Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ki a legjobb nőgyógyász Kaposváron? fórum

Ki a legjobb nőgyógyász Kaposváron? (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
257. much
2014. jan. 10. 20:15
Ti kaptatok Felicitas csomagot?
256. much
2014. jan. 9. 19:53
Még nem tudtam beszélni a dokival úgy részletesebben, az első terhesgondozásra csak 2 hét múlva megyek. Hát bizony leülök enni ha érzem, hogy kell, de mindent megbírok enni, nem undorodom semmitől, így azért vegyesen táplálkozom. Remélem nekem is szép lesz a várandósság, igazából sokat aggódom, tudom, hogy ezt nem szabad, de amúgy is ilyen típus vagyok. Meg még tudom hogy nagyon az elején járunk, de közben meg rohan az idő, mert rengeteg a dolgom, dolgozom is még, meg az idén fogok vizsgázni, úgyhogy minden van. :) Én hízékony alkat vagyok, már most kerekedek azt mondják. Érzem is hogy néha olyan furcsa a hasam, sokat görcsöltem az első időben, szerencsére az elmúlt, de gondolom azért a szervezetem csinálja a helyet a picinek. Szeretnék majd szoptatni, ahogy nőnek a melleim, meg fájnak, remélem nem hiába.
2014. jan. 9. 10:50

Nekem sem voltak nagyobb rosszulléteim. Biztosan neked is elmondta a doktor úr, hogy többször keveset egyél, de mindig legyen valami a pocakodba, sosem szabad éhezni. Én az egész várandósságomat nagyon élveztem, minden pillanata csodás volt. Ha émelyegtem tudtam ez a jó, mert ez is azt jelenti, hogy egy új élet növekszik bennem. :) Nekem sosem fájt a derekam, azt mondják 2. babánál már előszokott fordulni. Az utolsó munkában töltött héten éreztem csak úgy, hogy az ülés már nem jó, sokszor felálltam sétálni. Mondjuk ekkor már csak betanítottam, így nem volt ennek akadálya. :) Az elején és a végén nőttek inkább a cicijeim, illetve amikor a tejcim megindult. de nem mondhatnám, hogy olyan kiugróan nagyot, szerintem ez is alkat függő. Az utolsó napokban volt egy fura érzésem, úgy fájt a belső comb részem, mintha 1 hónapig állandóan tornáztam volna, s izomlázam lenne, ez már a 39. hét volt, tudtam, hogy itt a vége... Nagyon furcsa volt pocak nélkül, sokszor megsimogattam még utána is, kicsit hiányzott (ahogy nőtt a pocim, úgy gondoltam egész életemben kismama szeretnék lenni, úgy hogy közben már szülessen meg a tündérkénk), nekem ráadásul szinte teljesen visszament szülés után, még meg is jegyezte a szülésznő, hogy nincs is már hasam. :) Még hordom a hasleszorítót, de szerintem már nem sokáig, elég szép feszes már. Nekem csíkjaim sem lettek, bár azt mondják ez is genetika, én sima babaolajjal kentem magam, hogy ez segített vagy tényleg genetika azt nem tudom. :)

Javaslom, hogy minden héten készítsetek a pocakodról képet, csoda jó visszanézni. Mi egy vasárnapi napon teszteltünk pozitívat, s utána minden vasárnap készítette párom a pocakos fotót. S Karácsonyra egy olyan fotóalbumot kaptam tőle, amibe ezt rakta össze, illetve a baba első pár fotóját. Hát nem kell mondanom, hogy megkönnyeztem...

2014. jan. 9. 10:36
* Akartam írni: tudnánk szopizni. :)
253. Buboka85 (válaszként erre: 252. - Ozike0501)
2014. jan. 9. 10:35
Sajnálom, hogy már nem tudtok szopizni. :( Én annyit kértem csak, hogy legalább 4 hónapos koráig tudjam, így ahogy most, amíg nem kezdődik el a hozzátáplálás. de nagyon boldog lennék, ha fél éves koráig tudnák szopizni. S akkor már teljesen el is ment a tejcid? Vagy azért néha fejni tudsz neki? Én az első hétben sokat fejtem, mert mindig elaludt a cicin. Féltem, hogy majd már nem fogadja el, de nagyon ügyes, bár van, hogy most is bealszik, de olyan aranyos, picit szundizik, aztán folytatja. :) Türelem játék ez az egész szoptatás. kevés az olyan anya-baba páros, akinél minden megy egy karikacsapásra. S Ti akkor most már elég sok mindent esztek ugye? Hogy alakult, miután nem fogadta el többet?
252. ozike0501 (válaszként erre: 251. - Buboka85)
2014. jan. 8. 20:06
Én már sajna nem szoptatok. 4 hónapos 5 napos volt, mikor nem volt hajlandó többet a cicimet bevenni a szájába. Hiányzik a mai napig nekem az az érzés! :(
2014. jan. 8. 19:45

Sziasztok!

A mi kislányunkat Liliennek hívják, Lilikének becézzük. Nálam befutó lett volna még az Anna, s Pancsikának becéztük volna, de páromnak nem tetszett, másik kedvencem volt a Lili és végül párom talált rá a Lilien névre, illetve még a Katinka tetszett mindkettőnknek. A fiú név nálunk József Levente lett volna, ez esetben máson nem is gondolkoztunk.

Én csütörtökön délben szültem és hétfőn jöhettünk haza, mivel leállt a számítógépes rendszerük a csecsemősöknél, így csak 5 -re értünk haza, de már jöhettünk volna előbb is, ha baba papírjai elkészülnek. A varrataimat nekem is a hazajövetel előtt szedte ki.


A mellszívóm Aventes, s a sógornőmtől kaptam kölcsön, így nem kellett vennünk. Én egyértelműen arra készültem, hogy szoptatni szeretnék, így a kórházi csomaghoz is oda volt készítve, ha szükség lenne rá. Kellett is használnom, mert a 3. napon a kórházba nagyon megindult a tejcim, s babának még nem volt annyira szüksége. A kórházi mellszívó egyébként nem működött. Kézzel fejni nagyon nehéz szerintem, az tényleg csak akkor jó, ha nincs kéznél mellszívó. Egyenlőre még tudunk szopizni, néha kell csak pótlásként tápszer, hetente egyszer-kétszer. Szerintem érdemes beszerezni, talán még használtan is lehet jókat kifogni, nézd meg a hirdető portálokat.

Lázmérő esetében mi a sima digitálisat választottuk, ezt ajánlották, szerencsére még nekünk sem kellett használni, remélem nem is kell. Tegnap kaptunk oltást, de nem lázasodtunk be.


Érdekes, hogy most a pénztárnál kell fizetni... úgy látszik ez mostani változás. Szerintem már régóta nem emelt a doktor úr az árain. Reméljük most sem. Nekem majd tavasszal kell újra hozzá mennem rákszűrésre.


Ozike0501 Te még tudod szoptatni a babádat?

250. ozike0501 (válaszként erre: 249. - Much)
2014. jan. 8. 19:16

Nekünk meg fiú nevünk nem volt! :D

Pünkösd hetében, csütörtökön hajnalban szültem. Nem volt semmi gubanc, így vasárnap haza mehettem volna, de Varga doktor csak hétfőn tudott jönni megnézni, illetve varratot szedni. Úgy voltam vele, hogy azon az egy napon már nem múlik semmi!

249. much
2014. jan. 8. 18:24

Köszi minden infót! Nagyon szép neveket választottatok mindketten. Nekünk lány nevünk nincs is még. Augusztusra vagyok kiírva, és hát még messze van, na de mégis mindjárt itt van.

Meddig voltatok bent a kórházban?

2014. jan. 8. 16:33

Sziasztok!

Much, azt hittem több hetes vagy! :)

Ha túl leszel a kezdeti nehézségeken, utána sokkal könnyebb lesz. Én a második trimesztert élveztem a legjobban, de szerintem nem csak én! :)

Mellszívót szerintem megéri venni, mert ha a pici épp nem szívja kis az összes tejed, akkor az könnyít rajtad! :) Kézi fejést én nagyon nem szerettem!

Hőmérőt mi olyat vettünk, ami szilikonos és hajlékony, mivel egy éves koráig a popsiba kell dugni és így biztosan nem okoz kárt. De szerencsére még nem kellett használnunk! :D

Ha jól emlékszem, akkor Buboka85 kislánya Lilien, az én kislányom meg Liliána. Ha lesz kistesó, akkor ő vagy Léna vagy Levente lesz! :)

Én a rumingin (remélem jól írtam) szobát nagyon javaslom Neked, hisz egy nagyon jó dolog, ha az első napokban is a piciddel lehetsz.

Éjfélkor itt is elviszik tőled és hajnali 5-kor hozzák ki. De nekem is volt, hogy nagyon fáradt voltam és mondtam, hogy aludni szeretnék. Ebből nem is csináltak gondot. Meg itt hangolódtok egymásra. Csodálatos volt, még akkor is ha járni alig bírtam a szülés utáni egyéb problémáim miatt. Szerintem nagyon bánnád, ha a "normál" szobát választanád!

247. much
2014. jan. 8. 14:15

Szia! A héten voltam UH-n, 8 hetesek vagyunk. Kértem képet, de csak foltokat látok, persze elmondták nagyjából hogy hol van a Picike. Ki kellett menni a pénztárba fizetni, és az igazolást kellett visszavinni és úgy adták oda. Legközelebb majd először a pénztárba megyek, így nem kell 2x várnom. Csak 2 hét múlva megyek a doktorhoz, (remélem nem emelt árakat) Én azt hittem, hogyha a babáddal egy szobában szeretnél lenni, akkor azt előre kell jelezni. Különben csak szoptatni hozzák ki. Egy másik kórházban így volt. Hát keveset vagyok / voltam rosszul, reggeli émelygés volt, meg néha még van, de nem durva, és hamar múlik. Úgyhogy talán megúszom, ami jó lenne, hogy azért tudjak dolgozni is. De olvasom néhány topikban, hogy valaki keményen küzd a rosszullétekkel. Csak 1x hánytam, de azt is délután, mert túl zsírosat ettem, és még jól is esett hogy kijött. A cicijeim nőnek nagyon, már a régebbi melltartóim nem is jók, szerencse, hogy kaptam a nyáron egy olyan top-shop-os utánzatot, tényleg nagyon kényelmes, és rugalmas. Meg egyszer elnéztem 1 melltartó méretet, nagyobbat vettem, most az is jó :) Te tudsz szoptatni? És kézzel fejed le a tejet, vagy van mellszívód? nem tudom, azt érdemes e beszerezni?

Fiú nevünk van csak: Csanád egyenlőre, de lehet, hogy még változik. Te Picikédet hogy hívják? Aranyos lehet! És milyen hőmérőt érdemes venni a babának?

246. Buboka85 (válaszként erre: 245. - Much)
2014. jan. 7. 08:49

Szia!

Pelenkát is vinni kell, a babát ők fürdetik, akkor tisztába teszik, de a többi pelust neked kell cserélni, s ehhez nem adnak sem pelenkát, sem popsitörlőt. Mi is sok mindent örököltünk, ezeket érdemes elfogadni, mert nekünk például alig kellett valami venni, és annak a nagy részét is a nagyszülőktől kaptuk, de így hogy csak olyasmit vettünk, ami fogyóeszköz, így is sokba kerül. Én csak a 18. heti uh után vásároltam, ekkor kapta első ajándékát egy szundi kendőt, amivel remélhetőleg sokáig fog aludni és az egyik kedvence lesz.


Azt nem tudom, hogy lehet -e kérni, hogy ne legyél együtt a babával, nekem ez meg sem fordult a fejembe. Ha császáros leszel, akkor az első napot biztos külön töltitek. Amikor én szültem telt ház volt, így az első napot mi is külön töltöttük babával, fent voltunk jó pár kismamával a sima nőgyógyászati osztályon és csak szopizni hozták fel a babát. Én alig vártam az első hosszabb találkozást, előtte sokszor elképzeltem milyen lesz. :) Igaz, hogy fárasztó a bent töltött pár nap, így hogy neked kell a babát ellátnod, de nagyrészt úgyis alszik majd. De ha kihagyod ezt a pár napot, lehet bánni fogod. Én szívem szerint le sem tettem volna egész nap, csak néztem, csak néztem és csodáltam mindenét. :) Viszont előtte tényleg pihenj sokat, mert az első hetek fárasztóak lesznek, főleg ha szoptatsz, kimerít. Én kb. 1 hét alatt visszanyertem a várandósság előtti alakomat, pedig ettem rendesen. (Mondjuk nekem szinte csak hasam volt.)Én viszonylag sokáig dolgoztam 1,5 hónapot töltöttem csak itthon, s közben sem voltam táppénzen sem. Rengeteget gyalogoltam, szerintem ez is hozzásegített a könnyű szüléshez, hogy könnyen tágultam, nem voltak merevek az izmaim sem.


Ha mégis sima szülésed lenne, akkor jó beszerezni a gátseb kezelésére fertőtlenítőt (nekem anyukám octenisept -et hozott a gyógyszertárból), minden zuhanyzás után ezzel fertőtlenítettem a kórházba, ez pumpás adagolóval ellátott kis fertőtlenítő szer. Elvileg csinálnak minden este gátkezelést, ha kéred, de ahogy említettem amikor én voltam, telt ház volt, így nem nagyon volt idejük erre, egyszer került csak rá sor, így nagyon jó volt, hogy zuhanyzások után saját magam tudtam fertőtleníteni. Sima szülés esetén, ha lesznek varrataid, akkor minél többször zuhanyozz majd langyos vízzel, mert ez segít, hogy ne feszüljenek.


S mikor mész legközelebb a doktor úrhoz illetve uh -ra? S jól érzed magad, nincsenek rosszulléteid? S gondolkodtatok már neveken?


Az én babám ma két hónapos, egy tünemény, rengeteget mosolyog, hihetetlenül nagy boldogság, amikor rád nevet, s már kezd gügyögni is. Most megyek, mert reklamál, hogy egyedül hagytam. :)

245. much
2014. jan. 7. 07:46

Köszi, nagyon aranyos vagy, tök hasznosakat mondasz :) pelenkát adnak a kórházban, vagy nekünk kell vinni a babának? Sokat kattog az agyam, hogy mi minden kell, a végét se látom :) első baba, és semmink sincs, viszont van a családban egy kétéves, úgyhogy megöröklünk dolgokat (persze ha nem jön a tesó)

Mondjuk még semmit sem vettünk. Még nem tudom, hogy olyan szobába kérem e magam, ahol a babával lehetek, úgy tudom ezt előre kell jelezni (?) de nekem mindenki azt mondja, ne kérjem, hanem pihenjek ameddig tudok, mert nemigazán lesz alkalmam annyit pihenni mint a kórházban. Nekem van egy kicsi baj a derekammal, de még nem beszéltünk a doktorral erről, úgyhogy nem tudom mit mond majd, szóba jöhet e a normál szülés.

2014. jan. 6. 14:32
Még eszembe jutott, hogy a kis plédet is megszokták engedni, szerintem nyáron sem árt egy nagyon vékony pamut pléddel készülni.
243. Buboka85 (válaszként erre: 242. - Much)
2014. jan. 6. 14:29

Ne aggódj, fogsz kapni egy listát a védőnődtől, amin rajta lesz minden, hogy mire is lesz szükségetek. Így ezt nem is részletezem. :) Én már a védőnővel való első találkozáskor kértem ilyen listát, így jó előre át tudtam gondolni, mit mikor vegyünk meg. Viszont, ami ezen a listán nem szerepel, de én ajánlom, az eldobható pelenkázó alátét (lehet kapni a drogériákba, de a Brendonba is, 5db -os), ezzel én a kórházba találkoztam egy szobatársamnak volt, s rögtön hozattam én is a párommal. De a textil pelenka is megfelel, csak így ha pisis lett, rögtön ki tudtam dobni, nem kellett rakosgatni. Egyébként többször lehet használni egyet, ha nem éri "baleset". A másik, hogy egy szobára 1db popsikenőcsöt adnak, s minden anyuka azt használja, ha 4-en vagytok egy szobába, akkor mind a 4. Én vittem sajátot, amit csak én használtam. Amit még ajánlok, mivel első babád lesz, szinte biztos, hogy lesz gátmetszésed. Nem lesz egyszerű az ülés az első napokban. Nekem kifejezetten erre a célra kitalált középen lyukas párnát vett a férjem, de egy úszógumi is megfelel a célnak (nagyon hasznos). A hazamenős ruhát én a védőnővel beszéltem meg, összeraktam 2 variációt, egyet hidegebbre gondolva, s egyet enyhébb időre. Így volt egyszerűbb a páromnak is, mert ugye ő hozta be. Saját ruhát elvileg nem adhatsz a picire a kórházba. Én vittem kis kesztyűt neki, mert szép nagy körmökkel született, így nem karmolta össze az arcát, illetve a kis sapkát is megszokták engedni, ez nyáron is jól jöhet, mert ha meleg lesz biztosan mindenhol huzat lesz, nehogy megfázzon.

Nyugodtan kérdezz, szívesen válaszolunk, szerintem egy anyuka örül, ha tud segíteni egy leendő anyukának. :)

242. much
2014. jan. 6. 09:12
Nem vagyok kaposvári, hanem vidéki, de oda tartozunk. Mit kell bevinni, ha megszületik a Picike? Úgy értem kell e saját ruhát vinni neki, pólyát, törlőkendőt, pelenkát...És ti mit ajánlanátok hazamenős ruhának? Augusztusban nyilván meleg lesz, mit lehet ráadni ilyenkor? Bocs, ha hülyeséget kérdezek, de első baba, és olyan tapasztalatlanok vagyunk...
241. Buboka85 (válaszként erre: 239. - Much)
2014. jan. 5. 18:13

Boldog újévet neked is!


Az én emlékeimben nagyon pozitív emlékként maradt meg a szülés és a bent töltött nem egészen 4 nap is. Velem mindenki kedves volt és jól bánt. Sokan panaszkodnak, hogy nem igazán kedvesek, sajnos nagyon kevesen vannak és, ha telt ház van, akkor nehezen érnek oda mindenkihez. Én ha kértem segítséget mindig segítettek. A kórházi védőnőt is csak dicsérni tudom, segített a babát mellre helyezni, ha nem sikerült, megmutatta, hogy tudom kimasszírozni a cicijeimet, ha bekeményedik, illetve fejni, ha nincs kéznél a mellszívó. Szerintem sokszor az anyukák hozzáállásától is függ, az ottani dolgozók segítőkészsége. Van néhány csecsemős, aki nagyon nem volt szimpatikus, de a babákkal remélhetőleg jól bántak. Csak némelyiket én sosem osztottam volna be babák mellé, mert ezt csak szívből lehet csinálni, hát rajtuk nem mindig látszott ez. Én a legújabb szülőszobába szültem, kifogástalan volt számomra a felszereltsége, bár szerencsére, nem kellett semmit használni, mert simán szültem. Ahogy említettem, nekem nem volt fogadott szülésznőm. Én mindenkitől azt hallottam, hogy mindegyik megállja a helyét. Nagyon kedves volt mind a kettő, s annak ellenére, hogy nem volt fogadott egyik sem, mindkettőnek hálásak voltunk végül, mert megérdemelték. Bár könnyű dolguk volt velem, meg is dicsértek, hogy ritkán találkoznak ilyen türelmes kismamával. Én úgy gondolom, hogy közösen, mindenkinek köszönhető, hogy a szülésem életem egyik legszebb élménye lett: a páromnak, a családomnak, akik kint szorítottak értünk, az orvosomnak, a szülésznőnek és a másik két segítőnek, aki még bent voltak (az egyik a csecsemős volt, aki várta a babát).

Sajnos a szülészet - nőgyógyászat olyan, amilyen, ha bemész el sem hiszed, hogy 2014 -et írunk és ilyen állapotok vannak, hogy a kórházi vizsgálóba, az nem jön be, aki nem akar, hogy a vetkőzőbe még egy lábtörlő sincs, amire ráállj, amikor levetkőzöl. A babákra az ottani ruhákat adják rá, néha akkorát, ami egy több hónapos babára lenne jó. De ez nem a kórház hibája, hanem az ország szégyene. De talán ezeken nem is múlik semmi, mert nem is veszed észre, olyan boldog leszel, amikor a karodba tarthatod a csemetédet. :) A bent létem alatt kellemeset csalódtam abban, hogy a mosdók viszonylag tiszták voltak, én ennél sokkal rosszabbra számítottam. De hozzá teszem ez is sokszor az anyukákon múlik, hogy hogy hagyják maguk után a WC -t, a zuhanyzót, nekem talán szerencsém volt. Persze készülj sok-sok fertőtlenítő kendővel és kézfertőtlenítővel, gumipapuccsal, papír WC ülőkével, ezek elengedhetetlenek.

Most mennem kell, mert lassan eszik a babám, de ha lesz még időm írok, ha eszembe jut valami. S kaposvári vagy?

240. ozike0501 (válaszként erre: 239. - Much)
2014. jan. 5. 13:16

Szia!

BÚÉK Neked is! :)

Szülészet része szerintem nem rossz, de maga az osztály, ahol leszel, az tök gáz! Főleg a közös helységek... :(

Szülésznőm nekem saját volt, nem bántam meg, aranyos és jó szakember!

239. much
2014. jan. 1. 09:22
köszi csajok! Boldog új évet mindenkinek! Ha van kedvetek írhatnátok a kórházról vagy a szülésznőkről vagy akármiről!
238. ozike0501 (válaszként erre: 237. - Buboka85)
2013. dec. 31. 20:57
De megéri! :)
237. Buboka85 (válaszként erre: 235. - Much)
2013. dec. 31. 20:12
A 4D -s uh 10 ezer forintba kerül.
236. ozike0501 (válaszként erre: 235. - Much)
2013. dec. 30. 21:28
Úgy tudom 10 ezer...
235. much
2013. dec. 30. 20:23

Köszi! Hát nekem még messze van a 4D, még az elején járunk. Azért meg tudod mondani mennyibe került?

Nagyon kedvesek vagytok lányok!

234. Buboka85 (válaszként erre: 233. - Much)
2013. dec. 30. 19:41
A 4D- s uh fizetős volt, csak a képért nem kellett pluszban fizetni. S igen ott kell az uh -on fizetni a képet és a 4D -t is. Szerintem lehet 7 hetesen is kérni, én akkor annyira izgultam, hogy elfelejtettem kérni képet, s ők sem mondták, de utána mindig megkérdezte kérek -e.
233. much (válaszként erre: 231. - Buboka85)
2013. dec. 30. 19:20

Szia! Köszi a válaszokat, sokat segítettél! Jól értettem, hogy a 4D-s UH-n nem kellet fizetni?

Legközelebb mikor UH-ra megyek számításom szerint elmúlok 7 hetes, lehet akkor is képet kérni? Előre kell szólni, ha képet szeretnék, és ott bent az UH-ban kell fizetni?

2013. dec. 30. 17:43
Amikor közeledtem a szüléshez, tehát már bármikor jöhetett volna a baba, akkor ha szabira ment, szólt, hogy nem lesz. S egy olyan alkalom volt, amikor azt mondta, hogy olyan messze utazik, hogy nem érne be, így akkor sajnos nem tud bejönni. De korrekt volt mert szólt előre, de szerencsére, nem akkor gondolta úgy a lánykám, hogy világra szeretne jönni. (Én meg is beszéltem vele, ha már a doktor úrhoz jártunk végig, akkor várjuk meg, hogy leteljen a szabija. :) )
231. Buboka85 (válaszként erre: 226. - Much)
2013. dec. 30. 17:37

Kedves much!


Ha nem bánod bekapcsolódok a beszélgetésetekbe. Én is a doktor úrhoz jártam. Nekem 5 hét 5 naposan állapították meg, hogy babám lesz, s aztán 7 hetesen voltam ismét uh -on. A 12. heti uh -tól mindig megkérdezte, hogy kérünk -e képet. Mindig kértünk, 500,- Ft egyébként. A 4d - nél nem kellett érte külön fizetni, ott hozzá jár a DVD -hez. Amikor először voltam nála a magánrendelőbe nála, akkor mondta, hogy havonta szeretne látni egyszer, így havonta jártam hozzá terhesgondozásra egyszer (bár én korábban is hozzá jártam, ha kellett). A 36. héttől meg a kórházba hetente egyszer, ez már nem volt fizetős. Uh mindig a kórházba volt. Én délben szültem nem volt ügyeletben, a folyóson találkoztunk vele, mielőtt még hívták volna és ő köszönt rám, hogy mi újság, hogy hogy itt vagyok. Bent maradt és ahogy szerettük volna nála szültem. Nekem fogadott szülésznőm nem volt, s kettő szülésznőm lett végül. Mindegyikkel meg voltunk elégedve 100 % -osan. Szerintem a legtöbb szülésznő rendes és érti a dolgát. Viszont ha dokit nem is, szülésznőt érdemes fogadnod, hogy legyen, aki melletted áll, törődik veled, segít ha kell. S talán így nyugodtabb lehetsz, hogy lesz ott valaki, akire számíthatsz, ha kérdésed van.

230. Buboka85 (válaszként erre: 215. - Ozike0501)
2013. dec. 30. 17:23
Szia! Semmi baj, gondolom a Te lánykád is leköti a napjaidat. Én nagyon élvezem ezt az anyaságot, csuda jó dolog. Boldog új esztendőt kívánok neked és a családodnak! :)
229. ozike0501 (válaszként erre: 228. - Much)
2013. dec. 30. 12:49
Így van! :)
228. much
2013. dec. 30. 12:33
Az jó :) nekünk mindegy, csak minden rendben legyen.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook