Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ki a legjobb nőgyógyász Kaposváron? fórum

Ki a legjobb nőgyógyász Kaposváron? (beszélgetős fórum)


77. Pen80 (válaszként erre: 75. - Makoskutya)
2012. márc. 1. 06:54
Én is imádom, épp indulok szülni hozzá :) Egyszer már szültem nála és maximálisan elégedett vagyok vele, reméljük, ez most sem fog változni :)
76. Nika79 (válaszként erre: 75. - Makoskutya)
2012. febr. 29. 18:10
Szia,én nála szültem (császár) 9,5 hónappal ezelőtt,maximálisan elégedett vagyok vele,rendkívül emberséges,szaktudása vitathatatlan,a kórházi napok során is végig kísérte felépülésem,egyszóval a véleményem róla POZITÍV!!!:)Kellemes babavárást,könnyű szülést kívánok!
2012. febr. 29. 17:50

Sziasztok!

Jár valaki Gyócsi Jánoshoz?

Szült vele valaki?Mi a véleményetek?

Én hozzá járok még nem szültem de én nagyon bírom a stílusát!

74. zorall11 (válaszként erre: 71. - Ozike0501)
2012. febr. 3. 21:21

Szia! Én hozzá (Bencze) járok ezerötszáz éve és nála is szültem most októberben. A stílusa sajátos, én imádom a lazaságát, nyegleségét, van aki ezért utálja. Az, hogy elmész hozzá terhesgondozásra, nem jelenti azt, hogy ő magától értetődőnek veszi, hogy nála szülsz. Meg kell kérdezni, hogy vállalja-e, csak hogy nehogy meglepetés érjen, mert már nem vállal mindenkit. Ahogy minden nőgyógyászról, róla is hallani jót is, rosszat is. Ebben nem tudok ítélkezni, mert nekem különösebb problémám nem volt soha, így nem is kellett nagyot alakítania.

Nem kért pénzt, soha nem is esett szó erről. Ha adsz, azt önként adod. Én is csak a szülés utáni 6 hetes kontrollnál vittem ajándékot. Hallottam már olyat is róla, hogy visszaadta a pénzt, hogy a kismamának jobban szüksége van rá. Én nem csalódtam benne, sokat vihogtam a szülésnél, ami azért oldja a kellemetlenségeket. Azt ne várd, hogy ott áll a szülőágyad mellett amíg vajúdsz, mert nem teszi, mint ahogy semelyik másik doki sem. Csak a végére futnak be. :) A védőnőd majd elmondja, hogy a szülésznőt kell jól megválasztani, mert a szülésedet szinte végig ő fogja lezongorázni, ő lesz ott melletted a vajúdás alatt. Az enyémet bátran ajánlom, remek munkát végzett. Engem a szülésznő és a Bencze is meglátogatott szinte minden nap. Ja, arról meg híres, hogy jó ultrahangos doki. (Bár az én fiamat 8 hónapig lánynak nézte:)) Ha esetleg alternatív megoldás érdekel, ajánlom neked Dr. Péterfi István rezidens dokit. Esetemben ő volt az ügyeletes, egy roppant jófej fiatal, lelkiismeretes orvos. A barátnőm nála szült, szintén meg volt elégedve.

73. ozike0501 (válaszként erre: 72. - Barbye123)
2012. jan. 22. 15:15

Nem baj, mert akkor annyit adsz neki, amennyit szeretnél, gondolsz!

Szülési tapasztalataidat is írd majd meg!

Köszönöm! :)

72. barbye123 (válaszként erre: 71. - Ozike0501)
2012. jan. 22. 09:30
maszekban 5000 a vizsgálat, amúgy semmiféle pénzről nem beszéltünk.... hogy mennyit kér...
71. ozike0501 (válaszként erre: 70. - Barbye123)
2012. jan. 18. 08:40

Kívánom a legjobbakat a szüléshez és a Benczéhez is! :)

Ha megszülsz, utána azért elmesélhetnéd, hogy milyen volt és megérte-e nála szülni!

Amúgy (ha nem vagyok túl indiszkrét), akkor mennyit kér a vizsgálatokért és a szülésért. Én a kórházba járok hozzá és soha, semmit nem kér, kért eddig. Ha terhes leszek akkor sem szeretnék maszekba menni, de úgy hallottam, hogy van olyan orvos, akinél ez nem így működik...

70. barbye123 (válaszként erre: 65. - Ozike0501)
2012. jan. 10. 15:45

Nekem eddig csak jó véleményem van róla....

Bár unokatesóm választott dokija volt és nem ment be szülésre.... meg utána sem nézett be hozzá....

Szerintem mindegyik dokiban van hiba....

kb egy hónap múlva szülök, majd kiderül hogy hozzám bejön e vagy sem... de eddig nagyon aranyosnak tűnik számomra!

2011. dec. 4. 12:18
Egyszer sem fizettem neki eddig. 1-2 alkalmat kivéve nem volt vele bajom...
68. Timicicaanyuka (válaszként erre: 67. - Ozike0501)
2011. dec. 4. 09:50
Én a gondozóba jártam hozzá, nekem nem volt szimpi, meg sem vizsgált egyszer sem. Kénytelen voltam másik dokihoz menni. Persze ha fizet az ember biztos más a hozzáállása.
2011. dec. 4. 09:15
Igen, nekem is nagyon szipmi és tényleg jó, hogy megismeri az embert! Nekem eddig szinte csak jó véleményem van róla. De az a baj, hogy hallok róla nem éppen jó sztorikat is... :(
66. Pen80
2011. dec. 3. 13:34
Nekem csak kötelező UH-n volt dolgom vele, laza pasasnak tűnik és látszott, hogy ért hozzá. Úgy láttam, hogy megismeri a pácienseit a folyosón, az egy jó jel mondjuk :)
2011. dec. 1. 12:22

Sziasztok!


Nem tudom, hogy nézi-e még valaki ezt a fórumot...

Bencze doktorúrról van valakinek véleménye???

2010. dec. 17. 10:38
Én még mindig ott tartok, hogy nem tudom kihez menjek legközelebb. :-)
63. fd1afef558 (válaszként erre: 62. - Candy82)
2010. dec. 17. 10:36
hát igen..ez az igazság..minden dokinak meg van a maga hibája és mi anyukák sem vagyunk egyformák igy aztán más-más doki a megfelelő számunkra.. :)
2010. dec. 15. 13:47

Én dr Szemerei Imrénél szültem, maximálisan meg voltam vele elégedve, sok orvossal ellenben nem fektetett be előző nap, a szülés indítás reggelén kellett csak mennem. Minden nap bejött hozzám a szobába, hétvégén is.

A magánrendelőjében külön UH-ot is csinált ingyen, mivel veszélyeztetett terhes voltam, maximálisan arra törekedett, hogy a korábbi vetélésem miatt ne legyen félelmem.

Szerintem nagyon sok jó tapasztalt orvos van a városban szerencsére. Sajnos biztos mindegyiknél voltak/vannak elégedetlen anyukák, de én csak a saját tapasztalatomat mondtam el.

61. fd1afef558 (válaszként erre: 60. - Timicicaanyuka)
2010. dec. 15. 11:30
Én ugyan jártam és most is járok a magánrendelőjébe ,de szüléskor én sem tudtam sokat fizetni és ugyanolyan kedves és körültekintő velem mint volt is...szoval meglátásom szerint ő pont az a doki aki nem a pénzt keresi,persze abbol él,mint más is,de nem az a mindene és ez jó!!!
60. Timicicaanyuka (válaszként erre: 49. - Fd1afef558)
2010. dec. 13. 22:40
Én is a Vargára szavazok. Mindhárom gyermekemet nála szültem és meg vagyok vele elégedve. Utoljára nem jártam a magánrendelőjébe, és túl sok pénzt sem tudtam neki adni szüléskor, mégis ugyanolyan kedves mint azelőtt.
59. fd1afef558 (válaszként erre: 58. - Pen80)
2010. nov. 23. 21:45
csodát én sem,de minimális emberséget igen!!!
58. Pen80 (válaszként erre: 57. - Fd1afef558)
2010. nov. 19. 16:43
vagy inkább épp hogy én látom, hogy ők is emberek... és nem várok tőlük csodákat.
57. fd1afef558 (válaszként erre: 56. - Pen80)
2010. nov. 18. 21:57
Nézd nekem nem mindenkivel van gondom...kicsit tul fested a dolgokat!!!tudod mikor szültem többször bejött a fődoki is mert elég komplikáltan szültem...na mindegy...nem ragozom...szived joga azt hinni amit akarsz...Nekem meg az a megérzésem,hogy neked nem más az ingerküszöböd hanem egyszerűen elfogult vagy a köpenyesek felé....
56. Pen80 (válaszként erre: 55. - Fd1afef558)
2010. nov. 18. 11:34
Úgy látom, szinte mindenkivel volt kellemetlen tapasztalatod. Vagy csak az én ajánlásaim nem tetszenek? Nekem senkivel nem volt kellemetlen tapasztalatom, olyan semmiképpen, amit zokon kellene vennem. De vannak emberek, akiknek mindenkivel van, tudom. Vagy csak az ingerküszöbünk más.
55. fd1afef558 (válaszként erre: 54. - Pen80)
2010. nov. 18. 10:35

Nyilván!!!!én sem ugy értettem ,hogy aztán nincs is több jo doki,csak igy az átlag dokik közt,az a meglátásom,hogy szakmailag hozzáértőbb,mint egyik másik...és ha beszél az emberrel nem egy ujság mögül teszi,és nem lekezelő...stb...stb....probléma esetén is nagyon seggitőkész!!!!

Főorvos,,,,biztos jo...de nekem volt 1-2 kellemetlen tapasztalatom vele kapcsolatban,,,,

54. Pen80 (válaszként erre: 51. - Fd1afef558)
2010. nov. 15. 11:34
Azért ezt így kijelenteni, hogy szakmailag ő viszi a pálmát, túlzás. Tényleg korrekt és nagyon jó szakmailag, de van még jó néhány orvos, aki semmivel sem tud kevesebbet nála. A főorvosról is csak jót hallottam és nyilván az sem véletlen, hogy ő a főorvos.
2010. nov. 12. 18:33
Már írtam ide, nekem nagyon bevált a Dr. Tormási Imre György ő vezette le a szülésem:-) Tini koromban pedig a Németh Lajoshoz jártam és Ő is nagyon kedves és emberséges orvos. Mikor kórházban voltam,bejött megkérdezni,hogy minden rendben van -e (nem vizitkor):-) Megismert és ez jól esett:-D
52. 512009e634 (válaszként erre: 49. - Fd1afef558)
2010. nov. 12. 12:40
Egyet értek, én is őt ajánlom, megint :)
51. fd1afef558 (válaszként erre: 50. - Pen80)
2010. nov. 12. 11:07
hát az sztem tulzás hogy rideg csak nem annyira közvetlen mint egy-két doki...de szakmailag viszont ő viszi a pálmát.hát nyilván ezért is vannak sokan nála!Egyébként ha jo napja van igazán helyes dumát tud elejteni!!:)!viszont én bármikor hivtam vagy beszélni akartam vele benn a korházban mindig szakitott rám időt!!!
50. Pen80 (válaszként erre: 49. - Fd1afef558)
2010. nov. 9. 11:14
Szerintem is nagyon jó szakember, csak kicsit rideg és túl sokan vannak nála, a kórházi meló mellett nem nagyon jut ideje az emberre.
49. fd1afef558 (válaszként erre: 46. - Besszi)
2010. nov. 8. 23:41
Én ujfent a Varga Tamást tudom ajánlani!!!szakmailag nagyon hozzáértő ,tudja mit csinál és nem a pénre hajt!!!!!
48. sztikécske (válaszként erre: 46. - Besszi)
2010. nov. 8. 21:14
Dr. Németh Lajost tudom ajánlani, ő nagyon emberséges, jó szakember és a szemei mindig nevetnek. :))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook