Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ki, mit vállal be a szexben? fórum

Ki, mit vállal be a szexben? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2009. jún. 18. 18:07

Bármit, ami partneremnek és nekem örömet okoz.


:)

41. 656f03db60 (válaszként erre: 12. - Becseiagi)
2009. jún. 18. 17:26
Nyilván azért nem írnak többen, mert nem hajlandóak a szexuális szokásaikat megtárgyalni egy nyílt fórumon, ismeretlen emberekkel az interneten. Ki tudja milyen ismerősük, rokonuk, vagy akár a párjuk olvassa a soraikat.
40. 32c21ed252 (válaszként erre: 37. - Marcsi.magyar)
2009. jún. 18. 16:22

Ez abszolút természetellenes amit csinálsz ennyi idős gyerekkel-mind a gyereknek, mind neked.

Ne mond azt, hogy egy gyereket nem tud egy felnőtt leszoktatni egy dologról-mert az nem igaz és nem hiszem el.

39. szemmelver (válaszként erre: 37. - Marcsi.magyar)
2009. jún. 18. 15:33

Szia!

Ne haragudj,de ez már természetellenes,hogy 5 évesen szoptatod!

El tudom képzelni,hogy nem kívánod!

38. 5e48d37001 (válaszként erre: 35. - Marcsi.magyar)
2009. jún. 18. 15:07

Marcsi!

Én szoptatás alatt egyáltalán nem kívántam a szexet.Ez 16 hónap volt,utána meg szinte tomboltak a hormonjaim és mindig csak "azt" akartam,most újra a normális minden.

Ilyenkor azt szokták tanácsolni a védőnők,hogy utazz el valahová a gyerek nélkül,pár hére,amig elapad a tej ,úgy könyebben leszokik majd.

Amig magas a prolaktin hormon addig nem valószínű,hogy kívánni fogod.

2009. jún. 18. 13:37
szia valószínüleg igazad lehet.Nálam az 5 éves kislányom még mindig szopizik.de csak éjszaka.és ez is nagyon megterhelő.már mindent ki próbáltam,de nem tudom leszoktatni róla.
2009. jún. 17. 08:58

Nyugi, nem kell bepánikolni. Ha igazán szeret a párod, akkor megértő. Beszélgessetek és mond el neki, hogy őt nagyon kívánod és szereted, de most valahogy nem kívánod a szexet. Az őszinteség fontos, és előbbre tartom, mint hogy minden este valami hülyeséget hazudj neki: pl. fáj a fejed.


Én is most így vagyok, nagyon ritkán jön rám. A szoptatásnak lassan vége nálam, már csak napi egyszer reggel szopik a fiam. És lassan visszaáll a szervezetem a régi kerék vágásba, talán emiatt van most odabent nálam felborulva minden. Talán túl sok stressz ér téged, nem? És ha még ezen is stresszelsz?!

2009. jún. 16. 22:55
S.O.S.SEGITSETEK
2009. jún. 16. 22:53
SZIASZTOK.SZERINTETEK MITŐL LEHET AZ,HOGY NEM KÍVÁNOM A SZEXET?PEDIG NAGYON JÓ A PÁROM AZ ÁGYBAN.VAN MIKOR 2 HÉT IS KIMARAD.DE FÉLEK ATTOL,HOGY MÁSHOL KERESI A SZEXET.TALÁN SZEDJEK VALAMIT??UGYE TODTOK SEGÍTENI??!!?!
2009. jún. 12. 14:53
én azt tudom mondani mit nem: ha érzelmek nélkül történik
2009. jún. 11. 20:58

Én is gondolkodtam már rajta,hogy veszek egy vibrátort:)

De mondjuk én nem ilyen segédeszközökre gondoltam.Mondjuk engem nagyon érdekelne és nagyon ki szeretném próbálni azt a "péniszgyűrűnek"nevezett dolgot.A Rossmannban bukkantam rá,2000 forintért.De nem vettem meg.(még)

2009. jún. 11. 13:40

Én vibrátort, de néha. Az csak olyan feltüzelés képpen van, mikor kicsit "nézzük egymást". Meg régebben használtam akkor, ha Apa oda volt, vagy már napok óta nem voltunk együtt, és rámjött.


És ti?

2009. jún. 11. 12:59
milyen szexuális segédeszközöket használtok?
29. gabcsyka (válaszként erre: 25. - Marcsi.magyar)
2009. jún. 11. 12:56
Ti tudjátok, mint említettem, nem vagyok prűd,viszont a házasságunk KETTŐNKRŐL szól. NEKEM NEM FÉR BELE HARMADIK, ÉS HA NETÁN A FÉRJEM ILYENNEL HOZAKODNA ELŐ, AKKOR Ő (mármint a férjem)SEM FÉRNE BELE A HÁZASSÁGUNKBA!!!!!!!!!!!!!!
28. gabcsyka (válaszként erre: 23. - Becseiagi)
2009. jún. 11. 12:52
Semmi extra, nekem legalábbis!!!
27. becseiagi (válaszként erre: 25. - Marcsi.magyar)
2009. jún. 10. 13:52

Nekem nem vot jó, igaz majd 10 éve történt, és fiatal voltam. De nekem azért nem volt jó, mert a srác az akkori szerelmem volt. És utána akárhányszor becsuktam a szememet, őket láttam magam előtt. Olyankor elszorult a szívem. Idővel azt vettem észre, hogy egyre féltékenyebb vagyok. Egyfolytában azt figyeltem, hogy hogy néznek egymsára, hogy szólnak egymáshoz... stb.


2 éve ugyaezeket csináltam, pedig a férjem csak annyit mondott, hogy egész jól néz ki a barátnőm, és hogy milyen jó lenne 3-asban. De én megfogadtam soha többet olyannal, akibe szerelmes vagyok. Na meg most súlyfeleslegem is van, és nem érzem e miatt magam elég vonzónak. Nincs meg a kellő önbizalmam. Pedig a férjemnem is nagy vágya. De hogy találsz erre megfelelő 3.-at? Ha túl csinos neked lesz ezzel bajod. Ha nem elég szép, akkor meg te nem tudsz hozzá úgy nyúlni. Egyik sem jó...

26. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 25. - Marcsi.magyar)
2009. jún. 10. 13:01
Nem nagy durranás,legalább is nekem nem volt az!Biztos a partnerektől is függ.....
2009. jún. 10. 12:40
A PÁROM SZERETNÁ KIPRÓBÁLNI 3 BAN DE ÉN EGY KICSIT GÁTLÁSOS VAGYOK.DE VISZONT EGYRE JOBBAN ÉRDEKEL ENGEM IS.NA DE MÉG 1 LÁNY?KERESGÉLTEM,DE NEM TALÁLTAM.MILYEN LEHET 3 BAN?IRJON AKI MÁR TUDJA!!
24. becseiagi (válaszként erre: 21. - 97b7a82d23)
2009. jún. 10. 12:27
Nekem meg az, ami nem nagyon jön be. Félreértés ne essék, imádom izgatni, és nagyon jó is. De (most ki fogtok röhögni) elzsibbad a nyakam, fáj a csuklóm (műtve volt minkét kezem), és az íze sem tetszik, mert nagyon sós...
2009. jún. 10. 12:26
Engem mostanában kifejezetten a Dur..-nek az a rezgő gyűrűje érdekelne. Nem tudom pontosan minek hívják, most nem jut eszembe. De a párom nem kíváncsi rá! :( Próbáltátok már? És ha igen, akkor milyen?
22. marcsi.magyar (válaszként erre: 21. - 97b7a82d23)
2009. jún. 10. 12:20
SZIA PETRA.TÉNYLEG JÓK A SEGÉDESZKÖZÖK..NYUGODTAN PRÓBÁLD KI.SOKKAL TÖBB ÉLMÉNYBEN LESSZ RÉSZED.ÉS A PÁRODNAK IS!CSAK LEGYEN KÉZNÉL IZGATÓ-SÍKOSÍTÓ IS.HIDD EL NEM BÁNJÁTOK MEG!!
2009. jún. 10. 11:06

A számmal viszont nagyon szeretem kielégíteni és ő is nagyon szereti.

Amúgy használtatok már ilyen segédeszközöket szex közben?

Nem azért,hogy nem jó vele a szex,mert jó,csak engem nagyon érdekelnek ezek a dolgok és szívesen kipróbálnám őket.

2009. jún. 10. 11:03
Hát nem tudom,én semmi izgatót nem látok a "popsiszexben"és szerintem undorító is.Mostanában már szinte sosem engedem meg,pedig a barátom nagyon szeretné.Ennek szerintem az a legnagyobb oka,hogy nekem fáj.
2009. jún. 10. 11:00

Na végre, már más is írt! :D


Én nekem csak az első "popsiszex" volt a fájdalmas. De az még régen volt.


A férjemmel nagyon szeretem, rájöttem, hogy ha feszült vagyok, vagy félek tőle, akkor nem tudom elengedni magamat. El kell teljesen lazulni hozzá, na meg kellőképpen fel kell izzítani hozzá a nőcit is!

2009. jún. 10. 10:39

Nálunk is hasonló a dolog, a férjemmel már jó két éve mi is elég gyakran csináljuk a popsiszexet. Ő találta ki, és én engedtem neki, bár nagyon féltem, és állatira fájt is az első pár alkalommal, könnyeztem a fájdalomtól és a fogamat csikorgattam, nagyokat nyögtem, de ő csak dolgozott rajtam, mostanában meg már én is élvezem.

Másként meg minden mást kipróbáltunk a hagyományoson túl, a kutyásat, a pillangósat, a boszorkányosat, térdelőt, ülőt, állót, kanalasat, meg egyéb variációkat, de leginkább az előről beleülősek mennek, szóval leginkább úgy csináljuk már házasságunk eleje óta, 5 éve, mert szeretkezés közben nagyon szereti nézni a hatalmasra sikeredett melleim mozgását meg az arcom.

2009. jún. 9. 19:44
Sziasztok!Hát mi már szerintem kipróbáltunk mindent 2.5 év alatt.(3 éve vagyunk együtt,de fél év után feküdtem le vele)Akkor jöttünk össze a barátommal,aki ma már a vőlegényem.Vele szexeltem először.Eleinte,mikor még nem szedtem fogamzásgátlót,sokszor csináltuk análisan.Mondjuk ez sosem volt a kedvencem,sőt,egyenesen nem szeretem.Fogalmam sincs,hogyan lehet ezt élvezni.Az orális szex szerintem jó.Mi nagyon sokszor csináljuk.A barátom odavan érte.Szexeltünk már nagyon sok extrém helyen is.Mondjuk mostanában inkább a hagyományos dolgokat kívánom szex ügyileg.
2009. jún. 9. 13:59
Hi! Nekem mind1,csak sex legyen...persze csak a szerelmemmel,aki 10évvel idősebb nálam..Kell ez a korkülönbség tényleg...van tapasztalat..minden téren...mióta ismerem nincs tabu,nincs olyan hogy nem...de az biztos hogy a sex,csak szerelemmel élvezhető..igazán..
15. Marjann (válaszként erre: 12. - Becseiagi)
2009. jún. 7. 14:57
Én ismertem olyat, akit egyáltalán nem vonzott. Mondjuk engem sem, de a mostani párom rávett és egy idő (és egy vodka) után még élvezem is.
2009. jún. 7. 12:00
Enniy, a többiek túl prűdek ehhez a témához? Azt hittem tőbben leszünk! Írhatnak ide pasik is! :)
2009. jún. 6. 23:04
Én kérdeztem tőle, nincs tabu ilyenben sem, de azt mondta, hogyha izgatni fogja az anális szól. Még nem szólt....
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook