Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kikészülök a kialvatlanságtól! fórum

Kikészülök a kialvatlanságtól! (beszélgetős fórum)


1 2
17. timycat (válaszként erre: 15. - 0662c09cef)
2012. ápr. 24. 17:19
:S nehéz helyzet, elő kell adnod, hogy te szereted őt és eddig tűrtél, de fizikailag-testileg-lelkileg nem bírod tovább és ha ő is szeret akkor próbáljon tenni valamit a megoldás érdekében, mert tönkremész.
2012. ápr. 24. 17:17
na erről van szó! Az már nem egészséges kapcsolat
2012. ápr. 24. 17:16

Igazából az a gondom, hogy ő ezzel a problémával nem foglalkozik és nem tudom hogyan vetehtném fel neki "komolyabban", mert mint írtam az említésre nem igazán reagált. Most mondjam azt, ha nem vagy hajlandó változtatni így rám is tekintettel lenni mehetsz?

Mert ez egy kicsit durva helyzet szerintem, hogy az egyik fél a másik "nemtörődömsége" miatt tönkremegy.

14. timycat (válaszként erre: 13. - 0662c09cef)
2012. ápr. 24. 17:16
akkor ő megy a félszobába és ti 3an meg a nagyba... persze ez is csak kényszermegoldás :S korántsem "egészséges" a párkapcsolat szempontjából
13. 0662c09cef (válaszként erre: 11. - 051809cc90)
2012. ápr. 24. 17:14
Ezt azért nem gondolod komolyan, hogy fél szobába 3-an aludjunk ő meg egy egészben egy nagy ágyon egyedül! Na azt már nem
12. 0662c09cef (válaszként erre: 6. - 051809cc90)
2012. ápr. 24. 17:12
Örülök, hogy így bírod. Tulajdonképpen én is bírnám illetve szeretem annyira, hogy bírnám, de szervezetem kezdi feladni. Borzasztó mikor reggeltől szúr a szemed egész nap a fáradtságtól és csak az kavarog a fejedben, hogy fáradt vagyok..., aludni akarok..., hol egy ágy...!
11. 051809cc90 (válaszként erre: 7. - 0662c09cef)
2012. ápr. 24. 17:10
Háááát..ha már nagyon nem bírod, mégis menj át alukálni valamelyik gyerkőchöz...vagy menjen ő.:-)))hihi
10. timycat (válaszként erre: 1. - 0662c09cef)
2012. ápr. 24. 17:09

Külön szoba.

De egyébként a saját érdeke is ezt a problémát megszüntetni. A fogcsikorgatás tönkreteszi a fogakat, az álkapocs ízületeit, szóval fogorvoshoz, -technikushoz kéne mennie, aki tud neki készíteni valami harapásemelő "izét"

A horkolás hátterét is ki kéne deríteni, mert az sem egészséges. Aki horkol nem tudja igazán pihentetően kialudnia magát, lehet pl a háttérben orrsövény ferdülés, orrpolip. Anyukám horkolt fiatalkorától, addig rágtuk a fülét elment megcsináltatta az orrsövényét és saját bevallás szerint azóta rengeteget javult az alvásminősége.

2012. ápr. 24. 17:09
Nincs a párodnak orrsövény ferdülése?Na ők horkolnak még iszonyúan...
2012. ápr. 24. 17:09
füldugót még nem próbáltam, de így látatlanban azt gondolom nem segítene. Az csaknem nulláz le minden hangot? Higgyétek el borzasztó hangos!
2012. ápr. 24. 17:08
Ja igen nem írtam. Külön szoba nem lehet. 3 gyerek van 3 szoba, mégsem cuccolhatok be még egy ágyat a 2 gyerekhez, vagy alhatok egy ágyban valamelyikkel, miközben a papa a franciaágyon terpeszkedik.
2012. ápr. 24. 17:08

Nálunk is ugyanez van...a párom úgy horkol mint egy állat!!!!!Egy éjjel vagy 5-6 alkalommal kelek fel rá...mint egy medve úgy nyomja.....én akkor megrázom őt, vagy megrúgom...hát nem igaz hogy igy kell aludnia...jó jó tudom...ez egy betegség....de ez nem igaz már...én is kivagyok ettől...már rég nem aludtam egyben 6 órát...mindig felkelek rá, és akkor sokáig tart mire vissza alszok...:-(((Vannak ilyen horkolásgátló eszközök, nem tudom mennyire használnak....páromnak még orrmandulája sincs....de szerintem valami nem kóóóóser odabent.És amikor megrázom, akkor elfordul oldalra...már tudja ..:-))))Amikor háton alszik, akkor brutálisan nyomja...jáááááááááááááááááááj.......horrrrrrrrrrrr-horrrr.........krrrrrrrrrrrrr..........


Kitartást kívánok neked...mi 12 éve vagyunk együtt....elrugdosom én még vagy 30 évig..:-)))

2012. ápr. 24. 17:06
füldugó, különszoba
2012. ápr. 24. 17:05
én is a külön szobára gondoltam.Nem gáz.Ha a ffi nem foglalkozik a problémával,akkor muszáj valamit csinálni.Így élni nem lehet.
2012. ápr. 24. 17:03
kulon szoba?
2. 4327a8e017 (válaszként erre: 1. - 0662c09cef)
2012. ápr. 24. 17:02
Nem tudtok külön szobában aludni?
2012. ápr. 24. 17:01

Sziasztok! Tanácsot kérnék. A párommal 2,5 éve vagyunk együtt. Horkol és "eszik" álmában. Illetve szerintem az a fogcsikorgatás egy formája, csámcsog és erősen összveri a fogsorát és elhúzza (csikorgatja) egymáson. Ez engem egyre jobban zavar. Van hogy felébredek éjszaka pedig nem vagyok szomjas, nem kell pisilnem viszont ő épp nagyon eszik vagy horkol. Ott tartunk hogy teljesen kivagyok a fáradtságtól, van olyan hogy szór szerint egész nap a sírás környékez, fáj a szemem, és szinte remegek a kialvatlanságtól. Szóltam neki de nem igazán érti a problémám úgy látom. Mondtam neki, hogy harapásemelő lenne a"evésre" a megoldás, azt mondta szerezzek egyet. De azt nem lehet az én fogaimhoz megcsinálni.

Attól félek rá fog menni a kapcsolatunk mert ezt nem bírom így sokáig. Mégsem készülhetek ki teljesen, míg ő az igazak álmát alussza...

Mit tegyek? Hagyjam ott? A gyerekeim imádják, (nem ő az apjuk, elváltam), én is szeretem, de ez így nem mehet tovább. A fáradtság ingerlékenységet szül, aminek a gyerekek isszák meg a levét. Továbbá az alvásmegvonás kínzási eszköz, tehát ez sem egy normális életmód.

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook