Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kicsi fiam nappal nem köhög, éjszaka pedig állandóan, emiatt nem alszik.Mit adjak neki? fórum

Kicsi fiam nappal nem köhög, éjszaka pedig állandóan, emiatt nem alszik.Mit adjak neki? (tudásbázis kérdés)


1 2
10. koppanya (válaszként erre: 7. - Koperta)
2008. dec. 23. 13:22
nem a tüdejét röntgenezték?
9. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 8. - 52d3e0b8a8)
2008. dec. 23. 13:21
A Zyrtec cseppet csak este lehet adni! Ez lemaradt!
8. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 7. - Koperta)
2008. dec. 23. 13:19

Hosszú, elhúzódó náthából lehet arcüreggyulladás.


Az én kisebbik lányom járt így, köhögött este, de nem folyt az orra lázas sem volt. Kiderült, hogy a mandulája gyulladt be. Kaptunk gyógyszert a fül-orr- gégésztől, meggyógyult, nemsokkal ez után megint köhögött, de folyt az orra is, láz megint nem volt, visszavittem a fül-orr dokihoz ő mondta, hogy kezdődő arcüreggyulladás. Erre nem kaptunk semmi gyógyszert, csak annyit javasolt, ha nagyon köhögne, és emiatt nem tud aludni adhatok a Zyrtec cseppből neki. Szivattyúztam is rendesen az orrát (ezt javasolják is ilyenkor) mostanra már jól van, de nagyon elhúzódott ez a betegség.


Röntgenre a fül-orr gégész küldött titeket?

2008. dec. 23. 13:10
Az én kisfiam is főleg éjszaka köhög. Tegnap voltunk röntgenen, és negatív lett, de éjszaka megint köhögött. Akkor most vigyem fül-orr-gégészhez? Az orra nem folyik, nincs láza, csak lefkvéskor, meg éjszaka köhög. Ez az arcüreggyulladás előjele? Akkor a röntgen miért lett negatív?
6. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 4. - A9e1c02a7b)
2008. dec. 23. 12:52
Pontosan! Én egyből fül-orr-gégészhez vinném!
5. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 3. - 318512f90e)
2008. dec. 23. 12:52

Pont ezért kérdeztem előbb, hogy nem volt-e náthás, mert este a lecsurgó váladéktól is köhöghet, meg az arcüreggyulladásnak is pont ezek a tünetei (éjszakai köhögés).

Érdemes orvoshoz elvinni, majd az megmondja miért van!

2008. dec. 23. 12:51
Vidd el orvoshoz még most, mert utána az ünnep miatt csak ügyelet lesz.
2008. dec. 23. 12:49

hello. nem vagyok orvos, de én a kisebbik fiammal sokat küszködtem, mert nagyon beteges volt kicsinek.

Sokszor átéltük, hogy éjszaka nem aludtunk, sokat voltunk kórházban, és 1x az orvosunk azt mondta, hogyha akkor köhög a gyerek mikor lefekszik, akkor az arcüreggyulladásra utal. Vagy kezdődő arcüregre.

Ilyenkor elkezdtünk infrázni, meg porszívózni, és utána abbahagyta a köhögést.

egy próbát megér....

2008. dec. 23. 12:48
Nem volt náthás mostanában?
2008. dec. 23. 12:45
Kicsi fiam nappal nem köhög, élyszaka pedig állandóan, emiatt nem alszik.Mit adjak neki?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook