Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mit szoktatok reggelizni, ebédelni és vacsorázni? fórum

Mit szoktatok reggelizni, ebédelni és vacsorázni? (tudásbázis kérdés)


11. Borian (válaszként erre: 8. - Auróra2010)
2021. jún. 7. 19:49

én éhen halnék


én eszem reggelit, bár keveset, az ebéd a főétkezés, este egy kis gyümölcsjoghurt vagy puding és gyümölcs, vagy saláta

2021. jún. 7. 18:21

Reggel kezdésnek 100%-os narancslé, majd turmix, gyümölcssaláta, szendvics, tofurántotta, zabkása, hot-dog, gabonapehely mandulatejjel, grillezett tofu, sült virsli - utóbbi kettő kevés kenyérrel és rengeteg zöldséggel -, pirítós teával, péksüti, stb.


Ebédre és vacsorára mindig az aktuális főtt étel.


Napközben ahogy kedvem tartja, gyümölcs, magok, zöldségek szósszal, alkalomszerűen édesség, süti, sós rágcsálnivaló.

2021. jún. 7. 18:13

Tartom a súlyom évek óta, így nem fogyózom.

Reggelit nem eszek. Soha.

Délben egy tányér leves.

Vacsora hol ez hol az. Vagy az ebéd másodikja, vagy szendvics, vagy péksüti. Mikor mit kívánok meg.

Nassolni ritkán szoktam. Nálam a nassolás yoghurtot jelent.

8. Auróra2010 (válaszként erre: 6. - Borian)
2021. jún. 7. 18:12
Ha reggelizek, akkor nem, de délben nem szoktam kajálni, este van a főétkezés, Az italok mellett esetleg bekapok 1-2 banánt
2021. jún. 7. 18:03
Reggelre mindig hideget vacsorára meleget🙂
6. Borian (válaszként erre: 3. - Auróra2010)
2021. jún. 7. 17:59
egyszer eszel egy nap?
2021. jún. 7. 17:46
Ennivalót 😃
4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 7. 15:48
Sok ötletet találhatsz a témában már megnyitott fórumokban. Ez kb. az 1001. ilyen fórum.
2021. jún. 7. 15:21

Reggeli általában semmi, néha egy virslis rácsos vagy 1 szelet friss zsiroskenyér valami erőssel.

Napközben 3 kávé, tea cola vagy ásványviz.

ESte van a főétkezés, amikor hazAjön a család. ezek normális főételek, tegnap rakott karfiol volt, ma marhapörkölt vadasan, holnap rántott sajt valamilyen zöldséggel.

Nassolni nem szoktam, de nem azért hogy ne hizzak, hanem azért normális a súlyom, mert nem nassolok illetve édesszájú sem vagyok

2021. jún. 7. 15:15

Hol ezt, hol azt. Változatosan étkezünk.

Ha fogyni szeretnék, nem nassolok. Max elrágcsálok némi sárgarépát, vagy más nyers zöldséget.

2021. jún. 7. 14:44

Mi szokott nálatok lenni a menü? Illetve mit szoktatok nassolni, ha fogyni szeretnétek, de mégsem szeretnétek éhezni?

28N

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook