Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kezdjük együtt Húsvét után-KEDDEN!!!!! fórum

Kezdjük együtt Húsvét után-KEDDEN!!!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
19. 7004ca251b (válaszként erre: 17. - Bkeva)
2008. márc. 25. 15:39

sziasztok!


a nem nagy titok,megosztanád mi is az a recept?:)

n * slimet iszom,reggelire,vacsira,és amig birom ebédre csak levest fogok enni,ma még ment:))ha már nem akkor beiktatok egy kis salátát,vagy sült husikát savanyúsággal.

Többiek?nektek hogy telika nap,éhezve?:)

18. mse79
2008. márc. 25. 15:32

Sziasztok! Csatlakozni szeretnék hozzátok, mert úgy érzem hogy rám fér egy kis bíztatás.

Jelenleg 59kg vagyok, 6 kilótól szertnék megszabadulni a nyárra.

17. bkeva
2008. márc. 25. 15:04

Sziasztok !

Ha már ilyen lelkes társaság van itt, akkor én is csatlakozom hozzátok. Kezdjük el ! Az egészben az a jó, hogy csak nyerhetünk ! Ha mást nem , hát tapasztalatot. 15 kg-tól szeretnék megszabadulni, bár ő ( háj )nagyon ragaszkodik hozzám! De én leszek az erősebb! Én egy természetgyógyász által összerakott receptet fogok csinálni, ill. már csinálom reggel óta. Futni is megyek heti 3 alkalommal. Hajrá! Hajrá!

16. pimpi3 (válaszként erre: 9. - 7004ca251b)
2008. márc. 25. 13:10

Sziasztok!De sokan lettetek!

Sok kitartást kivánok mindenkinek!

Luxi!Én is fehérjeport reggelizek,aztán tizórai 1 natur jokhurt rosttal!Ebéd valami kis husi zöldségekkel!Délután 1 gyümi vagy répa és zöldségleves lé!Este lefekvés elött *!És ez nagyon jonak bizonyult!Nincs éhezés csak életmodváltás!:))

2008. márc. 25. 10:23

Sziasztok! Én is csatlakoznék. Amúgy is az volt a szándékom, hogy mától fogyózom de így még jobb, hogy tudom nem vagyok egyedül. Úgy terveztem ma nem eszek semmit, csak iszok /túlságosan jól sikerült a húsvéti menü/. Aztán holnaptól visszafogottabban étkezem, és jó lenne ha végre enyhülne az idő, és lehetne futni menni. Nagyon szeretem és nagyon hasznos!

Sok sikert mindenkinek!

2008. márc. 25. 10:18
SZiasztok! Szeretnék én is csatlakozni, bár nem a 90 napossal, de akár 90 napig:) 8 kilótól szeretnék megszabadulni, május közepéig, remélem együtt menni fog! kitartás mindenkinek!
13. Évike38 (válaszként erre: 1. - Nono84)
2008. márc. 25. 09:44

Sziasztok!

Csatlakozom hozzátok, szeretnék 9-10 kg-tól megszabadulni.

2008. márc. 25. 09:30

Sziasztok!

Én is csatlakoznék, mint sokadszorra újrakezdő.

Nekem egy 30-ast le kéne dobnom még.

2008. márc. 25. 08:17
Sziasztok, ha nem gond én is csatlakoznék, habár lehet hogy csak holnaptól mert túl nagy még a "Kánaán" ami itthon van :P
10. timi,,
2008. márc. 25. 06:51

Sziasztok!

Én is ma ujrakezdtem én a 14 napost fogom csinálni!!!Együtt könnyebb lesz.Meg egyik ismerösöm is csinálja és megbeszéltük tartjuk a kapcsolatot!Majd nektek is beszámolok az eredményről!Szép napot!

2008. márc. 24. 21:37

Sziasztok!


Én ugyan húsvét előtt egyszer márelkezdte ma fogyit,de nem sokra haladtam,pedig nekem és lekéne dobnom néhány kilót,úgyhogy holnaptól úra belekezdenék,immáron veletek:)

* Slim port fogok inni reggelire és vacsira,ebédre pedig igyekszem valami szénhidrát szegény dolgot enni mad,lehetőleg salit.

Ti milyen módszert fogtok alkalmazni?mozogni is elártok majd?

2008. márc. 24. 21:33

Én is veletek tartanék ,holnaptól jó leszek !

Első lépésként kiiktatom a szénhidrátot az életemből .

Legalább 10 kilótól meg KELL szabadulnom!

7. pimpi3 (válaszként erre: 5. - Nono84)
2008. márc. 24. 20:56

Szia Nono!

Holnap kezditek a diétát?

Sok eröt és kitartást hozzá!

puszka

6. pimpi3 (válaszként erre: 5. - Nono84)
2008. márc. 20. 14:24

Köszi!

Szerintem nektek is fog sikerülni,mert ketten sokkal könnyebb!

pusz

2008. márc. 20. 14:22

Neked is sok sikert! nagyon eltökélt vagy, biztos sikerülni fog:)


Noémi

4. pimpi3 (válaszként erre: 3. - Nono84)
2008. márc. 20. 14:11

Az elöbb leírtam mindent és elment az áram!ÁÁÁÁÁ

Én 28.-án kezdtem ugy,hogy kevesebbet ettem !Aztán 10 napja elkezdtem a * slimet inni!Reggeli *,tizórai natur jokhurt rostal vagy zabkorpával,ebéd az valami zöldség husival!Uzsi valami gyümi vagy nyer zöldség!És iszok még üres zöldséglevest is!Vacsi lefekvés elött a *!És tornázgatok is,bár egyszerre nem tul sokat mert izületi gyulladásom van!Hétfön pedig elkezdtem a vizitornát!Nagyon jó,de csak egyszer udok menni egy héten!

141cm volt a derkam még 10 napja és most 135 és fél!Tökre örülök neki!

És szerintem jol teszitek ,hogy vártok husvét utánig,mert igy nem bünöztök bele a fogyiba!Csak nehogy azt érezzétek,hogy gyorsan bekell potolni azt ami hiányozni fog!:)

És probáljatok életmodváltoztatásba gondolkodni és ne diétába!Azthittem sokkal nehezebb lesz,de nem!

Amit még elflejtettem az az,hogy se kenyér,se tészta,rizs!Ilyeneket nem szabad!Na ez nem volt olyan könnyü,de már csak ritkán jut eszembe!

Sok sikert nektek!

2008. márc. 20. 13:42

Ajjja van több fajtája is? Én a "normálra" gondoltma, összegyűjtöttem pár receptet, amit alapból is szeretünk. Kedden kezdenénk a husi+sali nappal.


Egyébként neked hogy megy? Mi gondoltuk még adunk magunka pár Húsvéti napot a kezdés előtt:)

2. pimpi3 (válaszként erre: 1. - Nono84)
2008. márc. 20. 13:39

Szia nono!

Én már elkezdtem pár napja a diétát,de gondoltam azért írok!

Ti milyen fajtáját gondoltátok a diétának?Van valami elképzelésetek?

2008. márc. 20. 13:35

Már ketten tuti vagyunk a Párom és Én, de jó lenne még lenne pár emberke, talán nekünk is több erőt adna, hogy ez a 9-10 kg "könyebben" lemenjen. Erőt tudnánk meríteni egymásból, reméljük főleg egymás sikereiből!!:)


Írjatok és kezdjük együtt, hogy nyárra szépek legyünk, még szebbek :)))

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook