Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kezdjük együtt Húsvét után-KEDDEN!!!!! fórum

Kezdjük együtt Húsvét után-KEDDEN!!!!! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
2008. ápr. 10. 14:11

Mégiscsak ettem anyósom főztjéből, de csak nagyon mértékkel. Olyan hamar jól laktam, hogy ha akartam volna sem tudtam volna többet enni. Úgy látszik kicsit összeszűkült a gyomrom. Nem gondoltam hgy ez valaha is megtörténik velem!! :-)

Hétvégén és is kipróbálok valami reform sütit. Képzeljétek a férjem is fogyni akar! Ma együtt fogunk edzeni és vacsorára megetetem valami egyes kódu dologgal!!!! :-)

2008. ápr. 10. 12:43

Egy konyhabútorért azért már megérte kihagyni a táncot.


Mondjuk a Norbi sütis könyvében vannak nagyon guszta diétás sütik, de annyira bonyolultak! Először piskótát sütni, utána ilyen krém, olyan krém, ilyen öntet, olyan máz... Egy kazal edényt elmosatlanít az ember, aztán vagy jó lesz, vagy nem.

197. Nono84
2008. ápr. 10. 12:37

Hát az igazi édesség azért igazi édesség, nem csajok??? Én is próbálgatok minden félét....de egyik sem oylan mint egy igazi somlói, vagy oroszkrém torta.....jajj a kedvencem :)))


Teganp nem mentünk tánca......lusták voltunk...helyette az Ikeába mentünk konyha bútort venni, most van iylen 15 hónapos hitel 0% THM.....tök jó 400.000 helyett havi 20.000 nem mindegy.....most bolsog vagyok, mer tlezs csodás konyhabútorom :))))

196. a9e1c02a7b (válaszként erre: 194. - Pimpi3)
2008. ápr. 9. 18:53
Zabpehellyel is próbáltam régebben vmi hasonlót, lehet, hogy nem elég édes az a baja. Sosem tudom eltalálni mennyi édesítő kell.
2008. ápr. 9. 15:51

Aranyosak vagytok lányok, de én minden vagyok csak kitartó nem, ha az lennénk már éhezésssel régen lefogytam volna, csak azt nem bírom.

Bettyboop, nem volt fent még képem.

Most meg nagyon szarul vagyok. Leégtem a szoliban de nagyon. Olyan vagyok, mint a pecsenye, ráz a hideg is.

194. pimpi3 (válaszként erre: 193. - A9e1c02a7b)
2008. ápr. 9. 15:08
Én zabpehelyel csinálom és nagyom fini!A lányok a multkor megkenték citromos krémmel!
2008. ápr. 9. 14:47
Annyira nem lett fincsi, pedig úgy rákészültem. Nem a korpával van baj, azt meg se éreztem benne. Rájöttem, hogy a túrót nem szeretem így sülve, vagy nem tudom mi a bajom vele. Nem igazi édesség nekem. Most bejelölgettem néhány zabkorpás muffint, szerintem az lesz a következő kísérleti alany.
2008. ápr. 9. 14:36
Én is elhatároztam, hgy kipróbálom ezeket a zabkorpás dolgokat. Már bejelöltem néhányat kedvencemnek. Remélem finomak és a családom is elfogadja majd.
191. a9e1c02a7b (válaszként erre: 186. - D88030a7e1)
2008. ápr. 9. 11:52
Pitykéné! A múltkor volt fent rólad kép, nem jól emlékszem? Gratulálok, megy ez neked! Én épp most sütök túrótortát, lightosat. Almával, körtével, zabkorpával, fahéjjal. Nagyon jó illata van, remélem, jó is lesz. Bár az én bajom az, hogy ha sütök valamit és finom, egyszerre felfalom az egészet. De most ígérem, nem fogom megenni mindet! (Csak a felét :))
190. Nono84
2008. ápr. 9. 11:10

Jajj lányok nem könnyű.....én is rossz voltam....megint :( brassoi volt az Anyósnál (imádom) és ugy belakatam :) olyan finom volt.....de így soha nem fogyok le az esküvőre....:((((


És lezs oszt talim is 26.-án.....jól kéne kinézni......már vettme egy szupi felsőt......de szebb lennék benne kicsit vékonyabban.


Ma van tánc.....kis mozgás, az jól fog esni?


Pitykéné tényleg hatalmas mekkora erőd van :)

Biztos nagyon csinos leszek az államvizsgára...tuti :)))


puszi

189. d88030a7e1 (válaszként erre: 188. - Doboseva)
2008. ápr. 9. 10:21

Hát meginogtam néha-néha. Úgy havonta egyszer degeszre zabáltam magam mérgemben és olyankor visszaszedtem azt a fél kilót, amit 1 hónap alatt leadtam. Sajnos nekem ez egészségügyi kérdés, úgyhogy nem adhatom fel.

De mostantól még kitartóbb leszek, az államvizsgámra emberi alakot akarok!!!!!!

188. doboseva (válaszként erre: 186. - D88030a7e1)
2008. ápr. 9. 10:16

5 hónapig bírtad úgy hogy nem volt fogyás és mégsem adtad fel?? Ez aztán a kitartás!!! Én már rég feladtam volna! Gratulálok!!

Nekünk ma vacsora anyóséknál, úgyhogy veszélyben leszek. Lehet, hogy kéne vinnem salátát, mert az biztosan nem lesz! De akkor meg lehurrognak, hogy miért fogyózok. Nem baj, vállalom!!! :-)

2008. ápr. 9. 09:07

Ja és persze tegnap egész nap úgy járkáltam, mintha legalább 20 kilót fogytam volna és két percenként a tükröt néztem:-)

Ma meg el is mentem 4 év után szoliba, mert hát rohadt jól nézek ki:-)

2008. ápr. 9. 09:06

Helloka!

Tegnap boldog napra ébredtem:-) Megtört a jég és több hónap után végre 97 alá ment a márleg!!!! Ez pontosan 5 hónapot jelent diétával és tornával, ami alatt egy dekát sem fogytam. Tegnap reggel 96.5 voltam.

Meg is ünnepeltük este a mekibe. Jól bezabáltam egy egész migmac menüt:-( Megállapodtunk a férjemmel, hogy havonta egy meki belefér a diétába, ez az én kis bűnözésem, ez éltet, no, de pont tegnap....

185. 4916977221 (válaszként erre: 183. - Doboseva)
2008. ápr. 8. 16:42

Köszi a biztatást! Már jobban vagyok!

Már befejeztem az önsajnálatot. Holnap megyek edzésre is! :))

184. Nono84
2008. ápr. 8. 12:41

hajrá lányok, hajrá!!!!


Sajnos az időjárás mindenkire ilyen hatássla van ugy látom. ne engedjük, hogy elrontsa ez a butaság az eddigi eredményeket.....


Én ma már jobban vagyok, igaz tegnap már 8kor aludtam.....de most jó a közérzetem, főleg hogy pénteken szabin vagyok :))))


Most 100% multivitamint iszok éppen......ma még csak ennyit "ettem" tom h van benne kis cukor, de oylan finom :(((

183. doboseva (válaszként erre: 182. - 4916977221)
2008. ápr. 8. 11:53
Nem hagyhatod abba! Ne engedd, hogy néhány rossz nap tönkre tegye az eredményeidet! Aludd jól ki magad, tegyél valami olyan dolgot, ami igazán feldob és folytasd!!! Menni fog!!! :-)
2008. ápr. 8. 08:21
Padlón vagyok, fáj a fejem. Ma reggel már az edzést is kihagytam. Lekvár vagyok! Legszívesebben egész nap aludnék.
181. a9e1c02a7b (válaszként erre: 180. - 4916977221)
2008. ápr. 8. 08:07
De jó neked, én meg se mertem magam mérni.
2008. ápr. 7. 21:00
Egész hétvégén édességet ettem. Ennek ellenére nem híztam semmit. Nem tudom, hogy csináltam, de mivel nagyon sokat robotoltam a kertben lehet, hogy ledolgoztam.
179. a9e1c02a7b (válaszként erre: 178. - Doboseva)
2008. ápr. 7. 15:08
Úgy legyen!
2008. ápr. 7. 14:56
Úgy látszik mindenkit utolért az "utálom a hétfőt" hangulat, dee ne aggódjatok, jönnek megint a dolgos hétköznapok amikor nincs idő enni és fogyunk... csak fogyunk ...és fogyunk!!! :-)
177. Nono84
2008. ápr. 7. 11:21
Istenem, azt hittem csak az én napom iylen....hogy leszívesebben felemnmnék a Főnökhöz és felmondanék....hazamennék és aludnék egész nap, aztán elemnnéka párommal moziba .((( nagyon rossz napom van.....semmi kedvem semmihez......és ma picit csalok, mert gyümi levest hoztem, amibe tettem egy pici tejszínt is....:( de este semmi kalória :) és van tánc is...de annyira szar kedve,m van h ahhoz sincs kedvem pedig az ritka .)
176. pimpi3 (válaszként erre: 175. - A9e1c02a7b)
2008. ápr. 7. 10:55

Én annyira szeretnék már látványosan fogyni!Mindent betartok,bünözni is csak azzal szoktam ,hogy több zöldséget tömök magamba!Kicsit letört hangulatba vagyok ma!Fáj a fejem,a gyomrom,a lábam!És belegondolni is rossz,hogy az orvosiba üljek a gyerekekkel!

Na de csak kibirom valahogy!És este meg ugyis uszi és azt szeretem!

175. a9e1c02a7b (válaszként erre: 174. - Doboseva)
2008. ápr. 7. 10:52
Az enyém meg katasztofális volt, mint mindig. A hétvégén mindig elszállok, aztán hétfőn jön a böjtje.
2008. ápr. 7. 09:58

Az én hétvégém most nem volt valami diétás, de azért nem estem vissza teljesen, ma folytatom és voltam futni tegnap, ami nagyon jól esett!!

Ma este csak sali!!

173. mse79
2008. ápr. 6. 08:25

Sziasztok!


Már jó pár napja nem volt időm erre járni sajnos, de mindig megpróbállak visszaolvasni benneteket.

A héten egész jól tudtam tartani az étkezést, mozgással kapcsolatosan nem volt annyi, mint amennyit szerettem volna beiktatni.

Mérlegelni még nem mérlegeltem, de nem is fogok még vagy 1-2 hétig, mert a múltkor erőteljesen elment a kedvem a stagnáló súlyomat meglátva. :)

172. pimpi3 (válaszként erre: 170. - Nono84)
2008. ápr. 5. 14:48

Sziasztok Csajok!

Nono!Ügyes vagy ,fog az menni lefelé!:))

Imádom a girost,jo csipösen!:))

Ja és én is tegnep 2 órát ültem a fodrásznál!Tényleg jó szépnek lenni!Még a szine is új a hajamnak!És a családomnak is tetszik!

2008. ápr. 5. 09:25
Úgy látszik tegnap mindenki lazára vette a diétát! Én is!!! Buliban voltunk és pörkölt volt meg torta meg mindenféle finomságok és úgy gondoltam nem dől össze a világ ha engedek a csábításnak. De nem ettem degeszre magam! Ma valami egészen könnyűt fogok főzni. Itt annyi jó recept van!!! Keresek valamit!
170. Nono84 (válaszként erre: 169. - Pimpi3)
2008. ápr. 5. 09:23

Igen az a baj, hogy a szervezetünk, a gyomrunk hozzászokik a kevés, kímélő ételekhez, és ha ilynekor eszünk (mikor eszed jól esik) de utána annyira tele vagy és felpuffad a gyomrod.....tudom miylen ismerős sajnos....:(


Én tegnap fodrásznál voltma, olyan jó picit szépnek lenni :))) de én is bűnőztem gyrost ette és persze a pitából is csúszott le :((((( De ma folyt köv :) sali, kefir....:)) Ja lement több m egy kg :))))Éljen.....

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook