Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ki érti ezt? fórum

Ki érti ezt? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Ki érti ezt?

1 2
2009. jún. 21. 07:45

Szia Reni!

Nem könnyű most neked, és mivel szeretted, egy ideig nem is lesz az, de hidd el, ahogy múlik az idő, észrevétlenül jobb lesz. Mostmég nem tudod leképzelni, de jön majd egy srác, aki boldoggá tesz. Bár most azthiszed belepusztulsz, de nem, az embernek szüksége van az ilyen tapasztalatokra is, és mint tudjuk, ami nem öl meg, az erőssebbé tesz.

Az, hogy mivel érdemelted ezt ki, szerintem buta kérdés. Általában nem azért csalják meg az embert, mert megérdemli.

Ahogy múlik az idő, és benned is lecsillapodnak a heves érzelmek, már higgadtabban fogod látni, hogy mi történz veled. Észre fogod venni, ha esetleg valamit hibáztál, mert ezt most nem látod, annyira meg vagy bántva. Hidd el, eljön majd az a nap is, amikor a szépre jószívvel emlékezel, és a rosszat csak mint tapasztalatot raktározod el az agyadban. Külgy el nyugodtan a fenébe, és mondd hogy nem értem, hogy neked mennyire fáj. Tudom. Mint ahogy azt is, hogy túllépsz ezen, és újra szerelmes leszel. Sok sikert!

2009. jún. 20. 23:01

Reni! Szomorú egy szitu a tied. :( De hidd el, ez a srác nem érdemel meg Téged... Tudod, mindennek oka van. :) Jobb, hogy most kiderült, hogy ő milyen is valójában, mint később... Fiatal vagy, könnyen találsz magadnak más pasit. :) Csak ne gyötörd magad miatta, mert a végén a 'szőke herceg fehér lovon'-t észre sem veszed. És tudom, hogy mennyire nehéz a szív és az ész között dönteni... Kb. most én is így vagyok vele.. nem tudom mire hallgassak. (bár tudom én, hogy az ész kéne h győzzön :D )

Egy életed van, ne pazarold el egy ilyen pasira. Légy boldog és ne emészd magad. Nem te vagy a hibás, hanem ő. :) És jön majd a nagy Ő, az igazi. :P

18. 43bee68010 (válaszként erre: 10. - Enrosadira)
2009. jún. 20. 22:50

Nagyon a szívemből szóltál:)

Szerintem sem az a baj,hogy kimutattad az érzelmeidet,inkább az a baj,hogy ilyen emberek vannak akik, ilyen kegyetlenül bánnak el az emberrel.Mert akármi is játszódhatott le benne, nem így kellett volna intéznie a szakítást.Tényleg csak egynek örülj:hogy időben megszabadultál tőle.Semmiben nem hibáztál Reni.

2009. jún. 20. 21:27

Sajnalom ami tortent...hat ledobbentem...de a ferfiaknal semmi sem lehet meglepo..egyik baratnom a baratja 5 es fel ev utan rakta ki hogy pikk-pakk neki nem megy legyen vege...egyszeruen fura ez a fordulat...lehet megijedt hogy most feleloseggel tartozik valakiert...ilyenkor ok sokszor eliszkolnak...majdegyszer rajon hogy hibazott...

Hat neked erot...a felejteshez....eszedbe ne jusson magad hibaztatni azert ami tortent....tudom nehez lesz neked ez az idoszak...de azt mondjak amikor egy ajto becsukodik...ha keszen vagyunk ra...akkor egy ablak kinyillik...

16. Cyntia
2009. jún. 20. 20:23

Szia!


A férfiakat nagyon sokszor nem lehet érteni, és inkább ezt kell megérteni! Nagyon sokszor nem tudják,hogy mit akarnak. Ígyhát: kérlek semmiképpen se emészd magad: mert a hiba benne van. Vagy nem tud kapcsolatban élni, vagy megijedt a szerelemtől.. Igazából: mindegy! Ő nem érdemel meg téged!!!

Sajnnos saját tapasztalatból tudom, hogy most ez egy fájdalmas időszak lesz neked, ami időben is hosszúnak tűnik..

Amit tehetsz: felejts! Menj szórakozni, barátnőzz stb!

Sok energiát a továbbiakban!

2009. jún. 20. 19:13
Hát köszönöm szépen a sok jó tanácsot nagyon aranyosak vagytok!!!!! Bekell látni, hogy az ember a mai világban iszonyatos szenvedés árán találhat magának egy olyan párt akiben megbízhat! Igen én még fiatal vagyok viszont tudom aztis, hogy nem akarok idős anyuka lenni...stb! Nekem egy stabil kapcsolatra van szükségem egy párra akire számíthatok és vele eggyütt tervezhetek!
2009. jún. 20. 19:12
hát ha az bűn ,h szeretem. vállalom. sok lettem neki. vhol megértem. de nem a mocskolodás a megoldás.
2009. jún. 20. 19:09

40 km, óh ha csak annyi lenne de boldog lennék :D

Köztünk majdnem 400 km van és én is félek h rá fogok telepedni úgy ahogy Te irtad, Monika.

De én is pont ettől tartok hogy 1x csak majd kapok egy levelet egy másik nőcskétől és hirtelen elveszitem :S

Elég szomorú h ilyen gyengék tudunk lenni csak azért mert szeretünk egy olyas valakit, aki talán meg sem érdemli...

2009. jún. 20. 19:02

én is ugyanebben a szituban vagyok, én nálunk is kb egy honapja megy a szenvedés. csak ő közben felszedett egy olyan nőt akinek van egy két éves gyereke, és a csaj tiszta buta, ostoba. ma épp iwiwen kaptam üzenetet a csajtol, ugy kezdte, hogy mi a faszt képzelek magamrol...nem is folytatom.

rettenetesen szenvedek én is. megtaláltam a másik felem benne. én tudom nem érdemel meg, mert nagyon bunko velem.

nálunk az volt a gond, h rátelepedtem szerinte és sokat hivtam, de hát könyörgöm van köztünk 40 km.

önbecsülésem már eljátszottam. könyörögtem, lealacsanyodtam.

már nem tudom mit tegyek.

2009. jún. 20. 18:45

Szia Reni!


Sajnálom ami történt veled, én is kicsit hasonló helyzetben vagyok most, bár a mi kapcsolatunk 4 év után ért véget, elég komoly dolgok tervben(esküvő,baba), és hirtelen vége lett.

Nem bánkódj, fiatal vagy még, előtted az élet. Jön majd más. Tudom ez a sablon szöveg nem megnyugtató, de rá fogsz jönni, hogy így van.

Az idő, és barátok sokat segítenek, akár itt a hoxán is!

2009. jún. 20. 17:41

szerintem ó,hogy kimutattad a szerelmedet és nem játszottál szerepet!Maradj meg ilyen tisztának és őszintének mint amilyen vagy!

Ezzel a pesival meg ne törődj,de gondolatban köszönd meg neki,hogy az életed része volt és tanulhattál a kapcsolatotokból.most hülyén hangzik,de az ilyen szaralakok fogják kialakítani a nagy Ő igazi képét és elvezetni hozzá:))

Az út hosszú és göröngyös,de te is meg fogod találni a másik feled aki értékeli tiszta szíved és őszinteséged-de neked is tanulni kell,hogy kiismerd az embereket és észrevedd ha előtted áll az igazi!

Kívánok neked sok szerencsét és keménységet amíg ezt a hibásat kitörlöd a fejedből!

9. 99279bb06f (válaszként erre: 7. - B. Renáta)
2009. jún. 20. 17:20

Nekem viszont az a véleményem, hogy te csak egyet hibáztál! Kimutattad, hogy szereted. Ő ezt keményen ki is használta. Nem véletlenül nem akart veled találkozni az egy év alatt csak néha-néha - éspedig akkor, amikor épp nem volt neki más dolga. Nem te voltál az első az életében, hanem saját maga. Egy önző, kompromisszumra képtelen ember.

Ne magad hibáztasd, hogy mit vétettél, mit hibáztál! Semmit. Ő egy ilyen életképtelen alak.

Még szerencséd van, hogy ez ilyen hamar véget ért.

Az exemmel majdnem 7 évig éltem hasonlóan, mire sikerült végre szakítanom vele. A szerelem az nehezen múlik, de hidd el jobb, hogy most húzott el, és nem akkor, amikor már évek teltek el. Mert szerintem te addig is tűrtél volna, vártál volna, közben lett volna még néhány munkahely változás, néhány lelki válság a kedvesed részéről, és te mindvégig vígasztalgattad volna, míg bele nem halsz. Mert látszik ám, hogy ő megjátszotta a szerelmest, mert neki és kifele állt a rúdja a munkahelyén (ezt nem azonnal, hirtelen közlik ám, ennek vannak előjelei), ezért ne gondold, hogy csak úgy szerelemből költözött veled össze - ez keményen számítás volt részéről.

Bocsi, hogy kemény vagyok, de sajnos kiismertem ezt a típust. :(

8. 9c8432d068 (válaszként erre: 3. - B. Renáta)
2009. jún. 20. 17:15

Szívből kívánom,hogy találj egy olyan párt,aki értékel,megbecsül és nem játékszernek tekint.

Aki így viselkedik,az nem érdemli meg még azt sem,hogy a gondolataidat pazarold rá.

Fel a fejjel,sok-sok boldogság vár még Rád! :)))

7. B. Renáta (válaszként erre: 4. - Monizsofi1982)
2009. jún. 20. 17:08

Hát igen eléggé faramuci a helyzet! Leültem vele nem egyszer hogy beszéljük meg csak ő inkább talált magának más elfoglaltságot akkor!

Köszi!

2009. jún. 20. 17:05

Én is végig olvastam, és leesett az állam hogy valaki ekkorát változzon 1 hónap alatt. Lehet h azelőtt is ilyen volt, csak nem mutatta ki eleinte a foga fehérjét?:SS

Én is rajta kaptam pasimat nemrég h más nőknek irogatott, de én olyan szinten leüvöltöttem a fejét, hogy azóta sztem még a gép közelébe se mer ülni. Bár az is lehet h folytatja tovább ugyan úgy. De tény h én ha valami rosszat észlelek, azt azonnal közlöm és nem örlődöm magamban. Sose hagynám pl. hogy msnezzen estig én pedig az ágyban várjak rá.. nah, kb. addig a percig élne.

Miért nem kérted számon már a legelső pillanattól, ahogy ezeket észlelted? Habár az is lehet h nem reagált volna rájuk :S Elég sok a kretén pasi , aki csak játszik az érzéseinkkel...

2009. jún. 20. 16:59

...hm...nem is tudom,mit lehetne írni,hihetetlen,h.az élet miket "hozhat"...talán amíg küzdött érted,addig volt csak izgalmas,érdekes a dolog számára?!

Nem tudom,csak akartalak bíztatni kicsit,h.próbálj meg tovább-lépni ... persze könnyű ezt mondani,tudom!Fel a fejjel,pusza:Én.

Ui.:Velem nem történt ilyesfajta csalódás,/másféléből volt elég/ezért vagyok ilyen tanácstalan.

2009. jún. 20. 16:32
Eléggé faramuci helyzet. Szerintem kicsit megijedhetett a srác,hogy mi lesz,ha majd ennél is komolyabb lesz a helyzet köztetek. Nálunk is volt hasonló szitu,bár azért sok mindenben eltért a tiedtől. Már az elején le kellett volna ülnötök, és megpróbálni átbeszélni, amikor a bajok kezdődtek. Lehet,hogy már akkor kiderült volna sok minden. Nem akarok okoskodni, szomorú, hogy így jártál. De ezek után tényleg az a legjobb, ha megpróbálod elfelejteni. Jobbat érdemelsz! Sok sikert!
3. B. Renáta (válaszként erre: 2. - 9c8432d068)
2009. jún. 20. 16:29
Szia! Köszi szépen! Hát nem könnyű a felejtés az tény és ennek ma van 1 hónapja! Hát remélem, hogy az idő az mindent megold és ezek után sikerül majd egy olyan párt találni aki megbecsül!
2009. jún. 20. 16:23

Végigolvastam a cikkedet,és nagyon-nagyon sajnállak.

Nem érdemled meg azt,amit kaptál,de jobb,hogy most alakultak így a dolgok,nem pedig később,amikor már esetleg összeházasodtok,és gyerek is van.

Valószínűleg nem egy megbizható,felelősségteljes egyénről van szó.Szerintem csak a kalandot kereste,aztán,mikor már kiélte magát simán lelépett.

El tudom képzelni a fájdalmat amit érzel,de az idő begyógyítja a sebeket,és idővel örülni fogsz annak,hogy így alakultak a dolgok.

Maradjon meg az önbecsülésed amiről írtál,és ne keseregj egy olyan valaki miatt,akinek csak ennyit értél.

2009. jún. 20. 16:03
Első igazi nagy csalódásom a szerelemben! Ez egy féléves, komolynak induló kapcsolat története, melynek – lehetséges – 1 hónap alatt örökre vége lett.

Ugrás a teljes írásra: Ki érti ezt?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook