Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kevésből fogyni nehéz... fórum

Kevésből fogyni nehéz... (beszélgetős fórum)


69. Brad (válaszként erre: 68. - *Mimmi*)
2011. máj. 25. 09:53

Úgy érzem nem okés. Nincs meg a párkapcsolatomban az a bizonyos bizalom. Holnap lesz 1 éve, hogy együtt vagyunk. Ő félre lépett még a legelején, én meg hazudtam neki. (pl cigiben)

Szóval nincs bizalom... Várjuk, hogy megjöjjön, mert együtt lenni jó. Csak félünk ismét a csalódásoktól...


Igyekszem valamit kitalálni.

Most költözni fogunk, (másik országba) és ez kicsit lefoglal. De nagyon szomorú vagyok ez miatt is, mert itt imádok lenni... Fél éve lakom itt a pasimnál és már kezdem megszokni. Munkám is lett, a nyelvet is lassan megtanulom. Most meg feladni ismét mindent...


Se cigi, se kaja :(



:))) Feladtam magamnak a leckét :D

68. *Mimmi* (válaszként erre: 67. - Brad)
2011. máj. 25. 09:43

Tényleg lehet túl sok akkor ez így együtt...

A magánéleted sem okés?

Lehet jobban járnál ha egyszerre csak egy valamire koncentrálnál.

Pótolni tényleg nem lehet a cigit, de ha belevágnál valami tevékenységbe ami érdekel és kedvvel csinálod, lefoglalna annyira, hogy nem ez a sok rossz járna a fejedben. :-)

Kitartás! Meg lesz az eredménye!

67. Brad (válaszként erre: 66. - *Mimmi*)
2011. máj. 25. 09:36

igazából nem tudom melyikhez kell nagyobb akaraterő... Talán a cigihez. Mert azt nem tudod semmivel sem pótolni.


Meg most más sem annyira jó...


Most egy kicsit nehéz...

66. *Mimmi* (válaszként erre: 64. - Brad)
2011. máj. 25. 09:31

Ebben a gyönyörű időben nem szabad depisnek lenni! ;-)

Kell keresni valami plussz elfoglaltságot ami leköt és nem kattogsz a cigin meg a kaján. Mondom én, aki soha nem cigiztem, tehát nem tudhatom milyen letenni...

65. *Mimmi* (válaszként erre: 63. - Brad)
2011. máj. 25. 09:29
Én is! :-))) De nagyon drága az is sajnos...
64. Brad (válaszként erre: 62. - *Mimmi*)
2011. máj. 25. 09:27

Hát ez az. :(


Én és Gubóka a cigiről is most szokunk le.

Nem enni, nem cigizni... Kicsit rémálom...

Lehet depis leszek...

63. Brad (válaszként erre: 61. - *Mimmi*)
2011. máj. 25. 09:26

Van olyan, csak drága...


Ha lesz sok pénzem én az orromat szeretném megcsináltatni. :)

62. *Mimmi* (válaszként erre: 60. - Brad)
2011. máj. 25. 09:26
Én csináltam gyüminapot, nem volt olyan gáz. Nap végére másfél kg-val lettem könnyebb. Viszont másnapra olyan farkaséhség tört rám, hogy bepótoltam mindent duplán...
61. *Mimmi* (válaszként erre: 59. - Gubóka)
2011. máj. 25. 09:24

De jóóóó :-))) Úszni szívesen mennék én is, csak nincs rá lehetőségem.


Szülések után én meg valahogy átrendeződtem. Eddig nekem is a combom volt jó vastag, még szélesebb a csípőm, a derekam meg viszont nagyon vékony. Most pont fordítva, a combom lett vékonyabb, a derekam meg vastagabb. Pedig ugyanannyi kg vagyok mint a terhességek elött, sőt kevesebb.

Na igen, a melleim meg elfogytak... :-(

Milyen jó lenne, ha lehetne onnan átterepoltálni, ahol felesleg van, olyan területre ahol jól mutatna? :-D

60. Brad (válaszként erre: 57. - Manokaa111)
2011. máj. 25. 09:18
a gyümölcsnappal az a baj, hogy legalább 3 kiló gyümölcsöt megeszem az nap, mert soha sem lakom jól vele. De még mindig jobb, mint a víznap. Én a víznaptól a falnak mentem. Ép eszű, normális étvágyú ember ezt nem bírja ki. Szerintem...
59. Gubóka (válaszként erre: 56. - *Mimmi*)
2011. máj. 25. 09:10

minden szabvány méret az a baj.


nekem kisebb a csipom és nagyobb a mellem mint kene :DD ami jo mellben lóg derékban ami jó derékben és csipoben iszonyat szük mellben... szal jó párositas :D


nekem vastagok a csontjaim, az ujjaim csuklom vekony, de ha megfogja az emebr a cosntot erzi h azert nem egy kis madarka törékeny csontocskajat fogja.


na megyek uszikálni, tulsagosan itt ragadtam hoxán :)))

58. *Mimmi* (válaszként erre: 44. - 02db590b2c)
2011. máj. 25. 09:08

Sok minden máson is számít, nem csak a kg meg a cm. Az elöbb leírtam... :-(

Bár nyílván már akkor jobban néznék ki, ha izmos lennék és nem hájas. És akkor lehet még fogyni se kéne. :-D

2011. máj. 25. 09:07

Sziasztok!


Nekem is pont ugyanez a problémám, mint nektek:(

171 cm magas vagyok és most 55-56kg körül, szeretnék leadni min.2kilót de jobban örülnék 5-nek. 50-51kilósan sokkal jobban éreztem magam. Viszont most nagyon stagnál a súlyom, én is eljárok mindennap futni, igaz még nem bírok olyan sokat, de minimum 20percet mindennap futok, de általában fél óra az meg szokott lenni folyamatosan. Mellette diétázok, méregtelenítek. De ahogy ti is mondtátok, ezek a diéták nem ránk lettek kitalálva. Van aki próbálkozott már a böjtöléssel? Pl. gyümölcsnap vagy víznap? Nem tudom, hátha ettől megmozdulna a mérleg...

56. *Mimmi* (válaszként erre: 42. - Gubóka)
2011. máj. 25. 09:05

Na ez az, nekem nagyon könnyű csontjaim lehetnek. A csuklóm kb akkora mint a 3 éves lányomnak. Nagypofájú nagyapám is mindig megcsodálja és mondja, hogy hát ennél még a micsodája is vastagabb. :-D

Meg széles a csípőm, bár ez ellen tenni sajna nem tudok...

Valóban nem hangzik soknak ennyi kg ehhez a magassághoz, de rosszul vagyok amikor a 40-es gatyát kell elkérnem az eladótól... :-( Sőt, a múlt héten XL-es gatyát vettem, igaz csípő fazon, de akkor is! Vagy ennyire össze-vissza méreteznek?

55. Brad (válaszként erre: 47. - Miel77)
2011. máj. 25. 09:04

Ügyes vagy! Bárcsak mehetnék veled! :) Ketten biztos könnyebb lenne...


Én máshol (más országban) lakom és itt ha nappal meleg van, estére tuti jön eső. Most is latyakos a futópálya. Ráadásul valami agyagos cuccal bevonták, ami száraz időben betonkemény, ha esik, akkor mint a takony... Nem volt jó ötlet...


Én ma egész nap takarítani fogok. Kiadja a barátom a lakást és ma jönnek megnézni...

Van mit takarítani... :) Nekem ez lesz ma a testedzés...


Én ezt a kalóriás cuccot már próbáltam. Kiakadtam tőle. Meg van ugye, hogy X grammban mennyi a kcal. Ehhez patikamérleg kellene... Én meg úgy voltam vele, hogy menjenek a francba, én nem méregetek...


Pl. ma egy szelet (jó vastag) kalácsot reggeliztem egy kis teavajjal. Plusz 2 pohár víz. Nem vagyok éhes. És valószínűleg jó sok kcal volt benne, mert ugye a kalács nem más, mint zsír, liszt, meg cukor. Az enyém meg még csokival is volt töltve. Én csináltam... Most honnan tudjam hány kcal?


Reggelire meg muszáj valami töményet ennem, mert legközelebb csak 4 körül eszem és utána már nem...

54. miel77 (válaszként erre: 53. - Gubóka)
2011. máj. 25. 08:58
Én 3 éve futok, a vádlim nekem szép izmos lett, meg a derekam, de a fenekem meg a combom, hasam kb fele olyan lett mint mire számítottam. Szóval nem visz le mindent a kardio. Most futásnál intervallumozok, hátha ez beindítja, meg elkezdtem a tornát is. ÉS úgy veszem észre ettől feszesedem, szóval muszáj ilyen típusú mozgással kiegészítenem, lehet nálad is hasonló a helyzet. ÉS tényleg rajtam is kb 2-3 kg plusz, de ez zavar nagyon, mert az puha hájrétegszerű többlet.... :(
53. Gubóka (válaszként erre: 51. - Miel77)
2011. máj. 25. 08:55

hát én már kezdek kicsit "kétségbe esni" iylen téren :))


lehet csak tul nagyok az elvárásaim. eddig hetente 3xor futottam, azota heti 3 futas-uszas-bico van. gondoltam na majd ez beinditja ripsz ropsz a dolgot de nem tudom nem ugy tunik :D

igaz meg csak a masodik hetem 3ik napjanal tartok :PPP


csak mar ott tarok h a vadlim tiszta izom és a combom, de a fenekem ugyanoylan ramaty. :D ugyhogy elkezdtem erosito edzest is beiktatani, de nem szeretnek nagyon megvastagodni se.


lehet kiprobaoom h irom a heten a kaloriakat..

52. miel77 (válaszként erre: 50. - 02db590b2c)
2011. máj. 25. 08:51
Sokan mondják hogy alig eszem... de sokszor ez is baj ám, ha túl keveset eszel, pl a szervezet rááll a raktározásra. Egyébként jó módszer 1 hétig leírni mindent amit megeszel, és kiszámolni a kcal tartalmat. Először totál megdöbbentem én is, mert nem nagyon hittem én ebben, hogy jó dolog a napló vezetés... de mégis, azóta egy csomó mindent kizártam már, és sokkal rendszeresebben eszem.
51. miel77 (válaszként erre: 48. - Gubóka)
2011. máj. 25. 08:49
Ez igaz, én is stagnálok már 1 hónapja, de a tornától sztem formálódom, szóval nekem is az összkép a cél, hogy jól nézzek ki. Mit bánom én mennyi a kiló, meg a tornától úgymond lehet "növekedni" mert az izom több mint a zsír :)))
50. 02db590b2c (válaszként erre: 46. - Miel77)
2011. máj. 25. 08:49

Igen tudom,igazad van.Ez most csak amolyan "hangos"elmelkedes volt a reszemrol.


Nekem is az a bajom,mint sokaknak itt,hogy ezt a par kilot lenne a legnehezebb leadnom.Mert igy se eszek sokat,azt is altalaban veve egeszsegesen.En csak akkor tudtam fogyni,ha az ideg levitte rolam,mint ahogy azt vki mar irta elottem,mert akkor semmi etvagyam nem volt,tehat alig ettem.

49. Gubóka (válaszként erre: 47. - Miel77)
2011. máj. 25. 08:46

de ügyes vagy, hogy elmentél fél 6kor!! :)


én most uszni megyek, este futkosok majd csak. ha nem lesz már rohadósidő

2011. máj. 25. 08:45

meg igazából nem kilókra kéne mérni hanem látványra, összképre.


én se fogok semmit, hónapok óta stagnálok, dde mégis alakulok, mert elkezdtem izmot növeszteni oda ahol csak zsirocska volt. es azert az izom tömegében nehezebb.

47. miel77 (válaszként erre: 39. - Brad)
2011. máj. 25. 08:43
Én voltam fél 6kor futni, akkor még semmi eső nem volt :) mentem is 10 km-et, és megint előjött a hülye térdfájásom.. vmivel nyilván kicsit meghúztam :(
46. miel77 (válaszként erre: 43. - 02db590b2c)
2011. máj. 25. 08:42
Mindenki más alkat :) Lehet Neked tényleg kevés lenne az 55 kg, másnak meg az áll jól. Magadhoz kell viszonyítani, nem más adataihoz :) Sokat számít azért a csontok vastagsága, izom, genetika :)
45. 02db590b2c (válaszként erre: 41. - Martin3)
2011. máj. 25. 08:40

Ez volt a kegyelem dofes:))))Kesz vegem!:D

4 gyerek utan 62-3 kilo?En gyerek nelkul vagyok ennyi,es meg alacsonyabb is.


Persze tudom,csontok es egyebek,meg kinek mi a merce blabla,de most meglepodtem.Van aki aranyaiban tobb centi,kevesebb kilo,es elegedtlen.

Lehet tenyleg at kene gondolni ezt a jol nezek ki en igy is dolgot:).


Na hol is vannak azok az otletek?:)

44. 02db590b2c (válaszként erre: 40. - *Mimmi*)
2011. máj. 25. 08:35

Ez kesdofes volt a szivembe.

Az-az plusz 10 cm,es plusz 3-5 kilo(pontosan nem tudom,mert nem merem surun magam).

43. 02db590b2c (válaszként erre: 9. - Fülemüle01)
2011. máj. 25. 08:33

Na most jol el is szegyeltem magam.En 167-8 vagyok es 60-62 kg.

Az kb 2 cm es 6-8 kg kulonbseg koztunk.

Ajajj,pedig en eddig egesz jol megvoltam magammal:)Lehet at kene gondolnom a dolgot?!:)


En ha fogyirol van szo,max 57kg-ra mennek le szivesen.55 kilosan mar se mellem,se fenekem nem volt.Az nem tetszett.

42. Gubóka (válaszként erre: 40. - *Mimmi*)
2011. máj. 25. 08:24

Szia!


nem lenne neked keves a 60kg? en 174 avgyok és 66-67 körül mozgok, de fogynom már nem nagyon kéne max formálodni.


mondjuk ez a csontoktóól is függ, nekem rinocérosz csontjaim vannak :DD

41. martin3 (válaszként erre: 1. - Brad)
2011. máj. 24. 23:18
pont ugyanez a bajom! 171cm vagyok és 62-63kg, és kb 55-56 szeretnék lenni. Egyszer sikerült már 53kg-ra lefogyni, de az idegi állapot miatt volt, amikor rendbejöttem lekileg máris 60 lettem(azóta szültem 4 gyerkőcöt, és szerencsére 63 maradtam) de nagyon szeretnék ismét kb 56 lenni, de sehogy sem megy...:(
2011. máj. 24. 23:07

Sziasztok!


Jöhetek én is? :-)

178 cm vagyok és 65 kg. 5 kg-tól szertnék megszabadulni, de sehogy se akar összejönni. Pedig nem eszem sokat, este is max csak gyümit.

Tornázni se időm, se energiám, két pici gyerek után rohangálok egész nap. Illetve azért ha tehetem futni mostanában eljárok.

Az édességet viszont nagyon szeretem, képtelen vagyok lemondani róla! Azért igyekszem tartani a napi 1 db túró rudi limitet. ;-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook