Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ki, mit vállal be a szexben? fórum

Ki, mit vállal be a szexben? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
12. becseiagi (válaszként erre: 9. - Gabcsyka)
2009. jún. 6. 21:10

Hát én is azt hittem, hogy többen fognak válaszolni!


Amúgy szerintem szinte minden férfi kíváncsi az anál szexre, csak sokan nem mondják a barátnőjüknak, feleségüknek, mert félnek, hogy az elküldi őket a francba. Pedig szerintem jobb az őszinteség. Én nem vagyok semmi jó elrontója! ;-)

2009. jún. 6. 21:08
Na a félre dumálást én is nagyon útálom, meg ha valakinak nagy a szája, de az ágyban tudatlan. Imádom mikor egymásnak esünk, mint pl. tegnap előtt is. Bealudt a párom, míg én tv-tem. Aztán kissé horkolt és nem hallottam a filmet tőle, így meglökdöstem. A következő percben már a lábam között volt a fejével. :D
10. gabcsyka (válaszként erre: 9. - Gabcsyka)
2009. jún. 6. 20:05
Folytatnám a gondolatsort, gyakran előfordul, hogy csak egymásnak esünk, és hátulról vadulva-gyorsan én is szeretem!!!
9. gabcsyka (válaszként erre: 5. - Becseiagi)
2009. jún. 6. 20:03

Szívesen, nem szeretem sem a mellébeszélést, sem a hazudozást.

A prűdség sem az én műfajom, amikor bevállalós csajok azt mondják, hogy hű, meg ha, meg pfúj!

Közben meg! Úgy látom nem nagyon érkeznek válaszok!!!

2009. jún. 6. 19:18
Hmmm...Szerintem nekem még nem volt olyan dolog, amihez előbb-utóbb ne tudott volna Párom kedvet csinálni...Én mindenre nyitott vagyok, és ehhez a Társam egy hasonlóan kíváncsi beállítottságú férfi:)Hát gondolhatjátok!;)
7. becseiagi (válaszként erre: 5. - Becseiagi)
2009. jún. 6. 19:07
Ja, és a másik kedvence a férjemnek az orál...
2009. jún. 6. 19:06
csatlakozom gabcsykához!!
5. becseiagi (válaszként erre: 3. - Gabcsyka)
2009. jún. 6. 19:06

Köszönöm kezdésnek az őszinteségedet!


Folytatom akkor én: MI anál szexet is szoktunk, valamikor én igénylem, valamikor pedig a férjem. Férjem kedvence az anális szex, nekem a kicsit erősebb-vadabb hátulról (kutyapózban) szexelés. Én azt olyankor kefélésnek hívom.

2009. jún. 6. 19:04
Mindent,csak az orált nem!!!!
2009. jún. 6. 19:04
Én nyitott vagyok, de anált nem. Mondjuk a férjem sem igényli!
2009. jún. 6. 19:04
Férjem tanácsára kíváncsiságból teszteljük az emberi prűdséget! :-)
2009. jún. 6. 19:03
Ki, mit vállal be a szexben?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook