Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kevesebbnek érzem magam a császár miatt... fórum

Kevesebbnek érzem magam a császár miatt... (beszélgetős fórum)


1 2
16. PöttyösPanka (válaszként erre: 15. - Libikóka)
dec. 12. 18:36
Nem a természetes szülésről vagy a természetes úton szülő nőkről mondja. Hanem azokról, akik olyan gonosz dolgokat vágnak a császáros anyukák fejéhez, mint a fi anyja.
15. libikóka (válaszként erre: 14. - Xochipilly)
dec. 12. 18:26
Azt írtam hogy téves a megállapításod a természetes szüléssel kapcsolatban.
14. xochipilly (válaszként erre: 8. - Libikóka)
dec. 12. 18:16
Én nem nézek le senkit, ellentétben azokkal akik szerint a császár nem szülés és ennek a véleményüknek hangot is adnak/ beszólnak azoknak akik császárral szültek.
dec. 12. 18:13
Nekem szerencsére nem volt szükségem lombikra, bár a második babánkra másfél évet vártunk. Annyi lombikos történetet olvastam, hogy biztos voltam benne, ha nem jön össze természetes úton a második baba, én a lombikot tuti nem tudnám végigcsinálni. Minden elismerésem azoké, akik erejükön felül küzdöttek a babájukért és keresztülvitték a lombikot! Akik meg a császáros szülést lenézik, mindent elmondanak magukról. Mindegy, hogy természetes szülés vagy császáros, mindkettő rettentően megterhelő a szervezetnek. Ez ugyanaz a kategória, mikor valaki nem hiszi el, hogy a fájások valakinél járhatnak embertelen fájdalommal, mivel ő maga alig érzett valamit a szülésből. Vagy a menstruációs fájdalmat lekicsinylők ilyenek még, mondván,nekik sose fájt a hasuk. Ezek az emberek mind azt hiszik, hogy mindenből csak az általuk megélt verzió létezik és csak az lehet a normális és a jó.
12. Ghost👻 (válaszként erre: 7. - Xochipilly)
dec. 12. 17:31

Mi van???

Természetesen szültem semmilyen trauma nem èrt!

Szoptatni ellenben nem tudtam ès èn is szarul èreztem magam miatta, pedig a világon senki sem bántott miatta.

11. gigi> (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 12. 17:23

Bocs, de Édesanyád szégyelje magát! Semmivel nem vagy kevesebb, mert te császárral szültél. Míg a tesódnak sikerült normál úton teherbe esni, ő nem ment át azokon a beavatkozásokon amiken te. Anyukádnak ezt nem lenne szabad elfelejteni. Milyen utolsó dolog már ez!! 😡

Érsz annyit mint a normál úton szült tesód hidd el!

Fel a fejjel!

dec. 12. 17:05

Egészséges a gyerkőc?


Mert minden mást magasról...

9. Enissa (válaszként erre: 5. - Epresturmix)
dec. 12. 17:05

Én még sosem hallottam.

Előakartam szedni egy császáros videót, ahogy rétegről, rétegre vágják a testet, hogy mutassa meg az anyjának, ha megnézne egy ilyen beavatkozást, talán más lenne a véleménye, de sajnos már leszedték. 18-as karikás volt.

Sokszor a császáros duplán szenved, mert vannak a fájásai, de nem jön a baba, majd a teljesen kimerült nőt császározzák.

8. libikóka (válaszként erre: 7. - Xochipilly)
dec. 12. 17:00
Átestél a ló túloldalára,,,ez a megállapításod pont annyira téves,,mint a császáros sztereotípia.
7. xochipilly (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 12. 16:58
Én nem éltem meg csalódásként, hogy császárral szültem. Akik szidják a császáros anyákat, azok a saját "természetes" szülésük által okozott azóta (akár évtizedek óta) is feldolgozatlan poszttraumás stresszüket próbálják rajtunk levezetni. Csak szánni tudom őket, de sajnálni nem. Arra se érdemesek, hogy foglalkozz velük 😊
6. Channa* (válaszként erre: 5. - Epresturmix)
dec. 12. 16:58

Borzasztó!

Ez kb. olyan mint a szoptatás-nem szoptatás...

Elmehetnének a búsba, akik ezt teszik.

5. Epresturmix (válaszként erre: 4. - Channa*)
dec. 12. 16:53
A média és a vele együtt járó sok idióta ezt szajkózza bele a nőkbe! Elértéktelenítik őket. Magyarán bántják egymást, eléggé durván. ☹️🥺
dec. 12. 16:49

Egyébként hol látjátok és halljátok ezt a sok baromságot?

Mindegy! Ne menj oda, ne hallgasd meg akik így vélekednek.

Senki homlokára nincs rá írva, hogyan fogant a gyereke és az sem, hogyan szülte meg.

3. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 12. 16:48

Nehogy már, mindegy, hogy milyen úton szülsz, a 40 hetet magadban hordod a babát, majd neveled, amíg kell.

Az, hogy milyen anya leszek, nem azon múlik, hogyan jött a világra a babád.

Ne legyen kisebbségi érzésed, mert az nem jó a párkapcsolatodnak sem, a gyermekednek sem. Legyél büszke magadra, hogy mindent megtettél, hogy a karodban tartsd azt a csepp csodát!

Nem értem az édesanyádat, lehúznám magam, ha ilyen anya lennék.

Kapsz egy virtuális ölelést!!!

2. Channa* (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 12. 16:48

Jaj, én ezt annyira nem tudom megérteni!


Lombik. És akkor mi van? Ugyan olyan baba, mint a többi;)

Császár. Ééés? Tényleg akkor normális egy szülés, ha majd belehal az anya? Ne csináld már!


Ne foglalkozz légy szíves a sok hülyeséggel. Ott van a 3 éves gyereked, neveld, játsz vele és örülj neki! Az, hogy más mit mond vagy gondol (hülyeségeket), nem számít!

Menj vissza dolgozni és élvezd az életet és sz@rd le (bocsánat) mások véleményét.

dec. 12. 16:37

Kicsit kiontom a szivem... Volt egy megjegyzese anyukamnka, h majd ha rendesen fogok szulni, megtudom.. Mert szerinte. Acsaszar csak annyi, h pikk pakk kiszedik a gyereket es ennyi.


Nekunknlombikos a babank, es csaszar lett belole, mert nem haladtunk. Elegge szenvedtem miatta, sajnos szules utani depresszioba is kerultem, mert ugye se termeszetesen teherbe esni, se megszulni...


A testverem szult a multhen, o nagyon sok elismero szavakat kapott a szuleimtol, rajtam csak intettek egyet.


Nekem is nagyon fajt, fizikailag is, es lelkileg is, hogy nemtudtam a fajdalomtol rendesen torodni vele. Ami abba az iranyba ment, h meg a szoptatas is annyiba maradt.


Es ennek mar 3 eve. Nagy csalodas magamban. Iszonyu nagy....

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook