Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Két hétig használtam a fekete nadálytő (Symphytum... fórum

Két hétig használtam a fekete nadálytő (Symphytum... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

9. Myra
2023. okt. 9. 21:12
Azt nem tudom reumara jó e? Az is számit melyiket használod és hányszor naponta, jól be kell maszírozni. Gyulladáscsökkentő hatása biztos hogy van, sérülésekre, zúzódásokra, kék foltokra-véralafutásra és gerincre nagyon jó. Én a gerincemre folyamatosan használom.
8. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 9. 19:21
Jaj a lényeget nem is írtam, DeLaval tőgykrém. Próbáld ki, kiváló gyulladáscsökkentő, állatpatikában tudod beszerezni.
2023. okt. 9. 09:30

A feketnadájtő nem reumás fájdalomra van, hanem véraláfutásokra, zúzósásokra, ha pl kimegy a bokád. Persze, hogy nem használt....

Svéd csepp krém ami nagyon jó, ha csak gyógynövényest szeretnél. De a gyógyszertárak szoktak kikeverni saját reumakrémet, azok is jók.

2023. okt. 9. 06:28
A fekete nadálytő inkább sérülésre való én úgy tudom.(zúzódás, törés,stb)
5. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 9. 06:22
És az biztos, hogy a hátad reumás? Ezt orvos mondta?
2023. okt. 8. 21:27
Ami egyik embernek jó, másiknak vagy nem használ, vagy még allergiás reakció is felléphet. Vedd úgy, legalább nem ártott. Jobbulást!
3. secret8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. okt. 8. 20:40
Ha pár nap után nem használ, le kell cserélni a krémeket. Nem kell 2 hétig várni. Próbálj egy másikat.
2023. okt. 8. 19:29
Pedig a fekete nadálytőgyökér kivonat csodaszer, csak éppen a sérüléses fájdalmakra (zúzódás, húzódás), autoimmun fájdalomra, sérvre, kopásra nem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook