Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ki tud nekem Győrben "jó" endokrinológust ajánlani? fórum

Ki tud nekem Győrben "jó" endokrinológust ajánlani? (tudásbázis kérdés)


1 2
32. Vivuuusz_ (válaszként erre: 31. - Bebe92)
ápr. 4. 20:36

Szia!

Én két hét múlva megyek Petra doktornőhöz.

Nődokim van, őt nem is szeretném leváltani.

Hozzá pajzsmirigy problémával megyek majd.

Esetleg azóta van több tapasztalatod vele?

Én sok rosszat hallottm róla, pl. türelmetlen a betegeivel.

Illetve milyen árban dolgozik?

Köszönöm előre is!☺️

31. Bebe92
2023. máj. 26. 11:38

Sziasztok!

Hátha valami erre jár és segítség lehet a hozzászólásom!

Dr. Brezsnyák Petrát ajánlom, ha jó nőgyógyászt kerestek, aki endokrinológus is egyben. Fiatal, talán ebből fakad a lelkessége. Nagyon lelkiismeretes doktornő! :)

30. mollka (válaszként erre: 29. - Getti)
2017. dec. 3. 13:46
Szia!Tudom,hogy régebbi komment,csak érdeklődné,hogy továbbra is tudod ajánlani a Dr.Zselló Ferencet,hormon ügyben?Jó doki?Hol rendel magánban?Voltam a Kardirexben az egyiknél,de hagyjuk...Nagyon nagy szükségem lenne segítségre!A háziorvosomra semmiben nem számíthatok és el vagyok keseredve.Esetleg meghallgatok mást is,ha tud valakit ajánlani,aki LELKIISMERETES!Nagyön szépen köszönöm!
29. Getti
2017. febr. 9. 22:42
Én Zselló Ferencet ajánlom, ha kell a száma írj pm.
28. Gylbert (válaszként erre: 27. - Gylbert)
2017. jan. 23. 19:37
Horváth Katalinról beszéltem. Talán nem voltam egyértelmű
2017. jan. 23. 18:42

Ma voltam nála másodjára és utoljára. Hasimotom és IR-em, az IR értékeim alapján majdnem cukorbeteg vagyok már, szóval a határon egyensúlyozom. Ennek aellenére a doktornő csak a pajzsmrigyemet kezeli, az IR-emről úgy gondolkodik, hogy majd a PM gyógyszer helyrehozza. Azt mondta ő IR-re nem ad gyógyszert, mert mit ad majd ha cukorbeteg leszek. Szerintem meg ez az elgondolás hibás, mert ha az IR-emet megállítjuk akkor nem lennék cukorbeteg, megelőzni kell és nem megvárni, hogy mikor leszek cukorbeteg. Diétában segítséget nem kaptam.


Persze én aláírom, hogy csak egy beteg vagyok, nem orvos de szerintem ha valakinek ezen múlik a baba, akkor inkább menjen másik dokihoz.

2016. aug. 23. 20:03

Remélem, hogy valakinek még hasznos lesz a hozzászólásom.

A mai napon voltam Horváth Katalin doktornőnél, és nagyon jó élményekkel távoztam tőle. Telefonon értesített, amikor kiderült, hogy a korábban megbeszélt időpont neki mégsem jó (már az időpont egyeztetéskor említette, hogy ez előfordulhat, ezért nem ért váratlanul). Rá egy hétre adott új időpontot, nem kellett heteket várnom. Szimpatikus volt, hogy amikor 3 perces késéssel hívott a rendelőjébe már szabadkozott a csúszásért.

Már 3 éve kezelt Hashimoto pajzsmirigy alulműködésem van, bár ezt a megnevezést eddig egy orvosom se mondta ki, pedig már én is sejtettem. Horváth Katalin doktornő nagyon alaposan kikérdezett, minden korábbi leletemet, ambuláns lapomat egyesével elolvasta, azok tartalmát összegezve rögzítette. Minden kérdésemre készségesen és -bár nem vagyok orvos- hozzáértően válaszolt. Nem kerülgette a forró kását, elmondta, hogy ez Hashimoto, ez mit jelent, nekem mire kell figyelnem stb. Csupán konzultáltunk, de kb. 20 percen keresztül voltam a rendelőjében, minden témát érintett. Annak ellenére, hogy magánrendelésére mentem, nem próbált rávenni sűrű találkozásokra ($)

Csak ajánlani tudom!

2013. máj. 7. 22:49

Én kettő endokrinológust tudok Győrben, mindekettőnél voltam de egyik rosszabb volt mint a másik..semmit nem csináltak velem! Pco gyanúja merült fel mivel pattanásos a bőröm és nem volt menstruációm a fogamzásgátló abbahagyása után a nőgyógyászom küldött el felírták a merckformint h szedjem amitől elájultam 1,5hét szedés után..

Most pedig szedem a fogamzásgátlót amitől van menstruációm javult a bőrőm is ,de nem tudom hogyan tovább.....

2010. aug. 4. 19:02
(bocsi nem ide akartam!)
2010. aug. 4. 17:32
Sziasztok! Látom nem vagyok egyedül ebben a betegségben. . . (sajna) 1éve műtöttek endoval és egyik petefészkem oda lett. . . Kaptam Danoval kúrát 11 hónapig. Minden rendbe jött. Most jul. 13. -án volt 3 hónapja, h nem kellett szednem. Leállította az orvosom. Panaszaim lettek, görcsöltem. . . stb. Visszamentem és megint van egy többrekeszű 6cm-res cisztám. :( Persze az ép oldalon. . . fogigátlót kapok most ennyi. Valóban segítene ha babát vállalnék? Légyszi írjatok!
22. f848559bc2 (válaszként erre: 20. - T.Orsa)
2008. júl. 24. 16:19

Szió

közbe megnéztem én is a Kardirexben csak Dr Horváth Katalint látom vagyis akárhova írom be h Győrbe keresek endokrinologust csak az ő nevét dobja ki..majd megpróbálom őt..próba szerencse..

21. T.Orsa
2008. júl. 24. 16:07
Bocs,mégse.Most néztem meg.
20. T.Orsa
2008. júl. 24. 16:03

Szió!


Mintha a Kardirex-ben ketten is lennének,nekem úgy rémlik...

2008. júl. 24. 15:13

Köszönöm lányok a segítséget és azt is köszönöm h leírtátok a tapasztalaitokat..

Mivel mást nem találtam a neten sem meg utánna is néztem több helyen is de egyedül csak Dr Horváth Katalint látom feltüntetve mindenhol ezért szerencsét próbálok nála..

De akkor ezekszerint a magénrendelésére érdemes menni??

persze a mai világban már minden csak így működik ha magándokihoz mész jó pénzért talán segít de ah állami úton nem biztos h ugyanazt a kapod mint egy magán rendelésen sőőt..


Beacska28:Pontosan nem tudsz nekem telefonszámot adni magánrendelésel kapcsiban,vagy h mikor rendel időpont egyeztetés kell e de gondolom...


,égegyszer is köszönöm a segítséget,angyon fontos nekem ez!

2008. júl. 24. 13:58
Nyilván függ ezer dologtól, hogy milyen az orvos. Lehet, hogy én akkor fogtam ki, amikor rossz passzban volt. Nálunka terhesség "normál" úton kezdődött, és utána jött ki néhány apróbb-cseprőbb probléma. Az endokrinológiai szó szerint apró volt, ha nem lettem volna terhes, nem is kell kezelésre menni, így sem vitte túlzásba a velem foglalkozást (nem is hiányzott) Az is lehet, nem az orvos volt a döntő, hanem az aszisztense - tehát ha nincs más endokrinológus Győrben, nem mernélek lebeszélni, de ha van, akkor inkább...
2008. júl. 23. 20:42
A győri korházba rendel!
2008. júl. 23. 20:42

szia!

én DR Horváth Katalinhoz járok sajnos nekem félévente kell hozzá menni.

Megvagyok vele elégedve,bár én még eddig nem estem teherbe ezért azt javasolta meddőségi nőgyógyászhoz menjek.

15. era06
2008. júl. 23. 20:34

"Külön szeretném felhívni a figyelmet Dr Horváth Katalin endokrinológus doktornőre, aki nagyon alapos , kedves és emberi hozzáállású, pedig rengeteg esetet kezel lévén, hogy endokrinológiai szakrendelés nincs túl sok helyen."


kutattam,ez egy beteg véleménye

14. petka (válaszként erre: 13. - Petka)
2008. júl. 23. 20:27
Még hozzáteszem, hogy Győrben nincs nagy választék endokrinológus téren. Most kapásból nem tudnék mást.
13. petka (válaszként erre: 11. - Kicsimkicsim)
2008. júl. 23. 20:25
Nem is vitatkozom ezzel. Már emlékszem 97-ben voltam nála. Az már elég régen volt. Utána kórházba küldött ott is normális volt velem. Én nem tudok rosszat mondani, de elfogadom ha neked ilyen tapasztalaid vannak vele. Most ezek után biztos hogy nem mennék hozzá.
12. era06
2008. júl. 23. 20:21

Dr. Horváth Katalin

belgyógyász, endokrinológus szakorvos


most megnéztem, a kardirexben rendel

11. Kicsimkicsim (válaszként erre: 10. - Petka)
2008. júl. 23. 20:17
Én nem tudom, hogy a szakértelem függ-e attól, hogy magánrendelésre mész-e, mert sajnos úgy tűnik, neked emiatt van jó tapasztalatod. Ha nincs más, akkor persze menj hozzá, mert a semminél biztos többet segít. Nekem adott egy gyógyszert, ami ugyan segített a hormonoknak, bviszont elveszett miattuk pár százezer thrombocytám, ami később komolyabb bajt okozott, hála viszont a győri hematológiának (ami pár ajtóval arébb rendel az ambulancián) nem lett gond a szülésnél... Tehát lehet jó szakember - pénzért. Államilag sajnos nem az, legalábbis nekem nagyon rosszak a tapasztalataim.
10. petka (válaszként erre: 9. - F848559bc2)
2008. júl. 23. 20:13
Nekem jó volt, én már több éve voltam a magánrendelésén. Nekem semmi bajom nem volt vele. Szerintem kedves, legalábbis akkor az volt. És jó szakember.
9. f848559bc2 (válaszként erre: 8. - Kicsimkicsim)
2008. júl. 23. 20:09

Óóóó hát kösy..de akkor őt inkább nem választanám..és esetleg van még valaki más Győrben vagy egyáltalán létezik más Győrben??


Petka neked is kösy h írtad Dr.Horvárth Katalint..neked mi a tapasztalatod vele kapcsiban??

2008. júl. 23. 20:06
Nekem is kellett mennem: őt nem ajánlanám (ő is és aszisztense is nyegle, hozzáállásuk embertelen) Dr. Horváth Katalin. Anno (tavaly télen, illetve idén januárban) állandóan a vizitdíjat kérték, amit terhestől nem kérhettek volna, egy folyosón rosszul lett beteget letoltak, hogy megint csak a baj van vele, várjon a sorára, amikor elfogyott a gyógyszerem, és 40 km-t mentünk érte, leszúrtak, miért nem szóltam az előző - egy hónappal korábbi - vizsgálatnál - ami mellesleg semmi sem volt... mert a receptfelírás irtózatos munka...) Órákig kell várni a semmire, úgyhogy, ha választhatsz, akkor bárkit csak őt ne.
7. petka (válaszként erre: 6. - Petka)
2008. júl. 23. 20:05
Elnézést, ezt priviben akartam, csak mellényomtam.
6. petka (válaszként erre: 4. - F848559bc2)
2008. júl. 23. 20:04
Dr Horváth Katalin, legalábbis így emlékszem, amikor én voltam akkor a Márka étterem felett rendelt. De szerintem most is ott van
2008. júl. 23. 20:03

kardirexbe? mintha lenne valami ilyesmi.

Ki a nő dokid? talán ő tud valakit ajánlani. Jobban ismerik egymást!

4. f848559bc2 (válaszként erre: 3. - Era06)
2008. júl. 23. 19:57
Jajj pedig nagyon jó lenen ha valaki tudna ajánlani..nekme nagyon nagy szükségem lenne rá..bene van minden utolsó reményem h talán majd ő tud segíteni baba ügyben...
3. era06 (válaszként erre: 2. - F848559bc2)
2008. júl. 23. 19:55
ezt én is tudni szeretném! Bárkit kérdeztem, reménytelen esetnek mondta.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook