Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kezdő műkörmösökkel beszélgetnék illetve tapasztalatot cserélnék fórum

Kezdő műkörmösökkel beszélgetnék illetve tapasztalatot cserélnék (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
64. Jasmine24 (válaszként erre: 62. - Bvberenike)
2012. febr. 7. 18:13
:)))
63. bvberenike (válaszként erre: 61. - Jasmine24)
2012. febr. 7. 18:12
Nem mert nekem ez örömszerzésről szól, az pedig már nem arról.Persze szeretnék profi lenni, de lehet túl gyenge lélek vagyok, de nekem jó az ha boldog arcokat látok, és nem azt várom mikor kerül a kés a hátamba :(
2012. febr. 7. 18:11

És ha már történetekről van szó, én magamról írnék:


Kb 5-6 éves lehettem és megszereztem anyukám egyik nem nagyon használt és ritka büdös körömlakkját. Az egész üveg elfogyott a 10 ujjamra (meg a kézfejemre, meg a tenyeremre, a ruhámra, a székre az asztalra és persze a szönyegre is). Mivel baromi erős volt másnap igen furcsán néztek rám az oviban. Mondta is az ovónő anyukámnak, mi történt a gyerekkel, tiszta foltos volt a kezem, hol sebes (a ledörzsöléstől) hol meg lakkos, ja és bűzlöttem a körömlakklemosótól mert anyukám még reggel is próbálkozott leszedni. persze kikaptam rendesen :)

61. Jasmine24 (válaszként erre: 60. - Bvberenike)
2012. febr. 7. 18:09
De nem vagysz arra, hogy a legjobb legyel? Illetve hogy a nagyhalak koze tartozz?
2012. febr. 7. 18:07
Azt hiszem mindenhol így van ez, hogy a kishalak illetve a közepes halak szeretetből, elhivítottságból csinálják. A nagyhalak meg vérre mennek, csak azért mert nagyhalak. Én pont azért kezdtem bele mert magamnak és a környezetemnek szeretnék örömet okozni és szép dolgokat készíteni.
59. Jasmine24 (válaszként erre: 58. - Egri maja)
2012. febr. 7. 17:18

Ebay-t en is szeretem, nem is azzal van a gond, hanem itt a kinabol jovo kormosanyagokrol beszeltunk. Nem hiszem hogy mindegyik gyarto ezt csinalna, hogy a kinait atpakolja a sajat dobozaba. Mondom en probaltam mind a ket oldalt, de erezheto a kulonbseg.

Bar itt mar megbeszeltuk, hogy van akinek bejon a kinai is. Nincs is ezzel gond, de profi hasznalatra, akinek vendegei vannak nem ajanlom.

2012. febr. 7. 17:12

Sziasztok!

Vissza olvasgattam a hsz-eket és látom többen vannak akik szoktak az Ebay-on vásárolgatni és vannak olyanok akik ellene vannak.

Én is szoktam az Ebay-on vásárolni és lekopogom,eddig még minden rendben volt vele,a termékeikkel,szóval ezt is csak ajánlani tudom.

Rendeltem már smink táskát,ami itthon 30eFt-ba kerülne,de 11700ft-nak megfelelő összegért jutottam hozzá,vagy 3D-s műszempilla készletet állitottam össze,ami itthon 60eFt lenne,kb fele ennyiért vettem meg és még sorolhatnám.Rendszeresen vásárolok onnan:)Amúgy meg minden kinából vagy a környékéről származik...az Elite nails termékei is kinai cuccok,csak Zolika át csomagolja a saját edénykéibe...gondolom,máshol is igy van ez!

Szerintem egy próbát megér,ha vkit érdekelnek ezeke termékek.Nekem bejött!:)

57. Jasmine24 (válaszként erre: 56. - Lencsy)
2012. febr. 7. 16:55

Konkret peldat nem tudnek most emliteni, de a hangulat nem volt jo egyaltalan es erezheto volt a levegoben az iszonyat rivalizalas. Es itt nem az egeszseges versenyszellemrol beszelek. mert az termeszetes egy versenyen. Olyan dolgok, hogy az egy csapatban versenyzok is inkabb hatraltattak egymast es alljasan hatba tamadtak egymast, mintjogy segitsenek egymason. Szoval nekem ez borzaszto visszataszito volt igy vegignezni.

Hat drukkolok, hogy eljuss egyszer tanfolyamra, mert megerne, ugyanis tenyleg ugyes vagy.

Tegnap irtam meg par sort valaszkent, remelem megkaptad es nagyjabol ertheto is voltam. :)

56. Lencsy (válaszként erre: 55. - Jasmine24)
2012. febr. 7. 16:31

Elmeséled milyen rosszindulatúságok vannak ?

Szerintem is egy nagyon szép szakma és van is rá kereslet . Sok videót nézegettem versenyekről és mesterművekről ..én csak ámulok :) Szívesen elmennék tanfolyamra és elvégezném úgy ahogy azt "illene" de több ponton is akadályoztatva vagyok benne sajnos . A hibáimmal együtt , nagyon jól esett amit írtál ,és még egyszer köszönöm :)

2012. febr. 7. 13:57

Sziasztok! Orulok, hogy ismet beindult a forum.

Gondoltam elmeselek nektek egy tortenetet. A korom szereteterol jutott eszembe.

Az a megtiszteltetes ert, hogy tavaly szeptemberben, amikor Londonban megrendeztek a Mukorom Olimpiat, en lehettem a tolamcsuk a magyar lanyoknak a Perfekt Nails-tol. Kolat her Erika es Darabos Evi volt a ket versenyzo a PN csapatbol. Voltak ott Crystal Nails-tol is sokan.

Nekem nagy megdobbenes volt, hogy mennyire nagy a versenges a lanyok kozott. Sok rossz tapasztalatom volt, amugy maga a verseny nagyon tetszett, egyszer szeretnek arra a szintre eljutni es majd benevezni az Olimpiara. De megdobbentem a sok rosszindulaton.

En valahol orulok, hogy nem tartozom kozejuk, mert tulsagosan szeretem ezt a szakmat ahoz, hogy elrontsam rosszamjusaggal, irigyseggel es egymas hata mogotti kibeszelessel.

54. Lencsy (válaszként erre: 53. - Bvberenike)
2012. febr. 7. 13:49
Én nagyon szeretem csinálni és nem tántorít el semmi :)
2012. febr. 7. 13:46

Szia!

Köszönjük a biztató szavakat és hogy megosztottad velünk amit gondolsz és tapasztalataid. Erről szól a topic. Mindegy hogy magad tanultad vagy tanfolyamon, a lényeg a szép kéz és köröm szeretete.

Remélem továbbra is írsz majd ide ahogy a többiek is.

52. Lencsy (válaszként erre: 51. - Egri maja)
2012. febr. 7. 13:44

Szia !

Először is köszönjük a biztató szavakat :)

Én vagyok a fórum fekete báránya , mert a kínai zselét használom, de nem baj ..vállalom :) Semmi gondom nincs vele , sőt kimondottan tartósnak tartom ..az viszont igaz , így utólag már én is látom, hogy sárgul picit ..de tényleg csak minimálisan . Ha ez elfogy ki próbálom a Moyrát , mert nálunk az az ami beszerezhető , de megpróbálom a ki kiszerelést keresni hátha nem válik be . Körömágy hosszabbítóból azt használom, azzal nincs gond ! A brillbird zselével viszont jól befürödtem ..mert szanaszét törik pár nap alatt , pedig másutt meg az dicsérik . Úgy látszik nem könnyű árban és minőségben is megfelelő zselét találni .:)

2012. febr. 7. 13:35

Sziasztok!

Gondoltam én is megosztok veletek néhány gondolatot,tapasztalatot!

Én már nagyon régen körmöztem,nagyon szerettem,csak aztán másfelé sodort az életem...de csak ajánlani tudom,annak aki szeretne ezzel foglalkozni és érez magában elég kitartást,kreativitást,szeret emberekkel foglalkozni.Szertintem érdemes bérelni vhol széket,asztalt:),olyan helyen,ahol van fodrászat,kozmetika,szoli,masszázs,mert itt lehet vendég kört épiteni.Amikor még nem volt válság,akkor 1-1,5 év volt amig szépen kiépült a vendégkör!

Érdemes manikűrt,műkörmöt,pedikűrt,különféle kéz ápolásokat is végezni,h minnél szélesebb legyen a paletta!:)

Anyagokról már nem nagyon tudok nyilatkozni,mert már csak magamnak szoktam itthon csinálgatni a körmömet...háát a kinai vackokat nem ajánlom,befürödtem egy a sárkány centerben vásárolt gél lakkal...nem is volt olcsóbb,viszont fájt tőle a körmöm,sőt az ujjam végei is....nem is értem...?

Moyra zselé és gél lakkjaim vannak,tavaly nyáron vettem őket...már ha használom őket,akkor is két héten belül kezdenek szana-szét töredezni a körmömön...vagy szét válik!Szóval nekem nem jött be.Viszont a lakkjait szeretem,nincs velük gond!:)

Szerintem jobban jár aki inkább porcelánnal dolgozik,tudom,h vannak akik inkább zselével szeretnek dolgozni.Én hat évig csináltam,tanulságból mondom,h szerintem a porcelán sokkal tartósabb..bár én is zselével szerettem jobban dolgozni!:)

Tavaly végeztem el egy kozmetikus iskolát,most ebben a szakmában próbálok elhelyezkedni,minden esetre mindenkinek csak jót kivánok,kitartást,remélem mindenki megtalálja azt amire vágyik!:)

Én szeretem a szépség ipart!Sőt,minden nőnek és férfiaknak is ajánlom,mert mindenkinek jár egy kis kényeztetés!

Sok sikert!

Üdv:Maja

50. Lencsy (válaszként erre: 49. - Bvberenike)
2012. febr. 7. 13:34
Nagyon sok a városban a körmös , lehet hogy ezért vitték így le az árakat . Ami érdekes , hogy ez előtt kb 6 évvel volt az első szalonban készített tipp + zselém és akkor ugyanígy 3800 forint volt . Tehát ha ezt nézem nem igazán emelkedtek az árak .
2012. febr. 7. 13:30
Húúúú az jó olcsó itt 6000-8000között van a tipes zselés műköröm. Ekkora különbség lenne az ország két vége között :))))
48. Lencsy (válaszként erre: 47. - Bvberenike)
2012. febr. 7. 12:58

Én is sajnálom, hogy leállt :(

Én csak magamnak csinálom, így csak arról tudok beszámolni ,hogy a mi városunkban a szalonok illetve az otthon dolgozók mennyit kérnek . A városunk a megyeszékhelyen kívül Baranya legnagyobb városa , így van rá kereslet . A szalonok 3500-5000 között mozognak egy tipp+ zselénél újonnan rakva .. a töltés olcsóbb . Az otthon dolgozók 2800 - 3500 között mozognak .

2012. febr. 7. 09:22

Na jól leállt a fórum :(

Nekem lenne kérdésem, ha valaki otthon dolgozik ebben az iparban milyen árakban lehet gondolkodni? Mennyivel mennek a szépségszalonok ára alá?

2012. febr. 3. 13:37
A Moyráról én is csak jókat hallottam.
45. Jasmine24 (válaszként erre: 44. - Lencsy)
2012. febr. 3. 12:40
:) Pedig itt nincsen ho! Hat akkor pedig mar itt kellene lennie. Ha megadod priviben az email cimed akkor kuldok egy proba emailt es akkor hatha sikerul. :)
44. Lencsy (válaszként erre: 43. - Jasmine24)
2012. febr. 3. 12:38
Hát már vagy egy órája küldtem, biztosan hó akadály van :D Ki fogom akkor próbálni a Moyrát .
43. Jasmine24 (válaszként erre: 41. - Lencsy)
2012. febr. 3. 12:28

:( Nem kaptam meg sajnos az email-t. Mar elkuldted regebben?

A Moyra termekekrol szemely szerint nincsen tapasztalatom, de a kormosok ajanljak, mert jo arkategoria es ahoz kepest jo a minosege. Szerintem erdemes megprobalnod. Ha otthon lennek, mar biztosan en is probaltam volna, de sajna ide Angliaba nem kuldenek.

42. Lencsy (válaszként erre: 40. - Jasmine24)
2012. febr. 3. 12:22
Küldtem :)
41. Lencsy (válaszként erre: 38. - Jasmine24)
2012. febr. 3. 12:22

Hát az azért nem bizti :) Amúgy most hogy mondod , mintha valóban nem lenne 100 %-ig víz tiszta de olyan kimondottan sárgulósnak nem látom .

A Moyra termékekről van tapasztalatod ? Körömágy hosszabbítónak azt használom és az még olyan olcsóbb kategóriás ..merjem megpróbálni építőnek ?

40. Jasmine24 (válaszként erre: 39. - Lencsy)
2012. febr. 3. 12:20
Varom az emailt is! :)
39. Lencsy (válaszként erre: 36. - Jasmine24)
2012. febr. 3. 12:19
Ahha ..értem, köszi :)
38. Jasmine24 (válaszként erre: 37. - Lencsy)
2012. febr. 3. 12:18
Ha nem latod, akkor biztosan nincsen. :)
37. Lencsy (válaszként erre: 29. - Jasmine24)
2012. febr. 3. 12:16
Bocs félreírtam :D Szóval úgy szerettem volna hogy NEM látok sárgulást de ettől még lehet :)
36. Jasmine24 (válaszként erre: 34. - Lencsy)
2012. febr. 3. 12:16
Ha atlatszo marad szepen a zsele, mint a viz, akkor nincsen sargulas. Ha azt latod kottetes utan, hogy picit mintha elszinezodott volna, akkor van sargulas. Olyan mintha nikotinos lenne a korom. De van hogy egesz halvanyan, fenynel lathato csak. Es ez hasznalattal csak meg inkabb felerosodik. Ha ezt nem tapasztalod, akkor az jo.
35. Lencsy (válaszként erre: 31. - Bvberenike)
2012. febr. 3. 12:15
Én sem szeretném :) Van máshol épp elég vita nem kell ide is :) Én szívesen fogadom a kritikát és Jasmine ezt nem is bántóan teszi .
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook