Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Kevésből fogyni nehéz... fórum

Kevésből fogyni nehéz... (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 ... ❯❯
189. Brad (válaszként erre: 188. - Miel77)
2011. máj. 28. 10:19
Figy, nem raksz fel képet magadról? Tökre kíváncsi vagyok rátok!
188. miel77 (válaszként erre: 187. - Brad)
2011. máj. 28. 09:00
ja :)))) szerintem annyira nem vészes, csak az elején.. amiket sokszor használsz egy hét alatt a fejedbe megy a kcal tartalma, aztán már elég becsülni :)
187. Brad (válaszként erre: 186. - Miel77)
2011. máj. 28. 08:52

értem. hú, nem egyszerű...

Anyám mindig mondotta: "Kislányom! A szépségért meg kell szenvedni!"

186. miel77 (válaszként erre: 185. - Brad)
2011. máj. 28. 08:50
Ha nem sok a hozzávaló, akkor egyenként kiszámolom ezek kcal tartalmát.. ha ez nagyon macerás lenne, akkor azoknak írom csak fel, amik a fő hozzávalók, és sok kell az ételbe belőlük! aztán amik még vannak, azokra rákeresek a táblázatban, és tippelem, kerekítem kb.ra, majd összeadom, és elosztom annyi adagra amennyi lett :))
185. Brad (válaszként erre: 184. - Miel77)
2011. máj. 28. 08:41

Németország más... ária nép...


Az a rossz ebben a számlálgatós diétában, hogy nem ehetek főtt kaját, mert nem lehet kiszámolni a kcal tartalmát. Pl. csinálnék túrógombócot, de nem tudom, hogy mennyi lehet a kcal tartalma. Mert ugye jut bele tojás, gríz, túró, tej, cukor, stb.

A tejfölt, meg a cukrot amit ráteszek, azt még hagyján, de a többi...

Ilyenkor ti mit csináltok?

184. miel77 (válaszként erre: 183. - Brad)
2011. máj. 27. 21:56
amikor síeltünk már akkor tapasztaltuk mennyivel nyugodtabbak az emberek ott, mint itthon. Főleg a közlekedés tetszett, hogy nem idegbajosak :)))húú Németország, ott még nem is voltam. Az már megint más kultúra.
183. Brad (válaszként erre: 182. - Miel77)
2011. máj. 27. 20:46

:) Imádok itt élni, de nem sokáig... :( 4 hét és jön Németország. Nem szeressem. :(


Épp ma nézegettem az embereket a koncerten. Teljesen mások. Nem tudom elmondani milyenek, ahhoz itt kéne, hogy tölts néhány hónapot a civilek között, hogy megértsd...

Talán valami olyasmi érzésem van itt, mint amikor néhány éves az ember, olyan gondtalan. Olyan nyugodt, nincs az, hogy vajon miből fogunk megélni holnap, el ne lopják a cigányok a bringát, el ne üssön az autó... stb. Mindezen probléma itt nem létezik. És hatalmas terhet vesz le az ember válláról... persze ezt otthon nem lehet elképzelni... ezt meg kell tapasztalni!

182. miel77 (válaszként erre: 181. - Brad)
2011. máj. 27. 20:39
ajjha bátor vagy :))) és jó kint? Voltunk dec-ben síelni Murauban nekem tetszettek nagyon az osztrák kisvárosok :)
181. Brad (válaszként erre: 180. - Miel77)
2011. máj. 27. 20:37

dehogy is. fél éve jöttem ki nulla nyelvtudással. most úgy makogok, hogy megértsék, hogy mit akarok... :)))

Sokat nevetünk rajtam :)

180. miel77 (válaszként erre: 179. - Brad)
2011. máj. 27. 19:46

Kössszi :)

Sztem a tk lisztből készült palacsintaszerű vmi nem gáz :)) főleg, hogy nem késő este etted :) jajj én nem szeretem a németet, Neked akkor perfect megy már?

179. Brad (válaszként erre: 178. - Miel77)
2011. máj. 27. 19:21

visszajelöltelek! Jöhetsz...

Figy, ha van kedved ide is írhatsz! Mármint használd sajátodként a naplót! Ha gondolod...


Én is bűnöztem...

Van 2 kislány akikre vigyázom, és az anyukájuk sütött valami osztrákosat. Én palacsintának mondanám, és ő is ahhoz hasonlítja, így akkor a tésztáját el tudjátok képzelni.

Habár teljes kiölésű volt a tészta, meg csak nagyon kevés porcukrot tettem rá, mégis lelkiismeretfurdalásom van. Büntetésből ma már nem eszem semmit...


Jah és ma voltam a picik koncertjén. Annyira cukik voltak. Meg kell az összeset zabálni!!! :)))

Olyan furi, hogy németül beszélt mindenki... :)

178. miel77 (válaszként erre: 177. - Gubóka)
2011. máj. 27. 13:28
:)))) nahh én is mindenki mellett hullafehérnek tűnök, borzasztó, de majd most. Nem akarok én csoki lenne, csak egy kis színt :) na megyek tanulnom kell, majd felnézek később, szép napot :))
177. Gubóka (válaszként erre: 176. - Miel77)
2011. máj. 27. 13:23

nekem most makom volt mert bebarnult szepen..de ha mondjuk lehamlik tole az egesz borod akkor utanna jo darabig nem is szolizhatsz..szal inkabb csak ovatosan


kivancsi vagyok mit fog szolni baratom a abrnulashoz. nalam ez a szin mar barna, pedig emg igy is fehernek tunik anyukam mellett :D

176. miel77 (válaszként erre: 175. - Gubóka)
2011. máj. 27. 13:19
húúú ez durva, egyszer nagyon régen, kb 8 éve én is így jártam, hogy harmadjára mehetek többre, aztán totál leégtem, ááá nagyon rossz volt. Azt hittem megőrülök napokig!! Bár azok még más csövek voltak, elvileg az unió által törvényileg szabályozott csövek már másak, nem égetnek annyira. De azért majd óvatos leszek :)
175. Gubóka (válaszként erre: 174. - Miel77)
2011. máj. 27. 13:16

nekem ketszer mondtak h nem eghetek meg..mind a ketszer sikerult. inkabb menjel 4-5x 7percre es utanna probald meg szerintem..inkabb legyen ovatos.


enm egyszer ugy megegtem h fél év vagy ev mire lekopott a kulonbseg mert csikosra egtem

174. miel77 (válaszként erre: 173. - Gubóka)
2011. máj. 27. 13:13
Én is arra gondoltam, hogy egy ideig még a rövidnél maradok, bár a recepciós csajszi azt mondta másodjára már menjek 14 percre, mert hogy náluk nem lehet megégni... hát a fene tudja, milyen különbségek vannak szolik közt? Te milyenbe jársz?
173. Gubóka
2011. máj. 27. 12:50

szerintem ne emeled a szolarium idot ha erzekeny boru vagy.


en is az vagyok, mar nagyon jo szinem volt mikor megemeltem es megegtem...inkabb megyek kevesebbet tobbszor szunetekkel mintsem h megegejek :S

172. miel77 (válaszként erre: 169. - Brad)
2011. máj. 27. 12:41
Jelentkeztem :)) holnap majd én is csinálok egyet, így titkosan :)) vagy ha lesz időm... igyekszem majd :)
171. miel77 (válaszként erre: 170. - Gubóka)
2011. máj. 27. 12:40
milyen kicsi a világ, hány helyen találkozunk :) én nagyban vezetem ott az edzéseimet, de itt is felviszem a naplómba :) nagyon belejöttem ebbe :)
170. Gubóka (válaszként erre: 168. - Miel77)
2011. máj. 27. 12:36

szerintem igen :D


de mar nem vezetem ott a naplot, mert meguntam mindig beirogatni. :)


hu nalunk ma megy a bunozes, hokifli van frissen sutve es sajtos csiga es hazi rafaello. anyukam megy vendegsebe szombaton arra keszul...nyammnyamm :D

169. Brad (válaszként erre: 168. - Miel77)
2011. máj. 27. 12:32

Most mennem kell, de jelentkezz Te is a naplómba!

Nem baj, ha nem mersz képet feltenni!

Majd jövök és visszaigazollak!


Szorítsatok, hogy a tízóraim kitartson este 6-ig! Lehet ájultam jövök haza... :S (azért viszek magammal egy kis csokit : ))

168. miel77 (válaszként erre: 165. - Gubóka)
2011. máj. 27. 12:20
Gubóka ugye egyszer edzésonline-on Te írtál nekem üzit? :) vezeted még ott a naplót? :)
167. miel77
2011. máj. 27. 12:14

Na sziasztok újra, nagyon felpörögtetek, most értem haza teendőimből :) pont a titkos naplós dolog jutott nekem is eszembe a fotókat illetően :D

Mondjuk én még nem mertem magam lefotózni, nem szeretem a látványt :( ezért is nincs rólam fent fotó... bár azért már ruhában egész jól festek sztem, a bikinit még nem mertem elővenni... :(


Ja szoliztam 7 percet kezdésnek :) volt szemüveg is minden király volt :))jövő hétvégére jó lenne egy kis szín, addig még 2szer elmegyek rem lesz eredménye :) egyébként mennyi idő után érdemes emelni az időt?

166. Brad (válaszként erre: 165. - Gubóka)
2011. máj. 27. 10:13
nah, majd ha elköltöztünk nekivágok... úgy is rengeteg időm lesz... hisz úgy sem találok kapásból munkát.
165. Gubóka
2011. máj. 27. 10:08

en zumbaztam ,jartam orara, az kardionak felel meg,


de pilatest, jogat, callaneticsset tenyleg nyomhatsz naelkul h kigyurnad magad )

164. Brad
2011. máj. 27. 10:07

Igazad lehet...

legközelebb, ha itthon vagyok letöltök néhány pilátes órát, kiírom cd-re aztán nyomom. :)


Az szimpinek tűnik... Meg a zumba is :D

163. Gubóka (válaszként erre: 162. - Brad)
2011. máj. 27. 09:56

a széles válakat hatat mondhatod nekem, 6evig usztam..szerinted mekkora hatam van? :DDD


a formalodast sajatsullyal csinald, a sjata tömegeddel sulyzo nélkul, vagy MAXIMUM 1-1,5 kgossal, azzal szálkásitasz es nem toveget növelsz.


mélyizmok tornaztatasara erositesere tökéletes a pilates!! és a callanetics, egyiktol se leszel kigyurt hanem szep feszes.


a Rubint Reka fele erosites nagyon szepen formalja (tapasztalat) azzal mar jobban kell vigyazni ott tudsz vastagodni is, de ez nem egyik eprcrol a masikra alakul ki.



csak azert mondtam neked a formalodast, mert ha fogyi mellé csinalnal ilyet lehet h mar ezzel a sulyoddal is elegedett lennel, ha ez izom lenne.


en is elrontottam egyszer ezt regen, leleki okokmiatt nagyon lefogytam es semmi izmom nem volt, ugyanugy ereztem magam a borormben mint amikor a husi fedi az izmot, mert hiaba voltam nagyon vekony nem voltam formas.


en ezert erositek melle, és igy fokozatosan tunik elo az izom.


és elhiheted miylen vastag csontjaim vannak és miylen szeles hatam, en mar 9evesen 170folott voltam....:DDDD

162. Brad (válaszként erre: 160. - Gubóka)
2011. máj. 27. 09:51

nem tudom... hogy formálódni...


egyszer lelkiismeretesen elkezdtem a formálódást...

olyan bicepszem lett, meg olyan combom, amit nem szívesen mutogat az ember lánya...

Azokat az izmokat egyszer már "lefogytam" és csak ilyen maradvány maradt. Nem szeretnék megint izomtömeg lenni...

Valamiért nálam ez ilyen... apámtól örököltem.

Látod, a hátam és a vállam is széles... egész deltás vagyok... semmi nőiesség nincs bennem. Plusz alacsonyka is vagyok.


Abban reménykedem, ha sikerül 4-5 kilót fogynom, akkor valamennyire normálisan, nőiesen nézek majd ki...

161. Gubóka
2011. máj. 27. 09:48

azert irtam h erositsel fogyas melle, mert kulonben elfogysz esebb utanna epiteni izmot, mintha menetkozben cisnalod, mert akor mikor mar lefogysz ott a szep feszes izom :)


es ha nincs ott, sokkal inkabb alá mész a fogaysi celodnak, mintha ott lenne az izom.

160. Gubóka
2011. máj. 27. 09:45
hozzászoltam:)
❮❮ ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook