Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Kihagyott egy jó numerát, mert fontosabb neki a barátságunk... fórum

Kihagyott egy jó numerát, mert fontosabb neki a barátságunk... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7
7. Elexis (válaszként erre: 3. - 902929e538)
2011. dec. 17. 20:31
Onnan tudom, mert egy másik kollégánk haza vitte a csajt... Szóval max csók történhetett...
2011. dec. 17. 20:30
Nem foglalkoznék vele... részegen mindenki hülyeségeket szokott beszélni és csinálni...
2011. dec. 17. 20:30
Nincs mit értékelni!A részeg ember nem hazudik!Barátja vagy azt jó napot!
2011. dec. 17. 20:29
na ezért nem iszom én soha!
2011. dec. 17. 20:29
honnan tudod, h kihagyta, miután elmentél?( ;) )
2. 4c30444687 (válaszként erre: 1. - Elexis)
2011. dec. 17. 20:29
Kihagyott egy jó numerát, mert fontosabb neki a barátságunk? Egy barátjához szexuálisan hűségesnek kell lenni?
2011. dec. 17. 20:26
Sziasztok, tegnap volt a céges karácsonyi bulink. Beadta a derekát a kollégám - akiért odavagyok - és eljött, pedig nem hittem volna,hogy jön. (Én beszéltem rá, hogy jöjjön...) Az este nagyon sokat volt velem, aztán az egyik már nem szomjas kolléganőnk ráakaszkodott és onnantól maga volt a pokol az este. Ezt persze megmondtam a srácnak, látta rajtam, hogy nem esett jól és hogy baromi féltékeny vagyok. Természetesen már bennem is és benne is volt pár pohár alkohol. A lényeg, hogy leépítette a csajt, mert látta, hogy nekem rosszul esik, de azért mondta, hogy nincs jogom féltékenynek lenni, mert ő nekem semmit se ígért sose. És hogy olyan fontos neki a barátságunk, hogy kihagyja ezt a jó numerát miattam. Ez után otthagytam, majd távozáskor oda mentem elköszönni, azt mondta, hogy nem fog történni a csajjal semmi, és hogy neki én vagyok az egyik legjobb barátja és hogy élete végéig szüksége van a barátságomra, nem akar elveszteni. Persze mindezt holt részegen mondta. Aztán láttam, hogy a kérdéses lány szintén részegen rányomult. Mondtam neki, hogy nem akarok tovább zavarni és elmentem haza. Természetesen a lánynak - ha épp nem részeg - nem kell ez a srác, mert van barátja. Én viszont nem tudom, hogy mit tegyek, túl akarok ezen a fiún lenni, mármint érzelmileg... Nem tudom, hogy hogyan értékeljem a történteket...
1 2 3 4 5 6 7

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook