Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ki a hibás a félrelépéseknél? fórum

Ki a hibás a félrelépéseknél? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
21. emagdi (válaszként erre: 20. - E71af41436)
2007. jan. 15. 10:09
az első hirtelen felindulásban biztos hogy nem. lehet, hogy később sem, mert az embernek a saját hibáit a legnehezebb belátni. de ettől még szerintem igaz az, hogy egy kapcsolat megromlásáért mindkét fél egyformán hibás.
2007. jan. 14. 23:01
csak azt nem értem,hogy ha valóban valakinek félrelép a párja,akkor tuti magát fogja hibáztatni?
19. mimo (válaszként erre: 15. - 7d63a79b47)
2007. jan. 14. 16:08

Amugy ezekt nem szoktam tőle kérdezgetni, ez szentül az ő magánügye sztem.ha megosztja velem okés, ha nem én vagyok annyira korrekt hogy nem faggatom!!!!!!!

De valószinüsithető hogy a szex csendesebb formáját alkamazza, és nem orditja közbe a neveket)))))))).Vagy nemtudom......

2007. jan. 14. 15:18

16 éve vagyunk együtt a párommal, 14 éve vagyok a felesége. Az esetleges megcsalásoknál úgy gondolom mind a két fél hibás. Magamról tudom, hogy amikor megszünt a munkám elhanyagoltam magam. Addig mindig kiskosztüm, bedolgozott frizura, körömlakk ..stb.

Itthol maradtam és szabadidőruha, jó pár plusz kiló és egyebek. A férjem soha nem tette szóvá a változásokat, egy reggel felébredtem belenéztem a tükörbe és azt mondta elég volt az önsajnálatból és a slamposságból. Fogyókúra, normális ruhák, ápoltság. Romantikus hétvége a gyerekek nélkül és újra egymásba szerettünk.

Úgy vélem egy kapcsolatot, vagy házasságot is fel lehet és fel is kell dobni csak egy kis fantázia kell hozzá.

Ha pedig mégis megcsalna, nem tudom mit tennék. Valószínű nagyon kiborulnék.

2007. jan. 14. 15:04
Szerintem ez mindkétféltől is függ.. ha nem működik otthon jól valami a kedvessel akkor az asszony félrelép...vagy fordítva! Ha valamit nem kapsz meg akkor mész csak félre, nem? Leglábbis én ezt gondolom! Ha valami nem okéé akkor botlik meg az ember! Ha már nem szeret, vagy kiábrándult, vagy nem tetszik neki valami, vagy kevésnek tart valamit... stb!
16. mimo
2007. jan. 11. 21:40
Nem ám!!!Bár a férjének állandóan hazudnia kell!!!!!!
15. 7d63a79b47 (válaszként erre: 12. - Mimo)
2007. jan. 11. 20:23

kiváncsi lennék a "kartársnőd" mire gondol, amikor hol az egyikkel, hol a másikkal van együtt.

Nincs néha tudathasadása?

Nem téveszti el a neveket örömszerzés közben,

Ilyen kérdések vetődnek fel bennem.

14. t.panti (válaszként erre: 13. - Rika1)
2007. jan. 11. 19:58
Körübelül ez az amit én is gondolok ezekről a dolgokról, Van amit nem kap meg otthon ,de még szereti a társát. és nem tud elszakadnai, viszont ott a plussz amiért vállalja a kockázatot. És még csak elítélni sem ítélem azeket az embereket, mert sosem tudjuk mit hoz a holnap. A társat nem megszerezni nehéz, henem megtartani.
13. Rika1 (válaszként erre: 12. - Mimo)
2007. jan. 11. 02:03

Előfordúlhat,hogy a férjétől már nem kapja meg

azt a szeretetet,azt az odaadást,amit igényelne

a kartársnőd.Kellett egy másik férfi aki új érzéseket ébresztett benne. Egy olyat amit eddig nem érzett, és ettől a másiktól megkapta, és nem

tud tőle elszakadni.A férjét pedig nem akarja elhagyni, egyenlőre.

12. mimo
2007. jan. 11. 00:24

Egy hosszu kapcsolatban már elmulik a szerelem, átalakul szeretté.vannak olyan nők és férfiak akik nem tudnak ellenállni a kisértésnek...és mindig keresik az ujat...forr a vérük., nem tudnak parancsolni a kisértésnek!!!!!

nekem a kartársnőm anno 5 évi eggyüttélés után összeházasodott a párjával, majd a mi esküvönkön belehabarodott a zenészünkbe((((((((.telefonon felhivta, majd találkoztak...és azota is tart a viszonyuk, ennek már 5 éve.Azota gyereke is van...de szereti mind a két férfit!!!!!!nem akar dönteni, a férjével akar maradni, de a másik kapcsolat olyan pluszt ad neki, amitől nem tud szabadulni!!!!!!

Én nem itélem el......ő érzi azt amit mi nem(((((((

11. t.panti (válaszként erre: 6. - 831ad879a7)
2007. jan. 10. 22:49
Igen előfordulnak ezek a botlások, s talán igaz is, hogy általában a pillanat sodor olykor ezekbe a helyzetekbe, mikor már nem nézel vissza vonz az ismeretlen. s ezek való igaz, hogy nem mindig takarnak gondokat. de ezeket nem is igazán kötik a házastársak egymás orrára, hacsak nincs egy jó akaró. Sőt tudok olyanról ahol ezek után a kapcsolat is jobban müködött, igaz soha nem jutott a társ tudtára. De az is igaz, hogy meg is romolhat egy kapcsolat. jöhet a bűntudat, a másik figyelése, gyanakvás, nem tudodik e ki. ráadásul mivan akkor ha ez a fellángolás nagyobb gyönyört adott mint az eddigi kapcsolatod? Akkor ugrik a jővőd is. Nem fogsz megelégedni továbbra is aa régivel, állandóan összehasonlitasz majd? abban igazad van hogy a tartós szerelmi háromszögek azok melyek az otthoni gondokból születnek. ezeket pedig már nemigen bánják meg az emberek. és ezek már komoly gondokat takarnak. Igen bárkivel bármikor megtörténhet. De ha igazán szereti valaki a párját akkor az esetek többségében a flörtnél leragad. És az éjszakás kaland után sem biztos, hogy ott folytatod ahol abbahagytátok. Az" ördög sohasem alszik " a bbitzalom itt már elveszik amit egyszer elveszítesz azt már vissza nem szerzed. nem beszélve arról, hogy csak az tud fájdalmat okozni akit igazán szeretünk. És fordítva is igaz, hogy annak akit igazán szeretünk nem akarunk fájdalmat okozni.
10. minik3
2007. jan. 10. 20:18
Szerintem a megbocsátással nincs gond. Én is megbocsátottam 1x, viszont nem feljtettem el. A baj az egészben az, hogy az ember egy ilyen félrelépős felfedezéskor elvesziti a bizalmát a másikban és már a kapcsolat sosem lesz olyan mint annakidején. Sosem tudtam kiverni a fejemből azt a gondolatot, hogy ha éppen hazatelefonált hogy későn jön haza, mert sok a munkája, hogy nem épp egy másik nővel van. Lehet hogy valoban dolgozik, de lehet hogy nem... Szoval már nem tud az ember 100%-ig bizni.
2007. jan. 10. 10:25

Ismeritek a mondást?

Inkább 10 emberrel 1x,mint egy emberrel 10x....

Ezzel addig nincs is baj,míg rá nem jössz...

2007. jan. 10. 09:46
Az agyam tudná, hogy megkéne, de úgyérzem nemtudnám feldolgozni. Nagy küzdelem lenne bennem. Remélem nem kell kipróbálnom magam:-)
7. 93a74b44ea (válaszként erre: 6. - 831ad879a7)
2007. jan. 10. 09:44
Na, én veled értek egyet, de-vagy épp ezért-megbocsájtani is tudnék.
2007. jan. 10. 09:42

Nem egyszerű ez a dolog. Amit itt leírtok szerintem mind kavargó érzelmek, és általában az emberek jó részét ez viszi ide oda. Egyik nap úgy érezzük kifakult minden, a másik nap meg elcsodálkozunk tegnap mért is éreztem így.

Mindenesetre szerintem ha valaki megcsalja a másikat, még nem jelenti feltétlenül, hogy baj van otthon. Csak elvitte a pillanatnyi fellángolás. Adódhat olyan helyzet, mikor iszik az ember 2 pohár bort, jó a társaság, és valaki olyan kedves..Láng van a szemébe, a másik már a tekintetétől "rosszul" van. És akkor elviszi a pillanat, és az ismeretlen. Szerintem ez bárkivel megeshet, a pasikkal gyakrabban. Aztán másnap a nők nagyrésze megbánja, a férfi is, de van a szája szélén egy jól eső mosoly:-)

Félek, hogy ez velem is megtörténhet, vagy a párommal.

Ha egy harmdikkal való kapcsolat tartós, akkor már gáz van. Nem mindha ezt az egy éjszakás félrelépést megtudnám bocsájtani a páromnak. Inkább nem tudja róla.

5. mothertiger (válaszként erre: 4. - T.panti)
2007. jan. 9. 22:42

Igen tudom, hogy a lángolásból szeretet lesz, és ez igen jó dolog. De amikor a szeretetet sehogyan se tudja kimutatni a párod, és értelmet nyer az a kifejezés, hogy "társas magány"...mert képes úgy legyalogolni melletted kilométereket hogy nem szól hozzád, hogy órákig képes hallgatni bambulva és körmét rágva, hogy te egyvégtében beszélsz, hogy kérdéseidre kérdéssel felel, vagy hogy egyetlenegy válasza létezik, a "nem tudom"...mindenre.

Nem érzel-e kétségbeesést akkor, amikor mindez csak a jéghegy csúcsa, és rájössz, hogy még csak négy és fél éve tart a kapcsolatotok, de már vergődik az egész? Te pedig szeretnél mellette lenni egy életen át, de így???

2007. jan. 9. 22:29
A lángolás elmúlik de he megmarad a szeretet és az egymás megbecsülése akkor szerintem ott nem akar a félre lépni egyik fél sem pláne ha a szex is működik. Szerinted az otthon mindent mmegkapó emberek biztos, hogy mindent megkapnak. Más az amit az emberek mondanak és más az ami a zárt ajtók mögött történik. Kivülről minden más. Ráadásul a megcsalt fél az biztosan állítja, hogy minden rendben van otthon, holott lehet hogy csak nem ismeri fel a jeleket vagy nem akar tudomást venni róla. Sok ember egyszerűen nem veszi figyelembe az intő jeleket sem. aztán meg csodálkozik ha "ég a háza"
2007. jan. 9. 19:11

Nálunk sajnos minden év január-februárja kritikus időszak. Ilyenkor mindig olyan érzésem van, mintha párom félrelépne, vagy legalábbis lenne valakije. Olyan, mintha téli álmot aludnának az érzelmei, a kommunikáció közöttünk teljesen lecsökken (részéről inkább, mert úgy kell belőle kihúzni minden szót), gyakran flegmán szól hozzám, és még hosszan sorolhatnám. Nem szeretget úgy, mint rég (vagy úgy mint én őt), tekintetében már nincs semmi, amikor rám néz...


Ilyenkor mindig elgondolkozom, hogy vajon nem lenne-e jobb nekem férfi nélkül?


Négy és fél éve vagyunk kapcsolatban, ezidő alatt nem léptem félre. Nem tudtam megtenni, pedig lett volna kivel. Mindig arra a sok rosszra gondoltam, amin együtt keresztülmentünk együtt, és hogy mennyiszer kiállt mellettem, megharcolt értem.


Nekem igenis hiányoznak a régi lángolások, a forró udvarlások, bókok; a rajongás, meg minden.

Ha megtenném, erre fognám. De nem teszem meg.

Amúgy ha szexelünk, nagyon jó vele lenni. Egy futó kaland ennyit nem adna nekem. A bókokért, meg a pillanatnyi lángolásért meg minek? Nekem nem éri meg.


De hogy ő megteszi-e, azt nem tudom...

2007. jan. 9. 18:08
Szerintem vannak olyan emberek-nem is kevesen-akik az otthon meglévő"minden"ellenére is nézelődnek erre-arra....És rengeteg kapcsolatban hiányzik a "minden"....
2007. jan. 9. 14:15
Kiváncsi lennék, hogyan vélekedtek arról, hogyha egy családban megcsalják a másik felet akkor ki a hibás. Nekem a környezetem is nagyon megosztott ebben a témában, én viszont makacsul úgy gondolom, hogyha félre lép az egyik fél akkor a házasságban, kapcsolatban már gondok vannak, csak nem akarják esetleg tudomásul venni a megcsalt felek ezt. mert hát ha rendben mennek a dolgok otthon, gondolok itt minden térre ,tehát a napi, dolgok, beszélgetések és a szex, akkor a társ nem fog más után kóslatni. "Mert megvan neki otthon mindene" Mi véleményetek erről?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook