Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kezdő műkörmösökkel beszélgetnék illetve tapasztalatot cserélnék fórum

Kezdő műkörmösökkel beszélgetnék illetve tapasztalatot cserélnék (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2012. febr. 2. 15:11
Én most még munka mellett szeretném csinálni. Mivel most fejeztem be a tanfolyamot ezért még itthon gyakorolgatok, aztán szép lassan elkezdeném ismerősi körömben terjeszteni a dolgot. munka mellett annyi elég, aztán mivel lassan lejár a szerződésem szeretném nagyban is csinálni, bár itthon sem egyszerű a kezdés ha magad akarod elindítani. A továbbképzés kell mindenképp szeretném ha lesz időm pénzem most még nagyon piciben gondolkodom, de jó valakivel ezeket megbeszélni. És külföldön mi a divat mit kérnek a vendégek? Milyen stílus a "menő"?
2012. febr. 2. 15:05

Szia! En 1 eve vagyok mukormos papiron is, szoval meg eleg kezdonek szamitok. Mar van par visszajaro vendegem, de mivel nem ezzel foglalkozom teljes allasban, igy nehez a beindulas. Foleg facebook-on szoktam magam reklamozni. En Angliaban elek, igy itt mashogy mukodnek szerintem a dolgok mint otthon. Ami nagyon hianyzik, hogy nem tudok annyi tovabbkepzesre menni mint amennyire szeretnek, de megoldom ha hazamegyek. Itt nagyon dragak ezek a tanfolyamok.

Szepen lassan itthon probalom a szalonomat boviteni es a vendegkoromet. Neked mik a terveid?

2012. febr. 2. 14:42
Akár profik is írhatnak kezdő tapasztalataikról.
2012. febr. 2. 14:39
Nemrég fejeztem be a tanfolyamot és jó lenne más sorstársakkal megosztani a tapasztalatokat.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook