartalekom amennyibol fedezni tudnam.


Na mindegy, en csak azt gondolom, hogy sok lehetoseg van, ha az ember ugy all neki, hogy igenis sikerulhet. Ha azonnal a "miert nem"-eket kezdjuk sorolni, akkor biztos semmi nem fog osszejonni.

Es amit en irok az nem egyenlo a felelotlenseggel. Csak azzal, hogy higgyunk es bizzunk magunkban.

De mindegy, en gyozkodni nem szeretnek senkit sem, en a sajt tapasztalataimat tudom csak megosztani.

Az elso hozzaszolasom is ugy kezdodott, hogy az igazsag valahol kozepen van. Semmi sem fekete vagy feher.

Ha szar lenne kulfoldon, akkor mindenki hazahuzna.

Viszont nincs kolbaszbol a kerites az is teny.

De jol meg lehet elni, ha az ember tervszeruen felepiti az eletet.

118. ad04b33206 (válaszként erre: 116. - Ujlany)
2011. jún. 22. 09:27

"Es megmondanam az interjun, hogy hajlando vagyok nekik egy honapig ingyen dolgozni (mit veszitesz? 500 eurot?)"

ök pedig megmondanak neked egy honap utan hogy köszönjük szepen, a viszont latasra. :) mar ha felvesznek, merthogy igy nem vesznek fel itt az tuti biztos. Az adohivatal sem hülye hogy bevegye ingyen dolgozol valakinek. Aztan nem eleg hogy egy fillert se kerestel, de mar a rezsit sem tudod fizetni. es ha nem talalsz masik munkat, mert biza ilyen hozzaallassal nehez, ehenhalsz.


de nem tudom hogy olvastad-e mit irt k_nm, nem fogadjak el a vegzettseget es azon van hogy tanuljon hogy a szakmajaban tudjon vegre dolgozni. Addig meg elni kell valahogy, mert az iskola sincs ingyen.

117. ad04b33206 (válaszként erre: 114. - Af1fde488c)
2011. jún. 22. 09:21

es ket dolgozo felnött nem alkothat egy csaladot majd? vagy a kesöbbi terveidben sem szerepel gyerek? merthogy 32 evesen azert az embernek mar eszebe jut ilyen is.


Hat nem teljesen. Ez tartomanytol függ. Arrol nem beszelve hogy ha a ceg azt mondja teged akar, millio kiskapu van hogy fel is vegyen. De ehhez ugye jön a jo helyen kell lenni jo idöben meg a szuper munkavegzes, ami elsöre senkiröl nem tudnak.

116. ujlany (válaszként erre: 111. - K_nm)
2011. jún. 22. 09:15

latod, akkor lehet, hogy en vagyok aki törtet "tökön-paszulyon keresztül a céljaiért", de en biztos nem takaritanek diplomaval, max. egy rovid ideig ha az ehhalal kinozna.

Viszont keresnem a lehetoseget, hogy a szakmamban, vag legalabb valami szakmaba vago helyen dolgozhassak. Es megmondanam az interjun, hogy hajlando vagyok nekik egy honapig ingyen dolgozni (mit veszitesz? 500 eurot?) es biraljak el utana, hogy mennyire vagyok jo, es alkalmaznanak-e.

Kidolgoznam a belemet, es bebizonyitanam, hogy en vagyok az emberuk.


De gondolom ez a kulonbseg azert van, mert eleve mas cellal koltozunk kulfoldre, es lehet, hogy ha te egy magyar ferfi mellett talalod meg a boldogsagot, akkor soha nem jutott volna eszedbe kulfoldre menni.

Most viszont van mogotted egy hatter, ami miatt megengedheted magadnak, hogy 500 eurot keress.

Az biztos, hogy ha a topikindito nekivag az utnak egyedul, ebbol a penzbol ehenhalna igen gyorsan.

2011. jún. 22. 09:07
hcs2, én 31 vagyok, és ugyanezt érzem... ilyen a mai világ sajnos...
114. af1fde488c (válaszként erre: 112. - Ad04b33206)
2011. jún. 22. 08:32

"úgy hogy kinn élünk családostul" az én verziómban gyerek nem szerepelt, csak két dolgozó diplomás felnőtt.


Igen, Németországban talán törvény is védi a németeket, hogy elsőként németek közül kell pozíciót betölteni, és ha nem találnak, akkor jöhet külföldi. Ezt jól hallottam?

113. af1fde488c (válaszként erre: 111. - K_nm)
2011. jún. 22. 08:26

Köszönöm a hosszú véleményed, habár én a külföldre szakadt-ban sértőt továbbra sem látok. Ha van is, nem annak szántam. De ezt már jeleztem annak, akivel erről beszélgettünk.


Az én pesti irodám... pff hát látod erről meg Neked vannak téveszméid. Egyéni vállalkozóként itthonról dolgozom, mert 2 éve hiába keresek itthon mérnöki munkát..


Lehet, hogy kinn sok a nehézség, de ahogy nemrég egy blog-on olvastam: Lehet, hogy derékig ér a szar, de Ti legalább kifelé mentek belőle;)


Szép napot mindenkinek!

2011. jún. 22. 07:45

en meg csak annyit tennek hozza, hogy ha mar itt annyira atvaltunk forintra mindent, en vettem a batorsagot es atvaltottam Eurora, ugyanis en mint külföldre szakadt magyar igy jobban atlatom a dolgot mint forintban.


Kerem szepen a maximum fizetes kb 100 ezer Euro körül van bruttoban az adott allasnal, a minim kb 48 Ezer.

Bevallom hogy jobban el kene olvasnom a pontos allasajanlatot, de nem fogom, mert nekem pontosan eleg hogy tudom ebböl lejön az ado, es mivel nem hazas es nincs gyereke gyanitom Norvegiaban is szempont. Söt, ahogy neztem ha külföldi vagy es csak par evre mesz akkor mashogy adozol mint a helyiek.

Szoval akar hogy is nezem, Nemetroszagban egy mernöki diplomaval biza ennel többet kapsz egy normalis helyen. ES ahogy nezegettem az elet olcsobb igy vegeredmenybe több marad.

Es meg mielött mindenki abba a tevhitbe ringatja magat hogy azonnal vezetö lesz, el kell hogy keseritsem. Akar mennyire is elfogadjak a külföldik, igyekeznek a sajat honfitarsaikat ilyen poziciokba tenni. Ha meg betesznek akkor nagyon jo vagy, es le is tettel mar az asztalra. Az pedig nem 1-2 ev.

Söt, mondok meg valamit, azert veszik fel a magyar munkaeröt, mert jok jo aron. ;)


Nem mondtam en soha hogy ne menjen ki, hogy ne probalja meg az ember. Söt, ha ugy erzi hogy birja, akkor csinalja, vagjon bele amig lehet. Jobban fog keresni es jobban is fog elni valoszinüleg. De ne ringassuk mar magunkat tevhitekbe, hogy 3-4 ev alatt összespololjuk egy haz arat ugy, hogy kint elünk csaladostul. /bar ugy kerdes ki hol akar hazat venni Magyarorszagon is.../

111. k_nm
2011. jún. 22. 06:04

ááááá´....korán reggel, éhgyomorral?!?! Elkések a munkából, de ehhez akkor is muszáj szóljak. Egy: a szakadt igenis jelzö, a mondatodban, mint melléknévi igenév szerepel és bocsi már, de egy picikét sértö. Ok, tudom, nem nekem írtad, de ugyanúgy szól nekem is, hisz én is ugyanilyen cipöben vagyok, gyerekek nélkül. Elöször mondod, hogy hü, menj ki külföldre, aztán meg fel vagy háborodva azon, hogy a külföldön élö magyarok próbálnak picivel valósabb képet festeni, mint amit te látsz a pesti irodádból? Namár...

Ami, csak szólok, nem panaszkodtunk, csak próbálunk valahogyan egyensúlyt teremteni a kolbászos kerítés és a nagy büdös valóság között. Egy átlag ember, aki nem törtet "tökön-paszulyon keresztül a céljaiért", nem siker-, hanem inkább családorientált, igenis nem fog 8 autót, 2 méteres plazma tv-t, és a többit fenntartani. Ès amit a legtöbb ember elkövet: átszámolja az ottani fizetést, beülteti a magyar viszonyokba aztán ájuldozik minden irányba, hogy de piszkosul jól megy a sora. A képletböl meg jól kimarad, hogy hogy élnek meg, amig haza nem jutnak. Hamár itt tartunk, megint csak saját példa, nem neten olvasott: nem titok, keresek kb 500 eurót. Mindezért napi 2 órát takarítok, heti 2x 4-et, esténként pedig gyógyszert hordok ki, ami átlagban szintén két óra. Ha azt nézzük, egész jól hangzik, nem kell beleszakadni, és marha jól keresek, 133000 Ft-ot. Ühüm...a marha nagy szerencsénk, hogy anyóséknál lakunk, nem kell lakbért fizetnünk, csak rezsit. Így tudunk élni. Na, nem nagy lábon, de ebböl a pénzböl nem okoz gondot kifizetni a kocsi biztosítasát, a plusz kiadásokat, amik jönnek a hétkoznapok során. Hogy a nyaralások abból állnak, hogy anyóséktól kapunk szülinapunkra 3 napo valahol, ami abból áll, hogy nyálcsorgatva nézelödünk, mert többre nem futja? Hogy nem tudom még, hogy megyünk haza, mert meg kéne lassan venni a repülöjegyem, csak várunk még két nagyobb összegü csekket? Hát ja. De a lényeg, hogy napi átlag 4 órás munkával annyit keresek, amennyit otthon kerestem a 11 órás munkámal. Ja...ez most helyböl 2 szemszög. Ès ugye, milyen más a leányzó fekvése? Ez nem panaszkodás. Csak könyörgöm, vegyétek már észre, hogy nem csak úgy megy, hogy kimegy az ember szerencsét próbálni, és már a határon a kezébe nyomnak egy felsövezetöi szerzödést.

110. Ami.
2011. jún. 22. 00:40
Huhh,de elfajultak itt a dolgok:) Mintha egy másik topik lenne,hogy hol melyik országban nehezebb,több a pénz stb.Rengeteg igazság van a leírtakban,a legtöbb külföldön élő panaszkodik..mindenki egyetért h könnyebb jobb a megélhetés,de mennyi nehézség van..ahogy itthon is.Felesleges egymásnak támadni,magyarok vagyunk,örök életünkben elégedetlenek leszünk...ha havi 1 millát keresünk,2őt szeretnénk,mindig többre,jobbra vágyunk...ezért nem találjuk a boldogságot.Igen a sorrend amiről többen írtak..nagyon meg kell gondolni..pénz nélkül nem boldog a család,pénzzel nem boldog az egyedülálló.Mindent,és gyorsan akarunk..semmi türelem,és megdolgozni se szeretnénk érte,csak hogy legyen...de honnan???
2011. jún. 21. 23:51

Es egyebkent Capoeira, nem mondanam hogy latatlanul ki nem alhatlak. Söt, ertekelem hogy igy kitartasz az igazad mellett. ;) de sajnalom is hogy elhiszed hogy ennyit fogsz majd a nagy Norvegiaban sporolni par ev alatt mernökkent. (miutan egy orvos ferj altal hazaadott fizetest beoszto anyuka adott gazdasagi tippeket, akik köztudottan igencsak jol keresnek mindenhol /pl nalunk is van am egy orvos eves bruttoja akar 400 ezer euro is...maximum/


mindenesetre ha igy lesz, komolyan jelezz nekem es bocsanatot kerek nyilvanosan amiert nem hittem neked.

108. ad04b33206 (válaszként erre: 105. - Af1fde488c)
2011. jún. 21. 23:41
na akkor a kipihentseg es az idegesseg temara majd par ev mulva viszaterünk ;)
107. ujlany (válaszként erre: 105. - Af1fde488c)
2011. jún. 21. 23:34

a nemet szovegnek annyi a lenyege, hogy bar a berszinvonal valamivel magasabb Norvegiaban a jarulekok es megelhetesi koltsegek miatt Nemetorszag jobb valasztas.


minden normalis ceg CoL index alapjan targyal. (az en tapasztalatom alapjan)

1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook