Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kezdő műkörmösökkel beszélgetnék illetve tapasztalatot cserélnék fórum

Kezdő műkörmösökkel beszélgetnék illetve tapasztalatot cserélnék (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
34. Lencsy (válaszként erre: 30. - Jasmine24)
2012. febr. 3. 12:13

Semmi gond nincs a kimondással :)

A zselére picit visszatérve ..én látok sárgulást , de nem állítom, hogy nincs , lehet hogy csak nem látom mit kell látni .

33. Jasmine24 (válaszként erre: 32. - Bvberenike)
2012. febr. 3. 11:08
Igen, egyebkent egyetertek.
2012. febr. 3. 10:59
Megértem hogy a tanult körmösök nem akarnak amatőr konkurenciát, de ha valaki csak magának csinálja otthon, szíve joga. Az ő keze-körme. Nem vesz el a szakmából és nem ad hozzá. Viszont tapasztalatai neki is lehetnek. Örülök, hogy itt normális a hangnem. És köszönöm, egy kezdőnek ez kell :)
2012. febr. 3. 10:58
ezért hoztam létre a fórumot. Nem akarom, hogy körmös kontra amatőr harc legyen. Lehet tanácsokat adni, véleményt mondani, de ne úgy legyen mint a többi fórumon.
30. Jasmine24 (válaszként erre: 28. - Lencsy)
2012. febr. 3. 10:55
En nem akartam off-olni a vilagert sem, de mivel kormos vagyok, ugy erzem vannak dolgok amiket kikell mondani.
29. Jasmine24 (válaszként erre: 27. - Lencsy)
2012. febr. 3. 10:51

Ertelek. Hat ha ilyen ez a Brillbird akkor nem is csodalom, ha elment a kedved tole. Amugy azt nem is cafolom, hogy kello gyakorlassal nem lehet mondjuk esztetikusat kivitelezni egy kinai zselebol.

En mikor kiprobaltam, akkor nagyon kemenynek, nehezen dolgozhatonak ereztem. Besargult mar a lampa alatt. Mikor CN-es zseleket vettem ezutan, erezheto volt a kulonbseg. Ha Neked bevalt, akkor az jo, mivel kevesebbe is kerul.

28. Lencsy
2012. febr. 3. 10:50
Én nagyon szívesen fogadok minden jó indulatú tanácsot és kritikát hisz az ember abból tanul ..csak azt nem szeretem mikor alapból el van utasítva még a téma is .
27. Lencsy (válaszként erre: 25. - Jasmine24)
2012. febr. 3. 10:45
Megmondom őszintén egy alap induló csomagot rendeltem onnan és ez a zselé volt hozzá. Fogalmam nem volt arról, hogy ez most jó vagy nem jó . Megcsináltam belőle az elsőt ami na ná hogy nem lett sem szép sem jó ..dehát az első volt ! :) A második már sokkal jobbra sikerült , így folytattam ebből a zseléből . Erős volt , masszív ha lehet ezt a szót használni, pedig 3 gyerek mellett gyűröm rendesen . Aztán a szülinapomra kaptam a Brillbird vadi új fejlesztésű, jó tapadású kimondottan kezdőknek ajánlott zseléjét , és akkor tünt fel a különbség ! Folyik , gyorsan kell vele dolgozni és hiába köttetem akár több mint 2 percig ..pár nap után töredezik a széle . Hát én ezért maradtam a kínainál :)
26. Jasmine24 (válaszként erre: 19. - Lencsy)
2012. febr. 3. 10:37
Tehetnel fel kepet egy munkadrol. Kivancsi lennek. De nem rosszindulatbol kerem, csak erdekelne hogy a kinai zselebol milyen kormoket vitelezel ki.
25. Jasmine24 (válaszként erre: 23. - Lencsy)
2012. febr. 3. 10:35
Pontosan azt probaltam.
24. Jasmine24 (válaszként erre: 18. - Lencsy)
2012. febr. 3. 10:33

Igen, volt kinai zselem, de azt ugy dobtam is ki ahogy volt. Mint lentebb is irtam, szoktam ebay-rol rendelni, de akkor is csak minosegi arut. Pl NSI-os anyagokat lehet vasarolni sokkal olcsobban, mint kozvetlenul az NSI weboldalrol. Igy nyilvan ott veszem meg.

Brillbird anyaggal meg nem dolgoztam, igy nem tudom milyenek. En az NSI-ban meg nem csalodtam. A kinai utan mikor egy CN-es anyagot a kezembe vettem, ha mar akkor ereztem hogy eg es folf a kulonbseg.

23. Lencsy (válaszként erre: 22. - Jasmine24)
2012. febr. 3. 10:32
Komolyan érdekelne , hogy próbáltad e már a zselét ami Lina néven fut !?
22. Jasmine24 (válaszként erre: 17. - Porzellanpuppe)
2012. febr. 3. 10:29
En mar 5 eve rendszeres hasznaloja vagyok az ebay-nek. Nemcsak veszek, de eladok is. Termeszetesen nagyon sok dolgot en is ott szerzek be, mint pl diszitoanyagokat, igy mint tort kagylo, csillamporok. Ezeknek tok mindegy hogy kinabol hozott vagy sem. Es igy van, vannak dolgok amik sokkal jobbak is es olcsobbak is, mint amiket helyben boltban vehetsz meg.
21. Lencsy (válaszként erre: 20. - Bvberenike)
2012. febr. 3. 10:03
Privi ..itt nem érdemes ezt a témát feszegetni :)
20. bvberenike (válaszként erre: 19. - Lencsy)
2012. febr. 3. 09:49
Mennyi idő volt amíg a totál nulláról már elfogadható és jó körmöket csináltál?
19. Lencsy (válaszként erre: 15. - Porzellanpuppe)
2012. febr. 3. 09:20
Sejtem ki írta, hát az ő stílusa ilyen :) Az én munkámat nem a család dicséri, de nincs is miért magyarázkodnom :) A tanult és 6 éve szakmában lévő körmösöm ,ha azt mondja .."ez igen , tényleg jó lett" ..akkor ez nekem bőven elég ;)A kínai zselé minőségéről annyit , hogy ennek a szélei nekem még nem töredeztek le , mint a Brillbird zseléé .
18. Lencsy (válaszként erre: 16. - Jasmine24)
2012. febr. 3. 09:16

Te használtál már onnan rendelt zselét ? :) Nekem megfelel és van összehasonlítási alapom , mert minőségi zselém is van ami 2 nap után feltöredezik .

Igaz , nincs tanfolyamom , így hát azt a különbséget , egy igazán minőségi zselé mit nyújt nem ismerem, de a lényeg, hogy én ezzel a kínaival a sajt képességeimhez mérten meg vagyok elégedve . Nagyon tartós , de tényleg , szép a fénye és az állaga is jó :) Gondolom egy Crystal-lal nem vetekszik azért ..ezt nem is cáfolom :)

17. porzellanpuppe (válaszként erre: 16. - Jasmine24)
2012. febr. 2. 23:58

ertelek en.dehat senki nem ugy kezdte h megszuletett s mar tudta is csinalni.tehat persze sok gyakorlas.stb.

de a kedves hozzaszolonak a stilusa meg ah irta folbosszantott.mert ebayen en mar rendeltem pl pothajat.es azt angliabol.es 1 rossz szavam nem lehet.tehatt ott is van am minoseg!es talan nem igy kellett volna irnia.de igazad van ha valaki nem tudja csinalni akk dolgozhat barmivel.

16. Jasmine24 (válaszként erre: 15. - Porzellanpuppe)
2012. febr. 2. 23:24
Hat az ebay-es Hongkongbol meg Kinabol rendelt gagyi alapanyagokat en sem ajanlanam nagyon. Aki minosegi kormoket szeretne epiteni, az jobban az zsebebe kell nyuljon. Sajnos ez van. En NSI, Crystal Nails, Odyssey Nails es Nail Artistos anyagokat hasznalok, ezeket tudom ajanlani. Nem olcsok, de legalabb szepen lehet veluk dolgozni. Modjuk az mar mellekes, hogy hiaba van valakinek csucs minosegu anyaga, ha kozben fogalma sincsen a mukoromepitesrol.
2012. febr. 2. 21:01

jajj ugy földuhitettek .eloszor meg nem lattam ezt a forumot s kerdesben kerdeztem azt amit aztan itt is leirtam es egy ...ezt irta pfff:


Hát sajnos, ilyen, aki az ebay-ről szerzi be az olcsó cuccokat, aztán vagy ketten a családból azt mondták, hogy húúúdeszupereket csinál, na ilyenből egyre több van sajnos. Olyan körmös, aki tudja is, hogy mit csinál, jól csinálja, netán felelősséget is vállal a munkájáért, nem a gyakorikérdésekben kérdez, ha bármi gondja van, na, ebből nagyon kevés.

14. porzellanpuppe (válaszként erre: 13. - Lencsy)
2012. febr. 2. 20:58
en egyaltalan nem itelem el az ilyet.nem en akarok körmösködni hanem a növerem es ois magatol tanul.nincs ebbe semmi baj.az ugyesség a szép munka a gyakorlas stb a fontos nem az h jarsz e kurszra vagy nem:)) sztem.
13. Lencsy (válaszként erre: 12. - Porzellanpuppe)
2012. febr. 2. 18:43
Teljesen magamtól , mindenféle tanfolyás nélkül ! Tudom, hogy ez itt sok körmösnek nem szimpatikus de ez van :) Magamnak csinálom, így kárt senkiben nem okozok és azt hiszem van olyan a munkám mint anno mikor tanult körmös csinálta.
12. porzellanpuppe (válaszként erre: 11. - Lencsy)
2012. febr. 2. 18:39
koszi:) s te magadtol tanulsz vagy jartal kurszokra?
11. Lencsy (válaszként erre: 10. - Porzellanpuppe)
2012. febr. 2. 18:30
Én általában Hongkongból vagy Kínából rendelem, mert ugyanazt az árút kínálja mint az angol , de szállítási költség nélkül . Igaz ,hogy 4-5 hét mire ideér , míg Angliából csak 2-3 hét , de árban megéri várni :) A bank nem számol fel + pénzt ..annyiért veszed meg amennyit ír . Pár tíz forint eltérés lehet attól függően, hogy épp milyen az aznapi árfolyam .
10. porzellanpuppe (válaszként erre: 9. - Lencsy)
2012. febr. 2. 18:24
jaj de jo:) es nem draga nem számolnak fel sokat a bank amikor átváltsa a pénzt,meg szalitasert?:)
9. Lencsy (válaszként erre: 5. - Porzellanpuppe)
2012. febr. 2. 17:49
Én nagyon sok mindent az ebay-ről szerzek be és csak dicsérni tudom mind az eladókat a szállítást és a termékeket is . A géllel nagyon meg vagyok elégedve ..igaz én nem vagyok profi , csak egy amatőr ..de lelkes :))
8. Jasmine24 (válaszként erre: 4. - Bvberenike)
2012. febr. 2. 15:55
Ertem, akkor hajra! Itt a kulonleges koromformak egyaltalan nem elterjedtek, mindenki a kocka francia formakat reszesiti elonyben. A vendegeim zome elottem nem hallott epitett kormokrol, csak tip-rol. Mindenhol azzal kesdzitik a szalonokban. En mar raszoktattam oket kis mereszsegre, igy nagyon ritka, ha feher franciat kernek.
7. porzellanpuppe (válaszként erre: 6. - Bvberenike)
2012. febr. 2. 15:29
koszi szépen:) jo majd ird meg.
2012. febr. 2. 15:28
Az ebayben nem bízok, nem ismerem a minőségét. A M**ra zselék szoktam használni, azok lakkban és zselében is jók illetve most egy ismerősömtől rendeltem egyet, most várom hogy hozza az olcsóbb mint a többi ha bevállik megírom. Tipet szerintem lehet netről rendelni, most én is onnan rendeltem a licitálós oldalról, mert gyakorlásnak jó akkor is ha nem jó minőségű, viszont ha bevállik maradok annál. (Remélem nem volt benn reklám)
2012. febr. 2. 15:23
sziasztok:)Hol lehet olcsóbban venni műkörmös géleket, tipeket stb., netről biztonságos.pl ebay?ti hol szoktátok?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook