Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ki fogy velem Norbi update 30 napos diétájával? fórum

Ki fogy velem Norbi update 30 napos diétájával? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2012. febr. 24. 18:39
Igen, ert ha elkezd az ember mozogni akkor még nőhet egy picit a súllya, hiszen az izom nehezebb mint a zsír. Én egyszerre tornázom le az egy órámat másfelet néha.
94. Jackline (válaszként erre: 93. - Kolli1987)
2012. febr. 24. 15:44

Sziaa!!:)


Na de jóóó én meg 4.-én állók mérlegre!!!:) aztán nem tudom h mi lesz , mert elkezdek egy elég intenzív edzésprogramot 60 naposat csinálom este...reggel meg a 90 naposat...így elosztom a napi egyórás edzésemet. Sokan mondták h itt ennél centizni érdemes, mert nagyon jól formál...na de majd kiderül !!!....Amúgy én is elég jól bírom sőt nagyon jól!

2012. febr. 24. 15:39

Sziasztok!


Ki hogy áll a fogyással? Tudjátok tartani magatokat az étrendhez? Én szerintem egész jól állok, bár csak 29-én fogok csak mérlegre állni. Már most izgulok. :)

Tornázni minden nap mozogtam. :) Nagyon jól is esett.

2012. febr. 19. 19:46
Nagyon szépen köszüönöm. Ez nagyon is kellett mert amiket én néztem az nagyon hiányos be is jelöltem kedvencként.
91. Jackline (válaszként erre: 89. - Kolli1987)
2012. febr. 19. 19:14

Kolli1987


Az 1-es kód a borsó...,de küldök neked is egy tábláztatott emailbe ;)


A rakott karfiol is 1-es kód egészségedre:))

a narancs az 2-es kód :)


Gratulálok én is havonta fogok méredzkedni csak !!:))

90. Kolli1987 (válaszként erre: 87. - Bundi78)
2012. febr. 19. 15:27
Szia! Attól függ, hogy milyet szeretnél készíteni. Tudom már megcsináltad, de hátha tudok legközelebb alkalommal jól jönn. Só bors, majoranna, zöldfűszerek, és petrezselyem.
2012. febr. 19. 15:26

Sziasztok!


Én remeklül vagyok. Ugyan múlt héten volt egy kis kilengésem mert vendégeink voltak és olyan fini tortát hoztak, hogy abból be laktam nagyon. De a torna minden nap megy és a héten nem volt kilengésem. Szigoruan nézem, hogy mibe mennyi cukor van. Mert most már rájöttem, hogy hiába nem eszek péksütit kenyeret, ha pl az italokba meg egyéb termékekbe bevizem a rejtett cukrokat.

Lenne pár kérdésem. Az első a zöldborsó és a narancs az hanyas kódú?

Kukoricát lehet enni, vagy azt is inkább kerüljem ha fogyni szeretnék?

Szerintetek u1-es marad úgy az étel, hogy rakott krumplit csinálnék csak krumpli helyett karfiol lenne alul felül, tojást tennék bele és egy kis hgymán pirított kolbászt? Ebből szerintetek ehetnék este is? Én szerintem igen de érdekelne a ti véleményetek is.

Az az igazság, hogy ennék egy kis gyümölcsöt de nem tudom melyiket vegyem. A kiwi hanyas kódú?

Remélem mindenki jól van és birja tartani a diétát.

Képzeljétek, már a családom is megjegyezte, hogy látszik a fogyásom, és kezdenek szépen látszódni az izmaim. :D Erre olyan büszke vagyok. Tudom van még hova fejlődnöm de ez már sikerélményként könyvelem el. Valaki mérte a súlyát? Van már eredményetek? Én majd hónap végén fogok csak elősszőr ráállni a mérlegre.

2012. febr. 18. 22:27
sziasztok lányok 2heten már túl vagyok és jól bírom!! remélem ti is !!:))
2012. febr. 16. 07:14
Párolt zöldséget szeretnék készíteni, milyen füszert használtok rá?
2012. febr. 16. 07:13

Sziasztok!

Hogy haladtok?

Nagyon csend van. A héten én is leálltam a tornával az influenza miatt, egyelőre örülök, hogy kapok levegőt. De az étkezésre odafigyelek.

Tegnap hagymás-sonkás-gombás-tejfölös-tojást készítettem csemege ubival, nagyon finom volt, szerintem ma is megismétlem.

Megpároltam két fej hagymát egy kis oliván, bele vágtam 5 gombát, kevés sonkát és amikor egy picit puhult ráöntöttem két tojás és két nagy kanál tejföl keverékét. 20 perc az elkészítési idő, ha van kedvetek próbáljátok ki.

Szép napot mindenkinek

2012. febr. 14. 21:24

Sziasztok !!én nagyon jól bírom és finomakat eszem, és eddig még nem bűnöztem, max annyi a bűnöm hogy ma nem tornáztam meg holnap sem fogok sajnos egyéb okok miatt. Vacsorára túros tésztát ettem persze update tésztával fincsi volt. Ebédidőre nem értem haza így beszaladtam az egyik boltjukba és megkóstoltam a diós búrkiflijüket húúúú csajok nagyon finom és van benne cucc dió bőven :)))


Kitartás !!!:)

2012. febr. 14. 16:25

Sziasztok!


Hogy tudtátok tartani a diétát a hétvégén, hogy ment a torna?

Én most már ma volt a harmadik napja, hogy megcsúsztam. De holnap nem lesz kifogás vissza fogok térni a kikondolt étrendemre. :D

Torna volt a hétvégén. Tegnap ugyan kimaradt de tegnap utaztunk is.

Remélem mindenkinek sikerül kitartania. :)

2012. febr. 14. 11:26
SZiasztok!Hogy vagytok ma?MIndenkinek sikeres szep napot kivanok!En megyek dolgozni es egesz nap mellozok este 11utan jovok csak haza!sziasztok!
2012. febr. 13. 06:57

Jó reggelt mindenkinek!

A hétvége egy kicsit nekem is lazább volt. Szüleimnél voltunk tegnap és hát egy kicsit ettem minden félét, és a mozgás is kimaradt a hétvégén. Lehet ma is elmarad a torna, mert valami nátha, vagy mi tört rám és mindenem fáj, meg nem bírok szuszogni, de legalább nincs étvágyam, így fogalmam sincs, hogy ma mit fogok enni, szerencsére nem kívánok semmit.

Zsírmentes és mozgásban gazdag hetet kívánok mindenkinek!

2012. febr. 12. 20:23

Szisztok!


Ma attam a fogyókúrámnak. Vendégek voltak nállunk és tele ettem magam sütivel diós gubával. De nem ittam üdítőt. :) Ez legalább egy jó jel.

Holnap vissza fogok állni. De ma ugyna nem tornáztam, de holnap igen. Én nem tudom, hogy állok, de mindenki megjegyezte, hogy fogytam. Akkor biztosan ment le valamennyi. :D :D

2012. febr. 12. 17:18
Sziasztok hogy vagytok?En nem haladtam a heten semire sot 1kg fel ugrott.Mondjuk most van meg a havim es borosztam is a hetvegen.Ez van matol jobban figyelek mindenre.Ma meg csak 5hamletet ettem majasal es hagymaval.Vacsorara gyomberes csirket fogok kesziteni.Nem birom magamat a mozgasra ra venni.Ti mit mozogtok?
2012. febr. 12. 12:53
Ez a baj,a cici megy le legelőször:(
2012. febr. 12. 10:15
Amúgy ki hogyan áll? 1 heten már túl vagyok...számomra szemmel látható eredmény hogy fogyott a mellem :S:S az arc és a vállcsont részén na meg pici has, bár az eddig sem volt nagy , A combom és a fenék gondolom a sport és tornagyakorlatoknak köszönhetően kicsit feszesebb lett ..mérlegre még nem álltam:)
77. Jackline (válaszként erre: 76. - E2dc5ec392)
2012. febr. 12. 10:01
Ha megadod az email címed , akkor elküldöm ..mert ha jól tudom itt nem nagyon lehet más weboldalt reklámozni , csak "kódolva" bár azt sem :)) 6 hónap reális idő :)szép
76. e2dc5ec392 (válaszként erre: 73. - Jackline)
2012. febr. 12. 06:45
Fél év alatt,de rengeteget sportoltam,most is azt csinálom:)Hol tudom letölteni a kódokat???Már nagyon kiváncsi vagyok,hogy amiről azt hiszem szabad,tényleg szabad e:)
2012. febr. 12. 06:44

Sziasztok!

Szeretettel fogadunk mindenkit, aki csatlakozik hozzánk, egymást biztatva, tapasztalatokat megosztva könnyebb.

Szerintem hagyjuk ezt a Norbi 30 napos diétát, inkább az Update diéta nevet adjuk címnek, mert úgy látom mindenki ezt követi és ezt lehet hosszú távon is csinálni.

0404 megosztod velünk, hogy sikerült ledobnod a kilókat?

74. Jackline (válaszként erre: 72. - Kolli1987)
2012. febr. 11. 12:21
Én imádom a főzelék minden formáját szóval zöldbabfőzeléket eszek:)
73. Jackline (válaszként erre: 71. - E2dc5ec392)
2012. febr. 11. 12:14

Szia 0404!!


Üdv a klubban!!!:) nem semmi , és mennyi idő alatt fogytál le anno ? szép eredmény !!:) A Norbi újratöltve című könyvében vannak a legújabb kódok , én neten töltöttem le onnan puskázom :)


Sok sikert!!

2012. febr. 11. 12:03

Sziasztok!


Szépen de lassan sikerül kitartanom a diétám mellett. Bár nem könnyű a szüleimnél. Tesóm kelkáposzta főzit csinált megkértem, hogy nem tegyen az enyémbe lisztes rántást.

Tésztát délután nem eszek délben is csak annyit, hogy legyen energiám a tornához. Kenyeret egyáltalán nem eszek. Ja és amire a legbüszkébb vagyok tornázok minden nap. :)

Nálatok mi lesz az ebéd hétvégén?

2012. febr. 11. 07:51
Sziasztok:))))Olvasgattalak és kedvem támadt csatlakozni hozzátok:)Én 72kg-ról indultam,lefogytam 57-re Norbi módszerével,de sajnos stresszes időszak áll mögöttem és ennek köszönhetem a jelenlegi 63 kilócskámat.Én is szeretnék legalább 6 kg-tól megszabadulni tartósan,Az én hibám az volt,hogy rossz ételeket ettem rosszkor:(Szóval engem is érdekelnének az 1 kódok,de a neten keveset találok belőlük:(
2012. febr. 11. 07:25

Sziasztok!

Ha szabad akkor szeretnék csatlakozni!

Bár nem ismerem ezt a 30napos diétát,de érdekel norbi módszere,van olyan terméke amit használok.

Október 1én kezdtem életmódot váltani,nincsenek korlátozások csak "ésszel"eszek és így ma -18kg-nál járok!Pedig nem kínzom magam.

Amiket használok norbi termékek,az a szörp,majonéz,mustár.Péksütit szoktam néha venni.

2012. febr. 11. 07:21

Sziasztok!

Tényleg elteszem a mérleget, csak a kíváncsiság, na.

Mint már írtam, hogy nálunk nincsenek update termékek, én az édességet is magam csinálom. Lehet nem mindig 1-es kódú, de nem ezektől fogok meghízni.

Nagyon finom a tehéntúróba tett gyümölcs, egy kis édesítővel, esetleg mézzel, turmixolva vagy darabokra vágva a gyümölcsöt.

A zabpehelyből készült süteményt pl. délelőtt nyugodtan lehet fogyasztani, nagyon egészséges(van sok recept a neten). Dió, alma, sárgarépa, reszelve, vagy darabokban, édesítővel, nagyon finom, eltelít. Nyilván ezeket ne kilószámra együk.

Ha nem kimondottan édességet kívánunk, hanem rágcsálni valót, akkor lehet enni egy marék tökmagot, pattogtatott kukoricát, diót, mandulát stb., jó alaposan megrágva.

Én úgy gondolom, hogy ezek azért a diéta alatt is megengedhető ételek, egyrészt nagyon egészségesek és telítenek is. A tornára is több energiánk lesz.

Én hétvégén töltött káposzát fogok főzni, sovány húsból, tejföllel. Ezt azt hiszem 3 napig is fogom enni, nagyon szeretem.

Kellemes hétvégét mindenkinek!

68. Jackline (válaszként erre: 65. - Kolli1987)
2012. febr. 10. 23:26

Csak így tovább Kolli1987:)


Én bespájzoltam update édességeket, ha estleg ilyen lenne, szerencsémre ritka az ilyen, ezért van még bőven :) norbi keksz, norbi puding, meg rudi ja meg norbi szörp :) de a legjobb ha veszel norbi kakaós diókrémet egy kis kanál és elmúlik az édesség iránti vágy :D csillapítja én legalább így csinálom:)

67. Jackline (válaszként erre: 64. - Bundi78)
2012. febr. 10. 23:06

Szia bundi78!


Gratulálok szép eredmény , úgyhogy most már dugd el jó mélyre azt a mérleget és egy időre felejtsd el !!!:D nekem is ezt ajánlották!:)) és van benne valami

66. Jackline (válaszként erre: 63. - 960c831efd)
2012. febr. 10. 23:01

Huuu

, hát a szójabab az 1-es kód úgyhogy gondolom ez is:)

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook